Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hejka:) Dziewczyny wielkie dzięki za fotki :) 35- wyglądasz prawie tak jak powinnaś;) myslałam tylko,ze masz ciemniejsze włosy:D Anna jak każda Anna...sama dobroć ;) Rebeka...gdybyś mi nie powiedziała,że ta z krótkimi włosami to Ty, to bym prawie nie poznała:) Jak to fryzura zmienia człowieka...na co zresztą liczę bo w sobotę ide do fryzjera:P A Ewanisia to miała być niska drobna blondyneczka D :P Nie wiem dlaczego?!Jak mnie wyobraźnia oszukała, no! ;) I tak własnie w necie jest...tworzymy obrazy na podstawie słów :) Nie zawsze prawdziwe;) Na razie miłego dzionka zyczę i stawiam zaległą kawę, bo nie wiem czy o 10 bede mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wolnych dni bez rodzinki...oj,jestem za jak najbardziej,może dlatego,ze 10 lat \"siedziałam\" w domu a może dlatego,że jestem typem samotnicy?:P Dobrze sie czuję w swoim towarzystwie i zawsze sobie znajdę coś do roboty;) albo do czytania w necie:P Więc piszcie dziewczynki,piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przy kawie.Jestem dzisiej w pracy sama więc nikt mi nie patrzy przez ramie to sobie troszkę poczytam. Na emjla dostałam zdięcia fajnych babeczek:) 35-wogóle mi nie pasujesz do tego zdięcia tam jest jakaś rusałka w bląd włosach, a nie zdecydowana wiedząca czego chce kobieta, i do tego jeszcze lubiąca sex:) ty ,chyba ściemniasz to pewnie twoja kumpela niw ściemniaj:classic_cool: Anapo synek to chyba do ciebie podobny a córcia to do taty? A ja chciałabym zastanawiam się czy to dobry pomysł z tymi zdięciami . Bo to taka nutka tajemniczości, z kimś gadasz i do końca nie wiesz jak on wygląda . Każdą z was wyobrażam sobie po swojemu pewnie niw zawsze ten obraz jest taki sam jak w rzeczywistości . Prawdę mówisz bez_torebki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babeczki ja juz pije kawke i do pracy 🌼 Annapo-🌼zdjecia dotarly dziekuje -myslalam ze masz ciemne wlosy a jakie dzieciaczki juz duze...no,no....🌼 Bez_torebki-blondynka bylam 15-lat wiec sie duzo niepomylilas,od roku jestem czarna....🌼 kobietki ja samotnosci tez nie lubie,zawsze sobie mowie ze wysle ich gdzies i odpoczne ale u mnie musi cos dziac sie w zyciu ja lubie towarzystwo i gwar .....buziaki dla was ....i do uslyszenia po pracy Kazubko-🌼 i dla reszty skladu 👄 wymienie jak wroce...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonusna -🌼ja tam lubie wiedziec z kim rozmawiam;) co to znaczy ze nie chcesz naszych fotek czy niechcesz nam sie ujawniac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko bardzo cię przepraszam i już nadrabiam zaległości .Najpierw spóżnione ale szczere życzenia imieninowe .Zyczę ci spełnienia marzeń , realizacji planów,i żebyś zawsze była taka jaką cię znam,ciepłą, szczerą normalną 100% kobitką! No i dla ciebie szarlotka z bitą śmietanką.😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘. Powiedz mi dlaczego zostałaś sama ,a twój wyjechał do Polski? Troszkę was zaniedbałam,a szkoda gadać :-o ewanisia -nie ja nie mam nic do ukrycia,zastanawiam się czy chcę wiedzieć jak wygladacie?To tak jak z książką,a filmem!Może mnie któraś przekona? Buziaczki dla wszystkich😘 a to dla przypomnienia lata luib wiosny 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 🌼, zapraszam na kawę:) Annapo, dzięki za zdjęcia, Twoja córa to chyba mniej więcej w wieku mojej;) Bez T, wczoraj miałam kłopot z pocztą, więc zaraz wysyłam:) i czekam na Twoje:) Mimo najlepszych chęci nie udało mi się wczoraj zajrzeć, syn musiał przygotować referat, a potem po prostu padłam Rebeka, ja jak zostaję sama, co oczywiście zdarza się raz w roku, jak wybędą dzieci na wakacje, nadrabiam zaległości książkowe, rzadko gotuję i ogólnie mniej w domu robię, po prostu luz.Uwielbiam te dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki - dziś świeci słońce, od razu lepszy humor. Majka Jeżowska - Marzenia Się Spełniają Dokąd biegną sny gdy mija noc? Gdzie czekają, aż je znajdzie ktoś? Uuu - czy w prawdę się zmieniają? Zamknij oczy i do siedmiu licz Raz na jakiś czas, więc morze dziś Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... To nie ważne ile liczysz lat Każdy przecież ma swych marzeń świat Uuu - sny tajemnice znają... To nie żaden wstyd uwierzyć raz Ze czarodziej sfrunie prosto z gwiazd Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają... Usiądź obok mnie i razem znów Sprawdźmy, że naprawdę chcieć to móc Uuu - choć wszyscy to już znają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... Tylko trzymaj kciuki co sił, oczy zamknij też... Nasze marzenia też się spełnią ! Dziś dzień spełniania marzeń - bo jest trzynastego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie😘😍(kwiat], melduje sie we wtorek! Zimno sie zrobilo jak diabli, musialam defimitywnie opuscic mija kurtke i wbic sie w plaszcz... :-(. Dobrze ze choc slonecznie :-) ! Iwa - dziekuje ! Szarlotka mniam ! Czemu ja tak lubie slodycze, na moja zgube !? A moj M to do Polski pojechal bo mu staz przesuneli o 2 tygodnie (mial zaczynac 26.11 a przesuneli na 10.12) a on to z tych co jeden dzien spokojnie na tylku nie usiedzi bo go nosi :-O :-D. Odwiedzi rodzinke, odpocznie (i ja przy okazji ;-)!), zateskni i wroci (mam nadzieje !). Agnieszko - ja tez lubie wlasnie z tego wzgledu ze nic nie MUSZE : gotowac, sprzatac... robie CO chce i KIEDY chce i moge nadrobic zaleglosci ksiazkowo-filmowe... Co nie zmienia faktu ze czegos (kogos) brakuje :-(. Kaszubko - 13 to piekna liczba i naprawde szczesliwa ! Przynajmniej dla mnie... 35 - moj M ma bilet powrotny \"zabuchowany\" na 5.12, ale to data \"plynna\". A co do tych imprez... w tygodniu nie ma czasu, w sobote ide na imieniny, a pozniej moze Dea przyjedzie :-D...? A moze jeszcze ktos ? Zapraszam ! Kawa dla wszystkich - dzis automat dziala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-🌼 ja tez wyciagam lapke po te inne zdjecia wstawiam obiadek i jestem .....a kto pije kolejna kawke ? Iwonusna -🌼juz za pozno rano wyslalam Ci fotki-licze na Twoje ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia ja proszę kawę, bo u mnie słonka nie ma i mokro i paskudnie:( Rebeka - wiesz, ja mówię o odsapnięciu od dzieci, bo z M to się prawie nie rozstajemy, chyba że na jeden, góra dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem 35-tka, już odblokowałam, spróbuj jeszcze raz, mam zdjecia z lasu i ze Szczytna, wysłałaś cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- tak sprawdzilam dziekuje --ho,ho...zaczne gwizdac powiedz naturalnie kreca Ci sie wlosy? .....jaka laseczka na tym zdjeciu niepowiedzialabym ze masz juz dwojke dzieci....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - hihi, a te powitania pozniej ;-) :-D! Na to wlasnie czekam ! Bez_Torebki - jak chcesz sie ujawnic to ja chce zdjecia, jak nie to nie zmuszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - fajnie masz, ja bym chciala miec proste wlosy. Ewanisia - smaka mi narobilas ! Przez Ciebie musze na obiad isc ;-) :-D - zartuje ! Ale na obiad i tak ide ! Smacznego dla tych co tez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kobietki ja to robie tak gotuje obiad nakladam na talerze a kazdy je wtedy kiedy chce maja od tego mikrowele zeby sobie odgrzac,bo z regoly nikt niejest glodny wczesniej jak o 17 a niebede przecierz stac przy garach caly dzien. dzis rosolek bo moj M troszeczke zle sie czuje,moze jakas grypa....oby nie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie jestem miesozerna,musze miec miesko,...hihi dziewczyny tylko dwa razy w zyciu mialam trwale i znowu mnie korci ale jakas ziolowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po dwóch kromkach chleba ze smalcem(samorobnym-tyle że nie przeze mnie) no i przed chwila wciągnęłam Rogala Macieja:Phmm...mogłoby sie skojarzyć:Ptyle że u mnie żaden Maciej nie pracuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy znajdziecie czas, to poczytajcie....może akurat którejs z Was sę przydać. To temat o włosach.... 1] Korzeń łopianu- pomaga zwalczać łupież. 2] Liść kocimiętki- pobudza wzrost włosów i łagodzi podrażnienia skóry. 3] Kwiat rumianku- doskonale zmiękcza i rozjaśnia włosy. 4] Czosnek i cebula- stymulują porost włosów i pomagają zwalczać łupież, choć ich silny zapach odstrasza zastosowanie. 5] Ziele przytulii czepnej- działa tonizująco, oczyszczająco i zwalcza łupież. 6] Kwiaty nagietka- rozjaśniają włosy. 7] Liście nasturcji- pobudzają wzrost włosów. 8] Liście i kwitnące wierzchołki rozmarynu- najlepszy uniwersalny surowiec o działaniu tonizującym, wzmacniającym- nadaje włosom połysk, wzmacnia je i lekko przyciemnia. 9] Korzeń rzewienia- daje doskonały żółty barwnik do włosów. 10] Liść szałwii-działa tonizująco i wzmacniająco, przyciemnia włosy. 11] Liście i korzenie mydlnicy- oczyszczają włosy. 12] Ziołowy łagodny szampon- 2 łyżki dziecinnego szamponu zmieszać z 2 łyżkami mocnego naparu ziołowego [napar: 1 łyżka ziół na 150ml wrzątku] a] dla włosów ciemnych- napar z liści szałwii lub pokrzywy, b] dla włosów tłustych- ziele krwawnika, c] dla włosów jasnych- z kwiatów rumianku lub nagietka, d] dla włosów z łupieżem- z mieszaniny ziela pokrzywy i korzeni łopianu. 13] Po wbiciu żółtka kurzego i 1 łyżki żelatyny w proszku, rozmieszaniu i podgrzaniu uzyskuje się doskonały preparat wzmacniający włosy. 14] Płukanka dla włosów jasnych: 1 łyżkę suszonych kwiatów nagietka gotować na bardzo małym ogniu pod przykryciem w 600ml wody przez 30 min. Przed użyciem dodać 2 łyżki soku cytrynowego i płukać włosy. 15] Płukanka dla włosów ciemnych: 1 łyżeczkę suszonych liści szałwii i 1 łyżeczkę i 1 łyżeczkę suszonych liści rozmarynu oraz 4 łyżeczki czarnej herbaty- gotować na bardzo małym ogniu pod przykryciem w 600ml wody przez 30 min. 16] Kwiat rumianku- łagodzi stany zapalne skóry i podrażnienia, hamuje łojotok. Włosy blond lekko rozjaśnia. 17] Liść szałwii- leczy krostkowe zapalenie i podrażnienie skóry, likwiduje łupież. Lekko przyciemnia włosy. 18] Kora dębu- łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Włosom ciemnym nadaje głębszy ton. 19] Liść pokrzywy zmniejsza przetłuszczenie włosów, zwalcza łupież, wzmacnia włosy skłonne do wypadania. 20] Kwiat mniszka regeneruje włosy cienkie i osłabione, pomaga likwidować łupież. Za chwilę druga część....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21] Kwiat chabru bławatka- zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry głowy, łagodzi podrażnienia, zmniejsza złuszczanie skóry, siwym włosom nadaje interesujący błękitny kolor. 22] Ziele rozmarynu- poprawia ukrwienie skóry głowy, włosy stają się lepiej odżywione, przestają się kruszyć i wypadać. 23] Kwiat róży- wzmacnia włosy, nadaje im piękny, zdrowy połysk. 24] Ziele krwawnika- działa odkażająco, leczy silny łojotok. 25] Ziele tymianku- włosy lepiej się układają, są lśniące i bardziej sprężyste. 26] Liść mięty- łagodzi swędzenie skóry, pobudza krążenie krwi i porost włosów. 27] Ziele melisy- lekko rozjaśnia, wzmacnia włosy, likwiduje łupież. 28] Szałwia farbuje włosy- Weż 1 łyżkę prawdziwej czarnej herbaty i 1 łyżkę szałwii, zalej 2 szkl wrzątku i gotuj powoli przez 2 godz. Wystudź, przecedź, dodaj trochę spirytusu i wcieraj codziennie we włosy przez tydzień. Włosy się wzmocnią i będą miały ciemnobrunatny kolor. 29] Oryginalny, ciemnobrunatny kolor uzyskasz wcierając we włosy codziennie przez tydzień odwar z szałwii i herbaty chińskiej. 2 łyżki szałwii zalej 2 szkl wrzątku, dodaj 1 łyżkę herbaty i gotuj przez 2 godz na małym ogniu. Taka mieszanka poprawi barwę i wzmocni włosy. 30] Trochę rozjaśnisz włosy używając rumianku. 2 czubate łyżki suszonych kwiatów rumianku zalej 2 szkl wody i podgrzewaj powoli przez 20 min. Po ostudzeniu przecedź i połowę wywaru wmasuj we włosy, skórę głowy przed myciem, a resztą spłucz je kilkakrotnie po umyciu. Susz powoli- niech rumianek wnika jak najdłużej, włosy będą miały piękne, złociste refleksy. 31] Włosom wypłowiałym na słońcu nadasz złocisty odcień, jeśli systematycznie będziesz je płukać naparem przygotowanym z 2 łyżek chińskiej herbaty i dobrze wypłukanych łupin cebuli [2 garści] Składniki te zalej 3 szkl wrzątku i trzymaj na małym ogniu, nie dopuszczając do wrzenia. Kiedy wywar dobrze naciągnie, przecedź i wypłucz nim włosy obficie je polewając. 32] Wywar z kwiatów dziewanny- farbuje włosy na złoto, ponieważ wywar zawiera dużo krzemu. Płucz nim włosy. Powinien być również pity w chorobach włosów, przy ich wypadaniu, łupieżu. 33] Napar z lipy- nadaje włosom połysk, elastyczność i miodowy zapach. 34] Mieszanka na przetłuszczające się włosy: 20g pokrzywy, 10g skrzypu, 10g rumianku, 50g korzenia łopianu, 50g mydlnicy. Czubatą łyżkę mieszanki na 1 l wody- zagotować, odstawić na 10 min, przecedzić. Używać do płukania włosów. 35] Odwar z mydlnicy- 1 łyżka na 2 szkl wody, gotować 5 min- do mycia włosów. Nadaje włosom połysk i sypkość. 36] 100g liści pokrzywy gotować w 0,5 l wody przez 30 min, a potem zakwasić octem [najlepiej jabłkowym]. Nacierać wywarem skórę głowy przez kilka dni, lub myć i spłukiwać wywarem włosy przed snem- usuwa siwy kolor włosów. 37] Wywar z nasturcji- [gotowany na bardzo małym ogniu 15 min] jest zalecany na wszelkiego rodzaju kłopoty z włosami- na przetłuszczające się, wątłe i słabe, nawet na przedwczesne łysienie spowodowane chorobą lub ubocznym skutkiem stosowania pewnych leków- do picia. 38] Z octu jabłkowego i odwaru z ziół- płukanka do włosów: a] rozmaryn- dla każdych; b] szałwia- dla ciemnych; c] rumianek- dla jasnych; 25g suszonych ziół zalać 0,5 szkl wody, doprowadzić do wrzenia i trzyma na małym ogniu 10 min. Odcedzić i zmieszać z taką samą ilością octu jabłkowego. 39] Olejek z drzewa herbacianego ma silne właściwości rozpuszczające- pomaga na swędzenie głowy często spowodowane gromadzeniem się obumarłych tkanek naskórka Dodając go do szamponu [5-6 kropli] zmyjesz wydzielinę gruczołów łojowych i resztki naskórka. Olejek ma właściwości antystatyczne i przeciwdziała infekcjom. 40] 50g suszonych liści pokrzyw zalej 2 szkl spirytusu salicylowego i odstaw na 2 tygodnie. Potem odcedź i przelej do butelki. Dodawaj 1/3 szkl nalewki do 1 l wody przeznaczonej do płukania włosów po umyciu- łupież, rzadkie włosy, bez połysku lub odnowa po zimie. no, to tyle....przyjemnej lektury.. A liczbę "13" lubię, może dlatego, że urodziłam się trzynastego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-🌼ja mam takie pojemniki ze talerze tam wchodza i nic niewysycha a dlatego nakladam ze moi synowie jak niema nalozonego to nie zjedza w domu tylko pojda do KFC na mini filety a ja czasami pracuje po poludniu wiec ich nieprzypilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ale się namieszało :P Ewanisia nigdzie nie napisałam,ze się nie chce ujawnić,tylko że zdjęcia dopiero po niedzieli powysyłam :) kompa zmieniamy raz na jakiś czas i nie wszystko ze starego się przenosi, a aparat na razie \"ma wychodne\";) To chyba Iwonka coś tam pisała o nutce tajemniczości itd...i ja ją rozumiem,ale to jest fajne wtedy,kiedy np.jakaś para ze sobą \"rozmawia\".Oczywiście do czasu aż nadejdą zdjęcia albo dojdzie do spotkania w realu...sporo osób jest rozczarowanych,bo za długo żyli tylko wyobrażeniami ;) I coś a propo\'s wyobraźni...Agnieszko dzięki za fotki...też miałaś wyglądać troche inaczej:D :P a dzieci udane jak nasze wszystkie ;) Nową pracę od 02.11 dostała Rybka69 i od tej pory ja wcięło;( i na razie prosze mi nie krakać o nowej pracy,w tej musze siedzieć do stycznia.A później czemu nie...na coś lepszego chętnie;) znikam i zyczę miłego popołudnia,jeszcze trochę popracuję a później na imieniny teścia idę popić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, dostałam Twoje zdjęcia. zrewanżuję sie wszystkim dziewczętom gdy juz będę mieć swoje zdjęcia w komputerze - to trochę potrwa, bo wnuczka nie ma narazie czasu - szkoła i nauka są ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×