Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

u mnie cały czas kiepska pogoda:( ale i tak okien nie miałam w planach myc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas w WE jak zwykle wiecej Pogody w domu,to i trudniej sie dostac do kompa... Widze ze wszystkie zapracowane... A mnie sie juz dzisiaj nie chce wiecej... Ewanisu pozdrowienia dla goscia od naszej czeladki... Agnieszko,jak moj wczoraj wrocil to ja juz niestety spałam,ale dzisiaj grzecznie wstał rano do pracy,wiec chyba wczoraj nie przesadzil z napojami. A jak Twoje samopoczucie ? Kaszubko ja co roku cos dokupuje na choinke ,nie umiem sie oprzec jak widze fajne bombki,teraz marza mi sie takie szklane aniolki,tyle ze troszke drogie,ale moze sie skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki - pokonalam potwory !!! Teraz kawka - dzieki Agnieszko ! Kaszubko - u nas teraz zaczyna sie sezon na cytrusy i niedlugo pojawia sie \"litchi\' (nie jestem pewna jak sie to pisze :-() a to moje ulubione owoce :-) Ewanisia - caluski dla mamy ! Isa - udanej imprezki zycze ! Wieczorem musze do sklepu wyskoczyc, to na ozdoby chionkowe tez popatrze - ja tak jak Ty, Annapo, nigdy nie moge sie oprzec:-O. Jeszcze troszke sprzatania mi zostalo... no to narazie 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko mogę, to tez co roku kupuję dalsze ozdoby na choinkę i kazdego roku wydaje mi się, że jeszcze jest ich mało. Na choince, obowiązkowo zawsze jest ptaszek i kominiarczyk...teraz są one juz poniszczone, ale jakoś nie mogę znaleźć podobnych , aby je wymienić na nowe. W domu z mojego dzieciństwa na choince wisiały kolorowe cukierki, orzechy, jabłuszka... i zawsze szybko znikały - sprawców nigdy nie można było znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale na chwilkę. Ja też jestem po wielkim sprzątaniu ,praniu gotowaniu a teraz pieczę się ciach to przysiadłam przy kawce . komu jeszcze? Co tam u Was słuchać .Świetna dzisiaj pogoda była ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - super ! Ale da sie go pokonac... wytrwaloscia... Jak wiekszosc problemow 😘. U mnie, jak bylam bardzo mala to tez cukierki wisialy... ale ja niestety nie mialam na kogo \"zwalic\"... ;-) :-O Iwa - ciezko pracujemy, przynajmniej czesc z nas, reszta na impezy sie szkuje jeszcze inne wsrod \"swoich\" WE spedzaja... . Mnie jeszcze zakupy czekaja, jakies warzywka, owoce bo mi \"wyszly\"... teraz powinno juz byc mniej ludzi :-O. Zagladne do Was wieczorkiem 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już chyba nie zagłądne bo dzisiaj wszyscy w domciu to kolejeczka Chociaż dwa komputery do netu są podłączone i dzisiaj laptopika wzięłam pożyczyłam z pracy na WE ale coś net w nim nie chce się łaczyć:( To miłej niedzieli Wam wszystkim życzę 😘 Odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba w pracy sobie wykrakałam bo i szef wpadł na chwile i jeden z kierowników:/ W domku spokój,bo dzieci \"rozdane\";) młodszy u babci a starszy u kolegi....mężyk na fuchę pojechał,to ja mam chwilę na kompa:) sprzątać mi się nie chce,gotować nie musze,poprane mam:) to chyba drinka se walnę a Was zapraszam na jotelka.fotosik.pl tam na razie moi synowie...młodszy jak zwykle z jakąs koleżanką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane laseczki Dziekuję Wam za zdjątka. teraz zrewanżowałam się kilkoma mojej rodzinki. Dziś pracę skończyłam wcześniej bo o 16 więc teraz czas wykorzystuję na prace w domu. Mam ochotę upiec ciasteczka. Okropność, dzieci mam chore i mnie też boli gardło. Pozdrawiam Was serdeczniście milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jestem chwilowo teraz was podczytalam ,ale w dalszym ciagu rozmawiamy,przepraszam was wszystkie i dziekuje za pozdrowienia .....moja mama rowniez was pozdrawia i przesyla buziaczki....sorki babeczki ale juz sie wcielam troszeczke .....niedlugo napisze i bede w kontakcie ....milego wieczorka.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze nie wolno \"na glodno\" zakupow robic, a jedank pojechalam... teraz bede musiala zjesc te wszystkie dziwne rzeczy ktore kupilam :-O - obawiam sie ze dobrze mi to na zdrowie nie zrobi, a na figure to juz napewno :-O. Bez_Torebki - super, chlopaki jak zyleta ! Rybka - dzieki ! Ciasteczkiem poczestujesz jak upieczesz ? Kuruj siebie i rodzinke. Dla Ciebie proponuje kielicha... albo dwa ;-), albo grzane piwko ! Zycze Wam wszystkim milego wieczoru, ja zaszywam sie na kanapce przed telewizorkiem ! 😘😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzane piwo... Rebeko, Ty wiesz jak skusić.... Skończyłam czytać książkę, teraz czas na inny mniej duchowy relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...Rebeka..nie marudz...na razie to ja tu z Was najgrubsza jestem...a jeszcze jakieś...hahaha 20 lat temu tak nie było:P Od poniedzialku 3 tygodnie na diecie,tzrymajcie kciuki;) P.S.Doszła do mnie paczka z włóczkami...normalnie jak narkomanka jakaś się na nią rzuciłam,poupychałam po chałupie,żeby mąż nie widział i teraz przeglądam stronki z wzorami;) jak coś wyprodukuję to podrzucę na fotosik;) Troche muszę posprzedawać,żeby sie włoczka zwróciła...na razie na siebie nie robię,bo za duzy rozmiar:P miłego wieczoru zycze:) P.S.2...Jestem w necie ok 7 lat...wybaczcie mi,że czasem wolę cos na szydełku podłubać albo w tv popatrzeć...i brak polskich znaków też wybaczcie...to z powodu przyzwyczajenia, żeby cicho pisać;) I mam tez pytanie:) przeżyłyście jakąś netową przygode?;)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....a propo\'s Twojej stopki... \"Umiejętność słuchania to dar.I broń\". A z moich netowych doswiadczeń....bycie otwieraczem czasem bardziej boli niż bycie otwieranym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg stworzył osła i rzekł do niego: - Ty będziesz osłem. Będziesz od rana do wieczora pracował i ciężkie rzeczy na swoich plecach nosił. Będziesz jadł trawę i będziesz mało inteligentny. Będziesz żył 50 lat. Na to odparł osioł: - 50 lat takiego życia to za wiele. Daj mi proszę nie więcej jak 30 lat. I tak było. Następnie Bóg stworzył psa i powiedział do niego: - Ty będziesz psem. Będziesz pilnował dobytku ludzi, których będziesz oddanym przyjacielem. Będziesz jadł to, co człowiekowi z jedzenia zostanie i żył będziesz 25 lat. Pies na to: - Boże, 25 lat takiego życia to za dużo. Daj mi nie więcej jak 10 lat. I tak było. Później stworzył Bóg małpę i rzekł do niej: - Ty będziesz małpą. Masz skakać z drzewa na drzewo i zachowywać się jak idiota. Masz być wesoła i żyć 20 lat. Małpa rzekła: - Boże, 20 lat bycia pośmiewiskiem to za wiele. Proszę, daj mi nie więcej jak 10 lat. I tak było. W końcu Bóg stworzył człowieka i powiedział do niego: - Ty będziesz człowiekiem, jedyną logicznie myślącą istotą, która będzie zamieszkiwać ziemię. Będziesz używał swojej inteligencji, ażeby podporządkować sobie inne stworzenia. Będziesz panował na ziemi i żył 20 lat. Na to powiedział człowiek: - Boże, bycie człowiekiem tylko 20 lat to za mało ! Proszę daj mi te 20 lat, które odrzucił osioł, 15 psa i 10 małpy. I tak się stało. Człowiek 20 lat żyje jak człowiek, później 20 lat jak osioł, haruje od rana do wieczora. Potem ma dzieci i 15 lat żyje jak pies. Opiekuje się domem i je to co mu rodzina zostawi. Ostatnie 10 lat spędza jak małpa, chodząc na czworaka robiąc głupie miny i zabawiając swoje wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na choinkę Kopciuszka i Księcia . Książe od czterech lat ma stłuczone kolano /klęczy z pantofelkiem/, ale i tak wisi na choince bo nigdzie takiego nie ma. bez_torebki - same przygody:D ale o tym otwieraniu i otwieraczu nie zrozumiałam;) może dlatego ze trzezwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wytrzymamlam, wlaczylam \"pauze\" i zagladlam... Jestem uzalezniona... musze sie sama przed soba do tego przyznac ;-). Ciekawe jak to bedzie jak moj M wroci ...? Bez_Torebki - nie wierze ! Chlopakow masz super, to po kims to musza miec ! A co do tej wloczki - ja mam taka kuzynke co przez miasto nie przejdzie zeby cos nie kupic... Trzymie kciuki, ale nie czekaj ze zdjeciami na koniec dietki ! A co do tego netu... moj sie dziwi ze caly dzien w pracy przy komputerze siedze i wracajac do domu dalej \"klikam\"... ale to nie to samo. W pracy trzeba sie troche skupic, bo to jednak duza odpowiedzialnosc na karku, a wieczorkiem to juz sam relaks... a jak Ty wolisz sie inaczej relaskowac to nie ma problemu. Najwazniejsze ze masz ochote czasem do nas zagladnac, zawsze jestes witana z otwartymi ramionami 😘, tak jak i reszta dziewczyn ! A co do przygody - ja nie... Kaszubko - niech Ci piwko idzie na zdrowie 😘! Ja sobie dzis Campari z pomaranczka popijam... Nawezt niezle wchodzi... ;-). A przedemna 15 lat psa :-(, no coz, takie zycie :-D ! Isa - najwazniejsz ze pantofelka nie zgubil ;-). Jak prawdziwy ksiaze to co tam glupie kolano !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylek mi telefonami zawracaja... :-O No to zdrowko Isa ! Ja juz powoli zaczynam widziec podwojnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane🌼, dziś pogoda ładniejsza, zaraz na zakupy się wybieram - nic jeszcze nie mam dla teścia i szwagra i pomysłu też raczej nie :( potem coś dla ducha, czyli teatr :) Ja uwielbiam choinkę ubrana w słomkowe i drewniane ozdoby, szyszki, pomarańczki, laski cynamonowe itp, i też co roku coś dokupuję :) M pogania, muszę uciekać, do zobaczenia i odpoczywajcie milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty juz kupujesz prezenty pod choinke??? zazdroszcze, ja zawsze na ostatnia chwile mimo ze sobie obiecuje ze w tym roku tak nie zrobie /to jest coroczna obietnica/ wymyslone mam tylko prezenty dla wspolnikow:P az dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry kobiety....sloneczka niemam ale tez jest ....fajnie.... Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia.....ja zaraz wstawiam obiadek.....i pozniej do pracki,ale niedlugo..siedzielismy do pozna w nocy i troszke zmeczona jestem ...ale coz zrobic,mama moze ostatnia osoba z ktora sie widze przed wyjazdem.... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dziewczyny cos nie daje mi jedna sprawa spokoju......Magda Anika musze Cie przeprosic i wszystkie kobiety.....zagladaj do nas (obojetnie kim sie czujesz)bo mam wyrzuty sumienia wobec Ciebie i innych,skoro dobrze sie tu czulas to wpadaj kiedy tylko masz masz ochote(sorki ponioslo nas)a druga sprawa to ciekawosc.....nie jestes i nie bedziesz dyskryminowana bo to juz inne czasy....🌼----wiec jeszcze raz przepraszam Ciebie i inne babeczki ktore czuly sie dotkniete.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×