Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania 🌻 Wiecie co, tego jeszcze nie bylo zebym ja kolacje przy komputerze jadla ! Ten topik to jest rewelka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.stepbystepgim2.glt.pl/ to jest stronka chirliderek z którymi moja córka tańczy, jak wejdziecie w galerię to tam gdzie jest rugby Polska- Chorwacja, to moja córka to ta trzecia od lewej w dolnym rzędzie;) agnieszka🌻cieszę sie ze pojawił sie uśmiech u Ciebie:) Rebeka🌻bo nie ma to jak jesc przy komputerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - Jaka mama taka corka ! No i mozna mozna to odwrocic : jaki tata taki syn ? Bo wszystkie wasze dzieciaczki sa slodkie... to przypuszczam ze tatusiowie tez calkiem, calkiem... :-D. Wiadomo ze wszyscy ci ktorych kochamy sa dla nas najpiekniejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, winko wykanczam ( a moze to winko mnie wykancza ?) od przedwczoraj, bo wczoraj nie jadlam w domu. Jakies pol butelki mi zostalo ... powinno wystarczyc. A jak nie to nowa butelke otworze, w koncu WE jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻my z mężem jestesmy do siebie podobni;) czyli i córka i syn mają trochę ze mnie i trochę z męża;) A z drugiej strony no wiesz,sama męża wybieralam to musi byc ciacho no nie?;)Byle czym bym sie nie zadowoliła:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widz ze sie imprezowo zrobilo - to co by tu dzis opijac... moze \"okragla\" 161 stronke topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak okrągła 161 stronka to ja chetnie też bym wypiła ale niestety jeszcze dzisiaj antybiotyk biorę i nie wolno mi alkoholu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - alkohola ci u mnie dostatek, na jutro tez bedzie ! apo ciezkiej i wyczerpujacej nauce, relaks Ci sie przyda. Agnieszko - bo ten topik to taka terapia grupowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, ja sobie wyobrazalam ze pod nieobecnosc mojego M dom do gory nogami przewroce, a ja wieczory przy komputerze spedzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, a kto widział żeby dom do góry przewracać, chcesz aby chłop nie wiedział gdzie wrócił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - na taka odrobina zaskoczenia... hihi Ja i tak mialam nadzieje ze MNIE nie pozna... taka bede wiotka i smukla ! A tu nic z tego ! A w dodatku Swieta sie zblizaja :-O. To juz poczekam z ta moje przyszla/niedoszla dietka na \"po Swietach\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, będzie taki stęskniony i wyposzczony, że nawet nie zauważy ile czeka na niego kochanego ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy okazji te 1-2 kilo tez zrzuce ;-) :-D ! W sumie nie ma sie czym przejmowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy jak intensywnie i długo będziecie ćwiczyć, a i pamiętaj, że najlepsze rezultaty osiągamy dzieki systematyczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, no to mamy teraz dluuuga przewe w treningach :-D. Myslisz ze to do nadrobienia :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie znowu jestem na moim ulubionym miejscu... Rebeko jesli wystarczy dziekuje no to Bardzo dziekuje...👄 ❤️ Agnieszko,ja Ci na pocieszenie napisze co mi sie przytrafiło.Jakies 4 lata temu potrzebowałam miec zrobione badania do ksiazeczki zdrowia,zeby otrzymac atest na produkcje mleka I po przeswietleniu płuc na zdjeciu bylo na prawym plucu widoczne cos jakby plama,a obok byla adnotacja ze potrzebna szybka wizyta u pulmologa.Poszlam z tym do mojej lekarki i ona tez mnie nie uspokoila tylko kazala sie udac do tego lekarza .Jak to u nas ,tam ta pani pulmolog mogła mnie przyjac dopiero za miesiac(ten wynik dostalam tydzien przed Bozym narodzeniem) to było dopiero po swietach .Co sie napłakałam ,nadenerwowalam,a jeszcze tylko maz o tym wiedzial ,bo nie chcielismy nikogo denerwowac.. wreszcie jak juz sie doczekalam tej wizyty to bylam przygotowana na najgorsze,zrobiono mi drubie zdjecie i potem do tej pani doktor poszlam z oboma zdjeciami I jak ona je zobaczyla to tak na mnie popatrzyla ,ze mnie sie słabo zrobiło ,a ona sie zapytala gdzie bylo robione to pierwsze zdjecie ,jak powiedzialam to ona na to ze niepotrzebnie sie denerwowalam bo to juz przeciez ogolnie wiadomo ze w tej przychodni stary sprzet i niekiedy cos pokazuje blednie..mnie jakby głaz z serca zleciał...Taka bylam szczesliwa ,ze moglabym ja ucalowac.. Wiem ze łatwo jest kogos pocieszac jak nas to nie dotyczy,ale naprawde nie denerwuj sie ,bo pewnie nie bedzie tak zle Trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i napewno to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widze ,ze stare tematy na tapete wrocily,i winko i seks...To ja sie przyłaczam ,ale tylko do winka bo mojego dzisiaj porwali na mecz i sama jestem ,a ja jakos te cwiczenia wole z partnerem wykonywac...Ale moze jak wroci to jeszcze sie go uda na cosik namowic hmmm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno, dzięki, już pisałam, że jesteście wspaniałe, mam nadzieję, że nie bedzie tak źle jak to teraz wygląda :) Rebeka, trening czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak pojawiam się i znikam, bo M cos instaluje i co trochę muszę się z nim dzielić sprzętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,ja dzisiaj siedze az padne,bo ostatnio to ciagle mnie od kompa odciagaja,a teraz meza nie ma ,cora poszla spac,syn lezy kolo mnie cichutko i czyta komiks wiec komp tylko dla mnie ,a jeszcze (odpukac) jakos kafe nawet grzecznie wszystko wysyla wiec korzystam poki moge... Smaka mi narobiłaś mieskiem a ja dzisiaj mam piatek postny,ale jak posiedze do 24 to juz bedzie sobota i chyba ugryze jakiegos mieska...hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę zajrzałam bo małolata poszła z koleżanką i sprzęt wolny. Rebeko jutro wieczorkiem postaram się do wejść na kafe zeby nie było ci smutno . Anapo nie wiem czy mam dobry adres @ bo już dwa razy wysłałam a ta poczta od Rebeki doszła? Aga ale mnie nastraszyłaś ja też mam zaległe badania ,muszę pójść. Wesoła Ania ty też nie masz mojej poczty? She pozdrowienia ucz się ucz .! Ewa ja wiedziałam że z ciebie równa babka!!!!! tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,dobrze wiesz nie pale i to przeswietlenie bylo 3 tygodnie po odstawieniu papierosow ,i to dopiero był dla mnie szok...I niesprawiedliwosc,ale od tego czasu jak zdazy mi sie ,ze mam ochote na papierosa to zaraz sobie przypominam tamta sytucje i jak na razie nie zapalilam ,chyba własnie ze strachu,ze moglo by byc inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×