Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Agnieszko - dosiadam sie do kawki bo mnie to CV demarwuje jak diabli . 35 - nic sie nie przejmuj :-), ja i kak szystko czytam ;-) Ania - baw sie dobrze i najlepsze zyczenia dla kolezanki-Basi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef chyba się gorzej czuje, bo właśnie usłyszałam, że nic już do mnie nie ma i jakbym chciała, to mogę się oddalić w kierunku domu :) pożegnam się więc, bo może to krótkotrwałe otępienie i zaraz wszystko wróci do normy;) na razie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Agnieszko, to korzystaj z okazji !!! Milego wieczorku ! A ja jeszcze prawie godzine... i na brak zajecia nie narzekam ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta wytrzymala do 16.30 /to juz wiadomo co to bylo to 17;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... może teraz zwyciężę ja a nie kafe. Dobrze, że chociaż jeszcze udaje mi się Was podczytywać, lecz wpisać się to już wielki cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz wyprodukuje cos wiecej... Nie wiem czy tu ktoras jest,ale co mi tam najwyzej poczytacie jutro:P Rebeko dzieki serdeczne za slajdy,tylko mi czasem nie mow ,ze ktores z tych dzieł to twojej produkjcji,bo jesli tak to naprawde zazdroszcze talentu...:D Sorki ,ze dopiero teraz ,ale wczesniej mnie nie dopuszczono do kompa.. Wesoła Anko,ja mam Basia ,ale dopiero na trzecie..:(,wiec nie wiem czy to sie liczy...Ale szampana stawiam..W koncu po dzisiejszej rewolucji cos mi sie nalezy:) W sumie to tylko choinke postawic i dom na swieta naszykowany...Narobiłam sie jak osioł,ale przynajmniej widac ,ze posprzatane...Kanapa naprawiona ,fotel tez,zyrandole umyte,podłogi tez...ale teraz to mnie kregosłup boli..:( Acha od rana zapominam,ale teraz juz napisze Beretka ma sasiada,jest tak podobny do Topika,ze tez sie tak bedzie nazywał, Jak ktoras jest to sie odezwijcie,na razie zagram partyjke ,ale jestem na podgladzie... O teraz to trzeba by postawic nastepnego szampana ,z okazji urodzin Topika 2,ale mysle ,ze ten jeden wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kaszubko ,ja to chyba nie jestem aż taka madra kobieta,ale dziekuje,acha i moje wlosy takie bardziej do pszenicy podobne...Ale gratuluje skojarzenia i dzieki jesli tak mnie postrzegasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o włosy [ choc przyznam ,że pasują ] to chodzi o całość - zaradność, gospodarstwo, dążenie do wyznaczonych celów...całe życie - tylko ktoś tak uparty, jak Ty, może dać sobie radę dzisiaj na gospodarce i jeszcze znaleźć odrobinę czasu dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaszubko ja chyba nie zasługuje na takie pochwały...Jest tyle madrych kobiet,ktore ja podziwiam,np. maja siłe opiekowac sie niepełnosprawnym dzieckiem,czy samotnie wychowuja dzieci,a ja robie to co musze i nie ma w tym nic niezwykłego... W jednym moze jestem do niej podobna,staram sie znalezc we wszystkich te lepsza strone,i zyc z usmiechem na ustach...nie lubie ponurakow i ludzi ,ktorzy mysla o sobie ze sa lepsi od innych,bo np.maja duzo pieniedzy... A to podejscie zawdzieczam wlasnie wlosom,bo jak miałam juz dosc docinkow kolegow,kolezanek i strasznie mi dopiekli,doszlam do wniosku,ze albo oni mnie zniszcza ,albo ja ich wykoncze usmiechem...i od tego czasu juz sie przestalam przejmowac. Zycie mnie wiele nauczyło,ale gdyby nie przykrosci z dziecinstwa to chyba bylabym kims \"gorszym\",sama odczułam jak to jest byc kims wytykanym palcem i nie robie tego innym,a dziecieki tez ucze by nie oceniac nikogo po wygladzie.. Ale teraz nastukalam,ale nie umiałam krocej .Przepraszam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, Kaszubko 🌻 🌻 Chcialm tylko dac jakis znak ze jestem bo sie balam ze spac pojdziecie :-D. Ja przez pol wieczoru na telefonie wisze :-D, adrugie pol wieczoru kafe mnie nie wpuszcza :-( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nie jestem az tak utalentowana...:-(. Nie wiem czy mama wogole jakies talenty... :-( Moj M twierdzi ze tak ale gleboko ukryte :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, sama zostalam ? To nic sama tego szampana bede pila... i sama sobie pogadam ;-) Twoje zdrowie Aniu-Basiu... Aniu z Zielonego Wzgorza... Kaszubko, skojarzenie bardzo trafne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko Twoj Maz to cwana bestyjka,bardzo mądrze sobie to wymyślił...,widziałas te rzeżby na zywo?czy one sa z piasku ? I jak popada to sie ropływaja ,to pezceiez by było szkoda...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes sama ja tez popijam i tak jakos te literki na tej klawiaturze mi sie dziwnie mieszaja i dlatego to tak długo trwa...Hi,hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,ja jednak zdania nie zmienię - masz w sobie to coś ważnego, co zwraca na Ciebie uwagę. Każda z dziewcząt z naszego topiku też z czymś się boryka, za czymś tęskni i walczy....ot...niby na pozór zwykłe dziewczyny. Dla każdej z was duże słoneczko. Moja siostra od prawie 23 lat wychowuje córeczkę myślącą inaczej- śliczną dziewczynkę, która zawsze psychicznie będzie mieć około 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez literki migaja... :-D Rzezby sa z piasku. Na zywo tych nie widzialam ale bylam raz nad morzem jak byl taki konkurs. To jest cos niesamowitego, az sie nie chce wierzyc ze ludziom sie chce taka \"ulotna\" sztuke tworzyc. :-). A piasek na te rzezby to zwoza z daleka, bo to musi byc specjalny gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - niektorzy sa naprawde ciezko doswiadczani przez los... :-(. I pomyslec ze nasze prozaiczne problemy wydaja sie nam czasami taaakie WIELKIE :-O Pije zdrowko Twojej wnuczki i Wszystkich \"Bas\", Basiek\" i \"Basieniek\" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko no to ja bym chyba płakała rzewnymi łzami gdyby mi tyle pracy sie rozpusciło...Ale artysci maja jakies \"cos\",czego nie da sie pojac...I to dobrze ,bo ile pieknych rzeczy by nie powstalo,gdyby nie oni... Jak juz wyzej pisałam podziwiam takie osoby... Jak bylam z synem w ciazy to tez było podejrzenie ,ze moze nie byc \"normalny\",Szykowalismy sie na to i chociaz człowiek byl na to przygotowany to jednak jak sie urodzil i polozna powiedziala ,ze wszystko ok i jest zdrowy ,to to było uczucie ktorego nie da sie opisac...Jakby głaz spadł z serca...Wiem ,ze kochalabym go tak samo gdyby urodził sie niepelnosprawny...ale ciesze sie ze jest inaczej... Wierze,ze Bog daje nam tyle trosk ile potrafimy uniesc .... Ale mi powaznie wyszlo... No to w gore kielichy za wszystkie Baski i inne dobre kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - bo madra babka z Ciebie 😘 A tak à propos Baski - wysalam wam \"meska\" wersje \"Baski\" - Wilkow... Raczej dla doroslych ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko rozumiem ze lepiej jak to obejrze najwyzej z M... Tak a propo to chyba juz na mnie czeka ,ale niech jeszcze troszke poczeka...a jak zasnie to go obudze hi,hi...w koncu jak mozna zasnac czekajac na ukochana:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to dla pan...;-) ale mozesz i z Twoim M... Najwyzej jakies kompleksy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale sie usmiałam,co tez ludzie nie wymysla,a M sobie jutro obejrzy ,a ja mam dobry material na sen:p A tak a propo to Twoj Mikołaj juz chyba tez sie szykuje ,wiec moze juz nie bedziesz musiała ogladac samych obrazkow ,bo jednak ciacho to nie smakuje na zdjeciu...no nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja wiem ,ze Ty sobie jutro pospisz,bo chyba masz to wolne ,ale nie gniewaj sie ja musze juz chyba isc do łózka ,bo moj szef nie dał mi wolnego...:( Takze miłej nocki kochane i do jutra 🖐️ A mnie nie tak łatwo zgorszyc...hi,hi...:p,a dzieciakom nie pokarze ,a co na niektore rzeczy lepiej poczekac,chociaz czy to człowiek wie wszystko o dzieciach,w koncu nasze mamy tez o pewnych rzeczach nie wiedziały...No i nie umiem skonczyc ,taka ze mnie gaduła ,ale teraz juz ide pa pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×