Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

no i znow sie kafe zawiesza...:-O Oj Dea, to byly czasy :-), wspaniale teledyski, choreografia jak z bajki... :-D...ale ile tresci mozna bylo przemycic w takej, zdawaloby sie, niepozornej piosence... ;-) Macie zadanie domowe : na jutro wszyscy na pamiec : Kocham moja robote, zarobek kocham tez Kocham je niezaleznie, czy slonce jest czy deszcz. Kocham mojego szefa on przeciez jest wspanialy, Kocham tez jego szefow... i wszystkich pozostalych. Kocham moje biuro i jego wyposazenie, Na urlopowy wyjazd nigdy go nie zamienie. Kocham biurowych mebli ponury szary kolor I sterty dokumentow rosnace wciaz na nowo Wydajnosc mojej pracy wzasta wrecz nadzwyczajnie I nie znam innego miejsca gdzie bylo by mi tak fajnie Kocham tez obecnosc mych wspolpracownikow Pelna zlosliwych uwag, usmiechow, wykrzyknikow... Kocham moj komputer, kocham jego programy Przytulam go do siebie... czasami nie bez obawy Ja kocham kazdy program i wszystkie jego pliki Zwlaszcza gdy jego praca przynosi mi wyniki Szczesliwa jestem tutaj, tu zrodlo mej radosci Niewolnik swojej Firmy - to pelnia szczesliwosci Kocham te robote, kocham moje zadania I kocham tych nudziarzy co gledza na zebraniach Kocham moja prace – byc moze Was to nudzi...? I kocham rownie mocno przybylych wlasnie ludzi Tych dwoch przyjaznych ludzi, wcale nie zadnych glupkow Co w snieznobialym kitlu wywoza mnie ... do czubkow :-D I tym optymistycznym akcentem :-D zegnam sie z Wami 😘 Moze uda mi sie zagladnac na chwilke wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby na święta Kafe ma być już ok....oby, bo to coraz bardziej denerwuje. Ja nie lubię wkuwać czegokolwiek na pamięć...ale wierszyk jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Qrcze nic mi nie pomaga, boli jak diabli :(. Anna to własnie lejkowate wgłębienie. Są przypadki kiedy to ludziom nawet w oddychaniu przeszkadza i jest konieczna operacja. Mojemu dziewczęciu nic a nic nie jest. Piersi w przyszlości wypelnią to wgłębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tej okazji strzele sobie troszkę bąbelków :D:D:D:D:D jakby co zapraszam,mam dużo zapasy dzisiaj uzupełniłam ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dopiero w domu :( cały dzień byłam wyjechana służbowo, zmarzłam i jestem padnięta, a jutro powtórka z rozrywki i jeszcze wywiadówka :( Aniu, z chęcią bąbelki przyjmę :) Rebeka, dzięki za filmiki, moje chyba nie palą, ale następnym razem każę chuchnąć ;) a i nie wiem czy Ci pisałam, że torby super :) zaległości w czytaniu nadrobię jutro, bo już mi dziś się nic nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat tego, co mieszka w Wawie nie znosiłam :P i czekam na jakieś spotkanie w większym gronie, coś się może uda w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - na kawke idziesz, czy na kolacje ;-) :-P ? Ja mam kontakty nieco utrudnione .. :-O. Bylo organizowane male spotkanie w kwietniu tego roku, ale nie moglam jechac ... :-(. Agnieszko - zycze Ci owocnej rozmowy z nauczycielka jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - hihi, no pewnie ze jestem ciekawska :-P !! I wcale sie z tym nie kryje :-) ! Agnieszko - najwazniejsze to powiedziec swoje zdanie... moze inni rodzice tez mysla tak jak Ty i nie odwaza sie odezwac sami, ale jak ktos zacznie ... Cos te babelki nie dzialaja ... :-O. Ania !!! Gdzie jestes ?!?! Dolewaj : Y !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35, czekamy na pikantne szczegóły :P Rebeka, znam tych rodziców parę lat już i mocni to oni są ale nie na zebraniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - cool !! No prosze, tak jak mowilam : Wesola to jak wiatr !! Zeby chociaz butelke zostawila :-( :-D... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - tak to czasami bywa... :-( ale nie daj sie ! Ja bede trzymac kciuki !! Ja juz uciekam do lazienki kochane, jutro mam sluzbowa kolacje ;-) ... musze dobrze wygladac :-D Dobranoc 🖐️ 😘 😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, pewnie nie te rzeczy lizesz ;) ;P to tylko cytat, bardziej metafora..... tak jak \"patrz gdzie noge stawiasz bo ci sie cos do buta przyklei\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, z radosci? to ile zgubilas? ja chetnie bym sie napila, moze biale winko otworze bo mu tak zimno w lodowce? kto ma ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×