Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wiesz chyba nie bede miala odwagi posluchac,bo jeszcze sobie czegos zazycza...:O A Beretka ma nowe mieszkanko i bardzo zadowolona,no i wybredna sie robi,ale ja wiem po kim hi,hi... Dobrze ,ze powiedziałas ,ze gryziesz to teraz bede uwazac...:) A co porabia Twoj M ,jesli moge wiedziec...nie smutno mu samemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann azapadław sen zimowy:p A ja jestem aczkolwiekpołtzrezwa;) zanimpoczytałam copisalyscie to juz wszystkie polazly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne tresci to nadal wynik zalanej klawy a nie mojego zanietrzezwienia:P Rebeka dzieki za choinke po frrrrrrrrancusku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie porobiło z mailami....nie kazdy chce je miec na widoku:P ostatnio na kafe trafilam na jakiegos zboczucha wykorzystujacego zdjecia jakiejs kobietki z dzieckiem...net niby anonimowy a jednaknie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,moja mama ma juz dosyc dlugo cukrzyce i zanim to odkryła to miała taki etap ,ze około17 zasypiała ,a budziła sie o 21 i u nas wtedy zaczynało sie rodzinne zycie,tzn .sprzatanie ,pranie itp.Teraz juz bierze insuline ,ale dalej lubi w nocy siedziec a spac do 11... Ja juz tak nie moge z racji pracy...Ale wtedy lubiałam te nocki z mama,mozna było sobie spokojnie pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem po kim... znaczy domyslam sie :-P Moj M na film patrzy... a ja takich filmow nie lubie, to przy kompie siedze. Ale co chwile pyta kiedy spac pojdziemy... i winko mi dolewa... chyba na cos liczy ;-) :-D. A propos kazal Was pozdrowic. Do czytanie go nie dopuszcze ale wie ze mam wirtualne kolezanki ktore umilamy mi czas jego nieobecnosci :-D. Bez_Torebi - nie ma za co. Taka wielka ze nie dlao sie jej calej objac i te bombki maja po ... zeby nie przesadzic 40 cm srednicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T fajnie sie Ciebie czyta... A ja nie mam czasu nigdzie indziej poczytac...Ostatnio udalo mi sie wreszcie dostac do naszej klasy,i mam nadzieje ,ze po swietach uda mi sie troszke odpoczac,i np.poczytac ,bo teraz to sie ciesze jak znajde chociaz pol godziny zeby gdzies klapnac na kuperek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj M tez o Was wie i nawet kilka smiesznych kawalow mu zacytowałam... Ja wiem Rebeko,ze Ty domyslna dziewczyna jestes hi,hi ... A swoja droga to ja mu sie nie dziwie ,ze na cos liczy...W koncu ma prawo miec nadzieje ,no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T no mysle ,zboze dorze narazie rosnie to nie bedziecie sie nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko do Francyi się nie wybieram ale bombki robią na mnie wrażenie;) Mam pytanie z innej beczki...czy naprawdę tam jesttak brudno jak ja myśle i słyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M o Was nie wie bo sam w necie rzadko a o mnie zazdrosny...to mu nie mówie,że nie ma o co ...niech se będzie:D Ośrodek nad jeziorem fajny jest a i w Opolu mam wirtualnego kolegę,którego siostra ma rybna knajpę...może mi sie uda wszystkich odwiedzić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, ja nie mam nic przeciwko... ;-). Ale niech sobie jeszcze poczeka :-P. To moze i ja na zniwa sie zalapie :-) ? Marzenia scietej glowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T ,przypomiałas mi moja ukochaną babcie,bo tylko ona do mnie Aneczko mowiła...Dzieki...Niestety juz nie zyje ale jest w moich najlepszych wspomieniach...To była bardzo madra i silna kobieta ,chociaz drobniutka...a teraz pozostały tylko wspomienia.Zyla 93 lata ,ale jak sie kogos kocha to i tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Anie i Andrzejowie to dobrzy ludzie som:) Mam koleżankę Anię, która w Irlandii teraz zyje,ale po Świętach się spotkamy...na nią tak własnie mówię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T jak bedziesz naprawde w tym osrodku to musisz mnie odwiedzic i nawet nie mysl inaczej... Rebeko ,tylko sprawdzaj czy czasem nie zasnie...a na zniwa kiedys tez przyjedziesz,ja mam jeszcze daleko do emerytury,wiec jak nie w tym roku to pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_Torebki ... (nastepntym razem wybierz sobie troche latwiejszy nick, bo po pijanemu mam klopoty :-D) - co do tego brudu... To bardzo roznie. Ogolnie franki sa brudasy... mowie z autposji bo pracowalam i mieszkalam przez 3 lata u rodziny francuskiej. Wyksztalceni ludzie, obydwoje "inzyniery" ale nie przeszkadzaly im, na przyklad, brudne skarpetki na podlodze salonie :-O. Elegancja na zewnatrz a w domu w rozdeptanych pantoflach... skrotem mowie ;-) Na ulicach wyrzucenie chusteczki pod nogi jest norma ale tez non stop sprzataja. Sa dzielnice okropnie brudne i w dodatku niebezpieczne (polnocny-wschod) gdzie lepiej po zmroku nie wchodzic, jak i sa takie ze och i ach : szal cial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Maz gospodarke przejal po ojcu ,ale wykształcenie tez ma rolnicze...I chyba to lubi,bo inaczej dawno by to rzucił...A ja niestety nie mam takiego zamiłowania ...Dla mnie to tylko praca...Chociaz juz tyle lat to robie ,ze chyba ciezko by mi było robic cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M nie wierzy w netowe znajomosci...może i dobzre,ze żadnej nie nawiązał:P :D Obiecuje że w okresie urlopowym opolskie odwiedze:))) Chociaz kto wie, co bedzie za pół roku...?:) Na razie mówięładnie "dobranoc",i spadam żeby mi mężadło całkiem nie zasnęło:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a niestety w wiekszosci przypadkow turysci zatrzymuja sie w hotelah wtych "gorszych" dzielnicach... ze wzgledu na cene :-O. Wiec ta opinia to chyba stad ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annpo - ty masz widocznie zamilowanie do czegos (kogos ?) innego... :-D Uciekam moje mile, bo M sie niecierpliwi... Dobrej nocy zycze i do jutra ! 😘😍 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...możeszmnie skracać do BT:P Odcyfruję:P A o brudnych ulicach opowiadali miznajomi,ktorzy byli w Paryzu na wycieczce...zaszokowani kilka lat temu ...teraz smieja sie,ze we wrocku jak w paryżu... i maja rację:( Ann...chodzi mi o to,że fajnie pewne rzeczy robić z pzrekonania a nie że ktoś musi...bo wiem,że praca na roli czy przy hodowli to cięzka sprawa. znikam nieodwołalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,wykształcenie chyba nie zawsze idzie w parze z kultura osobista...U mnie sa dziewczyny,ktore w piatek obroniły np.magistra i juz od niedzieli nawet czesc nie powiedza ...A znam nawet taka pania profesor ktora swoje figi i reszte prania suszyła na fikusie i to w pokoju gdzie przyjmowała gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to narazie na dzis ...Zamykam ....DOBRANOC!!! Milych snow i prosze sie jutro odezwac...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no nie moglam i jednak zajrzalam....figi na fikusie ? kupuje:)) od dzis tez tak bede robic chociaz mam fikusa beniaminka /mini/ a figi nie bardzo :D :D:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×