Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...ale czasami zwalniaj .....lepiej dla zdrowia.....Rebeka tez mi to radzila....;)...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ok..teraz musze leciec bo mala ktora sie opiekuje juz przyszla...milego popoludnia i wieczoru ...🌼 Aniu-Pozdrowionka...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, moja kotka je najczęściej suchy pokarm dla piesków, a suczka z apetytem zjada suchą kocią karmę. Od kilku lat kupuję obie karmy, mieszam je razem i w ten sposób wilk syty, a owca cała - tzn zwierzaczki najedzone - a jedzą z tej samej miseczki. Ewanisia, moja mama robiła zawsze pierogi z grzybami dla jednej części rodzinki,a pierogi z owocami dla drugich [ tych nielubiących grzybów]. Witaj Anko - pewnie już znów gdzieś pobiegłaś.... Jakoś nie potrafię Ciebie tu złapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACH ŚPIJ KOCHANIE W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci muszą spać... Ach śpij kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz dostaniesz. Czego pragniesz daj mi znać. Ja ci wszystko mogę dać. Więc dlaczego nie chcesz spać??? Ach, śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie A ty jedna tylko nie.... Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął a nie ty W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci muszą spać... Dobrej nocki dziewczynki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke ,bo jutro chyba dopiero dobrze po poludniu bede mogła sie odezwac...dzisiaj jestem troszke przepracowana i ide juz spac,a jutro mamy roczne spotkanie hodowcow i nie wiem kiedy wroce...popilnujcie mi domu...:P Ok ,dziewczyny 🖐️ i po 👄 na jutro... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry......pyszna kawka juz czeka ....podnosimy kubeczki moje panie ......milego dnia zycze....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry....dziś zamiast listy obecności - "Lista Postanowień" W nadchodzącym roku muszę: spać na płaskim bez poduszek, dzień zaczynać od biegania, przyzwoite jeść śniadania, rzucić w diabły papierosy, przestać w kucyk spinać włosy, pić dwie kawy,a nie więcej, regularnie dbać o ręce, przestać chałwą się obżerać, jeść groch,natkę, mus z selera, gnać po schodach, ćiwiczyć taniec, zwracać książki pożyczane, kłaść się zawsze przed dwunastą, raz w tygodniu upiec ciasto, składać datki na sierotki, ograniczyć babskie plotki, z mądrym planem wzmacniać ducha, rad rozsądnych pilnie słuchać a z powodów oczywistych... przestać robić takie listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Bez T 🌻 dzikuję za fotkę. Tobie też poszła. ewanisia 🌻 tyś z Wrocka rodem, czy dobrze doczytalam tam? Coś pisałyście z Jogunią. Tylko przypominam że jestem. Nie czytam, brak czasu. Teraz jestem na zwolnieniu więć jadę ze starszą córcią do psiapsiólki do Bytomia. Dla mnie taki trochę dziwny czas nastąpił. Nie galopuję a na nic nie mam czasu no i stres, stres jakoweż w pracy tak i w domu. Pozdrówki serdeczniste dla wsiech ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio, Rybko - witajcie. Rybko - szybko się pozbieraj... wracaj do równowagi... będzie dobrze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko dziękuję. w sumie to jest dobrze, tylko coś jakoś powoli zaczyna utykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Kaszubko-👄...jakie postanowienia...dobre to ....🌼...a co Ty tak szybko dzis wstalas..? Rybko-👄...nie ja nie jestem z Wrocka ale blisko a te strony znam bardzo dobrze......zycze szybkiego powrotu do zdrowia....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam u lekarza , hmmm, właściwie po zwolnienie:P I się dowiedziałam że muszę chodzić w butach jedynie na plaskim obcasie :( Toć to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - zgadnij jaki tego powód....Zgadniesz?... chyba nie.... Mąż poszedł wcześnie rano do dentysty, a ja zostałam w domu tylko ze zwierzaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×