Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...Dobry Dzien Dobry.....👄 Kaszubko...ciesze sie ze u mnie jest cieplo...ogolnie to ja zmarzluch jestem ale zime tez lubie....chociaz dawno jej niewidzialam....👄...a (konno)..jezdze ...oczywiscie .....zwykle galopem...hihihi...🌼 Merdosanka...tez zaglosowalam ...Powodzonka....👄 Rebeka ..mi na codzien wystarczy gimnastyki...hihihi...👄...a na tej stacji chyba bym sie nudzila.....🌼...ale slyszalam ze Ty czegos szukasz ...w okolicy ..zapisz mnie tez bedzie razniej....i Powodzenia dla M na egzaminie....🌼 Bez_torebki...dzieki za fotki...ale czekam na nastepne....jak myslisz odgadlysmy czy nie....hihihi...👄....zawsze pieknie...ale sluchaj Kaszubki...z usmiechem ....🌼 Agnieszk_a...dzieki serdeczne za fotki...swietne psiaki ...naprawde ...milej nocki po dlugiej podrozy....👄 i dla wszystkich milej nocki....👄..🌼..👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu poczułam zapach więc jestem ;) pogoda strasznie mokro-śliska u mnie :( właśnie się dowiedziałam, że 26 mam imprezę - wesele :) mają trzyletnią córkę i do tej pory utrzymywali, że papierek nie jest im potrzebny...coś się wyraźnie zmieniło. Pracuję, ale podglądać będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki... u mnie pada - ale deszcz....mimo to nie zepsuje mi humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas tez ponuro, ale z wami bedzie razniej 😘 Rebeko, a moze jakis kurs pilates, thai chi lub yoga? Zgadzam sie z Kaszubka ze niekiedy gimnastyga moze byc szkodliwa, ale to wtedy kiedy uprawia sie ja za intensywnie i bez glowy na karku. A ja tobie ufam :) Poza tym, jak to mowili starzy madrzy \"Mens sana in corpore sano\" i ja ide na fitness tez zeby sie od-stresowac. A jesli staracie sie o dziecko, gimnastyka pomoze ci utrzymac elastyczne cialo, przy czym ciaza bedzie znoszona o wiele lepiej. Ale jak mowi Kaszubka, i do tego potrzebna jest odpowiednia dieta Ide po druga kawe, ktora chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Bardzo mi przykro ,ale tylko sie melduje ,porywam filizanke kawy i uciekam,mam \"służbowy\" wyjazd ,ale jak wroce to sie odezwe ....miłego dzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem 🖐️ ! Slonko juz leci do wszystkich ktorym go dzisiaj brakuje !! Ewanisia 🌻 Agnieszko 🌻 - dla niektorych to tylko papierek, dla innych cos wiecej ... Kaszubko - zgadnij jakim typem jetem w tescie Enneagram. No.... zgzdniesz ? 7w8... nie wiem czy to dobrze ale generalnie sie zgadza...:-P :-D Dea 🌻 - ja na kawe !!! Ja !!! \"W zdrowym ciele... \" dokladnie tak to widze. Narazie nic nie znalazlam ciekawego bo tak jak mowilam wczoraj : albo godziny nie pasuja, albo za daleko, albo za drogo... qrde, przeciez nie dam 1.5-miesiecznej wyplaty na klub... :-O bo takie tez znalazlam... Ja nie wiem tam zlotem wszystko ocieka czy co ;-) :-D. Ale dalej szukam... a dietka swoja droga :-) Annapo - udanych \"wlajazy\" ! I wracaj do nas szybko !! Milago dnia kochane 😍... bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale nic mi sie nie chce:D bez_torebki 🌻 dzieki za fotke:) i tak nie wiem ktora to Ty jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 🌻 - nie jestes osamotniona w w tym "nic mi sie nie chce" :-). Ale ja niestety musze :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellisa, lape podaje bo mnie tez nic sie nie chce... a tu tyle pracy czeka :o nie myslisz o powrocie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, robiłam ten test kilka razy i za każdym razem wyszło mi 5w6 - sporo prawdy w tym jest o mnie.....ale trzeba pamiętać jeszcze, że w zależności od naszego nastroju nasze odpowiedzi też mają prawo się zmieniać i wtedy wychodzi nasze drugie a nawet trzecie "ja". To jest ciekawsze i łatwiejsze od numerologii - numerologia jest jeszcze bardziej skomplikowana - wybiega do przodu, cofa się....daje alternatywy, określa charakter, mówi o zdrowiu, ale jest za dużo zmienności.. prawie jak karty... no i poważny problem, bo jeśli źle się odczyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze swoj typ. znam inne wersje, sa one uzywane w psychologii pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, inne wersje mają trudniejszy zestaw pytań , ale interpretacje te same. Ta wersja jest najmniej skomplikowana i przez to ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 4w3 - ciekawe :) 90% prawdziwe, a te 10% nieprawdziwe to pewnie to co nie chce akceptowac ;) Inne wersje jakie zrobilam odnosza sie bardziej do inteligencji emocjonalnej w wiekszym zastosowaniu w miejscu pracy. Tez ciekawe profile wychodza, ktore czesto, raz zrozumiane, ulatwiaja stosunki w miejscu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 Sprawdze co z Was za \"ziolka\"po obiadzie ;-) :-P. Smacznego zycze tym ktore tez beda jadly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nieuwierzycie ale niemoglam sie dostac na kafe ...wrocilam z pracy i polozylam sie spac ..a tu teraz wchodze i wogole niema wpisow...cos takiego jeszcze mi sie niezdazylo.....Pozdrawiam mile panie i robie kawke na obudzenie ...kto chetny...?....🌼 Aga....rozchulals sie z fotkami ,,juz piec razy dostalam....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×