Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - ty sie nie smiej, bo od nas duzo osob do Londynu na przecenyjezdzi... i odwrotnie ;-). Kaszubko - mozna kupowac przez internet... jak ktos potrafi. Zazwyczaj ubrania lepiej przymierzyc, bo to co na innych wyglada super, to na mnie tragicznie... w odwrotna strone raczej rzadko to dziala :-O. Uciekam do domu... raczej zagladne bo dalej klubu bede dzis wieczorem szukac ;-) 😘😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, jestem dziwaczką - wolę wiele rzeczy dotknąć, obejrzeć zanim kupię....kiedyś zamawiałam książki z księgarni wysyłkowej... ale to nie było jednak tym, co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..witam po poludniu ....🌼 🌼 Annapo-...ogorkowa wyslana.......👄 🌼 Agnieszk_a-...👄 🌼 Rebeka...nic sie nieprzejmuj...zobacz jak mi poszlo...hihi.....jeszcze dzis strazy pozarnej tylko niemialam.....👄 🌼 Dea...niemasz zadnego sklepu z polska zywnoscia...?..👄 🌼 Kaszubko....szkoda ze w Polsce niema jeszcze wszedzie przystosowanych sklepow dla wozkow...👄...slyszalam ze duzo ludzi korzysta z Allegro ale tez wolalabym najpierw przymierzyc... 🌼 ....zaraz wraca M i watpie zebym zajrzala.....ale jesli bede mogla to chetnie ....milego wieczoru zycze......🌼 dla reszty...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć:) Nadal sie tylko witam i OBIECUJĘ,że jutro Was poczytam i nawet co-nieco napiszę;)) Najpierw musze załatwić zmianę dowodu...;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet nie wiecie jak się cieszę, że będę rano SAMA...bez męża i dzieci...niestety II zmiany mi się skończyły i teraz musze brac urlop,żeby tak było;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, nawet istnieją sklepy, które są parodią pod względem przystosowania dla niepełnosprawnych - wjechać można - ale dalej to już wielki kłopot, bo przejścia są za wąskie i bardzo wąski dojazd do kasy.... W większych miastach i w większych sklepach jest już lepiej.... i co najważniejsze - jest bardzo dużo ludzi dobrej woli - pomagają, bo chcą pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T - zamienimy się jutro ? - też bym chciała być parę godzin sama.... jestem z mężem razem 24 godziny na dobę [ nie licząc tych chwil, kiedy mąż robi zakupy - ale ostatnio bardzo szybko je robi]. Czasem potrzebna jest chociaż chwilowa, mała rozłąka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktos ? Umowiona na telefon jestem na 22.00, ale zawsze to chwila w Waszym mily towarzystwie 😘. Kaszubko - to nie jest dziwactwo, ja tez lubie dotknac, przymierzyc i dlatego wlasnie pisalam \"jak ktos potrafi\". Sklepom jeszcze naprawde duzo brakuje do tego zeby mozna bylo powiedziec ze sa \"ogolnodostepne\", niestety :-( Annapo - ja pierwsza sie \"pochwalilam : 7w8 jstem ;-) czyli Entuzjasta - Realista... Widocznie mnie przeoczylas... ale wspanialomyslnie wybaczam :-P :-D bo dzis znow wpisy momentami znikaly :-) BT - ladnie to tak na ostatnia chwile :-P :-D ?! Mnie by sie tez przydal taki "samotny" dzien... po tych 4 tygodniach stresssow ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, wlasnie powtorzylam test... wyszlo 8w7... nie wiedzialam ze jestem takim dyktatorem :- O. Qrde, jeszcze przestaniecie ze mna rozmawiac ;-) :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja jestem,ale tak jakby mnie nie było ,bo niestety musze wyjsc z pokoju ,bo syn jutro musi wczesnie wstac,takze wybacz...moze podesle Ci cos do czytania....jutro sie wytłumacze...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, Annapo, rozumiem doskonale... Najwyzej wczesniej na telefonie "zawisne", moze znajomi juz beda po kolacji :-). "Zobaczymy" sie jutro :-) ! Milej i spokojnej nocy dla wszystkich 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, mi też, w zależności od nastroju, różnie test wychodzi - ale głównie to jest tak jak podałam wcześniej. Dobranoc wszystkim, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srode !!! 😘 To juz srodek tygodnia :-) !! Ewanisia - do kawki sie dosiadam :-) ...na papieroska przyjdzie czas troche pozniej...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼, piękne słonko u mnie dziś, szkoda że chlapa na chodniku... Ewanisiu😘 spóźniłam się na Twoją kawę, ale zaparzyłam nową :) miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski:) nie mam sily na czytanie:D nie wiem czemu nic mi sie nie chce;):D ale to moze taki stan u mnie normalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez lubie dotykac to co kupuje:D przez net mnie nie bawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 u mnie dzis szaro ale za to cieplej, sucho i wiatr, ktory porywal wczoraj glowy, juz troszke ustal. Ja probuje od dzisiaj tylko na herbatkach ... :o juz widze jaki bede miala bol glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea 🌻 pracuje:D troche:D ale tez mi sie nie chce:D a u mnie slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem!! ja nie lubie zimy!! nawet jak jest slonce!! zima to ma byc w gorach albo w lesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa, to masz tak jak ja - też tylko w górach lubię, ale za dwa miesiące już wiosna i zobacz jakie słonko dziś mamy:) tylko nie patrz pod nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka bede patrzec w gore:D ale zeby tak zimno nie bylo:D z niecierpliwoscia czekam na urlop:) juz za miesiac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie troche tego slonca, plizz!!! U mnie taka "bryja" ze szok :-O. I w dodatku pada deszcz... :-(. Rano sie nawet uczesalam, wyprostowalam wlosy a teraz z tej wilgoci znow mam cale stado baranow na glowie :-O :-D... Nic mi sie nie chce... :-(, a pracowac to juz najmniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×