Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam! U mnie tez ładne słonko ,ale błota na razie nie ma ,bo w nocy był mroz,a u mnie na podworku słonko dopiero po południu zagląda... Rebeko,dzieki za zrozumienie ...syn w srode wstaje ok.5.45,a ostatnio jakos nerwowo spi i czesto mu sie zdarza ze z wtorku na srode to po nocy przychodzi spac do nas ,bo nie umie u siebie ,mysle ze on sie boi ,iz rano zaspi i stad te nerwy...Czy ja sie myle ,czy wczoraj Twoj ślubny miał ten egzamin? Acha a wynik Twojego testu rzeczywiscie przeoczyłam ,ale dzisiaj nadrobie zaległości... Dea,idziesz dzisiaj na polowanie za pizamka ?...A jak mała juz wszystko ok? Elliso,chyba wszystkie z nas czasami dopada taki leniuszek,moim zdaniem to nie zawsze wynik tego ,ze jestesmy leniuchami ,czasami w ten sposob organizm daje nam znaki ,ze chce odpoczac... Agnieszko,ja tez chce ferie ,ale w tym roku to jakos mi do nich nie spieszno ,bo mamy w planie remont na ferie ,a ja nie przepadam za bałaganem,bez ktorego sie przy tym nie obedzie ... Ok ,dziewczyny jesten na podgladzie ,ale przy okazji musze tez cosik porobic....👄 i 🌻 dla kazdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, wakacje to dla mnie odpoczynek, wizyty u rodziny odpoczynkiem nie sa ;) Wlasnie przedwczoraj zgadalismy sie z M ze nie bylismy jeszcze na zadnym urlopie z mala (nie liczac tych kilkanascie wizyt w Polsce i Wloszech). Czyli widzi mi sie z ebede rezerwowac jakies kilka dni gdzies... chyba Hiszpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - 😘 dla Ciebie i syna. Dzieki za wyjasnienie... choc przeciez nie z przymusu tu przychodzimy, tylko dlatego ze sprawia nam to przyjemnosc (przynajmniej w moim wypadku wielka przyjemnosc !!!) Moj M po egzaminie, wyniki za kilka dni... zobaczymy... A mnie sie remont lazienki odciaga... nie mam pojecia kiedy sie za niego wezmiemy, a przydalo by sie jak naj szybciej:-O... Dea - Masz calkowita racje wizyty u rodziny to przyjemnosc ale nie odpoczynek... ja bym tez chciala do Hiszpanii a znajomi nas na Korsyke ciagna w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korsyka jest na mojej liscie od zawsze! ale moze jak mala bedzie juz starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - nie wiem jak Ty to zrobilas ale u mnie przestalo padac i nawet skrawki blekitnego nieba sie pojawily :-), wiec jest szansa ze slonko dzis zobacze :-D ! Tarasik sie klania... Dea, Ewanisia, Kaszubka - idziecie ? A propos... Kaszubka cos dlugo dzis spi ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez wielka przyjemnosć \"bytowanie \" na tym topiku ,ale obiecałam wyjasnienie ,i dlatego wyjasniłam...a co do remontu to u mnie juz niestety nie ma innego wyjścia,bo okna wstawione były w kwietniu 2007 roku i juz naprawde nie idzie na nie patrzec,a jak nie teraz to dopiero za rok...niestety na tej gospodarce od wiosny juz nie ma czasu na prace domowe....:( A o urlopach to nie bede sie wypowiadac ,bo na razie mam dobry humor i nie bede go sobie psuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no ładnie....Włochy,Hiszpania , Korsyka...a ja na urlopie to po urzędach musze ganiać;) ale to moja wina bo zaniedbałam. Nadrobiłam zaległości w czytaniu topiku i mniej więcej już wiem co się u was dzieje...i tak po cichutku melduję,że nie mam zdjęcia Ewanisi-blondynki w dodatku z ciachem:P i nie wiem jak wygląda Dea:P ani Iwa...i Ellisa;) Od dzis za to wiem ja wygląda Rybka:)...wydawało mi sie,że jak jesteś z Wrocka to Cię na zdjęciu rozpoznam:D durnowata ja:D Mam nadzieję,że dzisiejsze słonko nie pozwala Ci nadal w depresji tkwić,bo chociaż chlodno to jakoś tak wiosennie jest;) Anna gratulacje dla syna,mój starszy właśnie ma dziś kolejny probny egzamin na koniec gimnazjum...pierwszy z polskiego poszedł mu fatalnie, z matematyki był 2 w klasie...hmmm...jakieś dziwne geny ma to dziecię;):P Znikam do kuchni pożniej do urzędu....jutrop też będę rano SAMA....hyrra!!;))) o ile się młodsze dziecię nie"rozłoży" bo na gardło dziś narzekał:( (odpukać) . miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... nie śpię od dawna.... na taras szybko biegnę.... i dorzucam piosenkę z repertuaru " Gang Marcela" "Byle do przodu" Chociaż komornik przed drzwiami stoi, A długi rosną wciąż, Choć od problemów w życiu się roi - Gwiżdżę na wszystko to. Choć znowu w pracy same przykrości, Choć wkoło jeden stres, Chcąc się doczekać późnej starości Powtarzam ciągle, że... Byle mieć zdrowie, Byle mieć w głowie, Byle odwagę mieć... Uwierzyć w siebie, I ufać sobie, I wiedzieć, czego chcieć... w życiu... Byle do wiosny, byle do lata, Byle nie poddać się, Byle dług długiem jakoś załatać - Reszta nieważna jest. Byle mieć zdrowie, Byle mieć w głowie, Byle odwagę mieć... Uwierzyć w siebie, I ufać sobie, I wiedzieć, czego chcieć... w życiu... Byle nie z tylu być, i nie z boku, Byle nie byle gdzie, Byle choć czasem dorównać kroku Tym, którzy liczą się. Byle mieć zdrowie, Byle mieć w głowie, Byle odwagę mieć... Uwierzyć w siebie, I ufać sobie, I wiedzieć, czego chcieć... w życiu... Byle do przodu, byle przed siebie, Byle nie w miejscu stać, Byle nie poddać się i w potrzebie Móc z siebie wszystko dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla spragnionych słońca , lata...... Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca - Eleni Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów , które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic Przyglądam się kwiatom i dobrze mi z tym dopóki trwa lato nie lękam się zim i chociaż jesienny powieje wnet wiatr odnajdę znów lata ślad Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam;) Zrobiłam test...jestem 7w8 :D A teraz zastanawiam się jak odgruzować mieszkanie na jutrzejsza kolędę....bo miał byc remont właśnie i nowe meble....stare rozwalone i wszystko mam teraz WSZĘDZIE w kartonach i workach... Jedyna nadzieja,że ksiądz do jutra nie wydobrzeje i kolędę tak jak wczorajszą odwoła...;) Wiem wiem,okrutna jestem,ale i dla niego lepiej by było do końca sie wyleczyć. No to jadę do urzędu...a tak mi sięęęę nie chceeee....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, Korsyka też mi się marzy - jedź, zdasz relację :) szybko to słonko doszło, ja to mam zdolności jakieś ukryte ;) Annapo, ja malowanie zaplanowałam na wakacje, ale jak już zrobisz remont to będziesz zadowolona i może wtedy podumasz o malutkim wypoczynku :) BezT, moja córa już po próbnych, matma tak sobie ale polski bardzo dobrze :) trzymaj się w urzędzie - pewnie o nowy dowod chodzi ? Kaszubko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cora wrociła wczesniej ze szkoły i opanowała kompa:(...no i pozwala mi tylko na czytanie a to moge napisac jako wytłumaczenie:( Ale niech pozna moje chamskie serce ten jeden raz moge jej pozwolic na taki numer ,no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam kobiety...pooooospalam....i zaspalam na tarasik......🌼 Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku..... BT-...zaraz sprobuje wyslac fotki..... Rebeka...za slabo krzyczalas ,,ale ide teraz jakby ktos ze mna to prosze.... Dea-👄. Kaszubka-👄 Annapo-👄 Ellisa-👄 Agnieszk_a-👄 ...jak kogos ominelam przepraszam...duza buzka......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kobiety musze was prosic o przeslanie fotek do BT ..oczywiscie jesli macie ...bo jak nie to musze zeskanowac i dopiero wyslac ...kto chetny do przeslania.....🌼..i duza buzka.....dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T - to Twój syn, tak jak mój wnuk, lubi matematykę - brawo i oby jego zamierzenia i plany się udały. U mnie dwójka w tym roku opuszcza gimnazjum - jeszcze nie są za bardzo zdecydowani do jakiej szkoły się dalej udać. A kolędę mam w ten piątek... znów dużo czekania, a potem parę minut zawieruchy i po wszystkim. Agnieszko, Twoje psiaki są cudowne - przypominają mi wyglądem suczkę mojego syna [ w której jestem zakochana], jeśli mają charakter podobny do niej... a tak na to wyglądają, to trochę Ci zazdroszczę. Mam za małe mieszkanie na duże psy i dlatego posiadam tylko miniaturkę pieska [ ale ona jest cudowna - kochająca i wierna... lubi małe dzieci ]. Annapo - kiedyś i ja musiałam dzielić się z chłopakami Playem - teraz nareszcie nie muszę. Komputer mam tylko dla siebie. Chociaż sześcioletni wnuk próbuje dostać się do niego... ale nic z tego - już nie ustępuję... co moje, to moje. Ellisa, ja również kocham późną wiosnę, lato i wczesną jesień - innych miesięcy nie lubię - wtedy nie ma tyle słońca, a ja bez słoneczka więdnę Topik i Wy, kochane dziewczyny, dajecie mi siłę na przetrwanie do wiosny, ma pozbywanie się brzydkich humorów.... z Wami jest wesoło i słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly skok do fryzjera zrobilam w przerwie obiadowej... i teraz musze kanapke wcinac... no ale wieczorem moze cos konkretniejszego zjem. BT - tos ty taki charakterek jak ja... no no :-D ! Powodzenia w urzedach !!! Ewanisia - jak pojde po poludniu to bede glosniej krzyczec :-). Zaraz wysle Twoje zdjecia do BT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, Rebeka - już wysłałam zdjęcia do Bez T ..... najwyżej będą podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka to "Szybki Bill" To ja juz nie wysylam... Nic specjalnego, Ewanisia, tylko trzeba bylo troche podciac bo mi juz wlosy do uszu wpadaly ;-) :-D. I jak zwykle troche za krotko mnie obcieli.... ja nie wiem, oni nie wiedza co to znaczy "odswiezyc" :-O. No ale to tylko wlosy - odrosna :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko raz w zyciu mialam krotkie wlosy i dlatego czasami zastanawiam sie jak to jest.....ale ja rozumie jak mowisz odswiezyc ....a u fryzjera bylam dwa razy tylko ..spalila mi wlosy wiec juz nie chodze sama robie ..i sama podcinam....🌼....hihihi..samowystarczalna,,....nie ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, cudo kobita :) 😘 pierogi lepisz! Oj gdybym i ja tak umiala :o przedewszystkim znalezc czas na ich robienie :o Rebeko, ja do fryzjera w piatek i postanowilam ze dam sobie obciac grzywke ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×