Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witaj Anka.. Rybko, a ja uwielbiam chodzić na boso, nie cierpię żadnych obcasów. Sprawdzałam w swoim komputerze - nie mam jednak Twojego zdjęcia - podeślesz?... proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Wesola Aniu-👄...jak Ty dzis wczesnie ...witaj Rybko...to caly czas chodzisz na wysokim obcasie...? Kaszubko....chwila wytchnienia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię obcasy, szpilki itd. Ale okazalo się że mam haluksa. I się skończyły obcaski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mąz wraca ze szwagrem do domu to obiecali że kupią kawę. Ja mam wariatkowo w domu. Dzieci ida na późniejszą godzinę do szkoly, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka i to jest powodem, że nie wolno chodzić na obcasach ? O tym nie wiedziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi pani dr dziś powiedziała i zaleciła mi nacieranie Fastum. Ale tak systematycznie 2 razy dziennie przez kilka tygodni. Podobno ma zmaleć. U mnie są początki haluksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja teraz pożyczę wszystkim miłego dnia i pomykam do prac domowych Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, może pomóc - a na pewno nie zaszkodzi... niektórzy lekarzy coś się na tym znają... lecz dziś dobrego lekarza trzeba szukać za świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, byłabym zapomniała Aniu założycielko 🌻również dziękuję za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja tez mam haluksa ...ale nie przeszkadza mi to tak bardzo...za dlugo tez niemoge chodzic na obcasie ale kilka godzin wytrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dzieci do szkoly wyprawione...kolejna kawka i dzis wizyta u lekarza.... ....a gdzie reszta pan ...nikt sie nie melduje......Annapo-usprawiedliwiona......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety 🌼, straszna chlapa :( a ja bardzo lubię szpilki...noga tak pięknie wygląda ;) będę zaglądać, miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje 🖐️ niewyspana bo mielismy podwojne wymiotowanie miedzy 12ta a 2ga. Najpierw cale lozko malej, potem cale nasze.... :( Gdzies okolo 4 zasnelam :o Czyli pije barrrrdzo mocna dzisiaj, jesli ktos stawia ;) Rybko, moja mama ma haluksa od zawsze, co prawda wysokie obcasy sa niewskazane, ale zupelnie na plasko tez nie mozesz. Obcas ok 3-4 cm powinien byc. I przede wszystkim nie mozna butow w szpic. Czesto haluksy sa spowodowane problemami z kregoslupem. Radzilabym wizyte u osteopaty. Wszystkim paniom 😘 na dobry dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja juz jednak nałogowiec jestem...nie umiem bez Was ani dnia wytrzymac hi,hi :) ....ale to chyba nie grzech.... Jednak naprawde musze dzisiaj jechac na to spotkanie takze ,tylko sie witam i zycze miłego dnia ...bawcie sie dobrze ...zajrze jak wroce ... 🖐️ i 🌻 dla kazdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk_a...👄....ja tez uwazam ze noga na wysokim ladnie wyglada..... Dea-👄...co sie dzieje z Twoja mala...to od temperatury czy jak ...ostatnio pisalas ze juz z nia lepiej...... ..a co do haluksow...to niewiedzialam ze to ma zwiazek jakis z kregoslupem....a szpilki nosze wysokie....w sumie to mam na jednej nodze ale bol odczuwam codziennie z tego powodu.... Annapo-👄....wiem to kafe jest jak narkotyk ....milego spotkania... Rebeka-👄...jeszcze Ciebie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, to straszne jak się taki maluszek męczy :( współczuję Wam, stawiam Ci mocną kawę :) Annapo, jedź i baw się dobrze...chętnie potem poczytam, co robi się na zjazdach hodowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Tylko Was na chwilę zostawić to naprodukujecie tu az miło;) nawet Wesoła Anka jakaś rozgadana;) :P :D Dziękuję pięknie za wszystkie zdjęcia...Ewanisia...( Twoje mam od Kaszubki...dzieki za pośrednictwo )zgadzam się z dziewczynami - też wolałabym Cię jako blondynkę;) i chociaż słodyczy nie lubię, to ciacho tez mi się podoba;) Dea z Malutką to następne słodycze...ktoś tu do Was \"cukiereczki\" mówił?;)) obie piękne babeczki jesteście i chyba tez jakieś ciacho obok widziałam;)) I nie mówię o księdzu/pastorze:P Ania...Twoje zdjęcie z mężem i córką to po prostu obraz arystokracji rosyjskiej:D takie mam skojarzenie i sorki jesli Ci to nie w smak ale taką miałam pierwszą myśl:))) W urzędzie trochę posiedziałam ,popatrzyłam na op...sie panie urzędniczki,ale że to moje zaniedbanie było a na zewnątrz piekne słonko świeciło to się nawet nie wkurzałam,że mi urlop umyka...nowy dowód za miesiac:) ciekawe tylko po co skoro niedługo znowu je będziemy wymieniać, i znowu będziemy za to płacić... Dziś niestety kolęda i z mojego wolnego ( tzn bez męża dzieci i obowiązków domowych bo na obiad pampuchy;) ale za to z dostępem do kompa ) dnia znowu nici... Podobno\"Chcesz rozśmieszyć Pana Booga?Powiedz mu o swoich planach\";):D Muszę poprzestawiac graty w mieszkaniu,żeby ksiądz miał gdzie usiąść,bo przeca na kartonie nie przycupnie? ;) Chociaż może gdyby musiał postać, to by szybciej sobie poszedł?;))) AAAle jestem wredna:D Życzę wszystkim miłego dzionka,tym z haluksami i bez;) miłego wypoczynku Rybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...dużo zdrowia córci życzę.... Kaszubko dzieki za "listę"...fajna:D Sorki przed chwilą kilku wpisów nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w czwartek 😍 Kaszubko - z tej Twojej \"listy postanowien\" kilka niestety mnie dotyczy :-O Rybko - be cool :classic_cool: ! Calkiem plaskie nie kazdy lubi ale, tak jak pisala Dea, takie 3-4 cm juz sa ok, i mozna znalezc takie ze noga naprawde ladnie w nich wyglada. Dea - :-( ... Trzymajcie sie obie 😘 Wszystkich Was nie wymieniam ale wszystkim posylam po 🌻 i 😘 Pozno dzis do Was dotarlam bo chcialam koniecznie moja prace-zmore wykonczyc (od Nowego Roku menda sie ciagla !!) ... i udalo sie :-) !!! A powod tego pospiechu to taki ze M egzamin zaliczyl, wiec wzielam sobie jutro wolne i jedziemy na WE do Niemiec, do mojej ukochanej \"psiapsolki\" :-) :-) !!! Trzeba troche odreagowac po tych stresssach ;-) :-D. Teraz do \"japonca\" mnie ciagna ale po poludniu bede z Wami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka:)) Gratulacje dla M...i dl aCiebie;) tez bym chciała,żeby mnie do jakiegoś japońca ciągnęli,chociaz chinczyków w pracy miałam kilkunastu i raczej za żółtkami ( mimo że to GIGABYTE ;) ) nie przepadam;) :D :P Udanego urlopu...o wrocek nie zahaczysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na nowo - na pewien czas uciekł mi internet, a potem ogarnęło mnie lenistwo - jeden z grzechów głównych, ale jaki fajny to grzeszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×