Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

no wiesz, szef się produkuje a reszta nasiaduje i robi baaardzo zasłuchaną i głęboko skupioną minę ;) niektórym po wytrwałym "szkoleniu " dzisiaj nie będzie łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna się, potem zajrzę:) Rebeka, Ty szczęściaro - ja chyba dziś jogurt i może jakieś ciasteczka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja wlasnie mialam komisje w domku z mieszkaniowki...i dobrze bo pare rzeczy musza zrobic.....w sumie to juz mnie to nie obchodzi ale mieszkanie komunalne ..wiec musze....milego obiadku i nasiadowek....🌼 Aga..nic nie szkodzi....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja juz jestem... Sorki ,ale mozecie mi powiedziec o co chodzi z ta Merdosanką...bo ja nie kumam:( ...chyba cos przeoczyłam :( Ja juz wczoraj zrobiłam ten test i nawet sie zgadze z tym co tam pisza...jak na razie to zadna z Was nie ma takiego numery...Hmmm chyba jestem wyjatkowa hi,hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jakas salate sobe funde :) ide kupic jakiez nowe pizamki dla malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies pizamki, przepraszam Annapo, pewnie ze jestes nietypowa! Wspanialotypowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje nam tu Iwy, Rybki, Bez T, Szeptu.... She też dawno do nas nie zaglądała..... jeszcze o kimś zapomniałam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, wczoraj był wpis Merdosanki [ i to ubranej na czarno] lecz dziś zniknął .... jakieś czary-mary w nocy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - nie wiem czy taka szczesciara, bo na wadze pozniej te obiadki widac :-O. Ale chetnie sie z Toba podziele : dzis rybka ;-) byla. Milej nasiadowki :-), a tak à propos... moze szef tez byl na tym szkoleniu to tez nie w formie bedzie...? Annpo - no to przeciez powszechnie wiadomo ze jestes wyjatkowa : osoba ordynarna takiego fajnego topiku by nie zalozyla :-) ! A co do tych \"brakujacych\"... ja czasami zastanawiam sie jak tam Malenka i jej chlopaki. Mam nadzieje ze jej sie ulozylo z mieszkaniem...i cala reszta. Po tym obiedzie to mam seksualny stosunek do pracy :-P... Moze po kawie mi przejdzie...? Zapraszam : \\_/\\_/\\_/\\_/... jeszcze ze starego automatu, nowy beda instalowac 16.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz myslałam ,ze cos sie stało ,bo nie było Waszych wpisow ,ale eraz sie pojawiły...:) Dzieki za komplementy,ja mysle ze kazda z nas jest Wyjatkowa i właśnie przez duze W... Poczytałam sobie o 4 i ciekawe z Was stworzonka ... Oczywiscie jestem hi,hi na podgladzie ale musze postawic obiad ,bo pozno sie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny a ja postawilam obiad i przypalilam mieso ...zagadalam sie przez telefon....nawet niewiecie jaka zadyma ..alarm sie wlaczyl...i mam po obiedzie za to duzo do zrobienia ...zajrze jak sie wyrobie .....Wyjatkowe Kobiety....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ewanisiu, uwazaj bo jeszcze cos nieladnego sie stanie! Gadula z ciebie ;) Pizamek nie kupilam :( do zlego sklepu poszlam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - zrozumiala bym jeszcze gdyby to przez nasz topik, ale z powodu telefonu ;-) :-P. I co Twoi panowie beda dzis jedli, he ? Znow KFC :-) ? Dea - no to do jakich sklepow ty chodzisz ;-) ?! Sa u was juz przeceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe ktoś ma czapkę niewidkę - pojawiają się wpisy i znikają .... hihihihi A jak narazie mam z przeceny kalkulator - za 99 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciekawe te nasze \"4-ki\" , "5-tka" tez niezla ;-)... A ty co jestes Annapo w tym tescie ? Nie badz taka ;-) ... powiedz, pliz :-D !! Kaszubko -zawsze to cos :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, podtrzymuję - jesteś lucky girl :) z głodu mnie skręca a tu jeszcze godzina :( szef starszy i był tylko 2 dni, tak więc zero litości, muszę dziś zrobić te numerki z M, zobaczymy co wyjdzie :) Ewanisia, dzięki że fotki wysłałaś Dei 🌼 u mnie już obniżki tylko ja czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Annapo - mysmy się ujawniły - teraz kolej na Ciebie... może jesteś 2 ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa juz przeceny ale ja w przecenach nic nigdy nie moge znalezc :o jakas dziwna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie udało obiadu nie przypalić,u nas nie ma mozliwosci zeby zamowic cos w razie wpadki i chyba tylko dlatego hi,hi... Oj Rebeko ciekawska jestes ,nie powiem...:P Ale co mi tam ,po starej znajomosci Ci powiem ,jednak licze na to samo...Mnie wyszło ze 9... Dea ,nic sie nie martw z tego ze nie kupiłaś to tylko swiadczy o tym ,ze musisz isc jeszcze raz do sklepu i moze tym razem sie uda ...a moze i coś dla siebie znajdziesz...:P :) Nie chciałam wczesniej pisac ,zeby nie zapeszyc ,ale teraz juz po wszystkim wiec sie pochwale ,moj syn bral dzisiaj udzial w konkursie jez.niemieckiego i zdobył 2 miejsce na szczeblu gminnym...Wiem ,ze to nie ładnie sie tak chwalic ,ale duma mnie rozpiera...wiec wybaczcie :)Po mnie chyba nie ma tych zdolnosci jezykowych ale i tak mnie to cieszy tym bardziej ,ze jak byłam z nim w ciazy to mnie straszono ,ze moze miec Downa i jeszcze inne chorobska i nawet takie aluzje były zeby usunac te ciaze,ale sie uparłam i kazdego dnia dziekuje za to Bogu,a w takich dniach jak dzis tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czesc jestem i obiadek juz sie robi ..w sumie bedzie ogorkowa...a nie KFC...hihihi Rebeka.....gadulko....juz po pracy czy nie..🌼...mi wyszlo ze ja piatka.... Dea...a w jakim sklepie szukalas pizamki..?...🌼 Kaszubko..kalkulator to juz cos.....u mnie duze przeceny...wszystko po funcie ..albo trzy rzeczy w cenie jednej.... Agnieszka...niema sprawy..🌼 a teraz dalej do robotki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu dzieki i podeslij troszke tej ogorkowej... Musze teraz spadac,bo przyszły dziewczyny do corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, gratulacje dla syna, ja z niemieckim zawsze byłam na bakier ;) ale teraz będę wiedziała, gdzie się udać na korki jakby co :) Czasem fajne rzeczy można dostać na przecenach, ale trzeba na początku iść, bo potem wszystko przebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annpo - gratulacje dla syna... no i dla Ciebie ! Tylko sie cieszyc i chwalic takimi osiagnieciami ! A "9-tka" tez fajna ! Ewanisia - no cos ty, jeszcze w pracy :-O i jakos do czego bym rak nie wlozyla to mi dzisiaj nie wychodzi... :-O. Dea - u nas jutro sie zaczyna to szalenstwo w sklepach... :-O. Ale ja tez nigdy nic nie moge znalezc wiec sobie chyba daruje... albo za 2-3 tygodnie pojde jakies "niedobitki" poogladac... moze cos wygrzebie bo ja zazwyczaj nietypowe rzeczy kupuje :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, gratulacjie dla syna!!! A nic zlego nie ma w dumie z wlasnych dzieci! 😘 Agnieszko, sprawdzilam dostalam fotki! :) ladne nozki pokazujesz ;) ale mnie sie najbardziej podobaja te zimowe ... ladny dziubek z ciebie! Ewanisiu, mniam ogorkowa. musze sobie zamowic przecier przez bociana. A pizamki dla malej to kupuje w Gap bo je bardzo lubie, no i milam nadzieje ze beda przecenione, a tu w ogole ich nie bylo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko, no to chyba musimy sie razem wybrac na przecenowe zakupy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - moje gratulacje... Wyprzedaż jest u nas w rozmaitych sklepach... co chwilę któraś z córek mówi mi o tym...tyle że ja do wielu sklepów nie mam dojścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×