Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobra, to ja Wam popoludniawa kawe postawie :-) ... i takie pseudo-ptysie z bita smietana :-), prosze sie czestowac ! Ewanisia - u nas tez \"grzeczne\" imprezy ostatnio :-), jakos pytania \"to kto dzisiaj jedzie\" dawno nie slyszalam ;-) Rybka -\" Kto sie lubi ten sie czubi\"... tylko ludzie zyjacy obojetnie obok siebie nie maj nigdy zadnych krotkich spiec ;-). Ja tez sama znow zostane pod koniec tygodnia :-(... mam nadzieje ze tylko na jeden dzien. Zalatwiaj co masz zalatwic i z usmiechem na buzce wracaj do nas ! A teraz, pomimo zimna, na taras zapraszam... slonko tak pieknie dzis swieci :-) PS : CIekawe gdzie reszta pan sie podziewa ...? Pewno strasznie zajete :-O... 😘 dla nieobecnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko.........wrocilam zarobiona z premia i z zamowieniem na kolejna prace...stawiam wedlug zyczenia slodkosci.....bezy,eklerki i ptysie....ah co mi tam....koniec odchudzania.....zartuje wcale sie nieodchudzam.....i soczek do tego......👄 ...a te spiecia czasami potrzebne do rozladowania atmosfery..... zabieram sie za obiadek............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, nie przywitalam sie dzis z Kaszubka :-O :-(... Kaszubko, wybaczysz...? Duza 😘dla Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...od kiedy imprezki u nas to tez bez tych pytan ...hihi...kto prowadzi dzis....i tu jest ten plus ze mozesz wypic co chcesz ..niekoniecznie duzo ..i niejechac..... ...ptysie juz postawione...hihi..... zaczekaj ja tez ide na taras.....u mnie piekne slonko juz swieci i na termometrze +14...co wy na to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre właśnie kończą pracę i zaraz idą do domku, huuuurrra :D W domku tradycyjnie dyktando z synem i nauka religii z córką (cięzką ma głowę do nauki pamięciowej), a wieczorkiem mogę znowu oddac się mojemu hobby :) Życzę miłego popołudnia i wieczorku Pa! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja nie mam żadnego hobby😭 ale dzisiaj jade z dziećmi do dentysty,jutro z corka do kina na lejdis, w środe jeszcze nie wiem co-moze prasowanie, w czwartek z dziećmi do ortodonty a w piątek spotkanie klasowe:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam ciekawe odwiedziny - już pod koniec modliłam się aby sąsiadka wreszcie poszła .... Usiłowałam jej wytłumaczyć, że oferta, którą dostała z pewnego banku jest - przy jej dochodach - absolutnie nierealna. Ona wraz z mężem ma ok 1500 zł netto na miesiąc... bank zaproponował jej pożyczkę 50 tys. zł na okres 6 lat przy miesięcznej racie wynoszącej 1300 zł.... sąsiadka chciała do banku dzwonić że chce tę pożyczkę, ale tę samą sumę na rozłożoną na 10 lat. Ciekawa jestem, co w końcu zdecyduje.... jeśli weźmie pożyczkę, to nie będą mieli za co przez najbliższe lata żyć.... Rebeko, Ewanisio - czas na papierosa... zapraszam palące dziewczyny na tarasik.... a niepalące dla dotrzymania nam towarzystwa i wspólnego plotkowania She - idę o zakład, że jakieś hobby jednak masz.... marzenia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No,ja dopiero teraz,ale za to przeczytalam i jestem na biezaco... U mnie snieg ,zimno i mokro i ogolnie nie najlepiej... Od rana miala wkroczyc ekipa remontowa a tu nikogo do tej pory nie ma...Chyba przestraszyli sie sniegu,no zrozumiale ,ze przy tej pogodzie to na dworze nie beda pracowac ,ale mogli by w srodku cos zaczac....a juz nie powiem ,ze miloby bylo gdyby chociaz zadzwonili ,ze nie przyjada... Wyobrazcie sobie ,ze przyszly kolezanki mojej corki i wlasnie zrobily sobie parapetowke...przyniosly nawet szampana...bezalkoholowego... no ja znowu musze konczyc,bo dzieci na kompa licza... milego dzinka dla wszystkich i po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oj Annapo...i juz Ci sie przesuwa koniec remontu o kolejne dni...a tak przyszliby i zrobili ...przynajmniej w domku zrobilabys szybciej..Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja juz wrocilam ale z Toba jeszcze raz pojde 😘. To jest wlasnie straszne ze ludzie nie zdaja sobie sprawy w jakie \"bagno\" sami sie wpedzaja :-O. A banki bardzo agresywnie szukaja klientow, nie zwracaja na to wogole uwagi, dla nich najwazniejszy jest zysk... a to ze ludzie pozniej nie maja co jesc to juz ich nie obchodzi :-O ... bardzo brakuje tej ochrony konsumenta :-( Kiciulek - pamietaj ze obiecalas zrobic zdjecia i pokazac nam te Twoje cudenka :-) She - o filmie \"Lejdis\" slyszalam... podobno fajny ale dla tych co sie nie boja \"ostrych slow\" ;-). U mnie spotkanie klasowe 14 marca jest przewidziane, na imieniny naszaj wychowawczyni... a ja niestety nie moge jechac :-( ... chyba sie zaplacze 😭 ! Ania - faktycznie mogli chociaz uprzedzic :-O... w koncu to Wy jestescie \"klienci\" ! Ja w takich wypadkach dostaje szalu ;-) i lepiej mi w droge nie wchodzic... nie znosze ludzi nieslownych... no ale to taki moj maly osobisty \"bzik\" :-). Najwazniejsze ze jakos wszystko idzie powolutku do przodu ale napewno nie bez nerwow... :-O. Trzymajcie sie cieplutko 😘 Skonczylam to co sobie zaplanowalam na dziesiej... mam nadzieje ze nic nieprzawidzianego nie wyskoczy... jeszcze godzinka i do domku :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja juz wrocilam ale z Toba jeszcze raz pojde 😘. To jest wlasnie straszne ze ludzie nie zdaja sobie sprawy w jakie \"bagno\" sami sie wpedzaja :-O. A banki bardzo agresywnie szukaja klientow, nie zwracaja na to wogole uwagi, dla nich najwazniejszy jest zysk... a to ze ludzie pozniej nie maja co jesc to juz ich nie obchodzi :-O ... bardzo brakuje tej ochrony konsumenta :-( Kiciulek - pamietaj ze obiecalas zrobic zdjecia i pokazac nam te Twoje cudenka :-) She - o filmie \"Lejdis\" slyszalam... podobno fajny ale dla tych co sie nie boja \"ostrych slow\" ;-). U mnie spotkanie klasowe 14 marca jest przewidziane, na imieniny naszaj wychowawczyni... a ja niestety nie moge jechac :-( ... chyba sie zaplacze 😭 ! Ania - faktycznie mogli chociaz uprzedzic :-O... w koncu to Wy jestescie \"klienci\" ! Ja w takich wypadkach dostaje szalu ;-) i lepiej mi w droge nie wchodzic... nie znosze ludzi nieslownych... no ale to taki moj maly osobisty \"bzik\" :-). Najwazniejsze ze jakos wszystko idzie powolutku do przodu ale napewno nie bez nerwow... :-O. Trzymajcie sie cieplutko 😘 Skonczylam to co sobie zaplanowalam na dziesiej... mam nadzieje ze nic nieprzawidzianego nie wyskoczy... jeszcze godzinka i do domku :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja juz wrocilam ale z Toba jeszcze raz pojde 😘. To jest wlasnie straszne ze ludzie nie zdaja sobie sprawy w jakie \"bagno\" sami sie wpedzaja :-O. A banki bardzo agresywnie szukaja klientow, nie zwracaja na to wogole uwagi, dla nich najwazniejszy jest zysk... a to ze ludzie pozniej nie maja co jesc to juz ich nie obchodzi :-O ... bardzo brakuje tej ochrony konsumenta :-( Kiciulek - pamietaj ze obiecalas zrobic zdjecia i pokazac nam te Twoje cudenka :-) She - o filmie \"Lejdis\" slyszalam... podobno fajny ale dla tych co sie nie boja \"ostrych slow\" ;-). U mnie spotkanie klasowe 14 marca jest przewidziane, na imieniny naszaj wychowawczyni... a ja niestety nie moge jechac :-( ... chyba sie zaplacze 😭 ! Ania - faktycznie mogli chociaz uprzedzic :-O... w koncu to Wy jestescie \"klienci\" ! Ja w takich wypadkach dostaje szalu ;-) i lepiej mi w droge nie wchodzic... nie znosze ludzi nieslownych... no ale to taki moj maly osobisty \"bzik\" :-). Najwazniejsze ze jakos wszystko idzie powolutku do przodu ale napewno nie bez nerwow... :-O. Trzymajcie sie cieplutko 😘 Skonczylam to co sobie zaplanowalam na dziesiej... mam nadzieje ze nic nieprzawidzianego nie wyskoczy... jeszcze godzinka i do domku :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo mi echo :-O, wybaczcie ... wydawalo mi sie ze nie poszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi - potrójne echo - to jeszcze nic, ja miałam większe. Znam już powód zwlekania ze ślubem - przyszła teściowa chce robić duże wesele [ mało tego, sama wykłada na to gotówkę ] - ale mój syn daje kontrę - jak to pan Waga ... mówi : nikt mną rządzić nie będzie; jestem dorosły, mam prawo sam decydować ... itp A syn na przekór wszystkim, albo żeby pokazać " kto tu rządzi" - chce tylko slub bez wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - jak to Waga;-). My tez chcielismy male przyjecie ale tak sie pozniej zastanowilismy... to w sumie jedna z nielicznych okazji do spotkania rodzinnego w szerokim gronie :-) Uciekam kochane 😍... Milego wieczoru w razie czego ;-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzie, nie wejdzie..... na dwoje babka wróżyła,,,,, piszę tu po raz któryś. Dobranoc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ....🌻 wszystkim pięknym paniom razem i każdej z osobna 👄 🌻 Stawiam kawkę i herbatkę, proponuję z rumem, bo na dworze ponuro i ślisko, a rumek rozwesela. :D Rebeko- pamiętam o zdjęciach, ale jeszcze nie skończyłam, potem zrobię zdjęcia hurtem 🌻 Wczoraj było święto, bo mój syn zrobił w dyktandzie tylko cztery błędy w tym tylko dwa ortograficzne :) Córka nauczyła się, aż trzech pytan z religii (zostały nam jeszcze tylko trzy, a ksiądz pytać będzie w czwartek, więc jest szansa, że się wyrobimy) :) Co do kredytów, to faktycznie banki robią wszystko, żeby złapać kogoś w swoje szpony, a potem zapętlają klienta jak pająk muchę w sieci... W pracy dosyć często zdaża mi się słuchać tego typu opowieści jak to jeden z drugim wpadł w spiralę kredytową... Co pradwa nie jem aktualnie słodyczy, ale wam postawię do tej herbatki z rumem smaczne świeże w-zetki 👄 Życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zdarza a nie zdaża- sorki, ale jak się szybko pisze na kompie, to się nie zauważa błędów. Dlatego zresztą uważam, żę pisanie na komputerze wywołuje wtórny analfabetyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kiciulek ...to ja dorzuce rogale z maselkiem ....tak dawno ich niejadlam ..ze az mi slinka leci....i dziekuje za pobudke....🌼 .........milego dzionka zycze i dla po 👄......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez troche przeciagu zrobie 🖐️🖐️🖐️ :-D Witam panienki !! Dzis z bukietem 🌻🌻🌻🌻🌻... :-) Kiciulek - zdjecia poszly... jak ktos nie dostal to lapka w gore :-). Teraz czekamy na kartki :-) Lapie W-zetke w jedna reke, kawe w druga i na tarasik zapraszam :-D... nie wiem jak bede palic ale moze sobie jakos poradze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ze słonecznych Kaszub..... która z Was nie ma słoneczka - to posyłam... u mnie słońca dużo.... chyba wiosna się zaczyna. wiersz J. Tuwima pt. „Bambo” Murzynek Bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca, Psoci, figluje – to jego praca. Aż mama krzyczy: „Bambo łobuzie!”, A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada: „Napij się mleka”, A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada: „Chodź do kąpieli”, A on się boi, że się wybieli. Lecz mama kocha swojego synka, Bo dobry chłopiec z tego Murzynka. Szkoda, że Bambo czarny wesoły, Nie chodzi razem z nami do szkoły. ..tego wierszyka uczyłam się w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×