Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ja stawiam kawe i torta Wczoraj zdalam ostatni egzamin i jestem juz na ostatnim semestrze. Konrad poszedl z ciocia-sasiadka do kina ,niunia spala wiec i ja troszke sie zdrzemnelam a teraz sie zastanawiam co robic. Moze ktoras z was tak w skrocie napisze mi cos o was wszystkich bo ja oprocz ewanisi i she nie znam nikogo bo tak sie jakos wcislam ze az glupio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - zycie mi ratujesz :-). Mam nadziej ze ta wirtualna kawa postawi mnie na nogi :-D. Bardzo dobrze zrobilas zes sie wcisla :-). Nie ma problemu ale moze lepiej zeby kazda o sobie osobiscie napisala ... Wiec... nie zaczyna sie zdania od "wiec", wiem o tym ;-)... To niech bedzie tak : REBEKA w skrocie :-P : 35 lat, mezatka od prawie 9 lat, bez dzieci i na wygnaniu we Francji od 14 lat... Qrde, az glupio ze moje zycie mozna sprowadzic do jednago zdania :-O. Zapraszam na tarasik... akurat nie pada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i gratulacje !!! Ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz... jak sie bedziesz duzo uczyc to zostaniesz wozna :-D. Zartuje, naprawde gratuluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko - stawiam się na Twoje wołanie.... na tarasik marrrsz... Rudamaxi - jestem na naszym topiku najstarsza wiekiem, ale nie duchem. Mam męża [ już 39 lat ], 4 dzieci, 9 wnucząt - najstarsze ma 18 lat, najmłodsze 1 roczek. Mieszkam na Pomorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień piękny, słoneczko świeci a mi jakoś nie tak jak powinno być. I na domiar złego głowa mnie trochę boli. ewaniosia sorki nie doczytałam. Wpadam jak po ogień i wpisuję swoje 3 gr. ruda🌻 my się znamy już ;) trochę zmieniłam image :D Anna 🌻 ja już mam torebkę. Wprawdzie nie skorzaną, jak wcześniej zamierzałam kupić, ale to własnie ta mi się spodobała. Oczywiście duża,ciemna zielona. Taki bardziej worek z kieszonkami z przodu. A miała być tym razem mała i bardziej elegancka. W sumie to nawet nie tak daleko mieszkasz, chyba około godziny drogi jazdy samochodem (autostradką). A jest u Was Piast? Cholercia lecę tego torta kończyć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, Gratulacje 🌻 podziwiam cie, matka dwojki dzieci i taka dobra studentka! Ja, kobieta 38-39 lat (bo z grudnia jestem ;) ), zyje na \"kocia lape\" bo mie jeszcze nie poprosil, jedno dziecko 21 miesiecy, na obczyznie od 21 lat, teraz w UK od 11. Rebeko, ja tez w jednym zdaniu! Ale to co najwazniejsze, to jest wlasnie to co nie jest napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh do dobrej studentki mi daleeeeeeko;) Dziekuje za autoprezentacje i czekam na wiecej:) rybka:znamy sie znamy:D oj na na tarasik chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham mało ręki nie urwę ;) o widzę prezentacja jednozdaniowa :) w-wa 39 jeszcze,mąż nr 2,córka 18 hi,hi,hi,hi już krócej nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi no to teraz ja, i tez zrobie w jednym zdaniu... Męzatka 16 lat,w dorobku dwojka dzieci :cora 15 i syn 12,poza tym hodowca krowek:P ,i po trosze \"kura domowa\" ,mieszkanka opolszczyzny...Starczy??? Rybko ,ja co prawda na piwko z reguły nie patrze ,ale mysle ,ze na pewno sie znajdzie,jak obiecasz przyjechac to chocby z pod ziemi ale wykopie dla Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola jak zwykle konkretami walisz:P a ja nie na tarasiku.... To tez Ci pomacham🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie da sie ukryc ,ze Ci to wychodzi....Cala nasza reszta to przy Tobie wymiekamy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porywam babeczke i na razie musze Was opuscic ,bo obowiazki wzywaja....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - już prawie Ciebie doganiam..... a do babeczek może kawałek chałwy ???? też dobre i dawno jej nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła.. nie tak źle z oddechem... hihihihi mam dziś kurzą pamięć - wczoraj późnym wieczorem odkryłam ciekawą stronkę... chciałam ją Wam dać jak najszybciej... ładnie mi szybko, jak dopiero teraz. http://www.wyczajka.pl/index

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - a to juz trzeba czytac miedzy wierszami... ale chyba niektorych rzeczy nie da sie ukryc, chocby sie nie wiem jak staral :-D. Nic sie nie martw, Rudamaxi, szybciutko mnie (i reszte) rozszyfrujesz ;-) Wesola - ja za toba dzisiaj nie pogonie, ale dobrze ze mnie Kaszubka zastapila :-D. Na kawke juz nie mam czasu :-( Dobra kochane, bede sie zbierac bo nie kaze mojemu kierowcy czekac. Dzisiaj juz pewno do Was nie zagladne ale jutro Wam wszystko opowiem :-P :-D Milego wieczoru i slodkich snow ! 😘😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza. - Oj, bardzo mnie boli. - A co się pani stało? - Koń mnie kopnął. - A gdzie? - pyta lekarz. - W kieleckiem, panie doktorze, w kieleckiem. ------------------------------------ Przychodzi baba z córką do lekarza. Córka jest piękna i seksowna. Lekarz od razu każe jej się rozebrać. Baba protestuje: - Ależ panie doktorze, to ja jestem chora!- To proszę pokazać gardło - mówi lekarz. ------------------------------ Znani z glupich zartow studenci spotkali na drodze chlopa, ktory prowadzil na targ wieprzka. - To wasz synek? - zazartowal jeden że studentow. - Nie - odpowiada chlop. - To jeden z tych studentow, co się w wielkiej szkole ucza. Dali mi go na wychowanie. ----------------------- Szpital psychiatryczny. Ordynator oprowadza młodego psychiatrę po oddziale: - Tutaj jest sala Napoleonów, a tutaj - mechaników samochodowych... - A gdzie oni są? Nikogo nie widzę. - Leżą pod łóżkami i naprawiają... ----------------------------- Niedźwiedź, lis i wilk grają w karty. Lis cały czas oszukuje. W pewnym momencie niedźwiedź nie wytrzymuje i mówi: -Ja tu nie będe mówił kto oszukuje, ale jak pier... w ten rudy łeb... -------------------------- - Kiedy mężczyzna otwiera drzwi samochodu swojej żonie? - Gdy ma nową żonę albo samochód. --------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zycze milego wieczoru................. Kaszubko...dziekuje za rady jak zwykle niezastapiona 👄 ....a ja znowu do wanny polezec..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi- 38 lat, mąż, córka 8 i syn 9 lat, śląsk Miłego wieczorku wszystkim życzę, jestem tylko w przelocie, mam dzisiaj ochotkę na \"gimnastykę\" hihihihi, więc lecę się przygotowac ❤️ i miłych snów pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi- 38 lat, mąż, córka 8 i syn 9 lat, śląsk Miłego wieczorku wszystkim życzę, jestem tylko w przelocie, mam dzisiaj ochotkę na "gimnastykę" hihihihi, więc lecę się przygotowac ❤️ i miłych snów pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zakręcona, córka prawie 9 a syn 10 lat- dmładzam się jak mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziś już nie przyjadę :( bo jestem po 2 Warkach i mam tak podniesione ciśnienie przez męża że .... szok!!! Ło matko, matko!!! Ale w przysżłości bardzo również chcętnie bym Ciebie gościła u mnie. No bo ta, znamy się już z she kameleon a czemu by się nie poznac z innymi babeczkami. No nie? Jejku ależ we mnie miesznka wybuchowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZASEM CHCE SIĘ DO CZŁOWIEKA Dozorca bramę otwiera, Pacierze senne ktoś gdera, Wracają z nocnej zmiany już. Na niebie blask porannych zórz, Przy kawie samotnej, Przy chlebie samotnym marzę... Czasem chce się do człowieka, Kiedy szczęścia brak, Kiedy na nas nikt nie czeka Albo byle jak. Czasem chce się do człowieka, Gdy się jest na dnie, Film nie pomaga, Książka to blaga, nie, nie, nie! Bo nam chce się do człowieka, Knajpy znają nas, Musi minąć jakiś czas, Musi wyschnąć rzeka, Muszą zblednąć sny, Wtedy wrócą zwykłe dni. Dozorca bramę zamyka, Ostatni przechodzień znika, Na strychu wielkie pranie schnie, Po cichu mysz okruchy je, Zasypiam zbyt wcześnie, I marzę już we śnie, we śnie... Czasem chce się do człowieka, Kiedy szczęścia brak, Kiedy na nas nikt nie czeka Albo byle jak. Czasem chce się do człowieka, Gdy się jest na dnie, Film nie pomaga, Książka to blaga, nie, nie, nie. Nie pomoże żaden lekarz Ani głupia złość, Musi nadejść taki ktoś, Kto chce też do człowieka, Lepszy jest niż ty, I otworzy Tobie drzwi... Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×