Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wtam Was wszystkie kochane z rana jak co dzień Kawka i herbatka juz czeka 9w termosie dla śpioszków, żeby nie ostygły) :) Słońca jeszcze nie widać, ale rano jak jechałam do pracy, to pachniało wiosną, więc może już będzie radośniej na świecie 🌻 Ewanisiu- z zapaleniem pęcherza, nie ma żartów, w zeszłym roku tez mnie dopadło, przez tydzien się męćzyłam, w końcu poszłam do lekarza, pani doktor ochrzaniła mnie, że tak długo zwlekałam, przepisała lekarstwa i po trzech dniach zaczęłam noramlnie funkcjonować, więc nie lekceważ sobie i jeśli nie przechodzi to idź do lekarza, po co się męczyć ❤️ \"gimnastyka\" wczoraj się udała, chociaż dzieci póxno zasnęły i już obawiałam się, że zasnę szybciej od nich i nic z tego nie będzie, ale dotrwałam :D Życzę Wam wszystkim słonecznego dnia 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Was wszystkie kochane z rana jak co dzień Kawka i herbatka juz czeka 9w termosie dla śpioszków, żeby nie ostygły) :) Słońca jeszcze nie widać, ale rano jak jechałam do pracy, to pachniało wiosną, więc może już będzie radośniej na świecie 🌻 Ewanisiu- z zapaleniem pęcherza, nie ma żartów, w zeszłym roku tez mnie dopadło, przez tydzien się męćzyłam, w końcu poszłam do lekarza, pani doktor ochrzaniła mnie, że tak długo zwlekałam, przepisała lekarstwa i po trzech dniach zaczęłam noramlnie funkcjonować, więc nie lekceważ sobie i jeśli nie przechodzi to idź do lekarza, po co się męczyć ❤️ \"gimnastyka\" wczoraj się udała, chociaż dzieci póxno zasnęły i już obawiałam się, że zasnę szybciej od nich i nic z tego nie będzie, ale dotrwałam :D Życzę Wam wszystkim słonecznego dnia 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a echo jest niezmordowane. Coś się zacina w przesyłce, a potem wchodzi to samo kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kiciulek 🌼 dzieki za kawke ..i za dobre rady ,..tylko z tym lekarzem jest problem...jak zwykle ibuprofen albo paracetamol....czekam jak na zbawienie zeby sie polepszylo...bo nienalezy to do przyjemnych rzeczy...🌼 ....wszystkim zycze milego dnia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kiciulek 🌼 dzieki za kawke ..i za dobre rady ,..tylko z tym lekarzem jest problem...jak zwykle ibuprofen albo paracetamol....czekam jak na zbawienie zeby sie polepszylo...bo nienalezy to do przyjemnych rzeczy...🌼 ....wszystkim zycze milego dnia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kiciulek 🌼 dzieki za kawke ..i za dobre rady ,..tylko z tym lekarzem jest problem...jak zwykle ibuprofen albo paracetamol....czekam jak na zbawienie zeby sie polepszylo...bo nienalezy to do przyjemnych rzeczy...🌼 ....wszystkim zycze milego dnia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu- nie wiem co to za lekarz, bo powinien dac coć ściśle na tą dolegliwośc a nie paracetamol Rybko- cóż to się stało, że od rana taki wisuelczy humor, usmiechnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu ..tak wiem ..dzis chyba pojde do lekarza..bo zamiast lepiej jest gorzej ...dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry, Kiciulek dzieki za kawke, i czuc ze \"gimnastyka\" dobrze poszla bo taki spiewajacy dzis z ciebie skowronek ;) Ewanisiu!!!!! Nie marudz, i juz do lekarza!!!! Ja wiem, ze w wiekszosci przypadkow zakatarzen, przeziebien itp, tutaj lecza paracetamolem, bo to i lepiej niz antybiotykami, ale jak sa jakies powazniejsze sprawy to naprawde mozna tu na lekarzy liczyc. Uwierz mi. Czyli juz do lekarza!!!!! 😘 i zdrowiej Wszystkim sloneczne 😘 Rybko, glowa do gory!!! Zawsze mogloby byc gorzej, czyli tez nie narzekaj za bardzo! 😘 chyba mam dzis biska tolerancje na marudzenie, hihihi, ale to chyba przez to ze mala urzadzila nam \"koncert\" o 4.30 i przez godzine udawala kojota.... zapalki w oczach dzis nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Ewanisia - Dea bardzo dobrze Ci radzi - koniecznie dzisiaj do lekarza... są choroby, które beż odpowiednich leków nie pokonasz... ta do nich się zalicza. U mnie słoneczko... stawiam kawę z bitą śmietaną.... a dla Ewanisi herbatkę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No tym razem zalapalam sie na kawke od Kaszubki,bardzo dzieki... U mnie dzisiaj tez bez sloneczka ,ale cieplutko.... Kiciulku....oj mnie sie tez czesto zdarzalo ,ze nie doczekalam ,ale wczoraj nie bylo problemu i tez mam dzis dobry humorek :P Rybko....moze jakbys pryjechala zamiast raczyc sie Warka to dzisiaj mialabys lepszy humorek:O ale mam nadzieje ,ze bedzie coraz lepiej...👄 Ewanisiu ja sie podpisuje pod radami kolezanek....marsz do lekarza! :D Wesola 🖐️ babeczka byla pyszna.... Dea....Dla Ciebie taka pozadna kawka i kawaleczek czekolady....nic ciekawego takie dzieciece koncerty...:O Rebeko??????....no chyba nie zaspałąś...obiecalas relacje :P A dla reszty pan 👄 i milego dzionka wsiem...bede na podgladzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonka 😍 !! Kiciulek🌻 - pomysl tylko ile kalorii przy tych \"cwiczonkach\" stracilas :-D Rybko 🌻 - glowa do gory :-), to tylko wczesnowiosenna depresja (mam nadzieje ;-) ), mamy tendencje do wyolbrzymiania czasami blachych problemow. Czasami jedno mile slowo potrafi wszystko przywrocic do porzadku. A zobaczysz ze jak przyjdzie prawdziwa wiosna to wszystkie Twoje smutki znikna 😘... czego Ci serdecznie zycze 😘 !! Ewanisia 🌻 - trzymaj sie cieplutko 😘. I dziewczyny maja racje, w ktoryms momencie trzeba sie niestety oddac w rece specjalisty :-( Wesola 🌻 Dea - ja tez na zapalkach dzisiaj jade... i na kawie ;-) od Kiciulka. U malej dalej zabki :-( ? Kaszubko 🌻 - jak zostalo jeszcze troszke kawy to ja poprosze, bo nasz automat dopiero po obiedzie ma byc na chodzie :-(. Ania 🌻 - tak ciutke zaspalam, ale udalo mi sie na czas dotrzec do pracy :-). Pamietam o relacji ... :-D Wiec... i znow to \"wiec\"... Powiem Wam ze imprezka wczoraj sie udala ! Spotkalam miedzy innymi faceta z ktorym od ponad 2 lat regularnie \"wisze na telefonie\", prowadzac czesto wielkie dyskusje filozoficzne ;-) a ktorego jeszcze nigdy nie widzialam na oczy. Przez telefon wydawal sie bardzo sympatyczny (jastem bardzo wrazliwa na ton glosu :-) ) a w naturze okazal sie ... jeszcze bardziej sympatyczny i w dodatku cholernie przystojny ;-). I po pierwszych 5-ciu minutach \"zmieszania\" dyskutowalismy tak jak bysmy sie znali osobiscie od lat. To naprawde bardzo mile kiedy nasze odczucia i wyobrazenia dotyczace jakiejs osoby okazuja sie prawdziwe :-) Proponuje Wam takie motto na dzisiejszy dzien : http://pl.youtube.com/watch?v=OHfpS1FUKrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rebeko!Troszke skromna ta relacja ,ale niech bedzie hi,hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ania - coz jeszcze moge napisac:-) ? Kolacja byla pyszna, bardzo wesolo bylo, zero \"sztywniakow\" (przynajmniej przy naszym stoliku)... tylko M troszke byl niezadowolony bo mial po mnie przyjechac ok 22.00 a w rezultacie cala impreza skonczyla sie dopiero o 24.00... wiec z \"cwiczonek\" juz nic nie wyszlo :-P :-D. Lece mimo wszystko na jakis obiad... za godzinke wracam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, jak teraz nie uda mi się dokonać wpisu...... wolę nie kończyć, co mam ochotę wtedy zrobić. Kiciulek - znam aż za dobrze kłopoty z gimnastyką, gdy dzieci nie mają zamiaru zbyt szybko zasnąć.... Robiłam, a właściwie mąż robił porządki na półkach z pościelą..... nie pomagały moje "ochy i achy" - był bezwzględny... zrobił niesamowitą czystkę... i miał rację, ale ja i tak mruczałam po cichu - " że to jeszcze może się przydać" Zrobiło się duszno, trudno złapać porządny oddech - chyba burza wisi w powietrzu. Rebeka - kawa czeka i czas na tarasik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie do domku, jestem dzisiaj tak śpiąca. Chyba coś wisi w powietrzu. A czeka mnie jeszcze dzisiaj msza szkolna, mam nadzieję, że nie zasnę- dobrze, że teraz jest bez kazania, bo zamiast tego mają drogę krzyżową. Juz wychodzę Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie do domku, jestem dzisiaj tak śpiąca. Chyba coś wisi w powietrzu. A czeka mnie jeszcze dzisiaj msza szkolna, mam nadzieję, że nie zasnę- dobrze, że teraz jest bez kazania, bo zamiast tego mają drogę krzyżową. Juz wychodzę Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeko ....widzisz jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...widzisz jak chcesz to potrafisz...:D Kaszubko...u mnie w domu to corcia tez tak wszystko chomikuje,a ja raczej wyrzucam...ale czasami zdarza sie ze jak tylko wyrzuce to dana rzecz rzeczywiscie by sie przydala...:D stawiam popoludniowa kawe i mam nadzieje ,ze kafe mnie z nia wpusci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko wybacz to zdanie na pomaranczowo,ale zamiast wpisac nick to od razu pisalam do Ciebie i jeszcze to niechcacy poslalam A teraz ide po kawe bo rzeczywiscie jakis senny ten dzisiejszy dzien... Kiciulku....ja na szczescie z dzieciakami nie musze chodzic na msze szkolna,dzisiaj tez pewnie bym zasnela...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OUFFF, odzyskalam internet, bo juz myslalam ze cale popoludnie bede bez :-(. Kaszubko - no i widzisz, przez glupi internet na tarasik sie spoznilam :-( ... ale jeszcze pojde za chwile to moze wtedy ...? Ja robie generalne porzadki w szafie dwa razy w roku... i wtedy zawsze troche \"luzu\" sie robi\" :-)... niestety nigdy nie trwa to dlugo :-O. Kiciulek - droga krzyzowa za te wszystkie \"grzeszki\" , hihi ! Ania - nie ma problemu, to tylko (jak przypuszczam ;-) ) z mlodej piersi sie wyrwalo ;-). Kawke chetnie, dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę z kafe - jeszcze internet co chwilę mi ucieka...... Jeśli na jakiś czas - ode mnie niezależny - nie pokażą się moje wpisy - pamiętajcie, że to wyłącznie wina kafe i internetu.... buuu, buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma problemu Kaszubko, my wszystko przetrzymamy :-D !!! Moze chociaz przeczytac bedziesz mogla ....? To napisze duzymi literami ;-) : NA TARASIK ZAPRASZAM !!! Reszta pan tez mile widziana :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×