Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko - i tak i nie... mała bedzie tylko do niedzieli wieczora, a synowa w szpitalu będzie najkrócej 7-8 dni. Dziewczynka jest milusia... ale jej zachowanie czasem razi...skutki niedobrego wychowywania... nic już na to nie poradzę.... Dzieci moich córek są zupełnie inne... mają też wady, ale mogę swobodnie o tym rozmawiać z córkami - i to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - ale za to wesolutko... i za daleko nie uciekaj..... Buszuję po internecie....a to dopiero co znalazłam: MOWA KWIATÓW Aster - uszczęśliwiasz mnie codziennie. Bez - ofiaruję Ci swoją szczerą przyjaźń. Bratek - myślę o Tobie, czekam na jakiś gest. Chaber - nie mam śmiałości porozmawiać z Tobą. Chryzantema biała - stara miłość nie rdzewieje. Chryzantema żółta - już Ci nie wierzę. Dalia - dlaczego mnie odtrącasz? Fiołek - oznaka skromności. Frezja - uznanie i radość. Goździk - kocham Cię, poważnie! Goździk biały - mam szczere uczucia :). Goździk czerwony - gorące podziękowania. Goździki (wielobarwny bukiet) - znak odmowy. Groszek - tęsknię do Ciebie, ale szkoda, że bez wzajemności :(. Hiacynt - żyję dla Ciebie, choć mogę... dla innej. Irys - uwierz mi proszę! Jaskier - jesteś niewdzięczna! Jaśmin - czy zechcesz być kiedyś moja naprawdę? Jemioła - pokonam wszelkie trudności, żeby Cię zdobyć! Kaczeniec - tak mi smutno bez Ciebie. Kaktus - ostrzeżenie. Kalina - serce mi pęka, pocałuj mnie wreszcie. Koniczyna - może z innym będzie Ci lepiej? Konwalia - jesteś po prostu... piękna. Krokus - oznaka radości. Lewkonia - jeśli mnie nie chcesz, to powiedz mi o tym. Lilia - mam poważne zamiary. Lwie paszcze - zwróć na mnie uwagę. Mak - puść w niepamięć nieporozumienia. Malwa - oboje potrzebujemy spokoju. Margerytka - Ty jesteś najpiękniejsza! Mieczyk - będę walczyć :-). Mięta - zachowam po Tobie dobre wspomnienia. Nagietek - chcę zasnąć w Twoich ramionach. Narcyz - jesteś bez serca. Niezapominajka - podaruj mi miejsce obok siebie. Pelargonia - pragnę Twojego szczęścia. Pierwiosnek - czeka nas wspaniałe uczucie. Piwonia - rozchmurz się, nie bądź taka nieśmiała. Prymula - nie bądź nieśmiała. Róża biała - jesteś warta mojej miłości. Róża czerwona - kocham, kocham, kocham. Róża żółta - odwzajemnij moją miłość. Stokrotka - jak dobrze być obok Ciebie. Storczyk - oznaka zmysłowości. Tulipan - cieszę się na Twój widok. Żonkil - jestem potwornie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i nie wiem od czego zaczac.... przede wszystkim Eliso dla Ciebie najlepsze zyczenia:duzo zdrowka ,pieniedzy ,radosci,milosci,i czego tak jeszcze po cichutku sobie zyczysz!!!!🌻 i 👄 wszystkim paniom ,ktore postanowily ze mna bywac na tym topiku za wszystko wielkie dzieki i wszystkiego naj...... Ewanisiu ....wyrazy wspolczucia ,ale ja wierze ,ze po zlych chwilach nadchodza dobre i u Ciebie tez tak bedzie,a na czas oczekiwania moc👄....i trzymaj sie ... Rudamaxi ogromny 👄 za sile i wole walki o lepsze jutro ...Tak trzymaj... no to teraz po krotce o mnie... W walentynkowy wieczor przyszedl kolega M pomoc mu ulozyc panele i tak im to dobrze szlo ,ze jak szlam do sypialni to byli tak w polowie,pomyslalm coz poczekam na te \"cwiczenia\",poczytam w lozeczku...I tak zrobilam,weszlam do sypialni przekrecilam klucz ,zeby czasenm nikt nie wszedl jak sie bede przebierac i......zapomnialam otworzyc... M ponoc w nocy sie dobijal ,ale ja nie slyszalam :O obudzilam sie o 2 i mi sie przypomnialo ,ze przeciez zamknelam drzwi...poszlam po M ,ktory spal skulony pod krotkim kocykiem na kanapie ...nie bede Wam nic wiecej na ten temat mowic...:p Wczoraj 15 lutego minelo 16 lat jak stalismy na ślubnym kobiercu,i myslalam ,ze M mimo tego poleci na trening,a tu zaskoczenie powiedzial ,ze tym razem nie idzie....mowie Wam ,ze przezylam szok...,ale bylo milo szczegolnie ,ze musielismy nadrobic i walentynki...:P A remont...hmmm...jesli chodzi o pokoj cory ,to mozna by powiedziec ,ze skonczone...jeszcze tylko musimy jej kupic jakis maly dywanik i zaslony pod kolor scian,bo te co mam nijak nie pasuja...ale to daleka przyszlosc,bo teraz mamy inne wydatki... A oprocz tego mam w rodzinie nowa osobe....wczoraj sie dowiedzialam ,ze moja kuzynka urodzila syna.... I ostatnia nowosc...popsula nam sie chlodziarka do mleka i nie wiem co bedzie....! Ok no chyba wszystko....Mam nadzieje ,ze w poniedzialek juz bedzie lepiej...i bede mogla troszke byc na podgladzie...milego dnia dziewczyny... My dzisiaj calkiem sami z laciatymi bedziemy sie meczyc wiec nie wiem o ktorej wyjde z obory ,moze mi sie jeszcze uda zajrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - a może dlatego, że 14 był pechowy, to 15 mąż był milusi ? Robiłam dziś obiad - przesoiliłam... ale mam teraz do słuchania.... mojemu marudzie buzia się nie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ... .....halo,halo...widze ze Weekend pelna para..... Annapo...dziekuje i Pozdrawiam ...jeszcze troche i juz niedlugo wrocisz do nas na dluzej co? 🌼 Kaszubko...wiesz ze ostatnio myslalam nad tym czy aby nieparzyste liczby nie sa szczesliwsze? 👄 dla wnusi.. dla wszystkich bez wyjatku 👄....cale popludnie bylam sama ...wiec moglam zajrzec w te glebsze katy mieszkanka i posprzatac...ale juz po wszystkim i jestem na podgladzie...milego wieczoru......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - znaczy kompromis :-O ... ciezko kiedy nie mozna sie porozumiec :-(. Dzieki za kwaituszki... czes znana ale czesc bardzo nieoczekiwana... np gozdziki :-) Wesola - nie szkodzi... z amiesiac bedziesz juz miala wprawe :-D ! Ania - hihi, w walentynkowa noc chlopa do sypialni nie wpuscic ;-) :-D :-D - niezle !! Czekamy ne Ciebie cierpliwie !! Ewanisia - teraz juz odpoczywaj !! Goscie za plecami :-) wiec milego wieczorku zycze wszystkim 😘 !!! Do juterka kochane 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 .........zycze milego dnia i zapraszam na spacerek...taka piekna pogoda u mnie ...sloneczko,cieplutko.....wstawac spiochy....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No ja juz po obiadku i mam chwilke na kompa... U nas tez slonko niesmialo za chmur sie przedziera ,ale mroz jeszcze tez trzyma... Maz przyszedl i mnie caluje po uszku...ale nie posprzatal po obiadku i nic z tego wiecej nie bedzie ....no moze potem.... wsiem zycze milego dzionka...🌻 i 👄 dla kazdej zWas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w niedzielne popoludnie ! Ewanisia 🌻 - wybawic to sie nie wybawilam ale spac poszlismy cos ok 4.00 :-O... wiec dzis pobudka nieco spozniona tez byla ;-) :-). Ania 🌻 - ja dopiero teraz dobrze poczytalam... 🌻😍 Wszystkiego najlepszego i wielu nastepnych lat w milosci ,wzajemnym zrozumieniu i szacunku w krainie mlekiem ( ;-) ) i miodem plynacej !! 🌻😍 Dla reszty pan po 🌻 i milego rodzinnego niedzielnego wieczoru zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja mam czas to Was nie ma!:O To do jutra,bo dzisiaj znowu sama z M zapylam w oborze:O Rebeko...🌻 dzieki za zyczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. jak mija niedziela? U mnie pracowicie, czasem w dzień powszedni mam mniej do roboty. Wczoraj me starsze dziewczę wrocio z obozu i narobilo bałaganu i zamieszania. Ogarnąć to ciężko. Ale zaraz będzie lajcik. Przychodzi do mnie koleżanka. Trochę poplotkujemy :) Wiecie co, faktycznie z rodziną najlepiej na zdjęiu. Kilka miesięcy temu męża rodzinka ze wsi chyba zachłysnęła się internetem, zalozyli komunikatory. Rozmawialiśmy trochę a że nie znam ich to koliecznie chcieli się zobaczyć, zaczęli zapraszać i ..... przestali się odzywać. A kij z nimi. Wstawiam do piekarnika ciasto, zapomniałam o nim :D Idę spojrzeć co zostalo :D Pozdrowki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- to tak jak w tej piosence : "... mijamy sie ..." :-( ..., ale najwazniejsze ze wszystkie przedzej czy pozniej tu wracamy :-) Rybko - milego plotkowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja na chwilkę wpadam,ale wiadomo,że wszystkie zajęte domem :P Ale od jutra mam nadzieje,że poranną kawą Kiciulek nas przywita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,................a ta piosenka też dobra znamy się tylko z widzenia.......................a my z popisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - tak mi sie wydaje ze znamy sie juz niezle ;-)... tyle ze nie osobiscie :-) Ale jeszcze wszystko przed nami, w koncu jestesmy zaledwie \"trochę starsze 30 -tki\" :-). Mam nadzieje ze na Kiciulkowa kawe jutro sie nie spoznie :-D Dobrej nocy kochane 😍 i do jutra ! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... dopiero teraz wrócił internet..... wpadłam tylko na chwilę.... cały dzień bez mojego okna na świat .... i bez Was.... A teraz życzę Wam dobrej nocki.... do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie z samego ranka. Za oknem mróz i śnieg, zima wróciła na całego, ale podobno tylko na chwilę. Szkoda tylko, że ta chwila zimy spowoduje spustoszenie w ogrodach, sadach i na polach. Zgodnie z oczekiwaniami stawiam poranna kawkę, herbatkę, kakao, czy co kto jeszcze sobie zażyczy. Do tego proponuję maślane bułeczki z domowym dżemikiem truskawkowym. Z tego co widzę to wszystkie miałyśmy weekend dosyć zajęty, bo aż tak dużo do czytania nie było. Kaszubko- ja rónież nie jestem zwolenniczką takiego wychowywania dzieci, a mam podobny przypadek w rodzinie {kwiat] Annapo- szybkiego zakończenia remontu i trochę odpoczynku 🌻 Dea- jak córeczka, mam nadzieję, żę już lepiej i ząbki wyszły już na świat ❤️ Eliso- wszystkiego naj, naj, naj... 🌻 🌻 Weeken przeszedł, szybko, zbyt szybko. zawsze mam na weekend tyle planów i zawsze na wszystko braknie mi czasu. Ale w końcu udało nam sie pójść z dziećmi do kina (odkladane od miesiąca). Generalnie było miło, spokojnie o domowo :) Życzę Wam wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, jako druga sie dzis pojawiam :-), ale i tak kawka juz pewno zimna :-(... No ale nie mam ambicji zeby Cie przebic, Kiciulek 🌻... za bardzo lubie moje lozeczko zeby sie ze skowronkami zrywac :-D. Dla wszystkich pan na zachete po 🌻 i MILEGO SLONECZNEGO DZIONKA ZYCZE 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... to jestem czwarta... ale ja też lubię rano pospać Za to wieczorem siedziałabym bardzo, bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje córki będą w tym roku miały 18 rocznicę ślubu - jedna już niedługo, druga kilka miesięcy później. Mój najmłodszy ostatnio coraz częściej mówi o ślubie - czyżby data się zbliżała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien dobry 🌻 .....to ja tez dzis spozniona na kawke...dlatego juz pije kupna .... ..Weekend spedzilismy bardzo rodzinnie....wyspalismy sie za wszystkie czasy i milo spedzilismy reszte niedzieli.....a dzis ...coz nowy tydzien pora zaczac....Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dnia..... Rebeko,....mi tez cos ostatnio schodzi do rana ze znajomymi....i dodam ze na sucho...hihi..nie liczac piwka....🌼 Annapo....niecierpliwie czekamy na koniec remontu 🌼 Kaszubko...nudno bez dostepu do netu co ?....jak sie przyzwyczaisz to trudno...🌼 Kiciulek...jak zwykle niezawodna rankiem 🌼 Rybko...jak ciocia? ..🌼 She ...odpoczelas? zbierasz nowe sily ? 🌼 Dea...wlasnie jak corcia ? 🌼 Elisa ..jeszcze raz Wszystkiego dobrego 🌼 Wesola Aniu...🌼 BT..🌼 Rudamaxi ...trzymaj sie ...🌼 ....i dla reszty po 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przy kawie ( za mocnej ) Dzis rano u mnie spadł snieg. Padał przez całe pół godziny :D i stopniał z marszu. Teraz tylko wieje i zimnica. Rebeko 🌻 faktycznie bylo miło. Koleżanka zafarbowała mi włosy. Mam w sumie tylko o ton ciemniejsze. Tylko że ja po całym dniu tańczenia przy kuchni byłam zmęczona. A ciasto było na tylke udane że bardzo szybko zniknęło na ciepło ( no może ciut za słodkie ). Ja tylko spróbowałam. Pokonały je dzieci i koleżaznka. A przecież to taka zwykła babka. ewanisia 🌻 dziś miałyśmy małe ścięcie :P Mój weckend był taki strasznie okropnie przeciętny. Wręcz nudny. Dziś zaczyna się nowy tydzień niosący ze sobą nowe wyzwania. Może być ciekawy. Z rana dwa telefony i dwie wiadomości. Mąż wyjeżdża w tygodniu nie wiem na ile ( jest zły, miał dostać wolne i nici z tego ) , a ja dziś obbywam poważną rozmowe. Jutro idę do nowej szkoły mojej córki. Tam będzie miała zajęcia plastyczne feryjne. No i innych kilka ważnych spraw do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....ale te spiecia to chyba chwilowe co?..i nastepnym razem podrzuc troche ciasta...hihi...zycze Ci pozytywnie zalatwionych spraw...👄 .......a teraz was opuszcze na troche...czas odebrac wyplate....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia już nam minęło. skoro wypłata to Ty potaw jakieś ciacho. Najlepiej takie z dużą ilością słodkiego kremu i polewą czekoladową :D Mam ochotę na słodkości. Mą nadal chomikuje trufelki, więc trza mu podprowadzić jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×