Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

zdjęcia dostałam - ciekawe... to trzeba mieć do takich robótek wielką cierpliwość - ja już jej nie mam, choć ostatnio zastanawiałam się nad kupnem nici, kuszą mnie serwetki [ zawsze przy nich się uspokajam ] .... na tarasik biegnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane 🌻😘🌻 zaraz musze nadrobic nieobecnosci!!!!! 🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego dla nas, za nas, za nasze spotkanie, mozliwosc rozmowy, usmiechow, wyzalenia sie, poplotkowania. Wszystkiego najlepszego dla nas na dni ktore jeszcze nadejda, oby byly wypelnione sloncem, szczesciem i miloscia! 🌻🌻🌻 I.... dzieki Annapo, za zalozenie topiku 😘😘😘 Wszystkiego nalepszego Ellisa, obys nigdy nie zaprzestala dazyc do spelnienia twoich marzen 🌻😘🌻 Wszystkiego najlepszego Annapo, obyscie z M zawsze dazyli do tego samego celu i po tej samej drodze 🌻😘🌻 Dla wszystkich Was kochanych, duzo radosci z kazdego drobiazgu w naszym zyciu!!!! Kaszubko 😘 aj, dzieciaki! Chociaz powiem, ze sztuka wychowywania wcale taka latwa nie jest :o Rebeko 😘 ty ciagle jakos gosci lub imprezy masz... a mieliscie przeciez zaczac starania? czy to na wiosne uzgodnilysmy??? ;) Kiciulek 😘 dostalam zdjecia twych robotek, cuda!!!! Kiedys robilam duzo na szydelku i, rzeczywiscie uspokaja to.... Rybko 😘 tez jestem zdania, ze \"kto sie lubi to sie czubi\", chociaz na zarty. Obojetnosc to najgorszy morderca milosci She 😘 koniez nauki narazie??? uffff, swietnie! ok, no to kiedy prasujesz? podrzuce tez moje :p Wesola 😘 wiesz, ja chyba twoich zdjec nie widzialam!!! Pokazywac sie, juz!!!! Ewanisiu 😘 taki goracy! dobrze cie slyszec w tak wspanialym humorze! i dla nieobecnych po 🌻 i 😘 zeby szybko wrocily!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas WE byl pod znakiem chorobska malej :( i dlatego tez nei zagladalam. W sobote rano goraczka 39.5 i caly dzien walka zeby ta gorazke zbic! Biedactwo jest tak zakatarzona, ze oddychac nie moze i przez to tez nie spi, a jak juz zamknie oczka na te piec minut to chrapie gorzej niz armia zolnierzy! Wczoraj zostalam z nia w domciu, i poszlysmy do lekarza, ma infekcje gardla, ale ze goraczka zupelnie zeszla, narazie zaczekam z antybiotykami. Nie lubie ich uzywac. No i dopiero dzisiaj moglam was doczytac i pomachac 🖐️ Kaszubko, ja tez sie uczylam tego wierszyka ;) teraz ponoc istnieje tez wersja erotyczna, ale nawet nie chce jej szukac bo sobie moge wyobrazic, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas WE byl pod znakiem chorobska malej :( i dlatego tez nei zagladalam. W sobote rano goraczka 39.5 i caly dzien walka zeby ta gorazke zbic! Biedactwo jest tak zakatarzona, ze oddychac nie moze i przez to tez nie spi, a jak juz zamknie oczka na te piec minut to chrapie gorzej niz armia zolnierzy! Wczoraj zostalam z nia w domciu, i poszlysmy do lekarza, ma infekcje gardla, ale ze goraczka zupelnie zeszla, narazie zaczekam z antybiotykami. Nie lubie ich uzywac. No i dopiero dzisiaj moglam was doczytac i pomachac 🖐️ Kaszubko, ja tez sie uczylam tego wierszyka ;) teraz ponoc istnieje tez wersja erotyczna, ale nawet nie chce jej szukac bo sobie moge wyobrazic, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie za-echowalam ;) a teraz na tarasik zmykam, moze tam was zlapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dea 🌻 bardzo współczuję, najgorzej jak dzieci chorują. Dziś na sniadanie kawa i bułeczki maslane ( a właściwie buły, wielkie, byłam w stanie pokonać tylko połówkę ). A tym bardziej że mnie od wczoraj trzymał jakiś biorący si niewiadomo skąd ból brzucha. Tak od wczoraj wieczora przez całą noc i rano. Nie pojechałam nawet z dziecięciem do nowego jej gimnazjum na feryjne warsztaty. Teraz śmigam kupic jakiś prezencik dla Cioci. Jutro kończy 83 lata. Nie bardzo wiem co, ale jak wejdę do kilku sklepów to to \"coś\" się znajdzie. Całuski dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakos tak ostatnio nie mam czasu,chyba cosik z moja organizacja nie tak:P Nasza ekipa jakos do tej pory nie dala znaku zycia i dalej zyje w malym nieladzie...:O Z korytarza posciagalam wszystkie kwiaty, chodniki i inne duperelki i mam teraz w domu taki fajny poglos... Dzisiaj znowu nie bede na podgladzie i nawet nie macie pojecia jak mi tego brakuje ,ale w ramach postu mam taka mala pokute za moje grzeszki hi,hi :D Dziewczyny dla kazdej posylam slodkiego 👄 i po 🌻 .na dobry dzionek🖐️ Rebeko poczte dostalam ,dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, pycha!!! Dzieki, ja taka glodna dzisiaj a za dziesiec minut ide na lekcje - oj bedzie w brzuszku burczec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła, a co zrobisz, gdy Cię złapię ?... hihihihihi Dea, słyszałam o innej wersji tego wierszyka i zacznę poszukiwania.... od teraz. Annapo - wiosna się zbliża, to chyba powód braku "remotowców" u Ciebie - brak im ochoty na uczciwą pracę, mają widocznie chęć na coś innego. Rybka czasem nasz organizm dziwnie reaguje i niepotrzebnie nas straszy... ja ostatnio powoli zaczynam wpadać w psychicznego doła.... jak zwykle tuż przed wiosną... do tego dobija mnie nawet mała kąśliwa uwaga męża... wszystko zaczyna mnie drażnić - oprócz kafe i Was. A jeszcze kotka marcuje i co chwilę miauczy. Na poprawę humoru stawiam wszystkim bąbelki... Kiciulek, możesz śmiało wypić parę lampek - w pracy nie zauważą, bo ten szampan jest zaczarowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe pokazało mi, że wpisu nie przyjęło... jeszcze też chce mnie złościć ? ciekawe co teraz pokaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po obiadku i teraz na kawke zapraszam \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/... :-D Dea - jedno drugiemu nie przeszkadza ;-), moze to juz ostatnie chwile wiec korzystam :-D... bo wiosna sie zbliza wielkimi krokami :-), a wtedy to juz chyba powaznie do roboty sie wezmiemy :-D. Biedna malutka... ta bezsilnosc jest straszna :-(. Rybka - Moze to po tej cieplej babce taki spozniony efekt :-O ? Napisz co znalazlas dla Cioci :-) Ania - No to swietnie :-O ! Ja bym juz pieklo rozpetala... :-P, chociaz wiem dobrze ze na dobre by mi to nie wyszlo ;-). Duzo cierpliwosci zycze ! A propos, ja juz stracilam nadzieje ze uda mi sie cokolwiek \"zjadliwego\" tutaj zrobic :-O... zwiedzilam wszystkie mozliwe sklepy, nawet wczoraj w przyplywie rozpaczy do zdrowaj zywnosci podjechalam i andrutow nigdzie nie ma :-( 😠 ! Qrde, przeciez krakersow ani gofrow ta masa nie wysmaruje 😡 !? Wesola - podeslij troche na wieczor bo nie mam pomyslu na kolacje :-) Kaszubko - to ja czekam na ta druga wersje :-P :-D... moze nie bedzie zbyt niecenzuralna :-D. A z dolka prosze wyskakiwac !!! I to juz :-D !!! Tarasik sie klania :-) Ewanisia !!! Gdzie ty sie szlajasz :-D ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kobietki ...niemoge na razie do was dolaczyc bo mam panow w domu ktorzy poprawiaja wszystkie niedociagniecia mieszkaniowe..tzn; drzwi, okna i podlogi...w domu mam zimno bo drzwi otwarte...i okna ..wiec przeciag.....a zadzwonili do mnie dzis rano...wiec musze wszystkiego przypilnowac....chociarz to jest tu fajne ze masz usterke ..dzwonisz i panowie sa.... posylam wam tymczasowo 👄.....z domowego tarasu......do pozniej ......wybaczcie.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szmapana dziękuje, jak zaczarowany to się chętnie skuszę :) Dea- mam nadzieję, że malutka szybko wyzdrowieje 🌻 Annapo- cierpliwości, a wszystko samo się zorganizuje :D Zaraz kończę pracę i do domku, dzisuaj idę sobię pzrez miasto na piechotę, więc będę miała trochę czasu, żeby pobyć sama ze sobą i porozmyślać o życiu tak ogólnie. Pozdrawiam wszystkie i jak zwykle życzę miłego popołudnia, wieczoru oraz gorącej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szmapana dziękuje, jak zaczarowany to się chętnie skuszę :) Dea- mam nadzieję, że malutka szybko wyzdrowieje 🌻 Annapo- cierpliwości, a wszystko samo się zorganizuje :D Zaraz kończę pracę i do domku, dzisuaj idę sobię pzrez miasto na piechotę, więc będę miała trochę czasu, żeby pobyć sama ze sobą i porozmyślać o życiu tak ogólnie. Pozdrawiam wszystkie i jak zwykle życzę miłego popołudnia, wieczoru oraz gorącej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szmapana dziękuje, jak zaczarowany to się chętnie skuszę :) Dea- mam nadzieję, że malutka szybko wyzdrowieje 🌻 Annapo- cierpliwości, a wszystko samo się zorganizuje :D Zaraz kończę pracę i do domku, dzisuaj idę sobię pzrez miasto na piechotę, więc będę miała trochę czasu, żeby pobyć sama ze sobą i porozmyślać o życiu tak ogólnie. Pozdrawiam wszystkie i jak zwykle życzę miłego popołudnia, wieczoru oraz gorącej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duże kłopoty z wpisem - nie chce przepuscic.... może teraz pójdzie Wierszyki znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, no wlasnie, wiosna za rogiem ;) a andruty to moze znajdziesz w sklepach z zywnoscia kosher? Ewanisia, no to fajnie masz, ze tak na zawolanie panowie przychodza ;) :p Jak nam sie zepsulo ogrzewanie w zeszla zime, to tydzien czekalismy na hydraulika ... Kaszubko, zaloze sie ze w tym roku dolka przedwiosennego nie bedziesz przechodzic! Nie damy ci!!!!!! 😘 Wesola, niemieckiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, widze ze nasz topik przeksztalca sie powoli w topik remontowy :-D, ale to chyba tylko chwilowo :-). Ewanisia - pilnuj dobrze zeby Cie gdzies nie wywialo :-D ! Kiciulek - milych rozmyslan i udanego popoludnia i wieczoru ! Kaszubko - dostalam od Ciebie maila ale pusty przyszedl :-( ... Dea - dzieki, jeszcze tam sprawdze ! Mowilam zes poliglotka :-P :-D. Wlasnie dostalam zaproszenie na \"sluzbowa\" imprezke jutro po pracy... chyba dam sie skusic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, mąż jak narazie postarał się odrzucić mój dołek daleko, daleko.... poprzytulał, pogłaskał.... i coś tam jeszcze, bo nikt nie przeszkadzał.... Rebeko, już wysłałam pełny @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no i od razu lepiej, prawda? Moc milosci ❤️ wielki calus dla M, oczywiscie wirtualny ;) Rebeka, ano poliglotka ;) a tak na serio, to kiedys wypatrzylam andruty w supermarkecie a polce \'kosher\', sledzie tez tam znajdziesz :) Kiciulek, nie rozmyslaj za duzo, bo wiesz jakto mowia, mysliwym zostaniesz ;) Dobrego spacerku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, ja zmykam do domciu. Do mojej Myszki. Dzieki za czarodziejskie babelki Kaszubko, bedzie mi latwiej dobrnac do domciu ;) do nastepnego przeczytania 😘😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszybko - no niezle ... i faktycznie raczej nie na kafe :-P . Czarodziejskich babli popilam, bedzie mi sie weselej do domu wracac :-D Wesola - to "o" na zagryzke do babli poszlo :-D Dea - oby jak najszybciej ;-) ! Uciekam .... duza 😘 i milego wieczorku w razie czego... 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×