Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

To idę na taras... Rebeko - tymianek juz pachnie, szałwia [ma korzenny zapach]... dużo ziół już ruszyło.... dziś wrzucę nastepne zdjęcia - robiłam je w piątek i w sobote - zobaczysz kolosalna różnicę między jednym a drugim dniem - chodzi o jabłonie.... w piątek były zaledwie pączki, a w sobotę masa kwiatów...... Czasem marzę o maluśkim domku w ogrodzie... a w ogrodzie dużo kwiatów i ziół i krzewów....i żeby wszystko rosło na wpół dziko.... a na uboczu wśród lawendy, tymianku - ławeczka i stolik... i parasol nad stolikiem.... do tego jeszcze kilka małych piesków i kotki... i częste odwiedziny dzieci i wnucząt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko..............myslę,że marzy nam sie to samo.......ja jeszcze dodaję małe szemrzące źródełko..........i CISZA..........................................................................................................................................tylko odgłosy natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobic, aby te nasze marzenia się spełniły???? Amarylis - a może coś poczarujemy... hihhiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić?.....Mysle ,że juz jestem w połowie drogi do celu.....brakuje mi tylko źródełka.i paru poprawek...........i zapraszam do mnie........oczywiście nie wszystkie na raz.........bo o ciszy nie mogłoby byc mowy:D:D.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - a ja jeszcze nawet w 1/10 nie mam zrealizowanych marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochane ta \"cisze w eterze\"... troszke mnie przycisnelo po poludniu :-O... Kaszubko - wiosna rzeczywiscie eksplodowala kwiatami... oby juz na dobre :-) A co do tych marzen... masz juz dzialke, pieska i kotke... i czeste odwiedziny dzieci i wnuczat... to juz prawie 90% spelnione... :-) 😘 Rudamaxi - 🖐️ i tez masz 😘 :-) Amarylis - zapisz mnie na najblizszy wolny termin :-) Uciekam teraz do domku, postaram sie zagladnac wieczorem :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna porcja zdjęć: http://www.garnek.pl/kama1307/1650778 http://www.garnek.pl/kama1307/1650855 http://www.garnek.pl/kama1307/1650856 http://www.garnek.pl/kama1307/1650883 http://www.garnek.pl/kama1307/1650906 http://www.garnek.pl/kama1307/1650910 No - to narazie wszystko na dziś.... następne zdjęcia... juz wiem jakie, ale to za jakis czas... może jutro, może pojutrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda duchem trzydziestka
hej dziewuszki, ja mam 36 lat, jestem sama, właściwie to nie sama bo mam 8 letnią córeczkę, moje małe słoneczko :) pracuję jako bibliotekarka, uwielbiam czytać, lubię też dobre kino. Oprócz tego w wolnym czasie podróżuję, fotografuję, zawsze na łonie natury 🌻 . To by było tyle na początek. Chętnie was poznam, jeśli macie jakieś pytania to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj młoda duchem trzydziestko - miejsca u nas dużo... z chęcią witamy wszystkie dziewczyny, które maja ochotę u nas się zakotwiczyć... 🌼 Jest tylko jedna maleńka prośba - jeśli możesz - ubierz sie na czarno... jeśli masz z tym kłopoty - napisz - podpowiemy jak to zrobić :D :D :D Na czarno jest o wiele, wiele lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌼 - juz obejrzałam - dawaj więcej zdjęć... jeśli tylko będziesz mieć dosyć czasu na to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem !! Kaszubko - widac ze przyroda w ogolnym pojeciu to Twoja pasja :-) ... i masz talent fotograficzny :-) Rybko - corcia wyglada slicznie 😘. Mysle ze teraz, kiedy jest juz \"po\" bedziesz zagladac czesciej ;-) Mloda - na powiatanie dostaniesz 🌻. Rozgosc sie tutaj, nasze panie sa kochane :-), zobaczysz, przypadna Ci do gustu :-). Jak mozesz to napisz skad klikasz... a reszta wyjdzie w praniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 - przez Ciebie się rumienię... hhiihihi :D Ja tylko chcę utrwalić to, co lubię....ot, tak - dla pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagapilam sie na film :-O... ale widze ze tloku tu nie ma ;-) 🌻 DOBRANOC I SLODKICH SNOW DLA WSZYSTKICH MILYCH PAN 🌻 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Piękny majowy :) Ekspres odpalony kawa idzie w ruch hi,hi,hi,hi jak lokomotywa para buch...koła w ruch ;) To jeszcz śniadanie zrobię twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką,ciemnne pieczywo smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - 🌼 - załapałam się na kawę i sniadanko - lepiej jest chyba tylko w raju... :D Miałam dziś wielkie bojowe zadanie - obcinałam za długie pazurki Psotce... troche pisku i skomlenia było - ale jakoś psica wytrzymała do końca. Za chwile wybiorę sie na małe zakupy.... chcę zmienić troszeczkę kolor włosów - zawsze robie to sama i tylko przy pomocy szamponu koloryzującego - tak jest mi najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła....... Sniadanko rewelacja......smakowite:0.........a najbardziej sie ciesze ,że ktos mi podał........mniam. Dzieki:):);) Kaszubko...ja tez mam wiele marzen...ale myslę ,że wystarczy spełnic jedno........a juz zycie staje sie łatwiejsze...i poprostu chce sie życ:) Rudamaxi........buziak przyjety ,buziaka oddaję 👄 z nawiązką 👄 Rebeka........👄 Młoda trzydziestko Witaj Rybka.........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie 😍 Przyszlam dzis do pracy w swietnym humorze i od razu mi go jeden glupi telefon zepsul :-O... Przykro troche od samego rana dostac po lapkach za cos za co nie jest sie odpowiedzialnym i z czym sie nie ma prawie nic wspolnego ... :-( Ludzie sa czasami okropni, wyzywaja sie na pierwszej osobie ktora im sie nawinie pod reke :-( Wesola - dzieki za sniadanko :-) Kaszubko - napisz koniecznie jaki robisz kolorek :-) Anarylis - tez dostaniesz 😘 ... za optymizm :-) Dla wszystkich \"MILEGO DNIA\" i po 🌻... chyba sie wybiore w poludnie na sushi zeby sobie troszke humor poprawic ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko .....olej tego palanta;):D..........są ludzie i ludziska..Zresztą sama wiesz. Szkoda skupiać sie na jakimś baranie.Nie psuj sobie dnia🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie! Cały dzien mnie wczoraj nie było i dzisiaj moze byc podobnie,chociaz cały czas mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle... Byłam wczoraj z siostra w naszym miescie wojewodzkim i dzisiaj cos czuje ,ze organizm bedzie chciał to odreagowac...Od rana juz na przeciwbolowej tabletce ciagne...czasami to pomaga ,ale czasami migrena zwycieza...:O Rudamaxi...ode mnie tez masz po wielkim👄 i dodatkowo za pamiec🌻 ...caluski dla dzieciakow... Amarylis...w tych marzeniach o tym domku ,to jedna rzecz mi przeszkadza,ze jak sie juz ma i ten ,domek i ogrodek i jakas wode ,to jest tyle biegania zeby to jakos wyglodało ,ze nie zostaje czasu by sie tym cieszyc... Kaszubko...miłych zakupow....a ja pazurki obcinam tylko krolikowi,bo moja sunia sama dba o swoje paznokcie ... Wesoła ...dzieki za kawe,na sniadanie to chyba juz sie nie załapie :O Młoda trzydziestko....witaj i zagladaj jak najczesciej.... Rebeko...mam nadzieje,ze nie bylas dłuzna temu\"ludziowi\" ...jak on smial tak z samego rana humor Ci popsuć:)...ale za to masz okazje i usprawiedliwienie zeby sushi spałaszować...nawet podwojna porcje :) Postaram sie zagladac......tak dlugo jak mi moj łeb pozwoli:D MIłego dzionka zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - juz go olalam :-), u mnie zly humor nie trwa dlugo. Ania - nie moglam sobie pozwolic ... bo to \"klient\" ... ale wyslalam dyplomatyczny mail ;-) :-). Z tym pretekstem to masz swieta racje ;-). I powiedz Twojej slicznej glowce zeby sie nie wyglupiala i natychmiast przestala Cie bolec :-D A teraz juz rybka ;-) mnie wzywa :-P ... wracam za godzinke :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...pysznej rybki :P...ja tej mojej głowce cały czas tłumacze ,ze ma sie nie wygłupiac,ale ona madrzejsza ode mnie hi,hi...chociaz ostatnio naprawde nie moge narzekac,dlugo miałam spokoj... Rybko...przepraszam za przeoczenie....do garnka oczywiscie zajrzałam i \"młoda Rybka\"zrobiła na mnie bardzo sympatyczne wrazenie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - rybka byla pyszna :-) Powtrot z obiadu tez udany : wlaczyli nam wreszcie klimke ;-)... znow bede przeziebiona :-O, ale wole juz lekki katarek niz smierc z przegrzania :-). Dobry humorek wrocil juz na dobre :-). Jestescie tofane 😍 !! Ciekawe gdzie sie reszta pan podziewa ? Popoludniowa kawe stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... moze kogos zwabi ...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam... umówiłam się z fryzjerką a jutro, na godzinę 18 - dam sobie podciąć włosy, a potem sama w domu zadziałam z szamponem - kupiłam ciemny mahoń.... nie chcę tym razem żadnych loczków... ma być zmiana. Zdjęcia Rybki obejrzałam - dziewczyneczka śliczna. ❤️ Synek Ellisy tez przystojniak. ❤️ Annapo - muszę Psotce obcinać, bo sama aż tak dobrze sobie ie usuwa. Rebeko - ten facet to faktycznie baran i bufon.... pewnie miał pechową noc - coś mu wysiadło... hihhiihi :D Wesoła - zdjęcie twojego pieska jednak do mnie nie dotarło - a szkoda. 🌼 Amarylis - jeśli moje marzenia by się spełniły - to natychmiast dołożyłabym następne - czyli: tyle kasy, abym mogła mieć kogoś do roboty - bo chciałabym wtedy dużo leniuchować... :D A gdzie jest reszta dziewcząt ???? Stawiam kawę i dokładam ptasie mleczko - jak zwykle po moim wypadzie do sklepu... hihihiihi :D Tarasik woła - czas na przerwę i ploteczki... i papieroska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to miec marzenia........:D....... Annapo.........dla Ciebie🌼....może mały masaż? a co do tego domku z marzeń:D to masz racje ,biegania jest sporo.....ale jak sie to lubi...to cieszy nawet ta bieganina. Zresztą zapraszam do mojego domku z marzeń.ja będę ta od roboty:D a Ty będziesz wypoczywac w ciszy:):) Rebeko.......tak trzymać.........:) Kaszubka.......na mnie też czas do fryzjera.ale po ostatnim doświadczeniu to może najpierw dentysta:D .Ok. biore kubek kawy i zasiadam na tarasie.........słonce musi mi nagrzać rączkę;)....reumatyzm sie odzywa:D................. zabieram ze sobą truskawki.........zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny Wy tak tu o jedzeniu piszecie a ja nie mogę nic konkretnego zjeść-czyt. ugryść:( bo mi dzis rano ząb pękł na pół😭 górna \"5\" a moja stomatolog bedzie dopiero jutro i nie wiem czy znajdzie czas na mnie bo ma same ostre przypadki jutro- mało kłopotow to jeszcze to musiało sie przypałetać-cholera jasna:( Nie mogę isc do innej bo 1. nie ufam, 2. moja mi tego zęba już kiedys leczyła chyba nawet kanałowo i kartoteka u niej jest Jak nie urok to.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×