Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ojej :( to jak M w domciu to pewnie dlugo nie posiedzisz!....ale ja tez mam juz M w domu, i tez zaglada w okienko....ale nie słychac HI,hi...:(...ale do 24 tej chyba posiedze z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile uciekł mi internet - znów jest, ale bardzo słaby. Misiałam chociaż włosy doprowadzić do ładu, aby jakoś wyglądać - wiedziałam, że się domyślicie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - bo ja sie juz zaczynalam martwic ! Ania - moze nie tak jak wtedy kiedy jestem sama ale tez posiedze ... dzis mu moja obecnosc (na zasieg glosu" wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to jest normalne :-). Jak Ewanisia faktycznie sie do Paryza wybierze to moze tez do fryzjera, kosmetyczki i na masaz polece :-D:-D:-D:-D:-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...błagam !!!pewnie ze lubie,a taki boczek och...!!! U nas w jednym sklepie idzie dostac taki boczek wedzony bez konserwantow ,tak jakby robiony w domu...i chociaz duzo drozszy to ja czesto go kupuje,bo nawet po zamrozeniu pachnie taką prawdziwą wędzonką... A co do łazienki,to u mnie M sie przymierza ,ale chyba tez dopiero pozna jesienia bedziemy robic ,na razie to codziennie mam nadzieje,ze jak wejde rano do łazienki to kafelki jeszcze beda na scianie ,a nie w wannnie... I na razie są...nie wiem tylko jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śpi - jeszcze trochę więc mogę posiedzieć.. ale tylko trochę - nie mogę przecież jutro byc niewyspana.... żeby tak jeszcze przez noc schudnąć parę kg.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mow "jakos wygladac"... bo napewno wygladasz ladnie, jak zawsze... Kaszubko - czy to naprawde takie wazne jak sie wyglada...? Moze to i banal, ale powiem tak : ludzie sa ladni albo brzydcy przede wszystkim wewnetrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawdziwe kobietki z nas wychodza...kazda chce dobrze wygladac:p Kaszubko...ja tez mam takie marzenia ,ale podczas snu powinno sie chudnac,bo przeciez sie nie je! :O Rebeko...czyzby kroiło Ci sie spotkanie z Ewanisia?...A masz jeszcze swoje pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no dobra, zlituje sie... ale tylko dlatego ze to Ty... A Twoje kafle sie trzymia sila woli... i troszkeje przytrzymuje optymizm i wiara ze wszystko bedzie OK... wien nawet nie poobuj miec jakich pesymistycznych mysli, bo spadna ;-) :-D. Optymizm obowiazkowy. Kaszubko - lepsze to niz nic ... A stracis kilka kiloza noc raczej sie nie da... szkoda bo tez bym chciala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - kobieta kochana zawsze jest śliczna - więc muszę mojego poprosić , aby jutro wciąż mi mówił, że mnie kocha ... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - chcialas powiedziec moje "laty" ...? ;-) :-D :-D. Dalej mam ! Juz nigdy sam nic z wlosami nie zrobie : to byl pierwszy i ostatni raz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia pytala o hotele i mowila ze mysla o jakims WE w Paryzu... wiec mam nadzieja ze rzeczywiscie przyjada i przede wszystkim ze znajdzie pol godzinki na kawe w cieniu Notre Dame :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie ma brzydkich kobiet !!! ... zlosliwi dodaja ze tylko wina czasem brak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....całkiem ładne" łaty" :)...a wiesz jak mowia najtrudniejszy pierwszy raz...Jakbys tak poprobowała np. na M (hi,hi) to kto wie moze nastepnym razem byłabys zadowolona....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rebeko - piszesz... a ja nawet śmiac się nie mogę, bo męża bym zbudziła..... Już niestety muszę kończyć... 🌼 dobranoc dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - qrde, to jest mysl, mogla by na nim potrenowac !!! Tylko jest jeden maly problem ... a w zasadzie dwa : po pierwsze nie jestem pewna czy by sie zgodzil chodzic w pasemakch :-D, a po drugie jak zrobic pasembo na wlosiach ktore maja w najdluzszym miejscu 2 cm ...? ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - DOBRANOC i spij spokojnie. A my jutro bedziemy trzymac za Ciebie kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie uwsteczniam :-O... nie trafiam w klawisze... a przeciez prawie nic dzisiej nie pilam... pol lampki wina i to wszystko ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... chyba bede musiala sobie nalac jeszcze winka, bo jakos na lekkim "rauszyku" lepiej mi pisanie idzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...dobrej nocy... Rebeko...no rzeczywiscie troszke trudno by było...A co do klawiszy...widocznie za mało wypiłas! No to polejmy!Nasze i naszych pan zdrowko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zgadlas !! Wyciagnelam nowy kieliszek i juz jest pelny... a chcialm byc dzisial grzeczna ;-)... ale po 1.5 kieliszkach wina nic mi nie bedzie a tylko M sie ucieszy :-P Jak Twoj szampan ? A moze piwko wypijesz...? Dolac troche soku malinowegi i bedzie Redsik (nie wiem czy on jest napewno malinowy ....? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsik...to ja lubie ale taki cytrusowy albo jablkowy....Rebeko,a piłas go juz moze? Bo to wlasciwie smakuje bardziej jak szampan a nie piwo...ja go lubie bo nie ma zapachu chmielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tej uciechy M zycze jak najbardziej....chociaz jeszcze nie w tej chwili:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia - jasne ze pamietam... tez sluchalam . Pilam raz Reds'a ... kuzynka mnie namowila i nie powiem, nawet niezle... ale juz teraz nie pamietam jaki to byl... kaojarzy mi sie z czerwonymi owocami ... Moment... czegos poszukam ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hej, pozdrawiam Was dziewczyny. Chciałam do Was dołączyć, ale jeśli to jeszcze w ogóle jest mozłiwe, to muszę chyba poświęcić kilka wieczorów na przeczytanie tych wszystkich stron, żeby Was poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - trafilas na impreze ;-), poczytaj i wskakuj, miejsca tu dosyc :-). Moze chociaz Ty rzeczywiscie dolaczysz bo juz pare razy mielismy zapowiedz i .... pozniej cisza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mozasz poczytac ale wcale nie musisz ... wszystko wyjdzie w praniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×