Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość goja_19
dzięki kochana lecę po winko i zaraz wracam a Gandzia-Andzia super, to też moje lata młodości nie żebym stara była :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Goja, a ja w pierwszej chwili myslalam ze ta 19 w Twoim nicku to Twoj wiek :-P... Ale nawet gdydby to tu nie ma ograniczen wiekowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były piekne piosenki,ale chyba teraz sa jeszcze milsze dla ucha ,bo przypominaja nam miłe chwile,ktore nie wroca... A ja znalazłam przez przypadek moj ulubiony Universe i smutno mi sie zrobiło ,bo dopiero teraz jak wokalista nie zyje to sa ich piosenki ,a za zycia to wiekszosc sie z nich smiała....ale ja ich juz kiedys sluchalam i zal mi ze juz nic nowego Mirek nie zaspiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
To taka zmyła, miałam napisać 2 ostatnie cyfry , ale pomyślałam sobie, że fajniej będą wyglądać te 2 pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Mam już winko więc piję za Wasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i nowa kolezanka....To lece po kieliszeczek,zeby z nami wypila za 8 miesiecy topiku....moze sie skusisz Goja i zostaniesz na nastepne .... Co prawda teraz troszke u nas spokojniej ,bo zalatane ,ale zawsze ktoras trzyma dyzur,no nie Rebeko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, winko zaczyna dzialac ...? nie zwracajcie uwagi na litrowki, pliz... Ania - tez sluchalam Univers... to byla muzyczka lekka latwa i przyjemna , pamietasz moze kto spiewal "Titanica" ... Lady Pank ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Właśnie ja też do tych zalatanych należę i jeszcze w dodatku z dwójką dzieci i mężem, ale będę starała się zaglądać codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ani na literowki, ani na litrowki... wogole nie zwracajcie na mnie uwagi... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
tak, titanica śpiewał Lady Pank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ciesze sie... Tu niektore panie znikaja i na kilka tygodni ( juz one sie dobrze rozpoznaja 😘;-) ) ale fajnie ze pomimo pozniej wracaja Inne zagladaja od czasu do czasu i to tez jest bardzo sympatyczne ( tez sie rozpoznaja 😘 ;-) )... Ania - Ty nalaezysz do tych trzymajacych warte :-) 😘 😘 .. no ale to Ty ten fajny topik zalozylas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...jak mozesz prosic o takie cos,przeciez Ty jestes jednym z filarow naszego topiku,wiec nie mozemy na Ciebie nie zwracac uwagi...:P Goju...ja tez mam M i 2 dzieci,ale na kafe chociaz na pare sekund znajde czas,bo warto...nasze dziewczyny fajne babki :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja -dzieki ... ide poszukac... pamietam ze z moja piapsiola (ciagle ta sama !) sluchalismy tego u mnie w domu na okreta piekac faworki :-)... qrde ale wspomnienia mnie dopadly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! piesni...❤️ doczytam jutro ..M sobie pogrywa chwilke ..zagladam do was i co widze hihii... to poczestujcie wirtualnie .bo ja niemoge i nawet niewiem czy na dlugo witam ... Rebeko ..u mnie dodaje sie jeszcze buraki do tego wszystkiego ..ale my to robimy normalnie w garnku i na gazie ...pycha ..:D Goja ..Witaj 🌼 Kaszubko ..🌼 Dobranoc 🌼 Annapo ..tez mam taka nadzieje ze to wypali ..ale nieznam tej knajpki ..mysle ze Rebeka mi wytlumaczy ...hihii..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
nie wątpię, że jesteście super, gdyby było inaczej nie dołączałabym do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jutro posle wam fotke mojego synusia przed imprezka ...musialam mu trzasnac fotke dla babci niech zobaczy jaki wnusio juz mezczyzna ...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...ta pierwsza piosenke juz slyszalam i mnie sie podoba... Rebeko...normalnie sie rumienie...ja ten topik tylko powołalam do zycia ,ale wszystkie przeciez dbamy ,zeby mu sie dobrze zyło...:) Juz 24.00 ,ale jeszcze chwilke posiedze ,bo M jeszcze cosik oglada,wiec nie marudzi...tylko nie wiem jak jutro wstane,ale o to sie jutro pomartwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
ja dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień i myślałam, że pójdę spać o 22, a tu proszę, działacie jak amfa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu 🖐️....mam nadzieje,ze na lezaco piszesz ,bo jak nie to dostaniesz kopniaka...przeciez miałas sie szanowac hi,hi ...a fotke bardzo poprosze,taki mlody M ....sama radosc dla starych oczu :D.... Rebeka...miało nie byc o jedzeniu,a Ty z faworkami wyjechałas i co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to kiedy planujecie przyjazd ? Bo wiesz : fryzjer, kosmetyczka ...te sprawy :-D :-D :-D. Zartuje... znalezliscie cos co by Wam odpowiadalo ? Czy rezerwowac Ritz'a :-D :-D Ania - kazda z nas ma wielki udzial w tym topku. Kazda jest inna ale wszystkie WYJATKOWE !! O jutro bedziesz sie martwic jutro :-) :-D Goja - moglabys sie ubrac na czarno ...? Taka mala prosba, nie gniewaj sie ale to pozwala uniknac pozniej niespodzianek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Ale chyba muszę powolutku się wynosić, żeby nie obudzić dzieci (komputer mam w ich pokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oups, Ania, sorki, zapomnialam sie... ale tam btlo na slono a tu na slodko :-P... Zreszta i tak za chwile pod kolderka pojdziesz to nie wiem czy masz kuchnie po drodze ...? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
nie kumam o co chodzi z tym czarnym powedz, bo nie będę mogła spać tylko będę kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 jasne na lezaco pisze,jem,siedze;) co jeszcze ...hihii...fotke posle ..malolat rosnie ..hihii:D Goja 👄 ja tez jestem za czarna koszulka ..;) Rebeko ...myslimy o 25 maja ..albo 24 ...bo 26 mamy wolne ..i kolega sie zrzuca do podrozy ..wiec mysle ze wypali ...w tygodniu dam Ci zna c czy zamawiac te sprawy ..hihii...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju....co prawda mnie to nie dotyczy,bo ja pracuje kazdego dnia ,ale mam nadzieje ,ze Tobie uda sie jutro wyspac,czego zycze z calego serca,a teraz posiedz jeszcze troszke... Rebeko...czego poszłas poszukac,bo nie łapie....chyba moje szare komorki poszły juz spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
słodkich snów Aniu a ja faktycznie jutro mogę sobie pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×