Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko,Rebeko..to idziemy ..ja znowu spozniona ale M dzwonil ...bedzie dzisiaj piekl ciasto dla mnie na rocznice slubu...hihii..jeszcze niewidzialam jak piecze ..az zrobie fotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero z pracy wychodze ... :-( :-O... Do zobaczenia wieczorem 🖐️ ... mam nadzieje :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..przechwalilam ..ciasto ..bedzie jutro ..niedostalismy truskawek i malin..jutro kupimy na bazarze...ale przynajmniej wiem co bedzie..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy sama [bez niczyjej pomocy] wrzuciłam zdjęcia do kompa.... A teraz są w garnku... hihihihihi :D http://www.garnek.pl/kama1307/1887548 Miłego oglądania.... dziś było przeuroczo - w ogródku jest cichutko.... słychac jedynie śpiew ptaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem....teraz lece poczytac co napisałyscie ,zeby byc na bierzaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis jak już znajdziesz to podeslij troszeczke bo też by mi sie przydalo coś zmienic, dobrze ze zyjesz, tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko..fajne fotki ..a powiedz mi jak nazywaja sie te kwiaty ..pomaranczowe u mnie wychodzi ze to trzecie zdjecie..ciekawa jestem bo widzialam tutaj takie same we fioletowym kolorze i fajnie wygladaja..a swoja droga piekny ogrodek 🌼 Amarylis ..opuscil Cie optymizm..Glowa do Gory..my tu sie wszystkie wspieramy 🌼 Annapo ..Witam wieczorkiem.:D ..ja tez nadrabialam zaleglosci w czytaniu .a teraz jeszcze szybko zajrze na poczte..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem :-)... M troszke marudzi ze nie ma nic ciekawego w okienku ;-)... ale moze cos znajdzie :-P. A moze go namowie zeby sobie wlaczyl \" Ojca chrzestnego\" to bede miala 3 godzinki spokoju :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no juz powoli widze ,ze cos sie zaczyna dziac:)...trzeba by jeszcze Rebeke wywołac i imprezke czas zaczac...ja siedze do 24.30...potem musze te moja corke zawiezc.. najnowsza nowina:moj maz przywizł od dentysty calkiem fajne 2 nowe zeby hi,hi ...i poszedl na piwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - kto szuka ten znajdzie ;-) :-D. Zalezy co chcesz zmienic. Jak meble w domu to wystarczy zrobic dobra demolke, jak meza to dobra awanture :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis skolegowałas sie z Kawa rozpuszczalną...bo tak dosc podobnie piszecie...:) R...jestes po kolacyjce?To moze troszke wina,a moze martini,tylko trzeba by Ewanisie wywołac bo ja nie pije dzis,zeby nie narobic głupot autkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo.................dzis tylko tak mam...czasem mnie tak najdzie;):).................ale to nie trwa długo i raczej nie ma ofiar..:D..........więc nie ma sie czym przejmowac:D...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...dzis w nocy ,a wraca w niedziele w godzinach porannych...a my tez mamy wyjazd...syn jedzie z jałoweczka na wystawe zwierzat hodowlanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ..dobra dziewczyny ja dzisiaj pije ..jak narazie jednego ale jest... Rebeko ...ciekawy film :D Annapo ..jakie skojarzenia hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w niedziele spotkanie z dawno niewidziana koleżanką.........licze ,że tematów nam nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.wiecie co wlasnie czytalam na o2.pl ze Anglia wytypowala zwyciezcow w Euro Chorwacje..ciekawe ..ja jakos niemoge wytypowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - u mnie kielszek winka z resztka do kolacji pod reka :-)... i jeszcze troszke w butelce zostalo. A jak braknie to otworze nowa i juz :-). Jak nie mozesz to trudno sie mowi :-) Amarylis - moze tobie odrobinke ? Tak dla ogolnego rozluznienia, trzeba przeciez odreagowac caly ciezki tydzien :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz pwko padło...............ale jeśli któraś chetna......to jeszcZe cos zostało...............doładam do tego placek drożdżowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis i chwała Ci za to,ze bez ofiar :)...kazda z nas ma gorsze i lepsze dni...a przejmowac sie troszke bedziemy,bo w koncu bratnia dusza z Ciebie i trzeba o swoich dbac...wiec trzymam kciuki ,zeby i tym razem szybko Ci przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wątroba nie lubi wina:D.....gębe mam po winie jak pelargonia............ale inne trunki toleruje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis ..milego spotkania 🌼 wczesniej myslalam ze niemoge nadazyc ale teraz co takie echo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak z Beretka to napewno bedzie pierwsza... urode po chrzestnej odziedziczyla :-D :-D :-D Ewanisia - mnie rozum mowi Niemcy a serce Wlosi :-) Rybko - no to zdrowko ! Amarylis - nie to nie ;-) :-D, bedzie wiecej dla mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×