Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No no ....pewnie by sie Toj wiercipięta ucieszył,ze tak Go trzymasz tylko dla siebie...a jak cos innego znajdziesz to moze tez wezme...ale wole sprawdzone :) Nie wiesz jak mi przykro,ale musze konczyc,bo moje "nieszczescie " juz czeka na kapiel... Dobranoc Rebeko...miłych snow...nie wiem kiedy zajrze,ale jak tylko dam rade to zajrze😴🖐️ Całej reszcie dziewczyn tez miłej nocki i udanego WE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale rozumiem. Dziekuje za mily wieczorek, Ania !! 😘 Dobranoc i duuuzo cierpliwosci i sil na najblizsze dni !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, pierwsza w sobote :-) !! Cieplutka, pachnaca kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... i buleczki z czekolada, prosze sie czestowac :-) 🌻 Wszystkim paniom zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie🌼faktycznie miałam co poczytac... :D Z kompem u mnie nie jest zbyt ciekawie.... Paweł -mój najstarszy wnuk - spróbuje coś zadziałac -ale chyba trzeba będzie rozejrzec się za nowym. Nie wiem jak długo będę mogła korzystac z nie swojego kompa -ale będę i tak zagląc, tylko rzadziej - nie mocnych na mnie... hihihihi :D Kurczę - nie ten monitor i klawiatura - i nic mojego w środku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 R a cos ty tak wczesnie na nogi dzis wstala? :p no nie moglam zajzec wczoraj :( przy Shrek\'u nie zasnelam ale dzis rano juz dwa razy go zaliczylismy .... Kaszubko, ine bajki sa ble, niestety :o jakies wirusisko nas dzis lapie, zaraz idziemy spac, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie gaduły 🌻 👄 Dzisiaj rano zaglądnęłam, żeby coś napisać i zanim wszystko przeczytałam, to już musiałam lecieć. Wczoraj miałam spotkanie z koleżankami i kolegami z klasy ze szkoły podstawowej dlatego mnie nie było z Wami na pogaduszkach:-) Zaraz też muszę jechać z rodzinką do decathlonu (chyba tak to się pisze) mój syn postanowił wykorzystać, że jutro będzie dzień dziecka i chce się trochę opkupić:-) Wieczorem postaram się zajrzeć. Buziaki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa 🌻 Ania 🌻 Kaszubko - i tak trzymac :-) Dea 🌻 - krotka \"imprezka\" wczoraj byla, wyspalam sie :-) Goja 🌻 - hihi, syn z okazji korzysta... i dobrze ! Obiadek zjedzony wiec popoludniowa kawke stawiam ... za chwilke na zakupy jedziemy :-O... Nie lubie, nie lubie :-( ... ;-) Caluski dla wszystkich !! [kiss) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - zapomnialam o 🌻 dla Ciebie :-(... dostaniesz teraz za to caly bukiet : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :-) A teraz juz uciekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ziewczyny jestem skonana. Praca, dom, gorąco. Dziś też nie czytam tylko Was pozdrawiam milego popoludnia a właściwie wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ :D W Dniu Dziecka skladam wszystkim dzieciaczkom zyczonka i posylam buziaczki ...milego dzionka a my wyruszamy z dzicmi na wycieczke ... aha znalazl sie jeden rower z tych ukradzionych niedawno ..ale to starszego ...chociarz jeden sie cieszy ...na dzien dziecka kupilismy flippera do domu ..a kolega wzial ze soba WII i jest co robic tylko miesnie bola .... Pozdrawiam i zycze milego dnia ..zajrzyjcie na poczte pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane - 🌼 była wczoraj u siostry - czas szybko zleciał - bidulka jest dopiero początkująca w necie.... ale szybko wszystko łapie... :D A dziś cały dzień spędziłam w ogródku... jestem padnięta... 👄 👄 👄👄 👄 to dla Was te buziaczki.... Zajrzę jutro.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, nawet echo nie odpowiada. W takim razie czas zjeść śniadanie wypić kawę i cos pozytecznego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Rybka 👄 jestem z Toba ..jem sniadanko i tez biore sie za pozyteczna robotke...Pozdrawiam i jak corcia ..a wogole obie jak sie czujecie? 🌼 stawiam kawke i zycze milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam małżowi że dziś siedzę przy kompie i nic nie robię. Przeciez i tak nie zauważy, że będzie wyprane, poprasowane. Zostawię nie zaścielone łóżko ( a to już będzie oznaką największego lenistwa mojego, ponieważ ze wszystkimi walczę o ścielenie ). Dlaczego to robię? Może trochę ze złoliwości, może trochę z zemsty, z ciekawości kiedy to będzie odzew. Wczorajszy dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze w krainie Narnii. Chcialiśmy jakoś uczcić ten dzień i pojechaliśmy do dużego marketu gdzie to organizowano imprezy dla dzieci właśnie związane z Narnią i ekranizacją. Były konkursy, pokazy magii. No własnie moja starsza córka ma zdjęcie z magikiem - przystojniakiem ( mi sie też bardzo podobał ;)). Wzięliśmy ze sobą 11 letnią koleżankę młodszej córki. Dziecko tak niesmiale, że na pytania odpowiada cichutkim "nie" badź "tak". Aż troszkę męczące to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzien dobry! a ja jem platki owsiane :) musze zwiekszyc ilosc blonnika bo mialam troszke problemow ostatnio ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A ja w trakcie robienia czegoś pozytecznego ,postanowiłam sie z Wami przywitac,na wiecej nie bardzo mam czas ,ale moze uda mi sie posłac jakas fotke... dzien jak co dzien...za to wczoraj zaraz po obiedzie opusciłam dom razem z rodzinka...tez w ramach uczczenia Dnia Dziecka ...naprawdę fajnie tak pobyc z dzieciakami na zupełnym luzie... Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dzionka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Witam... witam ..... witam ... ;-) Pierwszy WE od 4 tygodni spokojny :-), sami w domu, zadnych obowiazkow ... wiec wczoraj byl \"dzien bez kompa\" :-). Ale juz sie melduje i nadrabiem zaleglosci :-) Kaszubko 🌻 - to juz nie wiosna tylko lato na calego w ogrodku :-). Komputer dziala czy korzystasz z innego ? Ewanisia 🌻 - calym 😍 z Toba ! Rybko 🌻 - corcia juz OK ? I chyba wode tez juz macie ? Czyli \"zycie jest piekne\" :-). Tez kiedys chcialam sprobowac tej metody, ale odzewu nie bylo... moze dlatego ze nie wytrzymie dluzej niz 2 dni. Dla M to za krotko na jakakolwiek reakcje, dopoki da sie otwozyc lodowke, usiasc na kanapie i polozyc na lozku dla niego nie ma problemu :-D Wesola 🌻 Dea 🌻 - platki dobre :-)... byle nie na mleku :-(, bo przez gardlo mi nie przejda :-P W pracy duzo pracy... ale jestem jednym okiem z Wami :-)... ale to dopiero po obiadku ;-) :-) MILEGO DNIA 😘 😘 😘 ... a raczej juz teraz popoludnia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 u mnie tez caly weekend jakis inny ..ale nienarzekam ..wypoczelam i wlasciwie spedzilismy go wszyscy razem ...bylo milo ...dziekuje 🌼 Dea 👄 orientujesz sie moze jak to u nas z pogoda na nastepne dni ..bo odkad zalozylam polska telewizje ..niebardzo sie tu orientuje ..jedynie z radia ..ale godziny mi nieodpowiadaja..:D a chcialabym sie dowiedziec czy w koncu bedzie lato ...buziaki dla Myszki 🌼 Annapo👄 jak milo slyszec ze w koncu gdzies wyszliscie ..ja niestety orientuje sie troszke w Twoich obowiazkach i wiem co przechodzisz i ile masz do zrobienia ...a jak M sie czuje ..jak jego reka ..Pozdrawiam 🌼 Kaszubko 👄 musze przyznac ze ogrodek masz niezly..az Ci zazdroszcze i podziwiam M ze ma co robic ..ale dba o niego ...dziekuje ..🌼 Rybko 👄 a coz to masz dzis dzien leniuszka ..ze niechce Ci sie nic robic..buziaki dla dzieci 🌼 Wesola Aniu 👄 wpadasz i wypadasz i co slychac w przelocie? 🌼 She 👄 jak na uczelni? juz chyba bylas po komuni nie? 🌼 Rudamaxi 👄 co u Ciebie ze zniklas 🌼 Amarylis 👄 Goja 👄 ..ja juz zrobilam obiadek dzis zurek jesli ktos chetny zapraszam na obiadek ...a na razie moze skoczymy na tarasik ..kawka w lapke i wychodzimy przed obiadkiem ..milego dzionka ja niedlugo jade do pracy ..musialam poprzekladac godziny ...ale po poludniu wracam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 👄 Witajcie 🌼 W ogródku jeszcze wiosna - lato będzie, gdy zakwitną moje ulubione kwiaty i zjem pierwszą porcję truskawek... hihihihi :D Te akurat zdjęcia z ogródka zrobił moj starszy syn i poprosił, abym koniecznie wrzuciła je na swój Garnek [ jego zdjęcie jest również na Garnku]. Wciąż nie mam swojego kompa i tak szybko miec nie będę... trudno - wykorzystuję perfidnie swego syna - dał mi swój komp .... ❤️ to wielkie poświęcenie z jego strony.... ale coś za coś... Rozglądam się za nowym - marzy mi się laptop - w mojej sytuacji to byłoby najlepsze wyjście - mam również modem przenośny, więc laptopa mogłabym wszędzie zabierac.... Możliwe, że moje marzenia się spełnią... wiele na to wskazuje... tylko muszę trochę pogłówkowac i ładnie doprowadzic do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, czasami taki odpoczynek od kompa dobry jest, prawda? Platki na wodzie, jeszcze bardziej bleeeee :o praca, praca, praca ...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 👄 Witajcie 🌼 W ogródku jeszcze wiosna - lato będzie, gdy zakwitną moje ulubione kwiaty i zjem pierwszą porcję truskawek... hihihihi :D Te akurat zdjęcia z ogródka zrobił moj starszy syn i poprosił, abym koniecznie wrzuciła je na swój Garnek [ jego zdjęcie jest również na Garnku]. Wciąż nie mam swojego kompa i tak szybko miec nie będę... trudno - wykorzystuję perfidnie swego syna - dał mi swój komp .... ❤️ to wielkie poświęcenie z jego strony.... ale coś za coś... Rozglądam się za nowym - marzy mi się laptop - w mojej sytuacji to byłoby najlepsze wyjście - mam również modem przenośny, więc laptopa mogłabym wszędzie zabierac.... Możliwe, że moje marzenia się spełnią... wiele na to wskazuje... tylko muszę trochę pogłówkowac i ładnie doprowadzic do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×