Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

oj alezcie sie fajnie rozgadaly 😘 🖐️ wszystkim \'spoznialskim\' :p a ja nerwy trace na syzyfowej pracy - myslalam ze Niemcy sa narodem rozsadnym, ale sie rozczarowalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do domu uciekam :-)... ciekawe co mi panowie dzisiaj dobrego na kolacje przygotuja ...? :-P W razie czego moge zaprosic :-D Milego wieczoru dla wzystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam wieczorową pora! 🌻... No i dzien zlaciał a ja nie miałam nawet czasu zajrzec...dzisiaj od 10 rano siedziałam w biurze rachunkowym i wyszłam dopiero ok 14 tej...miałam wrazenie ,ze mam podwojna głowe...tyle wiadomosci i nowych rzeczy ,ze nie wiem czy to ogarne,ale bede musiała chociaz pewnie na poczatku nie obejdzie sie bez jakis błedow... Nocke tez miałam nie najlepsza,wiec forma tez nie taka jak trzeba...dookoła naszej wioski same stawy i w lecie utrapieniem staja sie komary...rozne cuda stosujemy ,ale te motyki i tak atakuja ,a ja nie umiem przez to spac...nie lubie jak ktos tak sobie za darmo bierze i bez mojej zgody moja szlachetna krew :)... Jutro tez czeka mnie wycieczka po urzedach,bo nie wszystko dzis mi sie udało załatwic takze nie wiem kiedy sie odezwe...Zycze ,wiec miłego dzionka wsiem i jak tylko dam rade to zajrze...🖐️.. Dobranoc!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko 🌼 Dobranoc 🌼 Jutro więcej popiszę - taka mam nadzieję, że nic i nikt mi nie przeszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mąż już rano zdążył zaplanowac cały rozkład dnia...... znów nie pytał się mnie, czy tego będę chciała.... :D No trudno - jak się nie ma tego co się lubi.... trzeba polubic to, co się ma.... :D Dziś nie mam ochoty na polemikę słowną z mężem.... jest gorąco i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Dzisiaj mam wrażenie , że żyje w tropikach , wilgotniość powietrza 100 % duchota i czarne niebo.....obrzydliwie.... Termos gigant na dzisiaj , bo przy takim krajobrazie to oczy wogóle nie będą otwarte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌼 posyłam Ci częśc mojego słoneczka - może pomoże hihihihi nawet do rymu piszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko pięknie dziękuje, wirtualne też się przyda :) Częstuje mini-jagodziankami,są tak dobre i mają tyle jagód, że uzależniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 😍 !! Ania 🌻 - na komary jedyne co zdaje egzamin to moskitiery ... siatki w oknach albo w formie baldachimu nad lozkiem. Moi rodzice tez mieszkaja obok jeziora i mama ciezko przezywa kazde lato :-O... moze dlatego zawsze do Polski uciekaja ;-) ? Kaszubko 🌻 - coz sie dziwic : glowa rodziny ;-) :-D. Dzieki za poczestunek :-) Wesola 🌻 - wskakuj w samolot :-)... my dzisiaj mamy bezchurne niebo i prawie 30°C :-) Zyc nie umierac !! :-D Milego dnia zycze wszystkim 😘 ! PS : Ciekawe co z nasza Rybka ;-)...? Na wakacjach ...? Cos mi sie wydawalo ze wspominala o pracy na pelny etat ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, oczywiscie sie pomylilam, to Wesola czestuje... :-D. W kazdym razie na takie uzaleznienie to ja sie chetnie zgadzam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam mile panie i dolaczam do kawki...oj zmeczona jestem...o 3 w nocy poszlismy spac ...niemoglismy sie nagadac z dziecmi...ale juz sa w domku i zadowoleni..ja juz od 5-ej na nogach .wrocilam z pracy i biore sie za obiadek...ah i jeszcze zaplanowane umycie grilla..jutro urodziny meza corki ..trzeba cos kupic..a ja zupelnie niemam pomyslu ..kupie cos drobnego .bo na porzadny prezent trzeba sobie zasluzyc... Kaszubko 👄 moje plany tez byly troszke inne na dzis ..ale z mezczyznami tak juz jest :D 🌼 Wesola 👄 posylam duzo slonka do Ciebie bo u mnie juz 26 stopni ..dzis ma byc najgorecej.🌼 i dla kazdej z pan z osobna 👄👄👄 na mily poczatek dnia.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 coz za starcie ;) u mnie ta sama pogoda ..🌼 Aniu 👄 te siatki na okna sa swietne ..uzywalismy ich w Niemczech ..i tak jak mowi Rebeka ..rewelacyjne ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho,ho ---------co tu tak cichutko dzis? ja juz zdazylam upiec biszkopta na ciasto malinowo-truskawkowe ..a panie co porabiaja? a moze kawka przed obiadkiem i na tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie też dzisiaj słoneczko:) Jutro w pracy mamy małą bibkę bo jesteśmy z koleżanką dwie Anie i trzeba będzie ugościć koleżanki:) A w sobotę będę wylegiwać sie na plaży z moimi dziećmi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 u nas sloneczko i cieplutko :) Ewanisiu, ty pszczolko 😘 Wesola, jagodzianki to moje \'najulubiensze\' 😘 Rebeko, chociaz raz pogody u nas sie zgadzaja 😘 Kaszubko, ach te chlopy!!!! 😘 a ja juz od dwoch dni flirituje z kolega... tylko ze dochodzi domomentu ze albo skonczymy pisac sobie e-maile albo skonczymy w lozku ;) hihihi. Druga opcja nie jest do wziecia, czyli trzeba zaprzestac flirtowania, a tak fajnie i przyjemnie bylo, buuuu okej, lece na obiadek na meksykanczyka, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów zmiana planów hihihihiihi :D Wyszło jednak na moje..... wróciłam z zakupów..... jest tak gorąco.... mąż idzie sam do ogródka i przyniesie fasolkę szparagową - a ja spokojnie umyje sobie włosy :D Kupiłam sobie dwie torebki.... a włos byłyby trzy - mąż był cichutko, jak mysz pod miotłą hihihihihi On bywa czasem zbyt nadopiekuńczy i nad-troskliwy - to jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz po obiadku .ide teraz do ogrodu polezec na kocyku..taka pogoda ze az szkoda..moj starszy syn normalnie jest czarny (opalenizna) a mi az gul skoczyl ..bo ja biala.;) She 👄 super ,,milej zabawy,, w koncu nalezy sie .🌼 Dea 👄 flirt mailowy .no,no .cos nowego ..🌼 Kaszubko 👄 wykorzystujesz? hihii 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - \"przed\" juz nie zdazylam, ale za to \"po\" chetnie pojde... daj cynk jak bedziesz miala ochote ( i jak juz nabierzesz kolorkow ;-)) juz to wszystkie pojdziemy :-) She 🌻 - zaprosisz nas tez na bibke :-) ? Postaram sie wstydu nie przyniesc ;-) :-D ! Dea 🌻 - ladne ziolko z Ciebie ;-) :-D :-D :-D. Mysle ze to rozsadna decyzja :-P Kaszubko - bardzo lubie takie niepodziewane i nieplanowane zakupy :-)... moze dlatego ze jak szukam czegos konkretnego to nigdy nie udaje mi sie znalezc...? A tak : bez wysilku i lazenia po sklepach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - to ja wole "lat"... bo te 20 lat temu to i te 20 kilo latwiej bylo stracic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wrocilam,raz za goraca,dwa,moj synus przyszedl z kolegami do ogrodka..juz mi glupio tak lezec ... kawka popoludniowa...a na impreze tez sie pisze...z kilogramami mi sie nie zgadza..u mnie wacha sie tak zawsze cztery w ta i cztery w druga ..od 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no to czas na tarasik ;-) ... cos ostatnio przezywa oblezenie, zupelnie nie rozumiem dlaczego :-P :-D :-D Kaszubko , Dea... kto tam jeszcze ma ochote... niekoniecznie na dymka ... zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko -juz jestem..rozmawialam z dziecmi..a oni zawsze cos znajda :D Kobietki kto z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×