Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Świeci słoneczko 🌼 Stawiam kawę i na stoliczku, w wazoniku, bukiecik niezapominajek. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje :-) i na kawe zapisuje :-D CIekawe czy do W-wy tez slonce dowiezli ;-) ? MILEGO DNIA !😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niezapominajki" Choćbyś błądził gdzieś daleko nie wiem jak daleko stąd Zawsze wrócisz gdzie nad rzeką Niezabudki są wśród łąk Niezabudki błękitne rozsypały się w krąg zapachniały i zakwitły na kobiercach łąk W niezmąconą rosy łezkę otuliły oczka swe i do ludzi na niebiesko uśmiechają się. Za chwilę znów wyruszam na spacer - trzeba wykorzystac dobrą pogodę.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłam wrócic, przygotowac do obiadu... wynudzic się hihihiihi a moje dziewczyny wciąż zajęte.... nie mają czasu :D Co faceta łączy z kotem? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 13. Cały czas by spał. 12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Mężu: Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę. P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie! Twoja Była Małżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Była Małżonko: W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko. Oglądałem mecze za każdym razem, kiedy epatowałaś mnie swoją żałosną nagością, chodząc po domu w bieliźnie, aby na to nie patrzeć. Szkoda że to nie działało. Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą pomyślałem było "wyglądasz jak facet!". Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego. Kiedy przygotowywałaś moje ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu. Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną. Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99 zł. Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu. Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku. Zatem trzymaj się. P.S. Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina. Mam nadzieję, że to nie problem. Podpisano - Bogaty i Wolny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Panie 🌻 A raczej, to juz popoludnie ;) Widze, ze slonko wszystkim swieci dzisiaj, hurra! Ja babelki stawiam, nawet jesli jeszcze za wczesnie, ale co nam tam! Z truskaweczkami z ogrodka Kaszubki, lub tez ogoreczkami od Ani, bedzie smacznie :D:D:D Wczoraj odebralismy klucze do naszego nowego domu :) Po ponad roku szukania, ogladania, targowania sie, nareszcie kupilismy!!!! Teraz dopiero sie zacznie, troche zalamani jestesmy bo prawie wszystko do przerobienia :o jakto meble duzo zakrywaja, eh? No ale jakos to bedzie, Rzymu nie od razu zbudowano ;) No to komu mam polac? \\ / \\ / \\/ I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Kaszubka sie wyrwała na spacer a ja własnie wrociłam z miasta i moj spacerek to odwiedziny w banku,i sklepie :)...nie przepadam za takimi spacerami ,ale czasami trzeba :(... Rebeko...do mnie dalej słonko nie dotarło i nawet dobrze...bo bardzo by sie kłociło z moim humorkiem.... Teraz musze po obiedzie posprzatac i chwilke znalezc na kawe...:) a potem na druga zmiane...zapomniałam sie pochwalic ,ze wczoraj mielismy rano fajna niespodzianke...jak rano weszlismy do obory to było jedno cielatko wiecej...bardzo urodziwe ,bo całe czarne tylko na głowie ma małą biała plamke i na kopytkach białe podkolanowki... Zycze wszystkim miłej reszty dnia i posyłam po 🌻 i 👄 ... Acha co z Ewanisią?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...no to ja sie pisze na tego szampana ,ale bez ogorkow raczej z truskawkami... I oczywiscie gratulacje i zyczenia by sie Wam tam dobrze mieszkało ... A u nas jest taki przesad ,ze na nowe mieszkanie to i nowa osoba przychodzi...:)...no to poza remontem bedziecie mieli co robic :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 z takiej okazji to z chęcią wypiję szampana.... :D Niech Wasze życie w tym domku będzie szczęśliwe !!!!! Annapo 🌼 ja dopiero pod koniec miesiąca wydam kasę na rachunki - jak ja nie lubię pozbywac się pieniędzy.... :D Już specjalnie dziś położyłam bukiecik niezapominajek..... więc dziewczęta się zjawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, do krzywego kieliszka wam lac nie bede, wiec jak to u nas ostanio modne, z gwinta piejemy :D:D:D Aniu, a to ci dobre! Tylko ze ja tego mojego to do remontu zaganiac musze a potem to juz na nic nie mam ochoty … oj wiecie co? po co ci chlopi sa w ogole na swiecie? Ja juz nie mam nerwow! Aniu, a humorek niesloneczny dzisiaj? I jak to, krowka sama tak w nocy urodzila? Myslalam, ze u krowek to tez skomplikowane. A jak mu dacie/daliscie na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - mój bratanek miał tylko jedno dziecko,,, długo sie starali o następne i ..... nic. Doszli do wniosku, że już więcej dzieci miec jednak nie będą..... po pewnym czasie przeprowadzili się do swojego nowego domku - 10 miesięcy później urodziła im się druga córeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, ja natomiast nie wiem gdzie mi pieniadze uciekaja... nie umie ich trzymac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wrozcie!!!! choc musze powiedziec, ze przykro to mi by nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dzięki temu, że od pewnego czasu ja rzadko robię zakupy - to potrafię nawet zaoszczędzic parę groszy. Między innymi również dlatego, że przy zakupach mam strasznie skąpego strażnika - w postaci mojego męża hihihiihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaa
Hejka! witam cieplutko wszystkich tybylców tego topiku :) przeczytałam sobie pierwszą i ostatnią stronkę - spodobało się. Mam 35 latek, kochającego męża, wspaniałego 9 letniego synka Mikusia...i drugiego Miłoszka - w planach :) pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izóchna - to się zaczernij i wskakuj do nas.... jeśli nie wiesz jak to zrobic - napisz - pomożemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izochna, milo ze ci sie spodobalysmy :) tak jak mowi Kaszubka, zaczernij sie i zostan z nami bo tu jest prefajnie!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Izóchno ! Dea...u krowek to tak jak u ludzi ,jedne kobiety rodza,bez problemu a niektore mecza sie i mecza i musza miec cesarke...przepraszam za porownanie nas kobiet do krow ,ale naprawde mamy wiele podobienstw...np.u nich ciaza tez 9 miesiecy,niektore rodza cicho,a niektore wrzeszcza...w mojej karierze nawet przezyłam 3 razy cesarke u krowy.... A tak wracajac do przesadu to jest jeszcze druga czesc,niestety niezbyt przyjemna i dlatego nie pisałam od razu,mowi ona ze na nowym mieszkaniu to albo ktos przybedzie albo ubedzi..niestety mnie sie sprawdziło: podwojnie bo najpierw zaszłam w ciaze i potem urodziłam martwego chłopczyka... Bardzo przepraszam za te smutki,ale takie zycie ,nie zawsze słonko swieci... Ok...teraz na poprawe humoru stawiam biszkopt z kremem budyniowo_smietankowym na pysiu i z nektarynami... tak sobie zrobiłam w wolnej chwili...zostało juz tylko 1/4 ale dzis nas nie duzo ,to moze wystarczy...a jak nie to bedzie podobny na sobote to zapraszam... Dzis zrobiłam polowe porcji zeby wyprobowac przepis i potym jak zniknął to chyba moge zrobic na niedziele całą porcje... Niestety ja juz musze do obory,ale Wam zycze miłego wieczoru i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, no niech cie ;) "tak sobie zrobilam w wolnej chwili". Ale kiedy kobieto ty masz czas??? Ja cie podziwiam! A ciacho pycha (tak na sluch) mniam! Co do zycia to prawda, nie zawsze slonko swieci. Wlasnie sobie piszemy z mama e-maile (oczywiscie marudzac na chlopow) ze czasami nie warto marudzic ze sie moknie bez parasolki, bo zawsze tez mozna wpasc pod rynne... taki dzis dzien troche .... realistyczny ;) ja za niedlugo do domciu, jeszcze starego, spadam, wiec zycze Paniom dobrego wieczorku. Nie mysle zeby wpasc pozniej bo mam duzo papierkow do upozadkowania :o pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌼 na dziś wystarczy :D A w sobotę..... olala... będzie bal :D Stworzenie Kobiety TEKSTU NIE NALEŻY BRAĆ NA SERIO. JEST ON TYLKO FIKCJĄ. Na początku Pan Bóg stworzył Mężczyznę. Mężczyzna powiedział do Pana: "Czegoś mi tu brak..." Pan, po wybraniu odpowiedniej perły i połączeniu z chaosem, stworzył dla niego kobietę... I stworzył dla mężczyzny dwie piękne nogi, tak długie i tak smukłe, okrąglutkie, szczupłe, wspaniałe, i bardzo delikatne... I stworzył dla mężczyzny dwa śliczne bioderka by wzmóc jego pragnienie, tak pięknie zaokrąglone, że rozpalił tym mężczyznę do czerwoności... I stworzył dla mężczyzny dwie śliczne piersi, tak falujące i tak dumne, wydające rozkazy oczom mężczyzny... I stworzył dla mężczyzny dwie śliczne rączki, kojące ból, kochające i potrafiące wspaniale pieścić... I stworzył dla mężczyzny miękkie, spływające kaskadami włosy,delikatnie opadające w dół na jej ramiona... I stworzył dla mężczyzny dwoje cudownych, sennych oczu, które jednym spojrzeniem potrafią ośmielić... I Pan był zadowolony z siebie i widział zadowolenie na twarzy mężczyzny, którego serce wręcz śpiewało ze szczęścia... I wtedy Pan dodał kobiecie usta, i... SPIEPRZYŁ CAŁE SWOJE DZIEŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzywiny tieskt Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgo? być w niaedziłe i w dszalym caigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaa
Witam :) Zaczynam kombinować z zaczernianiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaa
No i nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaa
No i nie wiem jak to zrobić :( ech kobietki pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna 🖐️ musisz wejsc na preferencje, wpisac nick i haslo. Jesli nikt takiego nicka jeszcze nie ma, juz jestes na czarno :) Kaszubko, no to teraz wiem czemu mnie tak glowa bolala podczas powrotu do domu ;) a tekst przeczytalam, to prawda! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, no IzOchna (przepraszam, ale bezczelny byk sie wtracil) jak sobie radzisz? ja juz do lozka ide... jutro trzeba wstac i na chleb zarobic :) pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×