Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko - masz pozdrowienia i buziaczki od mojej Ani 🌼 Dea 🌼 gdy po długim czasie przyjeżdża sie do kraju, to zawsze czasu jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rebeka😘 no,powiem Ci że mnie też Twoja wiadomość trafiła:D to jest najlepsza wiadomośc jaka moze być, a teraz uważaj na siebie😘 kaszubka🌻czy Ty masz jakis notesik z datami urodzin?;) czy z dymu czytasz?:D Rybka🌻ja swoich zdjęć jeszcze nie zdąrzyłam przerobić:P Ewanisia🌻 a próbowałaś na kręgoslup akupunktury? Słyszalam że też pomaga Annapo🌻 i co? Wpuściłam psinke do domu?;) goja_19🌻 wesola anka🌻 Dea erw🌻 Pozdrawiam również niewymienione,idę jeszcze poleniuchować bo od poniedziałku do pracy, pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 a może jestem czarownicą - zajmuję się ziołami.... to może czarami i magią też :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam kochane 😍 za mile slowa i wsystkie zyczenia :-) 😘 Kaszubko - podziekuj bardzo corce 😘 Czuje sie swietnie, nie mam zamiaru przestac zyc, staram sie tylko troszke lepiej jesc, papieroski i winko ( :-( ) beda musialy troszke poczekac, w domu spie kiedy tylko moge i mam ochote, w pracy sie nie przemeczam ;-), a Ciebie Ania przepraszam ;-)... nastepnym razem postaram sie troszke delikatniej :-D :-D :-D Ewanisia - mam nadzieje ze imprazka sie uda :-) .. ja sie niestety z Wami nie napije ... no chyba ze soku :-) Dea 🌻 - a podobno nie ma ludzi niezastapionych ;-)... moze to okazja zeby poprosic o podwyzke :-P ...? She 🌻 - leniuchowanie to jedno z moich ulubionych zajec ;-) Kozystaj :-) U nas dalej pada, wiec nie zaprosze Was na taras... :-(, ale kawe moge Wam postawic : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Zastanawiam sie czy cokolwiek wyjdzie z tego jutrzejszego grilla :-(... hihihi, najwyzej bedziemy siedziec pod parasolami :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 nie będę Ci udzielać żadnych rad - jesteś rozsądna i wiesz co robić, jak postępować :D Tylko jak ja do tego marca spokojnie wytrzymam ????? nie mam pojęcia :D Teraz wiem, dlaczego wcześniej byłaś taka śpiąca i wieczorami nie zaglądałaś na topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ho,ho,ho wszystkich powliłaś nowiną na kolana ;) Gratulacje kochana :D:D:D:D Mamy pierwsze dziecko topikowe ;) No faktycznie winko i papieroski trzeba pożegnać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporalam sie z praca, przejrzalam wszystkie zalegle maile ... jeszcze troche i zaczynamy WE :-) Kaszubko - schlebiasz mi strasznie, jeszcze sie zaczerwienie ;-). A z ta sennoscia to sie zgadza ... na szczescie to jedyne co daje mi sie troszke we znaki :-) Dlatego z gory (i z dolu) prosze o wyrozumialosc :-) Wesola 🌻 - a Wy bedziecie topikowymi ciotkami ;-) Dzieki ! Sprawdzilam prognozy pogody na jutro... zapowiadaja przejasnienia, bez deszczu i nawet slonko wiec jednak jest nadzieja na normalnego grila :-) Ide sie troche pokrecic po pietrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poloneza ..." ...nie, cos nie tak, jeszcze raz : "WE czas zaczac..." ;-) :-D :-D Milego wieczoru kochane... jak dam rade to moze zgladne... ale nie obiecuje :-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikogo nie ma ...a ja tez wczoraj poszłam baaaardzo pozno spac,to w takim razie tylko powiem:DOBRANOC...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihii, fajnie, bedziemy internetowe ciotki :) I ja tez mowie OBRANOC ;) naszorowalam sie dzisiaj w nowej kuchni 😘😘😘 i zlotych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWW O MAJ GADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD;) REBEKO moje gratulacje ,super wiadomosc.jedz duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo warzyw i owocow teraz duzy dostep do nich a dzidzia bedzie zdrowa. Buziaczki dla was wszystkich,ja mam ostatni dzien laby w niedziele wracam i w poniedzialek komisja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote kochane 😍.Wstawac spioszki ;-) :-D Stawiam wszystkim kawe/herbate/cacao a do tego slodkie buleczki z czekolada i sok pomaranczowy/grejfrutowy/jablkowy. Ania 🌻 - przynajmniej nadrobilas braki snu... Dawno juz nie bylo piatkowej imprezki, ale taraz zniwa juz skomczone, wakacje prawie tez wiec napewno bedzie lepiej... ja tez obiecuje poprawe ;-) Dea 🌻 - nie mieszkacie jeszcze chyba w nowym domu ? Rudamaxi 🌻 - dzieki !! Wszystkim milym paniom przesylam po 😘 i zycze milego dnia... ja sie zabieram za sprzatanie :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzionek 🌼 Niebo płacze już przez wiele godzin..... ale nie jest zimno.... Ostatnio w każdą sobotę pada 😭 Rebeko 👄 ja jeszcze niezbyt kontaktuję 😴 💤 tylko kawa mnie uratuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda jolanda
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda jolanda
🖐️ Witam wszystkich i prosze o wypowiedz .. mam problem moj nastoletni syn poznal dziewczyne i okazalo sie ze jest ona w ciazy (nie z nim) zakochali sie w sobie ..ona jest dopiero 1 m-c ..wczoraj poprosil mnie o rozmowe ..widze ze nie wie co zrobic ale ja tez nie bardzo wiem jak mam rozmawiac i jak mu pomoc ..zostalo mu rok szkoly ..to odpowiedzialna decyzja ale on mysli nad zalozeniem rodziny i chce jej pomoc ..dzis mamy dokonczyc rozmowe i dojsc do jakiegos porozumienia..mam pustke w glowie i zarazem zastanawiam sie czy to aby nie za szybko ..wiemy czym jest zycie..czy on podola ..czy to tylko chwilowe zauroczenie doroslym zyciem ..boze..poradzcie mi cos ..czytam wasz topik juz kilka m-cy i mysle ze usluzycie rada .. oboje maja po 17 lat ..jej rodzice wiedza o tym (napewno tez im ciezko) ale ja nie wiem co robic ..kocham moje dziecko i chce jak najlepiej ale to juz dorosle decyzje a ja patrze jak moj syn bierze na siebie tak duze obowiazki bedac sam jeszcze dzieckiem ..co robic? dziekuje chociaz za wysluchanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko minutke, zaraz wychodzimy z domu. Jolanda - opieka – dlaczego nie, to swiadczy o odpowiedzialnosci i milosci... ale malzenstwo... popros syna zeby sie powstrzymal i zastanowil. To zbyt powazna decyzja. Moze niech najpierw przekona sie czy bedzie sie umial odnalezc w takiej sytuacji... czas zmienia wiele scenariuszy... Taka moja skromna opinia... Musze uciekac kochane bo mi M stoi z batem nad glowa ;-) :-D MILEGO WIECZORU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Melduje sie sobotnio internetowa ciotka ❤️ ..imprezka udana ..zdrowko Rebeki i malenstwa wypite ..a teraz czas na male porzadeczki bo troszke naczyn sie uzbieralo.. Tradycyjnie posylam z kazdej z pan 👄 i po 🌼 i zycze Milego Weekendu 👄 Kaszubko 👄 slonka Ci nie posle ale dam za to buziaka 👄 u mnie nie pada ale dosc cieplo ..🌼 Rebeko 👄 milego grillowania na dzis zycze .aha i pozdrowionka z zyczeniami od mojego M ..musialam mu sie pochwalic Twoim szczesciem 🌼 Jolanda - nawt niewiem co Ci odpowiedziec ..moge byc niedlugo w podobnych tarapatach majac dzieci w Twoim wieku..Rebeka ma racje ..ale duzy plus dla syna za tak dorosle podejscie do zycia..niech pozyja i zobacza jak sie odnajda w tej sytuacji ..po pewnym czasie problemy moga ich przerosnac i sami dojda do roznych wnioskow.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czeski jest prosty" 1] Terminator - Elektronicky mordulec 2] Odjazdy autobusów - Odchody autobusow 3] mam pomysł - Mam napad 4] Miejsce stałego zamieszkania - Trvale bydlisko 5] Stonka ziemniaczana - Mandolinka bramborova 6] Plaster na odciski - Naplast na kure oko 7] Gwiazdozbiór - Hvezdokupa 8] Wiewiórka - Drevni kocur 9] Chwilowo nieobecny - Momentalnie ne przitomni 10] Hod dog - Parek v rohliku 11] Płyta CD - Cedeczko 12]Teatr narodowy - Narodove divadl 13] Drodzy widzowie - Wazeni divacy 14] Zepsuty - Poruhany 15] Koparka - Ripadlo 16] Zaczarowany flet - Zahlastana fifulka 17] "Być albo nie być - oto jest pytanie" - "Bytka abo ne bytka - to je zapytka" 18] Komentarz meczu hokeja - "... z levicku na pravicku, pristavka i ...sito" 19] "Gwiezdne wojny" z czeskim dubingiem - Lord Vader do Lukea Skywalkera: "Luk! Jo sem twoj tatienek!" 20] W liście do Koryntian - Hymn o miłości: "Miłość się nie obraża i gniewem nie unosi" - "Laska se ne wpina i ne wydyma sa" 21] Niezapomniana trójka czeskich hokejowych napastników: Popil, Poruhal a Smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!!!!!!!!! Nie było mnie 1/2 doby, a tu na topiku się dziecko poczęło! Rebeko - serdeczne gratulacje!. Bardzo się cieszę. O kurczę, ale nowina. Parę dni temu o Tobie myślałam, zastanawiałam się czy zdecydujesz się na dziecko. A tu proszę. Ja jak byłam w ciąży, to za pierwszym i drugim razem moją jedyną przypadłością, czy jak to nazwać (brakuje mi słowa) była senność, po drodze pojawiła się również anemia, ale daliśmy sobie z nią radę. Życzę Ci, żeby te... 6,5miesiąca (chyba się nie pomyliłam w obliczeniach) służyły Ci jak najlepiej. Miałam do Was zaglądnąć wczoraj, ale od kilku dni chodzę taka zdołowana, że nie mogę sobie znaleźć miejsca. Dzisiaj od rana zapierdzielam. Najpierw sprzątanie, później zakupy,zakupy,zakupy, potem pieczenie, smażenie, gotowanie, mycie naczyń. Jutro mam w domu imprezkę. M zamiast mi pomóc, to wszystko ma gdzieś. I jeszcze jakiś obrażony chodzi nie wiadomo o co. Kaszubko czeski jest niesamowity, często jeżdżę do Czech i śmieszą mnie niektóre rzeczy, a jak próbuję analizować niektóre słowa, to ubaw na całego. Ostatnio kupiłam cerstve maslo, dobrze, że nie było poruhane :-) Kochane zmykam spać, bo jutro muszę wstać o 7. Na 8 idę do kościoła, a później przepadnę w kuchni. Życzę spokojnej nocy, miłych snów, a jutro wspaniałej niedzieli. Dla wszystkich 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerkam przed spankiem - u nas przeprowadzka na calego. Nie wszystko popakowane a jutro od rana wszystko przewozimy :o meble juz doszly lecz nie ma gdzie ich roztawic, podlog nie ma, kuchenka poruhana ... bedzie ubaw!!! :o Jolanda, przylaczam sie do opini Rebeki, bardzo to szlacheckie ze strony twojego syna, lecz przeciez dobrze same wiemy ze w tym wieku to sie jest jeszcze taaak mlodym, a obowiazki malzenskie i rodzicielskie naprawde moga ich przerosnac. Chyba nie latwo byc 20letnim rozwodnikiem... zaciekawia mnie tez fakt, ze jesli dziewczyna jest w 1szym miesiacu ciazy z kims innym, to oni spotkali i zakochali sie w sobie jakies trzy tygodnie temu? I juz rozmowa o malzenstwie? Na pewno syn zrobi jak bedzie chcial bo w tym wieku tak to bywa, lecz odradz mu malzenstwo, na poczatek niech sprobuja bez. I dziecka przeciez na swiecie jeszcze nie ma. okej ide spac, 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(´`•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´) «´¨ •.¸.DZIEŃ DOBRY¸¸.•´¨`» ( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸)``•.¸) .............____/\____ WITAM .............__\_`\/`_/ .............(●) .............__/_,/\,_\ .............____\/____ SŁONECZNIE Zajrzę wieczorem - teraz jest za ślicznie, aby siedzieć w domu..... i Piotrek przyjeżdża :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła, wszystko do dupy.... Młody w gipsie, młoda .....to samo co wczesniej, a poza tym od poniedziałku do pracy i wogóle nudy:p Siedzę przed kompem i się nudze,chyba pójdę po piwo, będzie siemilej siedziało, pozdrawiam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - wciąż sobie obiecuję, że więcej popiszę i wciąż sama sobie nie dotrzymuję obietnic. Przywaliły mnie kłopoty, które trwają stanowczo za długo.... możliwe, że pod koniec września lub w październiku nastąpi finał na moją korzyść. To wszystko jest powodem mojego słabego bywania [a raczej pisania] na topiku. ~ ♥ ~ DOBRANOC ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥ ~ ♥~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda jolanda
Witam. Dziekuje Wam za szczere wypowiedzi ..tylko moze zle sformulowalam ta wypowiedz, tu nie chodzi o malzenstwo a o zycie ...on chce wziasc na siebie wszelkie obowiazki jesli chodzi o dziecko..bez slubu na kocia lape ... -rozmowa sie odbyla ..ja twierdze zeby poczekal,skonczyl szkole ...a wtedy sam zadecyduje ..kiedy i jak rozpoczac nowe zycie..on jest w rozterce ..widze ze jest opiekunczy i wiem ze gdyby chcial ..podolalby tym obowiazkom ..ale co pozniej,za dwa gora trzy lata sam dojdzie do wniosku ze moglo byc inaczej, a nie jest.mysle ze to nie jest dobry czas na - jak to prosto mozna powiedziec- Dorosle Zycie - niewiem nadal jak to nazywac i o czym myslec- jak na razie ...jest to nowa sytuacja dla mnie i od dzis dla mojego meza ...przyjal to tak jak chccialam aby przyjal...aktorstwo tez musi byc,aby niebylo niepotrzebnych zwad...ale? w glebi serca wiem i tzk mysle ze on wie co zrobic wie aby sie w to nie pakowac a wrecz powoli i z rozsadkiem to zakanczac..staram mu sie narzucac moje mysli i mowic tak w zyciu codziennym aby nadawac ton temu -zyciu-..mysle ze jest to dobre. Dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku z kubkami goracej, aromtycznej kawy :-) Ewanisia 🌻 - dziekuje :-) Kaszubko 🌻 - nie przejmuj sie... my poczekamy... ureguluj spokojnie swoje sprawy... wiadomo ze jak czlowieka cos dreczy to nie ma nastroju do prowadzenia ozywionego zycia towazyskiego... nawet internetowego ... Duza 😘 dla Ciebie ! Goja 🌻 - dziekuje :-). My sie zdecydowalismy juz dawno tylko... tak bez nacisku ;-) ... i wyszlo :-D. A obliczenia Ci wyszly na 6-tke ;-). Jak sie udala imprezka ? Dea 🌻 - trzymie kciuki za przeprowadzke i urzadzanie gnazdka ;-) Najwazniejsze to podejsc do tego na luzie, z humorem i bez stresu i niepotrzebnych nerwow ... I od razu rozladowywac niepotrzebne (choc nieuniknione) konflikty :-). My musimy sie w koncu zabrac za lazienke... stanowczo za dlugo juz to odwlekamy, ale za kazdym razem jak sobie pomysle o tym balaganie :-O to stwierdzam ze jeszcze nie jast taka najgorsza :-P :-D She - glowa do gory... usmiechnij sie : jutro bedzie lepiej 😘 Wesola 🌻 Jolanda 🌻 - zycze powodzenia i cierpliwosci. Rybko 🌻 - i nawzajem :-) Nam sie sobotnia imprezka super udala :-), wszyscy zadowoleni, wrocilismy do domu ok 3.30... W tamta strone jechalismy za kolega M ktory znal droge, ale wracalismy juz sami i dziekowalam Bogu ze istnieje GPS ;-) ... bez niego chyba bysmy do domu nie wrocili ... Za przeproszniem, zadupie straszne :-P ale za to okolica piekna : 40 Ha ziemi, hodowla koni, w lesie tuz za plotem dziki, sarny i lisy... Sama natura :-) ... a wszystko to zaledwie 40 km od Paryza :-) Wczorajszy dzien spedzilam ... na odsypianiu :-D ... z przerwa na obiad i F1 (brawo Robert !!) ... Na dobry dzien wszystkim po 😘 posylam i musze troszke popracowac ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ❤️ 👄 Byłam już na krótkich zakupach - trzeba było się spieszyć - idą wielkie ciemne chmury.... ale o ptasim mleczku dla Ciebie, Rebeko, pamiętałam :D Co zabieram się za pisanie, to mam pecha - mąż zaczyna trajkotać... i jak tu się skupić :D Muszę to zrobić inaczej - pisać w Wordzie i potem tylko skopiować na topik. O i sobie znów coś wymyśliłam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×