Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

….-..-.,-***-,.-.- ….-..-.( °_° ),~*`+- …......_,-+~*"""""Dzień Dobry""""""" .•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) !!!!______..´´_´´_´´_´´_´´| .....´´_´´_´´_.:@:.@:: @ .....´´_´_´.:@::@::@::@:. .....´´_.:@::@::@::@::@::@:. .....´´.:@:: @::@::@::@::@::@:. .....´@:@::@::@::@::@::@::@:@ .....:.•°*”¨˜”*°?? ?..•°*”¨˜”*°•.: ................ |.( ...___()() _ ()()__ ................ |.| ../|__( ’o’,)(,’o’ )_|| ................ |.| ./__(,( . . )( ° ° ),)__. ,,,,,,,,,,,,,,,,)| | ,,|’,,,(..)(..)(..)(... U mnie tylko pada i pada..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Viki_
??? rybko,ja nie ślipie przed monitorem i nie siedzę całe dnie w Internecie i dla tego nie miałam czasu wcześniej odpisać. Dużo czasu poświęcam wnuczce,a i nie zawsze mam dostęp do internetu. Mam to w pupce,że mylisz mnie z inną osobą. Jeśli byś nie kasowała moich wpisów, podajac się za Toma Hutchinsona , byś wiedziała kim jestem.Nie chciej bym to tutaj przypomniała.Czytając topik wnioskuję,że masz więcej pomarańczowych przeciwniczek :) to jest twoja zasługa.Ja również mam język niewyparzony.CDN,a może i nie,któż to wie ? do nieusłyszenia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 No i znowu przyroda pokazała ,co potrafi...U mnie dzisiaj dalej pada,na szczescie juz chyba najgorsze za nami...w radio ostrzegaja teraz inne rejony.. niestety takie ostrzezenie niewiele pomoze...zrobilismy fotki tego gradu ,to w wolnej chwili posle... tak ogolnie to sobota mija na zwykłych obowiazkach typu sprzatanie,gotowanie itp... Serdecznie pozdrawiam i zycze miłego dzionka posyłajac kazdej po 🌻 i 👄... Kaszubko...ciekawe opracowania fotek ...dzieki...musze kiedys sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 zrobiłam obróbkę Twoich zdjęć, gdyż w ten sposób chciałam Ci umilić wszystkie Twoje ciężkie dzionki.... zimą będziesz mieć więcej czasu - to może znajdziesz chwilkę na taka właśnie zabawę :D Za oknem jest 17 st.... na szczęście w domu znacznie cieplej. Jest ponury, śpiący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kaszubko 👄 czy ja tez moge prosic o zestaw z Twojego nowego programu? pewnie juz doszlas co i jak ...czy moglabys mi zaserwowac probke? z gory dziekuje i Pozdrawiam 🌼 Annapo 👄 to straszne co sie dzialo w Polsce ..dzisiaj ogladalam wiadomosci ..normalnie jest to szokujace co sie dzieje na tym swiecie ...ale badzmy wszyscy dzielni moze doczekamy spokojniejszych dni..🌼 Wszystkim Kobietkom posylam 👄 👄 👄 i zycze Milego Dnia 🌼 Wczorajszy dzien uplynal mi dosc nerwowo a do tego doszla klotnia z MM ..niestety postawilam na swoim ..zauwazyl ze to nie przelewki a ja pomimo iz zdaje sobie sprawe z codziennosci zyciowej prozy nie bede non stop ulegala ...u mnie jak juz pisalam jest czarne albo biale ..nie chodzi teraz o nasza znajoma bo ta znajomosc u kolegi szybciej sie zakonczyla niz zaczela ..tu chodzilo akurat o pieniadze ...pierwsza nasza klotnia o taka rzecz ...i mysle ze ostatnia ..bo MM zdaje sobie z tego sprawe ze ja tez sie zmieniam ..milosc miloscia ale inne sprawy tez sa powazne i wymagaja poswiecenia ..a ja nie bede za wszystkich i wszystko nastawiala glowy ...czy niemam racji? - wstalam wczesniej porozmawialam z dziecmi a teraz robie sobie relaksujaca kapiel ..a co sobie bede zalowac ..kupilam fajne zapachowe swieczki ..lubie sobie poukladac je w lazience ...oj sie rozpisalam z tym relaxem.... - a moze wyskoczymy na tarasik> wprawdzie slonca u mnie niema ale jest dosc cieplo .Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 to jest adresik na stronkę tego programu http://help-photo-filtre.blog.onet.pl/ stąd pobrałam Photo Filtre i spolszczenie potem, przed zainstalowaniem programu Paweł wszedł do jego folderu w kompie - usunął j. ang. i wstawił polski. Następnie uruchomił :D wszystko tam jest teraz po polsku.... bawię sie metodą prób i błędów. Postaram sie poszukać w kompie jakieś Twoje zdjęcia, obrobić je trochę i wtedy je do Ciebie wyślę :D A właściwie to zajmę sie jednym Twoim zdjęciem z Garnka - będzie na wiele sposobów :D Już nie pada, ale jest coraz chłodniej brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ dobra wróżka ze mnie - pisałam wcześniej, że ten związek szybko się zakończy. Jeśli chodzi o męża - musisz pokazać, że masz swoje zdanie i że istnieje równouprawnienie. :D oni zbyt często o tym zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :( pada pada pada, dzis jechalismy do Gdyni i tylko majtlki mi nie zmokly .... Ja tylko na chwilke, zeby powiedziec ze o was mysle i bardzo cieplo, pomimo deszczu, pozdrawiam. pa pa 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@""""@ ( *o*,) (@)"-(@) (@) (@) Dzień dobry!!! ........ )) ....... (( ..... /''''''''''\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \.........../ ...c(''''''""''') ..... \_____/ ...... \___/ """""'''''''''''''''"""""''''''''''''''''""""" ------()."".() ------( 'o', ) -----()("♥")() -----("')'v'("') ((, »*¯*«*»*¯*«,)) ((»*¯*«♥♥»*¯*«)) ------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:::::::::::::::::::/´•, ::::::::´•,¯¯´•,/....´,•`¯¯,•` :::::::::::.`•~,•`´´´´`•, ~•` :::::::::,•`¯¯´•,°~°,•`¯¯´•,._ :::::::::::::`•~•,•`/´•,¯¯~._,•`¬ :::::::::::::::::::././.... .....´•,¯¯´•,….//..,•`¯¯,•` :::::::`•~•`´´..//´´`•~•` ::::::::::::::::://..... “˜¨¨¯¯¨¨˜“ª¤ ……¤ª“˜¨¨¯¯¨¨˜“ª¤ … ,•’``’•,•’``’•, Spokojnej nocy !!! ’•,`’•,o,•’`,•’ Milusich i słodkich snów.... .....`’•,,•’..... DOBRANOC.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Wczoraj nawet nie wlaczalam komputera ..moj starszy synus urzadzil sobie sesje filmowa a ze drugo komputer wymaga zformatowania to uzywaja mojego ..ale juz niedlugo... Kaszubko 👄 jakie piekne powitanie i pozegnanie ...i dziekuje bardzo za fotki w oprawie ...no,no ..fotki Twoich wnukow sa urocze i niedlugo wszyscy juz beda duzi ..pomijajac Macisia ale on tez rosnie jak na drozdzach ..Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 ale musialas wypoczac przez ten dlugi weekend co? no chyba ze dzis jeszcze wolne ..Pozdrawiam 🌼 Dea 👄 na sama ulewe trafilas chyba do Gdyni ..a kiedy wracasz Kochana i buziaki dla Myszki 🌼 Annapo 👄 czytalam jakie zniszczenia wyrzadzil huragan ..i powiedz bo w wiadomosciach widzialam ze to tez bylo niedaleko Ciebie ..ale chyba wszystko dobrze u was co? Pozdrowki 🌼 Wesola 👄 cos dzisiaj z kawka nie ma Cie? za to Ja Ci postawie :D🌼 She 👄 jak na urlopie? 🌼 Rudamaxi 👄 a Tobie pogoda sprzyja? 🌼 dla kazdej z pan osobno posylam 👄 i po 🌼 Milego Dnia a teraz drogie panie kawka,herbatka i kakao do wyboru ..zapraszam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ to ja wybieram kawę :D Mam jeszcze młodsze wnuczęta [oprócz Maciusia] - to dzieci starszego syna, lecz od wielu miesięcy nie mam z nimi żadnego kontaktu..... synowa do tego nie dopuszcza..... Wybieram się na zakupy..... znów wydam trochę kasy :D Odezwę się po powrocie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 to nawet fotek Ci nikt nie moze udostepnic? - kawka gotowa wedlug zyczenia ..ja rowniez jade teraz najpierw do pracy ..dzis do popoludnia robie a pozniej do miasta zrobic oplaty i kupic prezent dla MM jutro ma urodziny ..oh coz za wydarzenie..Pozdrawiam i milych zakupow zycze ..🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Po 3 dniach nieobecnosci melduje sie na posterunku ... Ewanisia mnie uprzedzila ;-)... wiec kawka Wam po obiedzie postawie :-) Musze sie usprawiedliwic : piatek spedzilismy poza domem : w rezultacie spotkalismy sie ze znajomymi juz w poludnie i wrocilismy do domu poznym wieczorem, a w sobote okazalo sie ze moj komp ma jakies \"widzi-mi-sie\" i ... spedzilam WE na bezowocnych ( :-( ) porobach naprawy ... w rezultacie skonczylo sie na kompletnej reinastalacji sysyemu... i wszystkiego co za tym idzie :-O. Szlag mnie lekko trafil bo stracilismy troche zdjec i troche dokumentow... i tak dobrze ze zrobilam kopie jakies 3 tygodnie temu ... Najwiekszy problem z urzedem podatkowym :-O, bo stracilismy wszystkie certyfikaty elektoniczne i trzeba bylo wszystko zalatwiac od nowa 😠. Juz i tak ich nie lubie :-O wiec takie ozywione kontakty z ta instytucja mnie oczywiscie nie zachwycily :-P... No ale teraz komp juz wrocil do stanu \"przed-skratchowego\" (prawie), wiec mam nadzieje ze szystko wroci do normy :-) Tyle tytulem wyjasnienia i, badzmy szczerzy, troche wyzalenia sie ;-) ... teraz juz przestaje narzekac i zapraszam wszystkie mile panie na wspolny tydzien ;:-) =Da mnie dobra wiadomoscia na poczatek tygodnia jest to ze w srode wracaja rodzice :-) She 🌻 - baw sie dobrze i wracaj szczesliwie :-) Kaszubko 🌻 - znalazlam kawe ;-), zdjecia poogladalam tylko nie mialam czasu podziekowac :-)... co niniejszym czynie :-) Ewanisia 🌻 - mysle ze Ty stapasz twardo po ziemi i nie pozwolisz sobie dmuchac w kasze ... a z drugiej strony pozwolisz zeby takie sprawy jak pieniadze wprowadzaly niezgode w domu... Ach, ci Fenicjanie : jakbym ich spotakal to *&%#*%¤&#£* ... :-D :-D :-D Ania 🌻 - nawet tutaj mowili o tym w wiadomosciach i pokazywali filmy krecone amatorsko ... wygladalo to rzeczywicie niezbyt wesolo :-O... na szczescie nasz regon tez najgorsze ominelo... Dea 🌻 - my tez myslimy cielplutko :-). Duza 😘 dla cukiereczka ! Wesola 🌻 - 🖐️ Rudamaxi 🌻 - ja tez pozdrawiam... z troche mniej malwniczego i wypczynkowego miejsca ... ;-) I jeszcze dodatkowego 😘 posylam ... dla kogos tam... ;-) MILEGO DNIA dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dopiero teraz przeczytalam co napisalam ... mialo byc oczywiscie : \"... NIE pozwolisz zeby takie sprawy jak pieniadze...\" Zaczyna u nas kropic :-( ... a ja oczywiscie nie mam parasola :-O... Znow wroce z obiadu z ptasim gniazdem na glowie :-P :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dopiero teraz przeczytalam co napisalam ... mialo byc oczywiscie : \"... NIE pozwolisz zeby takie sprawy jak pieniadze...\" Zaczyna u nas kropic :-( ... a ja oczywiscie nie mam parasola :-O... Znow wroce z obiadu z ptasim gniazdem na glowie :-P :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutko na dworze :D zakupy były dość krótkie - poniedziałek - więc nic ciekawego raczej nie ma. ... tzn z żywności - mało świeżej wędliny.... Ale, ale - mam czekolady hihihihihihi nadziewaną o smaku toffi i następną, też nadziewaną śmietankową.... stawiam je szybciutko na stoliczku.... zaś obok napój pomarańczowy :D Ewanisio - żona mojego syna ostatnio co rusz ma innych partnerów..... dlatego dzieci nie mogą mieć ze mną żadnego kontaktu - za dużo widzą i za za dużo wiedzą.... Rebeko - ważne, że jednak coś tam zdołałaś uratować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda taka sobie ale to sprzyja rozmowa i lepszemu poznawaniu siebie nawzajem wiec jest ok:D Buziaczki dla wszystkich czarujacych dAM NIE LUBIE VUDU ALE JAK CZYTAM DURNE WYPOWIEDZI SFLUSTROWANYCH POMARANCZY TO MAM OCHOTE ZAGLEBIC SIE W TYM TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to ja do tych czekolad (pycha :-) !!! ) teraz zgodnie z obietnica stawiam kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Prosze sie czestowac :-) Rudamaxi - pomaranczkami to szkoda sie denerwowac, takie wypowiedzi to nawet na komentarz nie zasluguja :-) A Wy sie poznawajcie lepiej ;-)... ale fajnie ze o nas tez nie zapominasz :-) PS : nawet nie nie zlalo ;-), przelecielismy miedzy kroplami, wiec mozna jeszcze na mnie patrzec :-P :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ❤️ Jestem zwarta i gotowa aby wyjsc z kawka od Rebeki na tarasik :D Zakupy zrobione,prezent zakupiony ..wszystko gra ..obiad dzis na gotowo..z KFC hihi.. Wesola 👄 cala przyjemnosc po mojej stronie 🌼 Rebeko 👄 a dopiero co pisalam ze u mnie drugi komp wymaga formata ...normalnie jak telepatia ..ale juz masz to za soba a ja przed...fajnie ze rodzice wracaja pewnie jakies zapasy przywioza bo przypuszczam ze u Ciebie niema sklepow z polska zywnoscia? -a wracajac do tematu pieniedzy ..to masz racje ja twardo stapam po ziemi ..jak powiedzialam ze od dzis M zajmuje sie wszystkim tym co mam ja na glowie i pare razy docielam ..wszystko sie zmienilo od razu...juz wszyscy chodza jak zegareczki...tak ma byc ..czarne albo biale...🌼 Kaszubko 👄 ale to nie zmienia faktu ze nie mozesz widywac swoich wnukow albo ich biologiczny tata ..a jesli i to nie pomaga to trzeba wejsc na droge sadowa i ustalic widzenia ..i tu tez masz racje dzieci rosna,staja sie madrzejsze i umieja same wyrazac swoje pragnienia...walcz jesli zalezy Ci na nich..Pozdrawiam 🌼 Rudamaxi 👄 Ty tam milo spedzaj czas a nie baw sie w vodoo hihi..Rybka powinna wiedziec kto chowa sie za pomaranczka..raczej sledzac wszystko nie trudno sie domyslic...mowie o kobietach ,,zeby nie bylo ...🌼 Rybko 👄pozdrawiamy i wpadnij do nas na kawke 🌼 - a teraz moje kochane czas na tarasik bo posta pisze juz od godziny i nie moge skonczyc...to co idziemy? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - na wnuczętach mi zależy..... ale jaką cenę mam zapłacić za tą walkę ???? Ta kobieta ma niezły charakterek, a ja bardzo potrzebuję spokoju.... sama nie wiem jeszcze co zrobię..... Syn rozpocznie sam walkę o widzenie dzieci - ja poczekam... zobaczę jak to się wszystko rozegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ja juz teraz z papieroska zrezygnuje... Teraz juz biegne do domu....czeka mnie jeszcze jak codzien wycieczka po Paryskim Hadesie :-O... Kaszubko - mysle ze zycie czasami samo pieknie prostuje sciezki... trzeba tylko byc cierpliwym 😘 Narazie kochane 😘 🖐️... Dzisiaj musze jeszcze 2-3 programy wgrac do kompa i bedzie chodzil jak ruski ;-) zegarek :-D... wiec moze przy okazji do Was zagladne :-) PS : Ania sie dzisiaj nie pojawiala... widocznie pododa ;-) dopisuje i praca wre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×