Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorem :-) Ja juz po kolacji, komputer dziala jak zloto... nareszcie :-) Wszystkim milym paniom zycze milego wieczoru... dla mnie zapowiada sie wyjatkowo milo : zupelnie przypadkiem trafilam przed chwila na jednym z kanalow na \"Verigo Tour 2005\", koncert U2 z Chcago z maja 2005 roku :-) Dobrze ze sasiedzi jeszcze na wakacjach ;-) :-P :-D Duza 😘 dla wszystkich !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, a ja po raz któryś oglądam "Gliniarza z Beverly Hils" Znów relaks i śmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tylko na chwilke...rzeczywiscie dzisiaj pogoda znowu zrobiła sie fajniejsza i dlatego brak czasu na kompa... A to chyba dobrze ,bo mam okropny humor i chyba lepiej przeczekac az powroci ten lepszy....:P... Wracajac do tej traby powietrznej ,to osoby ,ktore tam były twierdza ,ze to wyglada jeszcze gorzej niz w telewizji...moja miejscowosc wyszła z tego obronna reka ,tyle ,ze troszke ten grad dopiekł,ale to nic ... Jednak tez nie jest za rozowo...jak juz pisałam odwiedza nas podpalacz ,regularnie co dwa tygodnie...i wczoraj znowu sobie przypomnial o naszym istnieniu...z nastepnej stodoły zostaly tylko mury :O Ja raczej nie naleze do osob msciwych ale takiemu gagadkowi to juz bym dała popalic i wcale nie zamknełabym go w wiezieniu,bo to by była nagroda a nie kara.... Wybaczcie ,ale na wiecej dzis mnie nie stac....moze jutro uda mi sie zajrzec...no chyba ,ze bede potrzebna mezowi:P... Zycze spokojnej nocy....dobranoc...😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Piękne Panie! Witam po baaaaarrrdzo dłuuuuugiej nieobecności. Zaczęło się od awarii komputera. Za pierwszym razem tak mi się wysypał, że utraciłam dużo danych, różne adresy internetowe, mailowe itp. a za drugim razem było coś mniej poważnego ale i tak bez pomocy informatyka się nie obeszło. Później był urlop, po urlopie dużo pracy i takie tam. Cały czas o Was myślałam. Aniu, o Tobie szczególnie w ten weekend, ale przed chwilą poczytałam i widzę, że u Ciebie na szczęście wszystko ok Czuję jakby zaczynała wszystko od nowa - nawet nie próbuję czytać zaległości, bo z takimi gadułami jest to nierealne :-) Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Wszystkim posyłam 🌼 i 👄 Jutro się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja mialam do wyboru : Zandarma z kosmitami albo... ;-)... nie musialam dlugo podejmowac decyzji :-) Ania 🌻 - jutro humor napewno bedzie lepszy :-)... masz na to moje \"slowo Zucha\" ;-) :-D. A dla podpalacza kilka(nascie/dziesiat) dni ciezkiej pracy na polu... co Ty na to ? Postanowilam dzisiaj zostac w atmosferze ;-) :-) ... wiec nie odmowie sobie tej przyjemnosci :-P : http://pl.youtube.com/watch?v=2fBj2wsimvQ 😘 Milych snow kochane ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - witaj z powrotem na lonie, corko marnotrawna ;-) :-D :-D A teraz juz naprawde uciekam pod kolderke :-) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja witaj kaszubko ja bym nie darowala i walczyla o dzieci ,z tego co piszesz to matka twoich wnukow nie jest calkiem normalna,dzieci nie powinny co rusz przezywac zmian \"wujkow\".Jakby co to sluze pomoca i porada;) Aniu dobrze ze u ciebie wszystko wporzadku po burzy,a co do podpalacza to chyba zajme sie tym vodoo(Ewanisia , dobrze ze napisalas jak to sie pisze:D ) ide sie malowac zaraz przyjdzie zamowiona opiekunka do dzieci i my mykamy na dyskoteke:D Pa mile Panie spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 👄:-) Jakaś taka nieprzytomna się obudziłam, w nocy w ogóle nie mogłam spać. Biegnę więc nastawić kawę. Dla Was oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstujcie się \_/ \_/\_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ mam nadzieję, że dla wszystkich wystarczyło. A teraz zmykam pod prysznic i do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę filiżanki jakieś takie dziurawe się zrobiły :-) musicie więc szybko pić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Goja jest znowu ❤️ jak fajno :D No i dziś już kawa na mnie czeka :D :D :D :D w tak pochmurny dzionek akurat postawi mnie na nogi. Ruda ❤️ jeśli... albo inaczej.... gdy zacznę działać cokolwiek w sprawie wnucząt - napiszę do Ciebie..... Dla wszystkich 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) 😘 Rudamaxi 🌻 - pewno jeszcze spisz po nocnych szalenstwach (w dyskotece... zeby pozniej nie bylo ;-) :-D ) ... Goja 🌻 - pewno o Nas cala noc myslalas ;-) i dlatego spac nie moglas :-D.Znalazlam jeszcze troche kawy na dnie filizanki :-D... licza sie intencje :-) Kaszubko 🌻 Wszystkim zycze milusiego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Dzis tylko sie przywitam z Wami i zycze Milego Dnia ..za duzo mam na glowie i caly czas w rozjazdach ..a do tego to ja dzis zdolowana ..i niewiem dlaczego ..w srodku az mnie zzera.. -glupie sny jakies wzburzone fale na morzu ..widzialam pieniadze ..klopoty ..oh ja to mam sny ..jak sie lepiej poczuje to wpadne na pgawedke ..jak na razie dla kazdej z pan posylam duzego 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo...to ja !:) U mnie super pogoda,takze czasu brak na wszystko....w tym roku te zniwa nam sie ciagna okropnie ....:O Goju...witam z powrotem na pokładzie...:)...dzieki za pamiec...ja tez tak odruchowo ,jak ktos wspomina o rejonach gdzie mieszkaja dziewczyny z topiku,zaraz o nich mysle...jak ktos wraca z nad morza to sie zastanawiam ,ze byc moze spotkał She ,albo Kaszubke...znowu jak byl u nas prezydent Francji to myslałam o Rebece ...itd... I mysle ,ze nie jedna jak słyszała co sie wyprawia na opolszczyznie to pomyslała o mnie hi,hi...przynajmiej mam nadzieje:P... Rebeko....praca na polu przez kilka lat...dla tego podpalacza to by mnie usatysfakcjonowało :)...kiedys widziałam film,gdzie tacy niegrozni panowie z wiezienia pracowali w hospicjach i przy obłoznie chorych ...to była dobra szkoła zycia dla nich... A humorek dzisiaj rzeczywiscie troszke lepszy... Kaszubko....Goja wrociła,Rybka tez daje znak zycia ,wiec chyba sa szanse na rozkwit topiku ?...powoli koncza sie urlopy i chociaz to nie jest wesoła nowina, to przynajmiej nasze dziewczyny powroca a to cieszy ... Rudamaxi...podziwiam...ja przy Tobie to stara baba...nie wiem czy chciałoby mi sie szalec na dyskotece?...:)...jestem szczesliwa jak po calym dniu moge z ksiazka w spokoju połozyc sie i poczytac... Wesoła ....dziekuje ,za jagodzianki...u mnie dzisiaj jabłecznik ,ale jagodzianke tez wezme....najwyzej poruszam sie szybciej w oborze ...a dzisiaj mi to grozi,ze sama bede zwierzatka zaopatrywac wiec nawet jednej kalorii po jagodziance do jutra nie zostanie.. Ewanisiu...widze,ze moj humor na Ciebie przeszedł,ale jak widzisz to tez minie...takze uszy do gory...o ile sie nie myle to Twoj ślubny ma dzisiaj urodziny,wiec najlepsze zyczenia i duza 👄 dla niego...a jak cos pomyliłam ,to zyczenia zachowaj na własciwy dzien a 👄 mozesz juz dzis przekazac...hi,hi :)... Moje drogie ja na dzisiaj znowu musze sie pozegnac...zycze miłego dzionka i 🖐️....byle do jesieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W południe dostałam telefon od wnuczki Basi - zapytała się, czy mam ochotę na łazęgę po mieście..... dała mi 5 min na ubranie się. Już wróciłyśmy - mam trochę czasu, bo Basia pojechała z dziadkiem do ogrodu.... zrobiłam bardzo dużo zdjęć - będzie co oglądać na Garnku :D A teraz zajmę sie przerzucaniem i korektą zdjęć.... 🌼 póki jeszcze ich nie ma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo to ja wezmę od Ciebie jabłecznik mam wielką ochotę :) No dzień nie wiedzieć czemu przeleciał ;) Ewanisiu na dola szkoda czasu ,nie pozwól,żeby Cię żarło :( Kaszubko to ja czekam na garnkowe zdjęcia :) Rebeka a Ty z jagodziankami dałaś nogę na całe popołudnie następnym razem ni przyniosę :P Dawno nie widziana Goja ahoj :) A dla reszty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja popracowalam uczciwie i teraz powoli zbieram sie do domku :-) Ewanisia 🌻 - prosze szybciutko wyjsc z dolka !! :-) 😘 Wesola - wiem ze nie bedziesz taka i przyniesiesz ;-) :-) Ania 🌻 - ja na system kerceralny (ogolnie) mam swoj poglad... ktorego nie chce nikomu narzucac........ ale napisze : jak slysze ze wiezniowie maja lepsze warunki niz niejeden czlowiek ktory ciezko pracuje aby utrzymac siebie i swoja rodzine (silownia, sauna, basen, biblioteka, TV... i do tego mnostwo wolnego czasu bo oczywiscie przymusu pracy nie ma dla nikogo...), jak slysze ze domagaja sie wiekszej powierzchni \"mieszkaniowej\" i lepszego wyzywienia niz ma niejedna polska rodzina, jak slysze ze mlodocianych bandytow wysyla sie w ramach resocjalizacji na 4 tygodniowe wakacje na Hawaje... to mi sie noz w kieszeni otwiera ! Do wieziena mozna trafic za rozne rzeczy, roznie w zyciu bywa i na dobra sprawe kazdego moze to spotkac... ale pobyt tam ma byc kara a nie nagroda i wypoczynkiem. Tyle w tym temacie... bo nie chce sie denerwowac ;-) 😘 MILEGO WIECZORU KOCHANE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Widzę, że nikogo już nie ma. Ja dopiero znalazłam chwilkę, żeby usiąść i poklikać. Dzisiaj u mnie słońce grzało niemiłosiernie, a ja po pracy musiałam wybrać się z dziećmi na zakupy, bo urodziny im się zbliżają i oczywiście prezenty trzeba było kupić. Od jednych dziadków, od drugich, a mój syn sobie wymyślił, że dostanie prezent od taty i od mamy, więc mu szybko wyjaśniłam, że my z tatusiem jedno tworzymy i prezent będzie jeden. Daj palec, a całą rękę weźmie :-) Nadźwigałam się dziś zakupów jak wielbłąd i czuję jak kręgosłup daje znać o sobie. Aniu kochana podziwiam Cię, że Ty jeszcze w całym tym natłoku obowiązków jabłecznik pieczesz. Ale przyznam, że mnie motywujesz, żeby się nie użalać nad sobą. Moja córka ma 21-go urodziny, 24-go moi teściowie mają 40-tą rocznicę ślubu, a 26-go mój syn ma urodziny. Zastanawiałam się co mam z tym wszystkim zrobić i doszłam do wniosku, że chyba wszystko połączę, bo jak nam przyjdzie co drugi dzień torty jeść i siedzieć w takim samym składzie przy stole, to chyba to będzie lekka przesada :-) Nie zanudzam Was dziewczynki. Idę spać, bo jutro znowu będę nieprzytomna rano. Życzę wszystkim spokojnej nocy i MIŁYCH (Ewanisiu) snów Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tak w skrocie Dyskoteka byla taka sobie G.przecholowal z piwem i dzisiaj bylam nadasana;) ale chlopina sie stara jak moze przez caly dzien,ale moj foch jeszcze troche potrwa bo fajnie jak ktos tak biega za czlowiekiem ze wszystkim;) ide pod prysznic i lulu .bo dzisiaj oblegalismy plaze z dziecmi. Niunia miala wczoraj wypadek przewrocila sie i wgryzla sie jedynkami gornymi w wargi ale sie krew lala:O Zamrozilam jej to miejsce wiec warga chociaz nie spuchla ale jest skaleczona i bardzo jej to przeszkadza przy jedzeniu:( Nio to papa babenki moze rano was poczytam.Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzisiaj ja pierwsza otwieram klubik trochę starszych :) Na początek kawa :) aromatyczna i pachnąca i dobre śniadanie :) I dobry humor :D:D:D:D:D:D:D:D Zapowiada się kolejny piękny słoneczny dzień , korzystajmy póki można z ładnej pogody , bo niebawem czeka nas jesień Coś nam miesięcznica umknęła , niepostrzeżenie nie było świętowania, a może to ja nie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ 👄 Ale fajnie :D Rybka - wróciłaś !!!!! teraz już zostań z nami. Która to Ania ma dziś swoje święto???? Aniu - STO LAT - i wszystko o czym marzysz - niech sie spełni!!!! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 Wesoła 👄 nikt nie zapomniał :D przygotowujemy się do ważniejszych obchodów - 16 września minie cały roczek naszego topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku 😍 !! Troche spozniona jestem, bo znow skandalicznie zaspalam do pracy :-P... tak mi sie jakos nie chcialo wyjsc z lozia ;-) :-D :-D... Goja 🌻 - no cos ty, przeciez nie zanudzasz :-). Nie wiam jak dzieci zareaguja na pomysl wspolnej imprezy z dziadkami, ale sprobowac mozesz ;-). A jakbys miala jednego torta za duzo to mozesz nam do kawy postawic :-P :-D Rudamaxi 🌻 - buziaki dla Viki 😘 Wesola 🌻 - nie mow !!! Jagodzianki ?!?!? :-D :-D :-D Rybko 🌻 - 😘 :-) Kaszubko 🌻 - .. i lada moment 500 stronka nam stuknie :-). Ja tez nie wiem o ktora Anie chodzi ... :-( ... ale moze sie dowiemy ;-) Wszystkim milym paniom milego dnia zycze ... ja chociaz troche przed obiadem popracuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - bedzie impreza na 24 fajerki :-D Moi rodzice wlasnie powinni ladowac😍 :-) ... jak dobrze pojdzie to za jakas godzine beda w juz w domu :-)... a ja sobie jutro wzielam wolne :-P i miedzy innymi wybieramy sie do nich w odwiedziny :-) Czyz zycie nie jest piekne ...? ;-) :-D :-D A teraz na tarasik bardzo chetnie sie wybiore :-)... o ile jeszcze tam jestes, Kaszubko ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ wyobrażam sobie Twoja radość...... ale wiem, że jutro na topiku nie będziesz - wiadomo - rodzice są ważniejsi. Co jakis czas zaglądam na tarasik - teraz też jestem :D U Annapy chyba jest słoneczko - nie więc czasu do nas zajrzeć. Goja 🌼 pewnie jeszcze w pracy. Każda z Was jest zajęta :D To i ja zajrzę do książek - już mam następną porcję - Paweł znów dostarczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×