Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witam kochane 🌻 właśnie wróciłam z pracy, jem obiadek i zaraz zmykam po baloniki, bo jutro moja córcia ma urodzinki i oczywiście musimy udekorować mieszkanie. Rebeko udało mi się przekonać dzieci z tą wspólną imprezką, pod warunkiem oczywiście, ze oprócz tego zrobimy sobie wspólnie (ja, mąż i dzieci) jak to moja córeńka powiedziała romantyczną kolację w dniu jej urodzin i mojego syna. O torciku dla Was oczywiście będę pamiętać. Będzie w poniedziałek rano czekał razem z kawką. A teraz zmykam i posyłam wszystkim 🌻 i 👄 P.S. 16.09. są urodziny mojego męża, więc u mnie będzie podwójne święto :-) Kaszubko poproszę o link do emotikonek, bo został zżarty z innymi ważnymi danymi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja !... A u mnie rzeczywiscie pogoda dobrze sie sprawuje,wiec korzystamy na całego...Męzczyzni pracuja a ja wykupuje całą zywnosc w okolicy, zeby to wszystko wykarmic i napoic...Rece to mam juz długosci ponizej kolan...:P... Dzisiaj maz skosił ostatni kawałek pola ,wiec została jeszcze słoma i jak sie pogoda utrzyma to moze niedługo bedzie koniec...Odpukac... Z tymi urodzinami to chyba ja namieszałam,ale chodziło mi o urodziny meza Ewanisi...jesli to ja namieszałam to przepraszam...:) Goju...Ty sie mna tak nie zachwycaj,bo ja ten jabłecznik tym razem kupiłam ...:P...jesli idzie o pieczenie ,to raczej nie moge powiedziec zebym umiała,czasami mi cosik wydzie dobrego,ale z reguły to nie pieke ze wzgledu na kalorie... Rudamaxi...tak trzymaj ,trzeba od razu wyznaczyc granice,bo jak chlop stwierdzi ,ze sobie moze robic co chce to juz sie niewiele pomoze,a tak jak od poczatku na krotkiej smyczy ,to sa szanse ze bedzie grzeczny... Wesoła...ja tez zbieram siły na 500 stronke i rocznice...nie wiem co bedzie szybciej ,ale nie wazne ,wazne ,ze mozna pobalowac :P... Rebeko...no popatrz jak to przeleciało...ma sie wrazenie ze niedawno rodzice wyjechali...oj pewnie bedzie pogaducha,i dobre papu z Polski :P... Widze ze w miedzy czasie Goja sie wpisała....i juz wiem gdzie robimy imprezke na rocznice naszego topiku :P u Goji....W koncu to jakis znak...takze zalatwiajcie urlopy,i transport....na miejsu kupimy prezent i wałowke....ale fajnie tak pomarzyc :O..:)... OK tyle na dzisiaj ....Serdecznie pozdrawiam i przesyłam po 👄 i 🌻 kazdej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ;-) nic nie pokręciłaś :D nie dziś, a za kilka dni jedna z naszych Aneczek będzie mieć urodziny [26 VIII] która ???? ja już wiem, a Wy troszeczkę pomyślcie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ale za to postaram sie do Was zagladnac jutro wieczorem :-) ... tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :-D Goja 🌻 - widze ze tez masz w domu panienke ;-)... moj jest z 21/09 :-) Ania 🌻 - zgadza sie :-) ... przede wszystkim ptasie mleczko, krowki-mordoklejki :-D, swojska wedzona kielbasa, ogorki malosolne i ... musztarda sarepska :-D... lubie ostre przyprawy ale tej tutejszej nie trawie:-O : sam ocet !! Trzymie kciuki za pomyslne i szybkie zakonczenie prac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ jest jeszcze jedna Ania - z Pomorza :D i to jest nasza przyszła Solenizantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ sarepska - o, nie :D kaszubska musztarda jest bardzo dobra... to wiem na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszubko
śliczne masz portfolio na "Garnku"- czy te wszystkie kwiaty, które widać na fotkach rosną w Twoim ogrodzie? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🖐️ Kaszubko - wierze na slowo, ale moze na poparcie jakas paczuszke poslesz :-D :-D ...? ... bo takiej na drugim koncu Polski nie widzilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie absolutnie kwiatki są z mojego ogródka, a że ogródek jest maleńki [zaledwie 350 m] to i jest czas na zabawę...... moje kwiateczki to nic w porównaniu z ogródkami innych działkowiczów w mojej miejscowości.... ale oni mają swoje ogródki o wiele, wiele lat dłużej. Rebeko - a może Ty wyruszysz kiedyś w moje strony ????? :D wtedy zaopatrzysz sie właśnie w tą musztardę hihihihiihi nigdy nie wiadomo :D Znów idą wielkie chmurzyska i robi sie coraz duszniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - kto wie gdzie mnie los jeszcze rzuci :-) Ja Was juz na dzisiaj zostawiam w spokoju :-) ... a jutro wieczorem postaram sie zagladnac. Na oslode mojej nieobecnosci:-P poogladajcie sobie ... ma gosc pomysly .. i tupet :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=hqOBR_Xbw2I http://www.youtube.com/watch?v=vK0sMr_0X2c http://www.youtube.com/watch?v=KXsY2r1_9C0 MILEGO WIECZORU DLA WSZYSTKICH !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam burzę - na szczęście trwała krótko - ale była głośna i prąd na chwilę wyłączono :D Biedna Psotka strasznie dygotała ze strachu - nie pomogło tulenie jej - uspokoiła sie dopiero po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Witam wieczorową porą, a właściwie, to chyba nocną ;-) Aniu oczywiście zapraszam na podwójną imprezkę 16.09, zabieraj wszystkie babki i wpadajcie. Rebeko jak Kaszubka będzie Ci wysyłała musztardę, to ja dorzucę pyszny majonez, który produkują w moim mieście (bez przesady z octem - tak jak lubisz) Kaszubko co do prezentu na 18-tkę, to ja wymiękam. Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi na ten właśnie temat i dowiedziałam się, że kolega dał swojej chrześnicy 500zł, koleżanka swojej 800zł, a jeszcze ktoś inny kupił aparat dosyć wypasiony za ponad 1000zł. Ja będę ten temat przerabiała za 4 lata, bo mam 14-letnią chrześnicę. Uciekam do łóżeczka, bo tak po drodze z łazienki na chwilę przysiadłam i trochę zmarzłam ;-) Życzę kolorowych snów wszystkim. Annapo 🌻 Rebeka 🌻 Kaszubka 🌻 Wesoła 🌻 Rudamaxi 🌻 Dea 🌻 She 🌻 i wszystkim, które pominęłam 🌻 i duża 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziś słoneczko, a więc okazja do wyjścia na zakupy :D Wieczorem przez długi czas nie było prądu - mogłam mieć włączony laptop, ale.... przy świeczce pisać ????? to dość trudno. Goja 🌼 od pewnego czasu wszyscy głupieją z drogimi prezentami - no prawie wszyscy.... ja się wydurniać nie będę..... wiem na co mnie stać... chyba dam jakąś kasę, bo Kasia tego potrzebuje. Stawiam tylko kawę... reszta będzie po moim powrocie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D witam...a tak sie ciesze ,bo na ten rok zniwa skonczone...robotnicy zapłaceni i odwiezieni na stacje...no to chyba juz sie nie wroca:P... Dzisiaj pogoda taka odpowiednia na suszenie prania,a mam tego troszke ...takze pranie,sprzatanie itp obowiazki,ale w miedzy czasie bede zagladac... A do kawy od Kaszubki stawiam po małym kieliszeczku likieru malinowego...wiecej nie ,bo w koncu jestescie w pracy... Teraz posyłam po 🌻 i 👄 dla wszystkich pan i zmykam popracowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,tak Rebeka ma wolne ,Kaszubka na zakupach i....pustki...nawet Ewanisia sie nie melduje :O...No coz, w takim razie pedze dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Jestem,jestem chwilowo w klopotach ale jestem,wieczorkiem napisze na @ o jakich klopotach mowie .. - przedewszystkim dziekuje za zyczenia dla MM bo faktycznie mial urodzinki i Pozdrawiam caly sklad posylajac moc 👄👄👄 Annapo 👄 nic a nic sie pomylilas ..dziekuje jeszcze raz i ciesze sie ze juz masz po zniwach,ufff troszke odsapniecie ..a ze pora juz bardziej przychodzacej jesieni to mysle ze wiecej pan na topiku powroci ..🌼 Kaszubko 👄 dobrze ze wnuczeta Cie odwiedzaja,zawsze to czas szybciej leci i troszke oslody wnosza do domu 🌼 Goja 👄 milo Cie widziec u nas z powrotem ..jakies ozywienie wnosisz Pozdrawiam i zycze udanych urodzin 🌼 Rebeko 👄 odpoczywaj Kochana i ciesz sie rodzina ..tak dlugo sie nie widzieliscie ze jest co opowiadac ..do zobaczenia jutro 🌼 Wesola Aniu 👄 dziekuje za [pocieszenie ..czasami i ja nie moge sobie poradzic ze soba ..a na nastepne jagodzianki tez sie pisze 🌼 Dea 👄 buziaki dla Was i czekamy 🌼 Rybko 👄 dziekuje serdecznie ..jak milo z Twojej strony 🌼 She 👄 no,no ladnie wygladasz i corcia juz faktycznie pannica .Pozdrawiam i w dalszym ciagu udanego urlopu 🌼 Rudamaxi 👄 Powodzenia w zyciu osobistym i buziaki dla dzieci 🌼 chyba wszyscy co? czy znowu kogos pominelam ..jesli tak to posylam potrojnie 👄👄👄 .................................................................................. dzis nie poszlam do pracy bo zle sie czuje ..spalam cala noc w plastrach rozgrzewajacych kregoslup a rano czulam sie jakbym cala noc cwiczyla ..juz jest lepiej ale musze to rozchodzic ...zabieram sie za obiadek i pozniej mam troche papierkowej roboty .. Pozdrawiam caly sklad i zycze milego i udanego dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....ale głosno krzyczysz...no ale wieszałam pranie na podworku i nie słyszałam,a teraz byłam sobie po pierogi i własnie je pałaszuje ,wiec tez moge poczestowac... Musze tez zajrzec do Garnka ,bo mam straaaszne zaległosci... Ewanisiu ...dopiero teraz bede czytac Twoj wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu....widze ,ze trzeba Ci posłąc pozadna dawke dobrych fluidkow...a na ten kregosłup to naprawde uwazaj...ja wiem ,ze łatwo sie mowi,sama ostatnio musiałam siegnac po takie plastry,ale niestety zdrowko tylko jedno i trzeba je szanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ wracaj jak najszybciej do zdrowia.... a złe przebrzydłe kłopoty razem pomożemy Tobie wyrzucić .... hen za siódmą górę. 🌼 Annapo ❤️ następnym razem jeszcze głośniej powrzeszczę hihihihhi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 oj trzeba mi tych fluidkow,trzeba ...jak jeden problem znika ja mam juz od razu dwa inne ..a z kregoslupem nic a nic nie pomaga ..juz sie cieszylam ze troszke zimniej bylo bo wtedy mam mniejsze bole ale widze ze to jednak nie to samo ...a moze to przepracowane lata? ..ja pracuje od 16-ego roku zycia i przyznam sie Wam ze jeszcze nigdy nie bylam na urlopie ..zawsze jak gdzies jechalam to do pracy i zawsze fizycznie ..oj Aniu az mi wstyd przed Toba ..Ty caly czas tak pracujesz i nie narzekasz ..a ja nie moge dojsc do rownowagi ..duza buzka dla Ciebie za pomocna dlon ..🌼 Zapraszam na kawke i ptysie ..znalazlam fajny przepis na onecie i prosty bo na zasadzie karpatki ..pycha ,,, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - jeszcze nie mam..... ale może coś sie znajdzie. ja od lat narzekałam na kręgosłup - bardzo często miałam bóle - lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny.... sama to odkryłam.... ale to co mi pomaga, nie znaczy, ze może pomóc Tobie, gdyż są rozmaite bóle kręgosłupa i rozmaite powody tych bóli. A kręgarz - byłaś kiedyś u niego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie niebylam nigdy ale moj M robi mi codziennie masaze i wciska kregi ..to jest polaczenie kregoslupa i miednicy ..jest jeden punkt na dole ze jak go dotknie i masuje to czasami czuje jakbym tracila przytomnosc ..i do tego miednica ..mam caly czas stan zapalny i zrosty wyczuwalne pod palcami ..zobacz ile lat jem antybiotyki i nic ..tramadol juz jak cukierki ..morfina dziala dwie godziny ...ja mysle ze to cos ze szpikiem kostnym ale tutaj tego nie sprawdze bo niema z kim gadac ..i tak brne dalej i jestem zostawiona sama sobie z tym bolem ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...tez polecam kregarza ,ale najpierw sprawdz referencje,bo laik moze wiecej złego zrobic niz dobrego...a z tym ,ze ja nie narzekam,to tez nie do konca prawda... Wiesz ja pracuje ciezko fizycznie dopiero od 14 lat ,i jakos tak sie nauczyłam ,ze staram sie kucac,a nie schylac,niby nic ale zauwazyłam ,ze wtedy mniej narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×