Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisio - a więc powtórzę jeszcze raz za Annapo - kręgarz, ale sprawdzony - pewny.... tu chodzi o Twoje zdrowie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...a nie umiałąbys moze poszukac pomocy w Polsce...moze rodzina by pomogła... Jak piszesz ,ze juz morfina tylko przez 2 godz. działa...to przeciez powazna sprawa i naprawde nie ma tam u Was jakiegos dobrego lekarza ...przeciez morfine to ja znam tylko przy ciezkim stadium raka...to jak Ty wytrzymujesz taki bol ?...a poza tym młoda z Ciebie kobieta i jeszcze wiele lat przed Toba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie mojego meza były 4 zakonnice i jedna z nich mieszkała z zakonnica ,ktora leczyła własnie kregosłupy,nawet moj tesciu kiedys u niej był...niestety,juz nie zyje, Kolejki były tam takie jak za czasow kryzysu,ale pomoc miała taki dar w dłoniach ,ze nie trzeba jej było nawet mowic gdzie boli....ludzie stali do niej czasami po kilka dni... Niestety w takich"zawodach"zdaza sie duzo fałszerzy,a taki moze wyrzadzic sporo złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..tak ja tez staram sie zchylac ale u mnie w pracy po czesci musze tez czasami nosic rozne ciezkie rzeczy ...rodzinka tzn; maz i syn jak tylko moga to mi pomagaja ..jedynie dobre jest to ze niemam limitowanego czasu pracy i moge zrobic kiedy chce i z kim chce ale wykorzystjuja moja dobroc czasami ..nic na to nie poradze ..ale zyjemy dalej ...glowka do gory Kobiety ..dziekuje za pomoc.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wzieło na pisanie ,to trosze Wam popisze...:) Moja kochana psina,poszła sobie ze 3 godziny temu na przechadzke i niedawno wrociła....ta motyka musiała sie wykapac w jakiejs rzeczce...cała jest umazana szlamem ...a teraz siedzi pod drzwiami i prosi ,szczekajac ,zeby ja wpuscic.... A ja dopiero niedawno odkurzacz i szmate do podłogi odłozyłam i co mam ja wpuscic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Kaszubko ..dodam tylko ze do bolu juz sie przyzwyczailam ..z tym chodze,spie i zmagam sie codziennie,wiec same wiecie ze my kobiety mozemy duzo wytrzymac ...tak wiem ze pewnie w Polsce moglabym to zrobic ale nie moge wyjechac ..wiecie ze mam dlugi do splacenia po znajomych i do tego zyjemy tutaj ..pracujemy mamy mieszkanie kredyty auto ...coz ja moge poradzic ...nawet na kilka dni wyjechac to wiaze sie z niezaplaceniem czegos...ciezkie czasy ale przeciez ...wlasnie nic juz mi sie nie klei ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..hihihi ..i to sa uroki na gospodarce ..zawsze lubialam przebywac na wsi ...wiem nie ma czego zazdroscic ale jaki wewnetrzny spokoj ...i co nie wpuscisz jej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i minie ten rok "przestępczy" jak mówi Rebeka.... potem będzie lepiej... czekam na ten następny nowy roczek z utęsknieniem. :D Annapo -🌼 idę o zakład, że pieska wpuścisz ... ja tez biadoliłam i narzekałam, ale zawsze wpuszczałam takiego brudaska do domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ja z doskoku bo pilnuje obiadu i zagladam co chwile ..do tego synowie robia sobie grilla z towarzystwem na ogrodzie i tez tak zagladam ... Kaszubko ..wpusci pieska ..pewnie serce by sie krajalo jakby tak skomlal ..hihii 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jem obiad (oczywiście przed komputerem) i czytam zaległości, trochę się rozgadałyście ;-) Ewanisiu 🌻 bardzo Ci współczuję z powodu Twoich problemów z kręgosłupem mi też często dokucza ból, ale bez porównania z Twoim.Koniecznie musisz coś z tym zrobić i obawiam się, że masaże Twojego męża mogą być niebezpieczne. Najlepiej byłoby gdybyś trafiła na jakiegoś dobrego fizjoterapeutę. Ja 2 lata temu miałam teki problem, że już nie mogłam chodzić, siedzieć spać tak mi dokuczał ból i poszłam 5 razy na zabiegi i do dziś mam spokój, sporadycznie mnie zaboli, więc to jest znak że znowu powinnam się do niego zgłosić, ale bardzo mi pomógł. Co do Twoich kłopotów, to coś mi się przypomniało ja Kaszubka napisała o roku \"przestępczym\". Mojej mamy koleżanka kiedyś powiedziała, że ona się zawsze boi jak zaczyna się rok przestępny, bo zawsze coś złego się dzieje. I może coś w tym jest, może jak zacznie się nowy rok, to wszystkie kłopoty i problemy znikną, czego Ci bardzo serdecznie życzę. Ja standardowo zaraz zmykam, a później robimy małe przyjęcie z okazji urodzin mojej córci. Późnym wieczorkiem do Was zajrzę. Wszystkim posyłam 🌻 👄 i dużo pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co uwazacie mnie za lepsza niz jestem,mojej psiny nie wpusciłam :(...juz nie mam siły sprzatac kolejny raz ,a ani jutro ,ani w sobote nie bede miała czasu na generalne porzadki...ale jak tylko sie wysuszy to wyszczotkuje ten szlam i ja wpuszcze... Chwilke Was zostawiłam...moj tesciu i małzonek zgłodnieli i musiałam im dac cos zjesc,potem mała kawa i teraz pełny brzusio i nic mi sie nie chce... Czasu juz tez nie mam za wiele ,a jeszcze musze pranie poprasowac ,a potem do obory...takze chyba bede musiała z zalem serca Was zostawic... Jutro chyba pojade do szwagierki po dzieci,ktore razem z tesciową u niej odpoczywaja a przy okazji moze znajdzie chwilke i skroci mi włosy...takze dopiero moze wieczorkiem zajrze... A z tym rokiem przestepczym ,to jak zycie pokazuje ,rzeczywiscie nie jest dobrze...ale niedługo sie skonczy,a my jestesmy twarde kobiety i byle co nas nie pokona chocby nawet walczyło 366 dni ,no nie? I tym optymistycznym akcentem na dzisiaj sie pozegnam...miłej reszty dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc i tak na nasze tzn Ewanisi i moje wychodzi hihihihiihihi :D bo wpuscisz pieska Annapo. Fakt - jesteśmy twarde, byle co nas nie pokona..... a do końca roku jest coraz bliżej :D Goja - jakie ciasto nam wieczorem zafundujesz ???? już na samą myśl o cieście ślinka mi leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ..a moze faktycznie ten rok przestepny cos ma ..wiec czekamy do nastepnego ...jak to mowia z nowym rokiem,nowym krokiem ..a teraz Tobie zyczymy uroczystego swietowania ..i duza buzka 👄 dla corci 🌼 Annapo ..no coz poczekamy do juterka na Ciebie ..a psinke i tak wpuscisz bo co z nia zrobisz ...a jak bedzie padac? hihi...Milego Wieczoru 🌼 Kaszubko ..tak jak mowisz ..jest na naszym :D 🌼 Wesola 👄 Witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , a tym lepszy , że piątek :) Kawa na pobudkę i babeczka śmietankowa :) Jak na złość się chmurzy, wiadomo WE ,to i brzydka pogoda nadciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ 🌼 babeczki smietankowe czy ptasie mleczko 🌼 .........................co wybrac?............................................. Wesola 👄 Kaszubko 👄 ..u mnie pada od rana brrr...ale na weekend zapowiadaja cieplo ..to fajnie ,..dzis ostatni dzien i dlugi weekend ..my mamy wolne jeszcze w poniedzialek..stawiam do tych pysznosci herbatke owocowa i zycze wszystkim ..Milego Dnia..... dla kazdej z osobna posylam 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ❤️ 👄 Ewanisia ❤️ 👄 Przyszło do mnie słoneczko - Ewanisio - posyłam je do Ciebie - łap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 👄 Kaszubko 👄 w sama pore ..dziekuje doszlo ..dziekuje ..i zobacz juz sie przejasnia ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 !! Maialm wczoraj do Was zagladnac wieczorkiem, wyszlo inaczej... ale mysle ze sie nie gniawacie ... ;-) Kaszubko 🌻 - ptasie mleczko wyczuje z baaaardzo daleka :-) A jesli chodzi o te prezenty... w 100 procentach popieram Twoje zdanie...niektorzy ludzie chyba kompletnie poszaleli :-O Goja 🌻 - dzieki, uwielbiam majonez :-). Ja kolacje przy kompie swego czasu praktykowalam ;-) ... prawie wpadlam w nalog :-D, ale teraz sie lecze ;-) Ania 🌻 - nareszcie troche zasluzonego odpoczynku ... choc na gospodarce to tak naprawde chyba nigdy nie ma prawdziwego odpoczynku... A w Twoje dobre serce nie watpie nawet przez minutke :-) Ewanisia 🌻 - :-( :-(... Nie wiem co Ci powiedziec ... :-(... Wiem ze kregoslup to straszna sprawa (moj tata ma klopoty, mial nawet isc na operacje). Zdrowie to prawdziwy skarb ...szukaj pomocy gdzie tylko mozesz !! 😘 😘 😘 😘. Przed toba dlugi WE to moze troszke odpoczniesz...? Wesola 🌻 - nie strasz, plizz :-(.. U nas tez pada :-( a my jutro mamy jechac na grilla... :-( :-( Rybko 🌻 - dziekuje i wzajemnie :-) A co do tego roku przestepczego... dla mnie te lata sa szczesliwe ... i ten rok potwierdza regule... chcecie dowod ? Prosze bardzo : teraz juz moge Wam napisac... czekalam tylko na powrot rodzicow : wczoraj oprocz wizyty u rodzicow bylismy .... na pierwszym USG :-) :-) :-) ... Bedziemy mieli mala \"rybke\" ;-) i jak wszysko pojdzie dobrze to bede miala fajny prezent na dzien kobiet :-). Czy to nie jest dowod na to ze rok przestepny moze byc rokiem szczesliwym ? :-) :-D Millego dnia zycze wszystkim milym paniom 😘... musze popracowac bo mam troszke zaleglosci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ 👄 to najcudowniejsza wiadomość jaka kiedykolwiek padła na tym topiku ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ To może będzie śliczna panienka..... Moje gratulacje i dużo, dużo 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba nowina Rebeko!!!! 😘😘😘 Strasznie sie ciesze! Ewanisiu, marsz do GP i wymagaj skierowania, pokloc sie z nimi ale ci dadza ten papierek, przeciez placisz NI i podatki to ci sie nalezy dobra opieka!!!! 😘 na polepszenie! Kaszubko 😘, tak bylam zaledwie 30 km od ciebie i chyba nawet blizej do She 😘 mialam. Czas w Gdansku niestety wypelniony wizytami rodzinnymi. A teraz jestem juz w domu (domach) i zabiegana przed przeprowadzka. Goja 😘 Wesola 😘 Annapo 😘 narazie spadam bo dlugo mnie w pracy nie bylo i ponoc sie tu wszystko beze mnie zawalilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rebeko!!!!!!!!!!!!!!!!....no.wiesz...nastepnym razem daj jakies ostrzezenie przed takimi wiadomosciami,bo nabawie sie zawału...Ale przede wszystkim GRATULACJE i to olbrzymie!!! A poza tym to teraz rozkazuje chuchac i dmuchac na siebie i te nowa osobke...🌻... Zmieniam wlasnie posciel u syna i mało co sie nie wywaliłam czytajac Twoj wpis...OJ ...moje serce! :D... A wszystkie inne panie pozdrawiam serdecznie i moze wieczorem zajrze ,bo teraz musze wyjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄👄👄👄👄👄 -az milo slyszec tak dobra nowine..jeszcze raz duza buzka 👄 i ..................🌼 GRATULACJE ........................... ...Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość dla tego Kochanego Malenstwa............... ....http://www.youtube.com/watch?v=Pe-FlABVbLo&feature=related Dea 👄 tak,tak dzieki wielkie bede sie wyklocac ..i ciesze sie ze juz jestes z nami .🌼 Annapo 👄 wspaniala wiadomosc dla nas na dzis ..zgadzam sie z Toba,mialam podobne wrazenie🌼 Wszystkim jak na razie zycze udanego dnia a ja lece do pracy ale nie dlugo ...pozniej musze przygotowac co nieco na imprezke dla M bo dzis wyprawia ..i przy okazji trzeba wypic zdrowko Rebeki.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×