Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - dziekuje za \"ptasie\" :-), widze ze mi dogadzasz na calego :-D . Ja obstawiam ze jadnak slonce sobie poradzi :-P Ja juz po obiedzie ... po miesiecznej, wakayjnej przerwie otwarli nasza ulubiona knajpke i dzis oczywiscie zrobilismy inauguracje nowego sezonu :-) .... kurczakiem w sosie curry ;-) A teraz poropnuje poobiednia kawe/herbate i ptasie mleczko od Kaszubki :-) ... sa chetni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze obstawiłaś Rebeko 👄 słoneczko się przebiło, choć chmurzyska są nadal Do tej kawy dostawiam jeszcze fantastyczne krówki i toffi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no i znow ugrzezlam na Twojej stopkowej stronce :-)... jest niesamowita :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Rebeko jak ja się staram hihihihiihhi :D Muszę dbać o Twoje ❤️ dobre samopoczucie - zostanę przecież wirtualną babcią 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja już po imprezce, trochę zmęczona, ale udało się. Teściowa mnie wycałowała, była szczęśliwa, że zrobiliśmy im taka niespodziankę, dzieci też szczęśliwe, więc wszystko jest ok. Poszłam wczoraj późno spać i dzisiaj cały dzień przeziewałam w pracy. Stawiam wszystkim poobiednią kawkę, torcik, serniczek na zimno i zmykam, bo obieciałam córci pograć w jej nową grę, o znajomości znaków drogowych. Ciekawe czy podołam :-) Prawo jazdy mam od 17 lat i cały czas jeżdżę, ale znaki znam tylko te podstawowe. Mam nadzieję, że naszego topiku nie czyta jakiś policjant :-). 👄 i 🌻 dla wszystkich, a dla Rebeki jeszcze ptasie mleczko koniecznie z wedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 policjant też człowiek hiihihihihihi gorzej, jeśli przegrasz z córką :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja myslalam o ciotce :-)... ale jak wolisz babcie ;-) to nie widze przeszkod :-D Goja - i koniecznie waniliowe :-) Nie martw sie, mandatu przez internet jeszcze nie mozna dostac :-D... najwyzej ucierpi troche Twoj autorytet ;-) :-D Do domu uciekam... milego wieczoru dla wszystkich !! Jak nie zasne na kanapie to do Was zagladne, bo mi znow M z domu wywialo :-( ;-) PS : Ewanisia, Ania, Dea, She i Wesola - dla Was po 🌻 na zachete ... zebyscie sie jutro pojawily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ ja zostaję babcią i już, będę mieć dziesiąte wnuczę :D a reszta dziewcząt będzie internetowymi ciociami. Ale sobie pospałam, jeszcze ziewam 😴 😴 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe towarzycho Rebeko 😘 przeczytalam, dowiedziałam się i gratuluję. Dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania she dziś obchodzi urodziny Przyjmij Aniu moc życzeń 😘 spełnienia marzeń, dużej kasy , ażeby z niej korzystać to zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Rybko😍dziękuję Ci bardzo za pamięć i życzenia,buziaczki😘😘 No to stawiam torcik i kawę, alkohol po 13 będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Życzę Ci dzisiaj wszystkiego na Ziemi, co Twoje życie w sen piękny się zmieni, co Ci pozwoli uśmiechać się zawsze, śnij sny przepiękne i najciekawsze. Życzę Ci też, aby niebo nad Tobą było zawsze bezchmurne, słońce żółte i promienne, trawa zielona i pachnąca, aby zawsze dla Ciebie była wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, a myslalam ze bede pierwsza ;-) :-D She 😍 - wszystkiego naj :-) : samych radosnych i pogodnych dni, duzo zdrowka i milosci, wytrwalosci w dazeniu do celu oraz szukania szczescia w kazdej mijajacej chwili :-) 😘 Rybko 🌻 - dzieki ! Kaszubko 🌻 Wesola 🌻 - 🖐️ :-) Rudamaxi 🌻 Porywam kawe i torta ;-) i uciekam do moich parierkow ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ SHE ❤️ .Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli. ❤️ Witam Kobietki we wtorek ale dla mnie dzis jako pierwszy dzien pracy ..mielismy dlugi weekend ..w sobote bylismy w fajnej knajpce na ,,live music,,grali Pink Floyd ..bylo swietnie,pobawilismy sie troche i troszke za duzo wypilam ..oj strulam sie ..do dzis czuje moj zoladek ..ale czas wskoczyc na tory...zaraz lece do pracy ale cos czuje ze dzisiejszy dzien pocignie mi sie troche ... wszystkim kochanym paniom posylam 👄 i po 🌼 Rebeko 👄 Annapo 👄 Dea 👄 Kaszubka 👄 She 👄 Wesola Aniu 👄 Rudamaxi 👄 Goja 👄 Rybka 👄 Milego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe panie. She 🌻 najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, wokół siebie samych życzliwych ludzi, dużo uśmiechu i pogody ducha. Dzisiaj są też urodziny mojego syna. Zaprosił kolegów, więc czeka mnie jeszcze jedno małe przyjątko i to by było na tyle (w sierpniu :-) ) bo we wrześniu męża urodziny. U mnie dzisiaj zachmurzone niebo, chce mi się tylko spać. Nic mi się nie chce robić. Mój szef grasuje po mieście, więc pomyślałam że zaglądnę do Was, bo jak wrócę do domu, to nie wiem czy mnie młodzież dopuści do komputera :-) Rebeko 🌻 ja tylko waniliowe ptasie lubię, więc Tobie takie serwuję. Dla wszystkich posyłam gorącego 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do tego ptasiego mleczka dostawiam kubek ślicznie pachnącego kakao - Rebeko ❤️ wirtualnie mamy zamiar Ciebie utuczyć :D Goja 🌼 u mnie słoneczko, więc posyłam je również do Ciebie - łap :D A syna wycałuj ode mnie - może na to pozwoli. Ewanisio 🌼 idziemy na tarasik???? papieros czeka :D Wesoła 🌼 już niedługo 500 stronka - będziemy świętować hihihihi Rybka 🌼 coś oszczędna w słowach jesteś..... ale jesteś i to jest ważne :D Dla wszystkich dziewcząt po ❤️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to juz nawet nie wirtualnie, ale sama sie utucze : jak mi caly dzien przed oczami lataja ptasie mleczka i krowki, to pozniej w drodze do domu mam ciezko cukiernie ominac ;-) :-D :-D Ewanisia 🌻 - na ten dluuuugi, ciezki dzien dostaniesz 😘 :-) Goja 🌻 - wszystkiego najlepszego dla syna 😘 A ja sobie z Wami na taras tez wyjde, a co :-P ... tyle ze nie na papieroska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my będziemy grzeczne i dymku nie będzie - jedynie ploteczki. Mąż przed chwilą pojechał do ogródka po marchewkę..... zostałam w domu, bo sam szybciej wróci. Annapy coś nie widać ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem,szybciej bo syn byl ze mna i pomagal ..ah jak to dobrze miec pomoc...jestem mu bardzo wdzieczna ... Kaszubko 👄 zapomnialas ze bylam w parcy hihii ale to nic na tarasik moge isc teraz jesli jeszcze jestescie? 🌼 Goju 👄 duze buziaczki dla synka z okzji urodzin ,,Wszystkiego co Naj,, 👄 Rebeko 👄 dzieki za caluska ...masz za to dwa hihi 👄👄 ,to co na tarasik poki jestesmy wszystkie ..bedziemy dmuchac w inna strone..🌼 - zdazylam juz nastawic posciel i zaraz jeszcze sztory i jeszcze jedno pranie ..ah i obiadek ...caly dzien duzo pracy ..ale to dobrze mi zrobi ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia ❤️ ja dzisiaj nie myślę hihihihi znów szykuje sie na deszcz, a może to będzie burza - nie znoszę tego i wtedy nie funkcjonuję jak należy :D Czekam na tarasie..... to jest ładniej niz u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 ja tez juz na tarasie ..tylko wyskoczylam sprawdzic obiadek ..hihi...a Rebeka gdzie? ... Kaszubko - ja tez tak mam czasami..nic sie nie martw .jak cos mi nie idzie to po calosci ..buzka dla Ciebie 👄 na lepsze popoludnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ja sie nie bede powtarzac bo zyczenia juz ci zlozylam na NK ale wszystkiego najlepszego a calej reszcie macham lapka 🖐️ i spadam do neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki jeszcze dziś pamiętam :D jednak kupiłam Psotce obróżkę przeciwpchelną - tym razem kąpiel nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek dziękuje za życzenia. A ja dziękuję Kaszubko za słoneczko, bo właśnie do mnie przylazło :-) Postaram się zaglądnąć wieczorkiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×