Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...popatrz niby kazda z nas gdzie indziej mieszka ,niektore bardzo daleko,a nawet tak glupia rzecz jak \"katar\" nas łaczy :)....to nawet pocieszajace,no nie ?:D Aha jakby Ci nadal było zle w swoim łozku to u mnie miejsca dostatek...Maz opuscił swoja polowe i wyniosl sie za sciane i nawet telewizor mam ,takze jakby nam sie plotki znudziły to mozemy poogladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - dzięki za zaproszenie - a może to Ty do mnie wskoczysz???? Jest i telewizor i laptop i błoga cisza.... i tylko drzemiące - piesek i kotka. Mąż jest u sąsiadów - coś tam reperuje.... :D Książek tez mam opór i krzyżówek..... no to jak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....qurcze ,zeby to było mozliwe ,to juz bym tam była,a potem moze udałoby sie nam wybrac na spacer,albo na lody do tej kawiarenki z Twoich zdjec....ale pomarzyc nam wolno i chyba tylko tyle...przynajmiej na razie... Niestety zjawił sie pierwszy moj głodomor i musze zajac sie obiadem ,a on pewnie zajmie sie kompem :)...milego dnia ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marzenia" Rodzą się ludzie, W milczeniu patrzą na świat. W dłoniach trzymają światło, Każdy swoje, Każdy inne. Jasne smugi oplatają ich twarze, Napełniają nozdrza, Marzeniami na nowe jutro. W mroku gęstwin lasu każdego istnienia, Dając początek nadziei , Na lepsze jutro. W którym światło Zaczyna istnieć prawdziwie. Aniu - marzenia się spełniają !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo ❤️ Jestem i jak dobrze tylko ze na jutro musze strescic ksiazke w postaci encyklopedi..oh widze bardzo pracowity wieczor..ale dobrze ze co nieco moge zabrac do domku i nawet godziny pracy mam sobie pisac,to juz calkiem fajnie. Kaszubko 👄 wnuki rosna jak na drozdzach a fotki robisz cudowne..az milo patrzec na te ,,twory,ym,, - tak rozumiem o co chodzi z tym operatorem,faktycznie musialabys poniesc koszty. .miejmy nadzieje ze bedzie lepiej.🌼 Rebeko 👄 Witaj w klubie ,,grypowiczow,, hihi ..mowisz ze Roberta musialas ogladac..czytalam dzis o tym wyscigu..ale bedzie dobrze ..za Ciebie tez kciuki trzymam ...pilnuj sie bo w pierwszych ciazy .chotoba niewskazana. 🌼 Annapo 👄 ojej zupelnie jak u mnie ..jak jestem zdenerwowana to tak samo okna lazienka i wszystko dookola lsni ..i tak samo z trzaskami potrzebnymi do odreagowania ..trzymaj sie Kochana ..jutro bedzie dobrze ..na poprawe humoru 🌼 i 👄 - a teraz zmykam do kuchni bo jak zwykle braknie mi czasu: - no chyba ze jeszcze tarasik? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo ❤️ Jestem i jak dobrze tylko ze na jutro musze strescic ksiazke w postaci encyklopedi..oh widze bardzo pracowity wieczor..ale dobrze ze co nieco moge zabrac do domku i nawet godziny pracy mam sobie pisac,to juz calkiem fajnie. Kaszubko 👄 wnuki rosna jak na drozdzach a fotki robisz cudowne..az milo patrzec na te ,,twory,ym,, - tak rozumiem o co chodzi z tym operatorem,faktycznie musialabys poniesc koszty. .miejmy nadzieje ze bedzie lepiej.🌼 Rebeko 👄 Witaj w klubie ,,grypowiczow,, hihi ..mowisz ze Roberta musialas ogladac..czytalam dzis o tym wyscigu..ale bedzie dobrze ..za Ciebie tez kciuki trzymam ...pilnuj sie bo w pierwszych ciazy .chotoba niewskazana. 🌼 Annapo 👄 ojej zupelnie jak u mnie ..jak jestem zdenerwowana to tak samo okna lazienka i wszystko dookola lsni ..i tak samo z trzaskami potrzebnymi do odreagowania ..trzymaj sie Kochana ..jutro bedzie dobrze ..na poprawe humoru 🌼 i 👄 - a teraz zmykam do kuchni bo jak zwykle braknie mi czasu: - no chyba ze jeszcze tarasik? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ok ja zmykam- na dzis koniec..jade po M i syna a pozniej ..hmm a pozniej juz zaplanowane ;) Milego Wieczoru zycze 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilke spokoju wiec moze mi sie uda kilka slow Wam naskrobac ;-) ... Nie dosc ze na taras sie spoznilam to jeszcze zobaczylam moj \"chumor\" :-O i znow mnie zeby zabolaly :-O :-D Kaszubko 🌻 - Twoje zdjeciowe kompozycje zawsze wprawiaja w dobry humor, bez wzgledu na samopoczucie 😘. A u mnie jeszcze tylko 5 miesiecy i kilka dni do otrzymania \"przesylki\" ;-) :-D Isa 🌻 - glowa do gory :-) nawet jak auto zepsute zawsze mozna isc na spacer ;-) Goja 🌻 - jeszcze tylko 5 miesiecy i znow bede mogla na motorze smigac :-)... musze jakos to przecierpiec ;-) A pociesze Cie, ze za 2 tygodnie Formula bedzie o 7.00 albo o 8.00 rano... wiec bedzie mozna i poogladac i dnia nie zmarnowac :-) Rybko 🌻 - czuj sie jak u siebie w domu ;-)... w domu tez czasami czlowiek ma ochote sobie poprostu pomilczec... 😘 Wracaj szybko i szczesliwie ! Dea 🌻 - widze ze ominela mnie impreza w piatek ... szkoda, bo takiego wirtualnego G&T (skoro normalnego nie moge :-( ) chetnie bym sie napila :-). Ja codziennie sprawdzam liste w \"Fobres\" ... i codziennie z ciezkim sercem zbieram sie jednak i jade do pracy :-D :-D :-D A propos pracy ... jak postepuja prace w domu ? Wesola 🌻 - 🖐️ She 🌻 - widze ze zdrowko juz OK ? Ania 🌻 - widze ze mniej wiecej na tym samym etapie choroby jestesmy... mam nadzieje ze Tobie juz pojdzie z gorki :-). Oj chcialabym sobie u mamy odpoczywac :-( ... moja mama troche smutna, bo przez ten remont dawno u nich nie bylismy, w ten WE znow sie nie dalo... a teraz to by mnie chciala co tydzien widziec ;-) ... w dodatku przez nastepne 2 WE mamy gosci... ale chyba sie do Nich wybierzemy, bo nas goscie tez bede sie napewno chcieli z moimi rodzicami zobaczyc :-) Erato 🌻 - no widzisz, nie dosyc ze grypka mnie dopadla to jeszcze dzisiaj mnie znow troszke praca przywalilo :-(... a w dodatku staram sie troszke przygotowac przed urlopem zeby nie zastac po powrocie totalnego chaosu ... ale jeszcze tylko 2 dni :-) i bede sie \"byczyc\" na calego :-D :-D A teraz ide przewietrzyc szare komorki (chyba jeszcze pare ich zostalo ;-) ) wiec jakby ktoras miala ochote na chwile relaksu to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa jeszcze buleczki z jagodami? Mmmm, smaka mi znowu narobiliscie. A co do robienia smaka, Aniu, wiesz zrobilam wczoraj bigos bo przeciez musialam po tym jak ty nadmienilas ;) no I musze powiedziec bez chwalenia ze calkiem calkiem mi wyszedl. Dzis wieczorem bedzie jeszcze lepszy! W przerwie obiadowej wymknelam sie do sklepow po jakies spodnie I duperelki. Jeju jeju az sie przerazilam jak zobaczylam stan moich nog w lustrze! Strasznie mi cialo smieklo… no to rusz na fitness! Kaszubko, wnuczka do ciebie bardzo podobna! A moze to to cieplo co z jej oczu bije? Rebeko, tak jak mowi Erato, trzymaj sie cieplutko bo niektorych lekarstw w ciazy nie mozesz brac, nawet z witaminami trzeba ostroznie. Ja bralam takie \'specjalistyczne\' dla kobiet w ciazy I zadne chorobsko mnie nie zlapalo. Erato, znalazlas make ziemniaczana? Ja chyba tez sie musze rozgladac bo mam ochote na kluski slaskie, takie z tartych ziemniakow, a do nich to chyba ziemniacznke trzeba? Za kwadrans do domu a tu wyglada na to ze bedzie padac… buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jakos cie przoczylam, sorry 😘 roboty u nas powoli powoli do przodu. W przyszla niedziele moze juz pomalujemy jedna sypialnie i studio. Potem przeprowadzka do gotowej sypialni (o ile zdarzymy polozyc tam podloge) i ruszamy z druga sypilnia. Nasz przyjaciel to osoba ktora nie umie robic rzeczy po nijakiemu, czyli wszystko robi dokladnie najpierw zeskrobie potem ogipsuje potem omaluje. No i dobrze ja mowie (wlasnie kichnelam sobie, przepraszam). Najwazniejsze to zrobic nasze dwie sypialnie, potem mozemy myslec o pokoju na gorze, salonie, lazience, kuchni….. Acha, no i schody bedziemy zmieniac - ja chyba na ten weekend z mala bede musiala gdzies sobie pojechac…. No to czas na mnie przyszedl drogie moje panie! Do jutra! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mialo byc "Forbes" a nie "Fobres" ... chyba za bardzo zmeczona dzis jestem ... wiec bede powoli uciekac do domu :-P Dea - ja narazie tylko domowe i "babcine" metody : syrop z cebuli i miodu, grzanki z czosnkiem ( hihi, M sie cieszyl :-D :-D )... a witamin narazie mi pani doktor nie dala ... maluszek jest jak "pasozyt" (bez zadnego negatywnego wydzwieku :-) ) : jemu nigdy niczego nie zabraknie bo kosztem zdrowia matki wszystko co potrzebuje sobie wezmie a ja mam narazie wszystkie wyniki dobre, wiec nie ma powodu zeby sie niepotrzebnie faszerowac :-). A co do tych Twoich cwiczen ... napewno troszke przesadzasz i tak tragicznie nie jest :-) ... ale zdaje sie ze niedawno mialas "prywatnego trenera" ? Przerwalas cwiczenia...? Trener sie nie sprawdzil :-P :-D ? A teraz juz uciekam ! Wszystkim zycze milego wieczoru ... nie obiecuje ze zagladne bo jeszcze troszke slaba jestem i chyba wczesniej w lozeczku wyladuje :-)... szkoda ze sama :-(... 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam, wróciłam, jestem i zostanę Pozdrawiam wsiech i uciekam. Jak ja nie lubię poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Kaszugko :D wlaśnie mąż kupuje mi śamochód:D...!!!!HURA!!!👄z tej radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena ❤️ ale masz fajnie - ja takiego farta to nie mam :D żartuję :D Dobranoc dziewczęta, do jutra 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) 😍 Poogladalam zdjecia od Kaszubki 🌻, macham 🖐️ do Wesolej 🌻, porywam kawke od Rybki 🌻 i bede pracowac, rzucajac na Was okiem ;-) 😘 MILEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez witam! :D... Długo z Wami nie bede ,bo kalendarz wypełniony,ale tej chwilki sobie nie odmowie... Bylam juz dzisiaj u tescia,jutro przezoza Go do innego szpitala,zeby zrobic decydujace badania...i w zaleznosci od wynikow moze pojdzie do domu a moze bedzie musial miec wstawiona nowa zastawke w sercu...oj powiem Wam ,ze bardzo to zle na mnie działa...martwie sie o Niego... Za chwilke jade po corke do szkoły i potem ona laduje na fotelu u dentysty a ja na szczescie na korytarzu sobie spokojnie na nia poczekam :)...przynajmiej do poki nie zobacze rachunku :) Potem szybki obiad,a potem jeszcze zebranie w szkole u syna,a potem juz tylko obora i mozna odpoczac...:) Takze znowu nie bede mogla z Wami dłuzej posiedziec :(...takie zycie... A teraz zycze Wam wszystkim miłego dzionka i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×