Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

właśnie przyszłam z drinkami, częstuj się proszę. Może jeszcze ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za drinka ,to ja poczestuje domowym likierem z malin,pychotka i tak fajnie ciepło sie robi... A cora dalej taka zachwycona szkołą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz moje dzieci rywalizują między sobą Syn miał taki fajny tydzień, że codziennie przynosił 5,6 i raz mu się zdarzyła 4. Ja oczywiście byłam szczęśliwa z tego powodu, a moja córcia też chciała mi przynosić dobre wieści i jak tylko syn zaczynał mówić o ocenach, to ona go przekrzykiwał, że też dostała "wspaniale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie głupi pomysł ,a kolezanka pewno sie ucieszy,przynajmiej osłodzi sobie te 30-tke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w planie położyć się wcześniej spać., bo jutro muszę wstać o 7, no a wieczorem ta impreza, żebym nie ziewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze zamiar dzisiaj wyszorować łazienkę, ale jakoś wole posiedzieć z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że Kaszubki net nie jest dziś łaskawy, a Annapo chyba została porwana przez M :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....to moze sie wymieniny tymi likierami...bardzo lubie ajerkonak tyle ,ze ja go nie pije samego tylko z sokiem z cytryny i nektarem z pomaranczy albo nalewam do kieliszka i "taplam" w nim palec:D a potem to zlizuje... A te pieluszki ,to troszke głupie....moze to miało cos znaczyc?...Moze mi ktos chciał dac cos do zrozumienia,ale ja jakas taka nie kumata jestem... A dzisiaj robiłam te jabłka na boczku i musze przyznac ,ze maja dosyc orginalny smak... Goju...byle tym Twoim dzieciakom nie przeszło...to moze wykształcisz jakiegos znanego czlowieka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...musze Cie rozczarowac....Mąz u sasiada...:)...Widocznie chłopcy mu bardziej odpowiadaja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - o pieluszkach różnie można myśleć - ale cel najprawdopodobniej zawsze ten sam - dzidziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj net tez ma słabe ruchy,ale moze troszke jeszcze pociagnie.... Kaszubko .....Dobranoc...Do jutra... Goju...jak musisz do łóżka to ja sie nie pogniewam.,tez rano wstaje:)...jak co dzien z reszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko jak net niedobry, a mąż pod humorkiem, to oczywiście nie ma się nad czym zastanawiać. Leć do niego i miłego wieczoru życzę :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...pewnie masz racje ,tylko ja juz wtedy byłam mama 2 dzieciakow... moze kiedys sie to samo wyjasni...a pieluszki podarowałam do domu samotnej matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, tak sobie myślę o tych facetach, jacy oni niemądrzy. Nie wierzę, że jest im tak dobrze, jak śpią oddzielnie, albo obok w dużej odległości (tak jest u mnie z powodu braku innej alternatywy:-) ) ale uparci i pierwsi nie wyciągną ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, muszę odstąpić komputer mojemu synowi (jeszcze nie śpi!!!!!) Właśnie krąży koło mnie i mnie całuje i głaska i wcale nie mówi, że chce zająć moje miejsce, ale wiem o co mu chodzi. Zmykam i życzę spokojnej nocy. Dobranoc kochane ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...ja mojego meza ogladam od 17 lat 24 godz na dobe ,wiec poprostu czasami chyba musimy odpoczac od siebie...:D.... mysle ,ze jemu to troszke przeszkadza,ale liczy ze jak zwykle to ja sie pierwsza skrusze ,ale mam nadzieje,ze wytrwam,chociaz tez powoli dokucza mi ta cisza w mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce mogę na chwilę :-D, Annapo wiem co czujesz, też to nieraz przechodzę. Najpierw jest okropna przykrość, smutek, złość, chęć rozwodu, później zaczyna puszczać, ale zawziętość - pierwsza się nie odezwę, a później cała ta sytuacja zaczyna mnie śmieszyć. I na końcu następuje Love story. W życiu musi coś się dziać :-D No ale teraz to już naprawdę muszę wiać. Paaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Goja - ja bym tego już lepiej nie ujęła..... napisałaś dokładnie to, co i u mnie bywa :D ale muszę jeszcze do tego dodać, że ostatnio mąż zaczyna pierwszy wyciągać rękę do zgody.... A teraz..... hip, hip, hurrrrra :D znalazłam klucze.... wczoraj późnym wieczorem i..... niestety, ale to ja je tam położyłam..... i to dzięki Wam je znalazłam, bo zaczęłam myśleć innymi kategoriami..... po nitce do kłębka doszłam do tego, ze włożyłam je tam, gdzie zazwyczaj chowam dodatkową kasę..... i były. :D Przy okazji znalazł się również mój drugi klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie 🖐️ Nikogo nie ma, mam nadzieję, że nie szorujecie kibelków, podłóg itp. tylko jesteście na świeżym powietrzu. Ja właśnie wróciłam od fryzjera, jak zwykle zadowolona. Zaraz obiadek i przygotowania do imprezy, jakiś makijaż, marudzenie pt.nie mam w co się ubrać i gotowa. Dziś już się chyba nie pokażę, życzę więc Wam miłego wieczoru i pięknej pogody na niedzielę. Pa ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×