Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

dobry wieczor humorku zlego ciag dalszy ale dzis w kratke;) wiec czesciej do zniesienia jestem:D mielismy jutro wyjechac na wycieczke a auto w naprawie:O nie umieja czegos naprawic:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękności 🖐️ Ja właśnie wtrząchnęłam budyń waniliowy i oczywiście w czasie jedzenia poczytałam zaległości. Cieszę się, że już weekend, a jeszcze zapowiada się ładna pogoda, to już w ogóle super. Kaszubko 🌻 Twój siedmiolatek cudny, te piękne oczy będą czarowały każdą dziewczynę, która na nie spojrzy ;-) Wskakuj kochana pod kołderkę i nie dawaj się przeziębieniu. Erato 🌻 nie wiem o co chodzi, ale trzymam kciuki. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze ❤️ Annapo 🌻 nie widziałam Cię dzisiaj na topiku, mam nadzieję, że choróbsko nie powaliło Cię do łóżka Ellisa 🌻 też miewam takie dni, kiedy wszystko mnie wkurza, kiedyś nawet doszłam do wniosku, że staję się niebezpieczna dla otoczenia :-) ale niedawno stwierdziłyśmy z koleżankami, że faceci też mają takie dni i to już ciężko znieść :-) Rebeko 🌻 fajnie, że już wszystkim powiedziałaś, teraz pewnie będą bardzo dbać o Ciebie, szczególnie panowie, którzy czasami bywają bardzo zabawni jak się czymś mocno przejmą, a ciąża to już poważna sprawa :-) na motorze, to Ty już na pewno nie pojeździsz do czasu porodu. Dea 🌻 u mnie dzisiaj też świeciło słońce i było zimno, więc też się odpowiednio ubrałam, ale wiesz co? Wolę jak jest zimno i świeci słońce, niż jak nie świeci słońce i..... jest zimno :-D bo ostatnio tylko taką mieliśmy alternatywę Ruda 🌻 gratuluję wygranej, może niewielkiej, ale zawsze coś i trzymam kciuki aby dalsza walka przyniosła jeszcze lepsze efekty. Mam nadziej, że Twoja koleżanka ma się już trochę lepiej i fajnie, że ma Ciebie, życzę, żeby wszystko ułożyło się jej dobrze. She 🌻 mam nadzieję, że Twoje przeziębienie, to już przeszłość, już zaliczyłaś i na jakiś rok już będzie spokój :-) Amarylis 🌻 mam kuzynkę,która chciała studiować medycynę i próbowała dwa razy, niestety bez skutku, ale skończyła inny kierunek, może nie wymarzony, ale jest zadowolona, u Twojej córki też na pewno wszystko się ułoży, czasami trochę na wyrost się martwimy o nasze dzieci, a one i tak sobie świetnie radzą. Wesoła 🌻 u Ciebie też pewnie weekend się zapowiada słoneczny, więc korzystaj.Ja też nienawidzę zimna i deszczu, więc mam zamiar dwa dni spacerować, w niedzielę wyciągnę rodzinkę w jakieś górki. Spadam już do łóżeczka. Wszystkim życzę dobrej nocy i wszystkim przesyłam po 👄 Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny tym razem i moja straoka a to dlatego że si na niej pojawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam dużo do powiedzenia i napisania, że przemilczę toć pono milczenie jest zotem ( osobiście wolę srebro ). Kiedyś jeszcze wpadnę i ... coś więcej napiszę. Jutro wyjeżdzam pozdrówki dla wsiech dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, no za otwarcie nowej stronki ci sie nalezy 🌻 ;) wypasiona? po jednym budyniu? ;) Iza, na to wkurzenie to ja ci postawie G&T, podwojny. Na pewno przejdzie, a jak nie to i tak lepiej sie poczujesz. :) 😘 Proponuje tez G&T Kaszubce na rozgrzanie 😘 Rybko, alez ty tajemnicza dzis jestes... tobie tez G&T? no to ja leje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou :) Słonecznie ale bez upału :) OOOOOOOO.......na G i T się nie załapałam :( Za to może macie ochotę na kawę przed południem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Piękna dzis pogoda na spacer bulwarem, zaraz przyjdzie moje młodsze dziecię ze szkoly(dzis mają sprzątanie świata) i idziemy na spacerek;) pozdrawiam i miłego dnia życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Na dworze ciepło, słonecznie, a ja muszę być w domu..... z dwóch powodów: sama jestem przeziębiona i na dodatek wczoraj pod wieczór przyszedł Patryk i.... powiedział swojemu tacie, ze zostaje do jutra wieczora.... syn musiał dziś rano pojechać do pracy.... i tak od rana siedzę z [również przeziębionym] wnukiem. Nie podoba mi się takie wpychanie nam dzieci bez uprzedzenia i do tego na długie, długie godziny.... wiem, że syn się cieszy mając chociaż jedno dziecko przy sobie, ale muszę jednak coś z tym zrobić.... Nie może być tak, że nie widzimy dzieci przez wiele, wiele tygodni, a potem nagły zwrot i dzieci są aż za często i za długo... i zawsze bez uprzedzenia - my też mamy swoje życie.... a poza tym - dzieci rosną, zmieniają się - i ja już nie wiem co lubią, a czego nie... nie wiem praktycznie nic. No i się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pojawiam się i znikam, taka piękna pogoda, jak komuś brakuje słońca, to posyłam. Kaszubko[ kwiat] życzę zdrowia i mimo wszystko miłego dnia ❤️ kwiat] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam bardzo słonecznie 🌻 Jest tak pieknie na dworze ,ze grzech w domu siedziec...ale ja juz sie nachapałam swiezego powietrza i w domu tez udało mi sie posprzatac... Korzystajac z ciepełka zagoniłam dzisiaj wszystkich na pole i zrobilismy wykopki...cała przyczepe (taka za auto):D ziemniakow nakopalismy...no to zostało jeszcze to co w ogrodku i zbiory na ten rok zakonczone... Moja cora dzisiaj jakis nietypowy dzien miała i bez oporow i marudzenia pomogla nam przy tych ziemniakach,a potem jeszcze zrobiła ciasto....co prawda ja musiałam potem po tej jej działalnosci posprzatac ,ale i tak to jakis cud :)...ona tak ogolnie to od kuchni jak najdalej.....normalnie jestem w szoku :) Kaszubko🌻 ...u mnie sie nigdy nie zapowiadaja z wizyta,chyba ze dzieciaki maja zostac na kilka dni,ale kilka godzin to normalka...jakos tak wychodza z zalozenia ze jak i tak siedze w domu to co mi zalezy!...czasami to troszke denerwuje i rozumiem Twoje uczucia.. A jak zdrowko,ziolka pomagaja,bo ja najgorsze mam za soba,tyle ,ze mi pomogł likier malinowy z herbata...niestety nie da sie tym wyleczyc kataru i dalej mi kapie ,ale przynajmiej juz mnie kosci nie lamia i nawet nie musiałam zaliczyc łozeczka... Dea...no qrcze,zebym wiedziała ,ze o tej porze jeszcze cos poleja to pewnie bym jeszce zajrzała,a tak psinco...:( :( jak zajrzałam na kafe wieczorem to nikogo nie było a potem zadzwonila szwagierka i przeszło godzinke przeklachałam ....ale trudno moze nastepnym razem sie załapie:) 🌻 Goju :)🌻...paluszek chyba juz w lepszej formie ,bo rzeczywiscie wczoraj jakas wena Cie dopadła...:)... She...a moje dziecie ,tez młodsze:),w tamtym tygodniu swiat sprzatało i dzisiaj musiał matce pomoc :),a ze nie mamy bulwaru ,wiec po pracy opanował nintendo DS... Elliso 🌻 ...mam nadzieje,ze jednak udało Ci sie wyrwac z domu...to Ci pewnie humor poprawi...i te kratki z dobrym humorkiem beda wieksze,takie wypasione :) Wesola...no upału to juz chyba nie bedzie...chociaz po pogodzie :) mozna sie wszystkiego spodziewac....:D Rebeko...odpoczywasz od Nas?...pewnie u mamy?...no trudno czasami Ci sie nalezy :)...ale nie za długo prosze:)... Erato...🌻 mam nadzieje ze odpoczywasz,a co bedziesz robic z tej maki,bo jak chcesz to u mnie w szafce jest jeszcze wiec mozesz brac do woli:)... Rybko:)...ja cierpliwie czekam ,kiedy napiszesz cos wiecej,ale nawet za pamiec dzieki wielkie...owocnego wyjazdu ... No to chyba na tyle....pozdrawiam wszystkie panie 🖐️...oczywiscie miłego dzionka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Piękny dziś był dzień i jutro też ma być tak ładnie więc zaplanowałam sobie wycieczkę w góry, a mój mąż mnie uprzedził i zaplanował sobie oglądanie formuły. Owszem, ja też bardzo lubię pokibicować Kubicy, ale bez przesady, żeby poświęcać taki piękny dzień, być może ostatni taki ciepły tej jesieni. Będę musiała chyba nad tym w nocy popracować :-D Wróciliśmy przed chwilą z meczu, mój syn zaczął trenować piłkę ręczną więc muszę poznać o co tam chodzi, bo on wraca z treningu i opowiada takie szczegóły, że nie bardzo wiem o co mu chodzi. Dzisiaj oglądaliśmy mecz II ligi, nasi wygrali, a za dwa tygodnie będzie grał mój syn, oczywiście też pójdziemy z mężem i córką. Uciekam robić kolację, bo wszyscy głodni. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 życzę Ci wygranej :D Ja do tej pory muszę nieraz ustępować na rzecz meczu, czy jakiejś innej sportowej imprezy..... :D Dobrej nocy wszystkim ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie witam! Dzisiaj znowu piekny dzien sie zapowiada ,a u mnie bardzo okropny humorek....nic nie adekwatnie do pogody....ale czasami tak bywa....przezyje ,nie pierwszy i nie ostatni taki dzien ....poczytam sobie w łozeczku ksiazke i moze wieczorem bedzie lepiej... wszystkim moim paniom zycze miłego dzionka ,udanych spacerow i duzo zdrowka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 pochmurny dzionek - nawet wstawać mi się nie chciało..... co chwilę kicham.... Annapo - zrób miejsce dla mnie - położę się obok i razem coś poczytamy i pobiadolimy, i będziemy się kurować hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 wczoraj co chwilę znikał mi net - ale nie tylko u mnie.... więcej osób u nas narzekało.... może teren dookoła jest tak paskudny i nie dopuszcza czogoś tam. Wiem, ze jak się kupuje zwykłe anteny telewizyjne, to sprzedawcy zawsze pytają się, czy to będzie u na w mieście - jeśli tak, to dają absolutnie inne mówiąc, że te bardziej wypasione i tak nie ściągną sygnału... nie u nas. Jest słoneczko.... mąż od samego ranka gania po sklepach, a ja mam trochę luzu. :D Stawiam kawę i..... wykładam listę obecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje 🌻😘 Oj Kaszubko, zalapalas nasz katarek? Duzo usciskow ci posylam na szybkie wyzdrowienie. U mnie jakos sie polepszylo w weekend, moze dlatego tez ze mielismy przepiekna pogode, lecz dzis mi znow zimno I pokaszluje. Ja to chyba jestem chora na prace … dzisiaj za nic nie mialam silnej woli zeby sie z lozka zgarnac….. Musze sprawdzic czy czasami nie wygralam w jakiegos totka ;) Dzieki za zdjecia, poprawily mi troszke humor dzis rano :) Stawiam dzis tylko herbate, bo chce stronic od kawy (o ile wytrzymam), mam czerwona, zielona, czarna, mietowa ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam po przerwie,postanowilam odpoczac od wszystkiego nawet od neta,zreszta moje dzieci urzadzily sobie wczoraj dzien konomaniaka na moim kompie,wiecej ma w sobie niz ten drugi i mieli pole do popisu. Wpiatek wrocilam z pracy okolo 11-ej troszke sie przedluzylo,wiec nawet nie zagladalam a w sobote postanowilam zrobic porzadki z kwiatami przed domem,jakiez bylo moje zdziwienie ze same z siebie posialy mi sie jezyny,slicznie wygladaja,wiec je zostawilam,a wczorajszy dzien caly przelezalam w lozku z M bo zalatwilismy sie w nocy przy otwartm oknie ale zawsze tak spimy ..dzis nawet reka nie moge ruszyc ..och to chyba grypa. Goju 👄 dzieki za kciuki ..pisze tylko do tych,do ktorych mam adres ..przepraszam Twojego nie mam. .🌼 Ellisa 👄 Pozdrawiam 🌼 Rybko 👄 jak milo Cie widziec 🌼 Wesola 👄 She 👄 u nas bylo sprzatanie swiata w piatek ale moje dziecie zostalo w domu bo jeszcze musial placic za to,wymyslili ze zorganizuja im dzien imprez a w sumie bylo sprzatanie i sniadanie na dworze. 🌼 Annapo 👄 oj pamietam u nas wykopki :D tak sie usmialam jak to czytalam ale nie dlatego ze duzo pracy ale jakby moja mama tu byla to pewnie powiedzilaby ze nasze wykopki skonczyly sie u mnie ciaza ze starszym synem..:D ..ah co to byly za czasy... - dziekuje Ci Aniu za wszystko i za to ze moge Ci (Wam) zaufac i za okazana pomoc 👄 Kaszubko 👄 moze musisz zmienic net od kogos innego ..moze ktos ma lepszy zasieg? 🌼 Dea 👄 czy sprawdzasz moze piatkowego Super Euro Milion ? my tez gralismy ale jeszcze nie sprawdzony.;) Powodzenia 🌼 Rebeko 👄 hmmm jaki dlugi weekend masz ..czyzbys dzis tak zapracowana? 🌼 - aha Annapo - u mnie maka idzie szybko bo ja wlasciwie duzo jej uzywam,teraz jak mam kuchenke to duzo pieke i lubie robic maczne potrawy a uzywam wlasnie maki ziemniaczanej. 🌼 - a teraz zycze wszystkim milym paniom pieknego,slonecznego dnia a ja juz lece do pracy,pospalam dzis dluzej ale za dluzej mnie nie bedzie. posylam 👄 i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - najstarsza wnuczka i Paweł - najstarszy wnuk: http://www.garnek.pl/kama1307/3107389 Dea ❤️ takie zdjęcia i jeszcze inne mogę co jakiś czas wysyłać.... jeśli to faktycznie poprawia humorek :D Było już u mnie i słońce i był deszcz.... a teraz są ciemne chmurzyska. Katar zdecydował się mnie opuścić - nawet mu na pożegnanie nie pomachałam hihihi - bo nie chcę, aby znów wrócił :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌼 operatora mogę zmienić dopiero za 10 miesięcy - wcześniej nie mogę, bo za zerwanie umowy musiałabym zapłacić umowną karę.... a to nie jest tak mało... więc szkoda kasy... jakoś wytrzymam. Mój net działa w miarę dobrze poza moim mieszkaniem - jest szybszy i nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam 😍 Dwa dni nieobenosci:-O ... usprawiedliwionej i ze zwolnieniem lekarskim :-(... Dopadlo mnie cos i juz w piatek wieczorem ledwo do domu dotarlam a w sobote juz sie nawet z lozka nie podnioslam :-( ... a w niedziele zrobilam wyjatek tylko na Formule 1 ( na kanapie i pod kolderka ;-) )... i pomimo ze wyscig byl baaaaardzo ciekawy to niestety chumoru mi nie poprawil :-(... Dzisiaj juz o niebo lepiej, dalej jestem \"pociagajacy smarkacz\" :-D... ale juz mnie przynajmniej nic nie boli :-) Jeszcze nawet nie poczytalam coscie popisaly, bo od rana telefony znow sie urywaja i jedyne co zdazylam zrobic to zajac sie wiadomosciami... :-O... ale obiecuje poprawe :-) Duza 😘 i po 🌻 dla kazdej z ososbna na nowy, dobry tydzien :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 🌻 Witam 🌻 👄 U mnie dalszy ciag złego humoru....mimo ,ze piekne słonko na dworze ,to ja mam zachmurzona buzke...:( :(...czego zadnej z Was nie zycze... A wszystko to przez moja polowice...i mimo ,ze zawsze to ja daze do zgody ,to tym razem nie odpuszcze... Na tym moim humorze to tylko dom zyskuje ,bo sie na nim wyżywam ..okna myje z takim uczuciem ,ze mało co szyb na wylot nie wycieram...:) Wczoraj nie bylo jeszcze tak zle ,bo przynajmiej z dziecmi mogłam pogadac ,ale dzisiaj nie mam do kogo buzi otworzyc :),to sie wyładowuje inaczej... Dea...mam ndzieje ,ze jak wygrasz spora kase ,to zaprosisz kolezanki na jakas kawe i ciacho....:)...dla siebie mozesz wziac herbatke:)... Erato...a ja taka make tylko do klusek uzywam :)...wiesz co ja przy otwartym oknie to tylko latem ,a i tak jak ktos otworzy drzwi i zrobi sie przeciag ,to nie tylko reka ,ale nawet głowa nie umiem ruszyc :)... A co do wykopkow ,to wiesz jak człowiek musi te ziemniaki z ziemi podniesc to czasami nawet kuszace pozycje przyjmuje ,wiec moze dlatego ta ciaza :D... Kaszubko...ja tez dziekuje za przesyłke,a te 10 miesiecy mnie szybko i mam nadzieje Rebeko...no popatrz ja juz drugi tydzien jestem \"pociagajacy smarkacz\" i nawet o tym nie wiedziałam....duzo zdrowka zycze...:) A teraz miłego dzionka zycze i na chwilke jeszcze bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęła się typowa jesień - katar, kaszel..... jak według tego wierszyka: "KATAR" Spotkał katar Katarzynę - A - psik! Katarzyna pod pierzynę - A - psik! Sprowadzono wnet doktora - A - psik! "Pani jest na katar chora" - A - psik! Terpentyną grzbiet jej natarł - A - psik! A po chwili sam miał katar - A - psik! Poszedł doktor do rejenta - A - psik! A to właśnie były święta - A - psik! Stoi flaków pełna micha - A - psik! A już rejent w michę kicha - A - psik! Od rejenta poszło dalej - A - psik! Bo się goście pokichali - A - psik! Od tych gości ich znów goście - A - psik! Że dudniło jak na moście - A - psik! Przed godziną jedenastą - A - psik! Już kichało całe miasto - A - psik! Aż zabrakło terpentyny - A - psik! Z winy jednej Katarzyny - A - psik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo :D prawie jednocześnie pisałyśmy..... fakt - 10 miesięcy minie szybko..... najpierw jednak powitamy maluszka Rebeki.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×