Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Serdecznie witam i od razu przepraszm za nieobecnosc....🌻... Jeszcze chyba przez kilka dni bedzie podobnie...moj tesciu nadal w szpitalu i do moich obowiazkow doszły jeszcze codzienne odwiedziny w szpitalu ,a juz sama droga zajmuje przeszło godzinke...w gospodarce tez w zwiazku z tym wiecej na mnie spada.....:( Dzisaj cały dzien przestawialismy z mezem laciate na nowe miejsca,a to sporo czasu zabiera...niektore z nich zamieniaja sie w uparte osiołki i w zaden sposob nie idzie ich zmusic ,zeby zrobiły chociaz kilka krokow,za to inne jak tylko poczuja ze łancuch zdjety leca na oslep i to takim szwungiem ,ze trzeba bardzo uwazac ,a czasami nawet tyłkiem hamowac :)... Ja tam nie chce sie skarzyc ,ale tego prania nic nie ubyło i jakos ciagle mi przybywa :( :D...i niestety musze teraz zamiast posiedziec przy kompie powalczyc z zelazkiem ,bo niedlugo beda pustki w szafach.... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i obiecuje ,ze jak tylko bede miała wiecej czasu to zajrze.... Specjalne przeprosiny naleza sie Rebece co niniejszym czynie,mam nadzieje ,ze wybaczysz i naprawde w pierwszej woolnej chwili odpisze na Twoj @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - mnie ostatnio M powalil na kolana, kiedy powiedzial ze znalazl imie dla dziewczynki .... "Tradycja" :-D :-D :-D Erato - ten film to "MIS" ... Brawa dla synow za dobre wyniki !! A tymi zmianami sie nie przejmuj .. widocznie syn szuka jeszcze sobie "miejsca na ziemi" ... najwazniejsze zeby w koncu znalazl :-), choc przypuszczem ze moze to byc dla Ciebie stresujace ... Kaszubko - no widzisz robie co moge, ale jakos slonce nie chce do Was wszystkich dotrzec... :-( Ja dzisiaj troszke wczesniej sie z Wami pozegnam ... ide do kina bo stwierdzilam ze po tym remoncie nalezy mi sie jakis relaks :-) Wszystkim zycze milego wieczoru... jak nie wroce pozno to jeszcze do Was zagladne :-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - nie ma problemu, nie musisz tak bardzo przepraszac... poczekam cierpliwie... w sumie to ja powinnm Was przepraszac ze zawracam Wam glowe moimi sprawami ... Trzymaj sie cieplutko 😘 A teraz juz naprawde uciekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak już mam swobodę i ponownie wolność... tzn. jak już mogę robić, to na co mam ochotę - to Was nie ma :D A wcześniej przez ponad godzinę nie było u mnie prądu. Rebeko ❤️ przyjdzie odpowiedni czas i imię dla dzieciątka samo się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawka,herbatka i sniadanko na stoliku,nic dodac nic ujac. Zycze paniom milego dnia a ja pedze dzis na dluzej - kto wie czy nie caly dzien mi zejdzie. - odezwe sie po powrocie 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaniam sie nisko, u nas ciagle buro i ja juz dobrze zakatarzona i z bulem gardla chodze :o oj ponazekac sobie troszke musze, bo gdzie indziej niz z Wami? W domu nie, bo do malej nie dociera, M tez sie podle czuje, w pracy nie bo przeciez jak siedze przy biurku to musze sie czuc wspaniale … ehh, a ja to bym sobie najlepiej polezala jeszcze w lozeczku. O, juz mi lepiej :) Wczoraj wieczorem poszlysmy z mala do supermarketu, zebyscie widzialy jak jezdzila sobie z wlasnym wozkiem na zakupy (maja takie male dla dzieci) I jak zwijala prawie wszystkie artykuly w kolorowych opakowaniach :D:D:D Mamy chyba z piec paczek roznych ciasteczek, dwie paczki soczkow, dwie paczki serkow, jedna zolta druga czerwona, itd itp… potem wszystko ladnie ulozyla pani przy kasie. Tylko jak sie jej zapytalam kto za to wszystko zaplaci to jakos tak sie na mnie spojrzala ze niezrozumieniem … hihihi no to mi rosnie maly szopoholik! U mnie kawka z sojowym mlekiem juz poszla, ale stawiam jeszcze espresso na pobudke, herbate zielona, czerwona, pokrzywowa. Narazie moje drogie, dobrego dzionka zycze 🌻 😘 P.S. Rebeko, pamietam \'Misia\' jak bylam mala, ale jakos wtedy wydawal mi sie o wiele smieszniejszy. Wiesz, ja jestem Tradycja! Takie imie nadala mi moja psiapsiulka, ona natomiast zostala ochrzczona przeze mnie Nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od wczoraj znowu chodze na rehabilitacje w domu panuje grypa a ja zyje od niedzieli w stresie ,bo moja kolezanka odeszla od meza pijaka i tak jej zyc nie daje ze myslala o zazyciu tabletek,ale chyba sama zrozumiala ze to nie wyjscie i co by zrobila najlepszego dzieciom( syn 7 lat corka 1,5 roku) gadam z nia codziennie,bardzo sie o nia boje wiec dzisiaj zabieram ich do siebie by miec ja na oku moze jak pare dni tu pobedzie to wyprostuje jej myslenie Dostalam pieniadze z PZU strasznie duzo:O wystarczylo na wszystkie rachunki i na dwa okna do dzieci pokoju,ale ruda walczy dalej;) Buziaki kochane,oj chcialabym z wami popisac i nie mam jak:(😭 kaszubko dziekuje ci dobra duszyczko za sliczna kartke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlup,chlup,chlup.........................jak będzie tak dalej to zamiast nowe śliczne pantofle na jesień kupować :) bardziej o kaloszach trzeba pomyśleć :( Dzień dobry :) Belbeluchy-pluchy-szaruchy-deszczuchy dalszy ciąg :( I gdzie można się po dobry humor udać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sobie troche ponarzekam od rana ;-)... dzis do pracy jechalam 2.5 godziny :-O... na mojej linii jezdzi jeden pociag na 5 a w dodatku tylko na czesci trasy... reszte drogi przebylam kolejno : na piechote, autobusem i metrem:-( ... Dobra wiadomosc to taka ze moj \"sluzbowy kierowca\" przewidzial i przyjechal dzisiaj z dodatkowym kaskiem wiec z powrotem do domu juz nie bede miala problemu :-). Dobrze ze jeszcze mu nic nie powiedzialam bo moglbyby sie bac ze mna jechac :-P A teraz juz moge sie z Wami normalnie przywitac 🖐️ 😍 :-) Kaszubko 🌻 - duza 😘 dla Ciebie !! Zabieram sie szybciutko do pracy Isa 🌻 - nastepna zabiegana :-D... ale i tak milo ze choc tyle :-) Erato 🌻 - milego, pracowitego dnia :-) Dea 🌻 - hihi, pilnuj, bo to stosunkowo drogie hobby :-D :-D :-D. Ja \"Misia\" kiedys ogladalam jako komedie... dzis jako dokument/groteske ... W sumie \"Tradycja\" to wcale nie jest takie dziwne imie :-P :-D Rudamaxi 🌻 - nastaw kolezanke do pionu, ciezko pewno sie jej pozbierac, ale chyba bedzie miala przed soba przyklad :-) Wesola 🌻 - spacer nad Sekwana proponuje : samolot rano, dzien w Paryzu i wieczorem powrot :-D Narazie zmykam ;-)... moze uda mi sie chociaz troszke popracowac przed obiadem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie narzekam :D Dzień toczy się powolutku, troszkę leniwie..... "Jesień" Jesień sypnęła złotym liściem ścieląc jarzębin barwne kiście co kryją ogród swą czerwienią jak morze rude się rumienią. Klon też poszarzał z góry nieco pogubił liści cała kieszeń a chryzantemy w całej gali kwitną i śmieją się w oddali. Słońce już lato pożegnało lecz czasem świeci choć nieśmiało mówi, że jeszcze pozostanie zanim tu zima, wnet nastanie. Lubię gdy jesień złotem pała i nie da odejść latu zaraz okrywa ciepłem te wspomnienia co zima chciałaby pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własciwie to powinnam też ponarzekać... na bezmyślnych sąsiadów. U któregoś sąsiada pękła rura.... woda zalała kilka piwnic - w tym także moją - sporo rzeczy jest teraz do wyrzucenia, bo ... jaśnie pan sąsiad nikogo nie powiadomił o tym fakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dziendoberek !🌻 Moje drogie panie witam dzisiaj troszeczke szybciej ,ale nie wiem czy na długo...:)... Po małej przepychance słownej z mezem udało mi sie dzisiaj nie jechac do tescia i tylko zakupy i bank zostały na mojej glowie...mam to juz za soba, niestety musze tez zrobic obiad i dlatego za długo nie zostane. Mimo ,ze sama mam niezbyt dobry humor ,to Wam wszystkim zycze miłego popołudnia i wieczoru ,a wszystkim zakatarzonym duzo zdrowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry humorek: Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gó....!!! TO JEST POLITYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko i Dea 🌼 zapiszcie sobie tą stronkę http://www.anikino.pl/dzieci.php?s=czytanki&id=69 tu jest dużo fajnych bajeczek i wierszyków dla dzieci. "Mam 3 latka, 3 i pół brodą sięgam ponad stół. Do przedszkola chodzę z workiem i mam znaczek z muchomorkiem. Pantofelki ładnie zmieniam, myję ręce do jedzenia. Zjadam wszystko z talerzyka, tańczę, kiedy gra muzyka. Umiem wierszyk o koteczku, o tchórzliwym koziołeczku, i o piesku co był w polu, nauczyłam się w przedszkolu " "Tatuś powiem ci zagadkę ! na ulicy stoi klatka, a w tej klatce sobie siedzi bardzo dużo złych niedźwiedzi i pilnuje klatki pies ! Zgadnij, tatuś, co to jest ? Nie wiesz ? Trudna ta zagadka ? Ja ci powiem: to jest klatka !!! Taka klatka, w której siedzi bardzo dużo złych niedźwiedzi i pilnuje klatki pies ! A ty nie wiesz co to jest ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i popracowalam uczciwie ;-) Ania 🌻 - nie martw sie ... jutro bedzie lepiej :-) She 🌻 - nie znam ale ladne :-) Kaszubko - zapisze :-) A teraz juz lece gonic kierowce :-) ... milego wieczoru kochane !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego ranka ❤️ Stawiam kawę i posyłam Wam słoneczko - mam go dużo.... nareszcie nie ma deszczu - jak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry skowronki!!! :D:D:D Kaszubko, no to wiem gdzie ta twoja deszczowa pogoda sie przesunela :o acha, link fajny, zapisalam, dzieki 😘 kawke stawiam katarzysko mi wybuchlo na calego - ale to oznacza ze niedlugo przejdzie i zatoki sie troszke oczyszcza. To co juz przeszlo to ten okropny bol zatok/gowy i uczucie ze mi \'cos\' w kosciach lazi ... hihihi. Zycze wszystkim zdrowka, bo to najwazniejsze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam.... No to ja sie bardzo postaram te nowa stronke otworzyc,ale nie wiem czy mi sie uda....hi,hi... U mnie slonka tez niet...a przydałoby sie bardzo i to na powaznie....ziemia nam lezy odłogiem,bo tak mokro ,ze traktory sie topia,a juz od 3 dni jeczmien powinien kiełkowac i jak to sie utrzyma to nasz rzad ,znowu bedzie miał wymowke zeby ceny zywnosci podniesc,takze bardzo prosze o przesłanie słoneczka.... Ja dzisiaj znowu jade do tesia i jak mi sie uda to po przyjezdzie sie zamelduje.... Posyłam wszystkim po 🌻 i 👄....i duzo zdrowka zycze....na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dea Erw🌻 no to musisz przyjechać na Kaszuby po Tabakę, jest dobra na udrożnienie zatok, prawda Kaszubko?;) Pozdrawiam wszystkie i wracam do pracki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea....widzisz niestety nie wyszło i teraz reszta musi sie postarac otworzyc nowa stronke....miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok probuje jeszcze raz i zmykam ....tak jak She do pracki....a wlasciwie pod prysznic:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×