Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 witam i ja 🌻 a u mnie tez sobota,czyli jak to Goja okresliła dzien szorowania kibelkow :D...ale swiezego powietrza tez łyknęlam...i nawet ciasto upiekłam,takie łatwe czekoladowe,ale nawet dobre a z kawa hmm pycha... Goju...udanej imprezy ....udało Ci sie meza namowic na wsparcie finansowe...:).. Kaszubko...gratulacje..szukajcie a znajdziecie ?...A ta nasza Goja to madra dziewczyna ,nie? Całej reszcie składu zycze udanego popołudnia i pewnie jutro sie odezwe...🌻 i 👄 dla wszystkich pan...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak na chwilkę otworzyć nową stronę:-) Annapo 🌻 nie negocjowałam za bardzo z mężem, bo dofinansowanie miało być na ciuchy dla mnie, które były trochę drogie i gdybym je kupiła, to musiałabym do tego jeszcze kupić buty, więc koszty by wzrosły. Doszłam więc do wniosku, że coś tam w szafie znajdę :-) A dla koleżanki kupiłam naszyjnik i łańcuszek na rękę, takie delikatne z maleńkimi kryształkami, myślę, że spodoba jej się. A teraz już idę coś z sobą zrobić. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam dzisiaj nerwy z MM 😠czepiamy sie siebie o wszystko chyba zazdrosc o moja samodzielnosc autem zaczyna dzialac ,juz wzielam srodki na uspokojenie i nie dziala bo i tak M dalej sie czepia...a to ze mieso mu smierdzi jak sie piecze a to ze wydaje mu sie ze sie przypala ,o to ze on ma mecz a mi sie jezdzic zachciewa...a kto mu kazal ze mna jechac!sam sie pchal,a teraz 😠 Annapo:D 🌼dam sie przekonac i grzecznie juz napisałam poprawnie👄ki:D...a z jazda juz lepiej ...ale MM jakiś drazliwy ,nie wiem czy zly ,czy co? Och ciężki przypadek z niego sie zrobił mam przypuszczenie ze to od czasu jak mam to auto..:( Dea erw;)🌼-bardzo sie ciesze ze jestes zdecydowana ,bo to naprawde w Twoim przypadku uciążliwa droga...i to dźwiganie...koszmar,proponuje juz zaraz ,jak najszybciej ,bo z tego co wiem to znowu bedzie zmiana i to nie tylko w cenie.Wiem ze latwo mi mówic bo mam to za soba ale nie jest lekko dojść do końca...ma sie wydłuzyc czas kursy ,nowe reguły i dodatkowe przepisy a ile godzin dołoża to juz nawet nie chce myśleć DEA jak masz zamiar to już👄 Goja🌼:Ddam rade...nie szaleje na maaxa to nie w moim stylu teosze i koniec wiem kiedy mam dosyc by nie przegiąc:D👄 🌼Kaszubka...juz wiem ze błąd z mojej strony ,a ze założycielka to bardzo sie mozna cieszyc ze nadal tu trwa na posterunku:D 🌼She👄 🌼Wesola 👄 🌼Erato👄 🌼Rudamaxi:D👄 🌼Rebeka👄 🌼Rybka:D👄 🌼Ellisa👄 EWANISIA👄:D Miłego wieczoru ...👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddzień dobry... witam w piekny niedzielny ranek...ja juz spokojniejsza MM jest "normalny"i ma nadzieje ze to auto nie bylo powodem napiecia.. Zapraszam na \_/> dzisiaj kapuczino z czekoladka:D Milych spacerów życze ...👄ki dla WSZTSTKICH Ps.:)...ja dzisiaj ide na zbieranie lisci do zielnika,ale sie przyznam ze nie znam wielu rodzaji i jak tu pomoc dziecku...:(mam nadzieje ze babcia jakoś sobie z tym poradzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór 🌼 Przed południem byłam na spacerze, a potem - ledwo wróciłam do domu - zadzwonił Piotrek... :D już byli w pociągu - w trójkę, razem z Miką :D Czas szybko przeleciał :D Było dużo gadania, śmiechu... To zdjęcie robiłyśmy we dwie.... czyli razem z moją prawie synową. :D http://www.garnek.pl/kama1307/3171048 a to zrobiłam sama: http://www.garnek.pl/kama1307/3172640 Trudno ostatnio wieczorem od nas wyjechać - po godzinie 19 nie ma już autobusów, a ostatni pociąg o 19,42 miał dziś prawie 1 godzinę opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam po weekendzie,usprawiedliwiam sie od razu brakiem czasu ale tylko dlatego ze pracowalam od piatku do niedzieli,trudno tak wyszlo ..wszystko dlatego ze moj plan pracy jest super i duzo do zrobienia ...ale dzis mam niedlugo dwie godzinki pracy i wolne az do jutra ;) Goju 👄 musze cos sprostowac ..to nie u mnie M poszedl do drugiej sypialni bo mamy jedna ...ale u mnie juz spokoj to byla jednodniowa burza..a swoja droga nie wyobrazam sobie takiej sytuacji ..chyba cos pomylilas :D 🌼 Dea 👄 fajnie i ciesze sie ze Myszka juz takaduza ...moja sasiadeczka tez rosnie jak drozdzach i zadaje takie smieszne pytania ..jak tu nie kochac takich malych szkrabow--a swoja droga ciekawe seriale przerabialas ..ja jestem teraz na etapie ,,Gwiezdne wrota,, ale tylkodlatego ze mam duzo odpowiedzi na moje pytania dotyczace swiatow pokrewnych ... Dea -zima idzie u nas ...dzis o piatej rano bylo 2 stopnie ..brrr .🌼 Kaszubko 👄 najwazniejsze,ze klucze sie znalazly a reszta sama dojdzie ...fotki super ..przepraszam ze nie opisuje ale zbiore sie kiedys ..wnuki masz cudowne buziaki dla nich 🌼 Annapo 👄 czy zalapalamsie jeszcze na to ciasto czekoladowe? oh przypuszczam ze pycha ...a jak Twoja polowa? mam nadzieje ze juz dobrze ..Pozdrawiam 🌼 Rzena 👄 nic sie nie przejmuj M mysli ze sie bardzo usamodzielniasz ..daj mu troche czasu na przyzwyczajenie sie z nowa sytuacja...i dalej zycze ,,szerokiej drogi,, 🌼 Wesola 👄 dzieki za kawe 🌼 Rebeko 👄 az tak odpoczywasz Kochana? wpadnij do nas chociaz na kawke .🌼 She 👄milej pracy 🌼 Rudamaxi 👄 Rybko 👄 wszystkim zycze milego dnia ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczne dzien dobry 🌻 Slonce swieci ale nie grzeje, niestety :( ale za to dziala dobrze na humorek ;) U nas weekend podobny do poprzednich - sobota prace domowe a niedziela robotnicy, wiec nie mam z czego zdawac sprawozdania, Jedyne co to to ze jedna sypialnia i studio sa juz pomalowane, w przyszlym tygodniu idzie druga warstwa i wreszcie bede mogla zdecydowac czy kolor mi sie podoba czy nie. A tak to stare nudy …. :o Jestem zapracowana ale pracowac mi sie nie chce :p caly miesiac tak bedzie, mam rzeczy do zrobienia ktorych nie lubie, ble, no ale coz, na chleb trzeba zarabiac, wiec musze jakos sie zmusic :o Taka jakas rozmontowana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 To ja też podrzucam dużo słońca - mam go wiele.... aż razi w oczy :D Mam dziś szewski poniedziałek.... coś mi przeszkadza - ale co ????? 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla wszystkich. A coś mi się przypomniało :D Annapo pisałaś, że zrobiłaś te jabłka - będzie powtórka ??? wczoraj Mika [suczka Piotrka] i moja Psotka zajadały się tymi smażonymi jabłkami - ba, nawet z chlebem je jadły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam i ja 🌻 Pierwsze co mi sie nasunęlo,to ze chyba bedziemy musiały głosno zawołac Rebeke...ja tam rozumiem urlop w pracy ,ale my jej karty urlopowej nie podpisywałysmy :D....a tak powaznie to niech odpoczywa,chociaz jakos tak pusto bez niej ,no nie?... Jakos tak sie przyzwyczaiłam do Was wszystkich i smutno jak ktores brakuje:(... Rzeno...nie wiem jak inne dziewczyny ,ale ja czytam wszystko po kolei ,nawet jak to nie do mnie i wlasnie przeczyta lam cos do czego chce sie odniesc:)...to znaczy po babsku musze wlozyc swoje trzy grosze:)... Ja załozyłam ten topik dlatego ,zeby miec miejsce gdzie moge bez wychodzenia z domu \'pogadac\' ....udało mi sie nawet wiecej...ale to nie moja zasługa...kazda z nas dokłada jakas cegiełke i widocznie tego potrzebujemy....a ja jestem bardzo z tego zadowolona i dlatego nie mam zamiaru opuszczac topiku... A za Annapo dostaniesz ode mnie wielkiego 👄... Erato...witaj po przerwie,jesli o mnie chodzi to usprawiedliwionej :)...wiem ,ze czasami duzo pracy i człowiek nie ma juz sił na nic innego...pamietaj jednak zebys tez odpoczywała... Dea...u nas tez słonko swieci ,ale nie grzeje :)...a tego remontu to Ci nie zazdroszcze...a moge wiedziec ,jesli to nie tajemnica,to do czego te studio?...bo sypialnia to wiem:)... A tak poza tym ,to musze sie przyznac ,ze jednak sie ugiełam :(...chyba dzisiaj M wroci do sypialni:D...niestety mamy dosyc powazne problemy i musiałam moja walke odłozyc na kiedys,ale nie calkiem za darmo.... Pozdrawiam i zycze miłego dzionka ...nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrze,chociaz???....:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻....mnie osobiscie te jabłuszka smakowały ,syn stwierdził ,ze cytuje:Takie dziwne ...:D....a reszta domownikow nie miała okazji skosztowac,bo ja na pierwszy raz zrobiłam bardzo mało....a przy okazji ,to ten cukier dajesz i jeszcze dalej smazysz razem ,czy slodzi sie na talerzu? Ja dałąm i jeszcze poczekałam jak sie rozuscił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - cukier daje na sam koniec - ale gdy jeszcze są na patelni i ciut, ciut podgrzewam mieszając, aż się rozpuści - a więc zrobiłaś tak samo :D A ja się domyślam dlaczego Rzena tak napisała - bo na większości topików dawno już nie ma założycielki - nie tak jak u nas, o nie. My to zwarta grupa :D ❤️ 👄 Faktycznie - Rebeka nie brała urlopu u nas..... hej Rebeka ❤️ lista czeka hihiihihi :D Z moim wariatem też czasem się godzę pomimo wewnętrznych oporów - takie życie..... ale pamiętam i nie zapominam.... przy okazji i tak próbuję się z nim rozliczać.... czasem się udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 oddalam ci cale to slonce bo strasznie razace, doszlo? Annapo 🌻 pieknie napisane, kazda z nas dodaje swoja cegielke w zaleznosci od potrzeb. Popatrz, po roku czasu jeszcze jestesmy i ciagle wzmacniamy ta nasza wirtualna przyjazn :) No to sie poddalas.. Na pewni mialas do tego powody, Kochana, wiec nie bede cie za uszy targac ;) Ale to chyba wszystkie takie jestesmy, zawsze te co pierwsze podaja reke lub wychylaja biala flage. Nie ma nic w tym nic zlego, oby tylko nasi panowie czegos sie przez to nauczyli… Aniu, studio jest na komputery M, on jest programatorem i ogolnie maniakiem komputerow (chyba sie z jednym urodzil!). Czasami to mi sie wydaje, ze kocha bardziej swoj sprzet niz nas :o Jest to bardzo maly pokoik, 2metry na 2.5, wejdzie tam jego biurko, dwa komputery i polki na wszystkie jego ksiazki. Juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie gotowe - do tej pory mam chyba z pietnascie pudel z jego ksiazkami roztawionych w kuchni i czasami sie czlowiek o nie obija (i przy tym klnie :p). A z ta sypialnia to tez jeszcze nie wiemy czy to bedzie nasza czy malej… hihihi, bardzo zdecydowani jestesmy ;) Kaszubko 🌻 piekne zdjecie (to pierwsze, bo drugiego nie moglam otworzyc) ale co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ chodzi Ci o zdjęcia z Garnka ???? Łatwo tam można wejść przez archiwum: http://www.garnek.pl/kama1307/a a potem [jak się chce] otwierać po kolei każde wybrane zdjęcie. Na jednym zdjęciu jest Wnuczka Małgosia.... e odwróconych kolorkach... a drugie - to zabawa z przekształcaniem... to były czerwone jagódki i zielone listki, na które nałożyłam kratkę odpowiednio zniekształconą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zrobiła mi dzisiaj niespodziankę - zaraz po szkole zamiast pojechać do domu przyszła do mnie i..... poszła do biblioteki. Dostarczyła mi mnóstwo ciekawych książek :D mam dylemat, bo "osiołkowi w żłoby dano..." wszystkie książki zapowiadają się ciekawie.... którą pierwszą czytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadstawiac kileliszki i talerze coprawda spoznione o jeden dzien ale polewam szampana i dziele tortem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ a zdradzisz z jakiej to okazji ???? a może coś przegapiłam ??? :D Na szampana jednak kielich podstawiam Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Byłam dzisiaj w Czechach i muszę Wam powiedzieć, że tam była strasznie poruhana pogoda, była mgła i mżawka i było zimno. Ale i tak humoru nie straciłam przez to. Erato 🌻 chyba źle mnie zrozumiałaś, ja wiem, że u Ciebie jest wszystko ok i bardzo się z tego cieszę, wiem, że w Twoim przypadku to jest tylko ta nieszczęśliwa instrukcja od lekarza, której moc niedługo się skończy :-) z dwoma sypialniami, to było do osób, które chwilowo przechodzą \"nieporozumienie\", a przy okazji tych \"nieporozumień\" proponowałam, żeby się z Tobą solidaryzować. O rany! Mam nadzieję,że zrozumiałaś o co mi chodzi, bo ja dzisiaj wypiłam dwa drinki, takie prawdziwe, nie wirtualne i trochę mi się w głowie zakręciło. Kaszubko 🌻 czytaj wszystkie książki naraz :-) a ta Twoja Kasia, to skarb. Rda 🌻 a cóż to za okazja? Ja oczywiście czekam z kieliszkiem i talerzykiem. Annapo mam nadzieję, że napięta sytuacja, która panuje u Was szybko się wyjaśni i wszystko będzie dobrze. Rebeko 🌻 jeśli czasem zaglądasz, to buziaczki Ci ślę 👄 i życzę miłego wypoczynku. Dea 🌻 a Ty jak kobieta pracująca :-) , podrzuć trochę, to chętnie Ci pomogę Mój palec ma się coraz lepiej, więc jutro umówiłam się na siłownię. Znowu zacznę nierówną walkę z tłuszczem, cellulitem itp. :-D Pozdrawiam Was gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem usprawiedliwiona bom właśnie z benefisu jednego starego wygi wróciłam :) i spać mi się nie chce :D Mżawy dalszy ciąg..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Tylko Wam pomacham 🖐️ i po duzym 😘 posle :-), jakos pomimo urlopu czasu malo ;-), na brak atrakcji (pozytywnych) nie narzekam :-), wiec wybaczcie, prosze, ale nawet nie czytam co piszecie ... Myslami jestem z Wami od czasu do czasu ;-) ale cialem z przyjaciolmi ... mam nadzieje ze mi ta chwilowa niewiernosc wybaczycie :-P... obiecuje ze wroce do Was na pelny etat za tydzien :-) Papatki slonka !! Zycze milych najblizszych dni ... a jak znajde chwilke to postaram sie znow Wam chociaz pomachac :-) DUZA 😘 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Widzicie moje panie jak tylko powiem ze mam czas to zaraz sie okazuje ze go nie ma ..wczoraj synus wrocil ze szkoly ze swoim kolega i poszli jezdzic na rolkach ..zabawa zakonczyla sie szpitalem dla kolegi, chlopiec ma hemofilie i jezdzac przewrocil sie a wiadomo przynajmniej dla mnie (mam znajomego z hemofilia) ze po upadku jesli leci krew nie ma krzepliwosci i musi zostac podany czynnik ..wiec pojechalismy do szpitala,dobrze ze ten maly ma czynniki ze soba ..dali mu go i juz rodzice go odebrali od nas z domu ..swoja droga szkoda mi takich dzieci bo juz sa skazane na cierpienie..musze przyznac ze moj syn zachowal godna postawe .. .................... Kaszubko 👄 mam zamiar sprobowac te pysznosci w piatek ..ciekawe jak u mnie zareaguja ..🌼 Annapo 👄 no dzis to Rebeka musi pokazac nam L4 :D ..hihi ale niech wypoczywa ..bedzie dobrze ..i zobacz Aniu jak tu wypoczywac jak co rusz cos ..to Ty Kochana powinnas wypoczywac a nie my ..my nie mamy tylu obowiazkow co Ty ..dziekuje..🌼 Dea 👄 slonko doszlo w calosci i grzalo do konca dnia :D dziekuje Ci slicznie,za to dzis o piatej rano bylo 14 stopni ..oh jak milo ..dziekuje ..🌼 Rudamaxi 👄 nie mam pojecia za okazja alekielich podstawiony ..jak cos zostalo to polej 🌼 Wesola 👄 ciesze sie ze humorek dopisal 🌼 Goju 👄 nic nie szkodzi,moze i ja zle zrozumialam ale co sie martwisz ..bedzie dobrze ..i wiecej luzu ..to wskazane - ciesze sie z Twoim palcem juz lepiej, Pozdrawiam 🌼 - oj przed wyslaniem zajrzalam i widze ze Rebeka sie pokazala ..baw sie dobrze Rebeko i wracaj jak juz wypoczniesz ,,Milego leniuchowania,, 👄 wszystkim zycze Milego dnia i stawiam kawke ..a ja juz lece do pracy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato👄...dzieki:Dmam nadzieje ze tak sie stanie bo czsaem wybuchne niepotrzebnie...🌼 Annapo...:D👄👄...ja mam tylko nadzieje e moje cegielki tez sie na co zdadz:D i dziekuje za👄ki:D 🌼Kaszubka:Ddzisiaj wieczorkiem podesle fotki:D Dea🌼 Ruda..👄i sto lat:D Goja👄 Rebeka🌼 Wesola...:D🌼 She..🌼 Rybka👄ki:D Amarylis🌼 Milego dzionka zycze👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje ślicznotki ❤️ i 👄 dla wszystkich http://www.garnek.pl/kama1307/3187723 Erato - te jabłka są smaczne.... tylko nie wszyscy potrafią łączyć owoce z mięsem :D Kiedyś nie potrafiłam pojąc jak mężowi mogła smakować pieczeń z dżemem agrestowym [zamiast jakiejś surówki].... sama tego nigdy nie wypróbowałam :D Pamiętam jak raz mąż jadł kotlety mielone z dorsza posypane cukrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ho,ho faktycznie pustki ----- co z Wami? jesienna aura sie roztacza :D Wrocilam ale nie na dlugo,juz dzieci zaczynaja narzekac ze wiecej mnie nie ma niz jestem ale coz poradzic ..obiadek wczorajszy - a wiec za duzo do robotki dzis nie bedzie. Sama sie lapie na tym ze wszedzie mnie pelno,na dodatek w sobote mam kurs i co? lipa z planow a tak mialo byc fajnie,cholerka klawisz jeden mi szwankuje...ech.;) Rzena 👄 faktycznie,uwazaj bo w nerwach duzo niepotrzebnych rzeczy robimy i slowa glupie dobieramy,ale takie zycie..dasz sobie rade juz niejedno przeszlas i wiele zrozumialas :D 🌼 Kaszubko 👄 wiesz,ze ja do dzis pieczen jem z zurawina? nie zawsze ale mi smakuje ..rozumie TM ..wszystko trzeba sprobowac ..ja bylam raz zdziwiona widzac kolezanke jak je chleb ze smalcem i cukrem..ale pozniej sama probowalam biszkopty z ketchupem hihi ..smieszne ale smak inny(fajny)--ale dorsz z cukrem to cos nowego :D 🌼 Wesola [usta} pustki jak widac,moze cos napiszesz? :D 🌼 --babeczki--spozniony tarasik? - a lista gdzie? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×