Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Nastepny rok cyklu powinnien rozpoczac sie 29go Wrzesnia o godzinie 08:13…. Wytrzymamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - to znów posyłam do Ciebie słoneczko.... mam go opór :D Dea - wytrzymamy... musimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Kaszubko - nie mamy innego wyjscia :-) :-D Wesola - ja poprosze, bo mi sie juz po obiadku troche miejsca zrobilo :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piers poprosze :-D ..ale hyba pojade do domu :-P... wiec jesli moge to wezme na wynos :-D Narazie slonka i jakby co to .... MILEGO WIECZORU 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, pieczona karkowka… jezyk do podlogi mi juz wisi i slinka leci… jak ja dawno karkowki nie jadlam. Tutaj inaczej mieso kroja i czasem nawet nie wiem jaka czesc zwierza kupuje :o Pakujemy sie i jedziem do cioci Ani!!! Dzis mi sie niesamowicie dzien dluzy, nie wiem dlaczego ale czuje ze juz powinnam wychodzic do domu, a tu jeszcze z godzinke musze posiedziec… Wczoraj w nocy ani ja ani M nie moglismy zasnac (szkoda, ze tego nie wykorzystalismy :p) cos musi byc w powietrzu, jakis niepokoj, albo nadchodzace zmiany daja sie juz odczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na zwolnionym tempie dzis jestem :D:D:D Hihihi "Skrzydelko czy nozka" to byl kiedys moj ulubiony film… A teraz odlatuje moje panie, porywajac pieczona nozke (bo te wole ;) ) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Kaszubko dziekuje za karteczke! 👄 to bylo bardzo bardzo mile!! a niepokoj to ja dzis odczuwam a nawet bym to bardziej ostro nazwala;) rodzina (czytac mąż) sie az denerwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elissa ten niepokój siedzi również u mnie ...od rana.... możliwe, że to sprawka pogody. tak, czy siak - przeszkadza mi nawet jakieś słowo męża.... oczy zaraz robią się mokre lub [w przenośni] gryzę się w język, aby coś brzydkiego nie powiedzieć.... czekam na coś.... sama nie wiem na co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka mi nawet przeszkadza ze oddycha;) - oczywiscie robi to za glosno;) nawet mi sie smiac chce ze taka glupia dzis jestem ale z drugiej strony nie potrafie nad tym nerwem zapanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elissa - to wszystko minie - może masz jakieś ziółka np melisę..... wiem, ze łatwo się to pisze, wiem, ze bywają takie dni, gdy wszystko i wszyscy przeszkadzają.... Może kawę ????? właśnie znalazłam fajną filiżaneczkę :D (""""")o . '''''''' (""""")o . ''''''' (""""")o . '''''''' (""""")o . '''''''' kurczę - w jednym rzędzie nie idzie -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, jak zobaczylam to moje \"hyba\" to az mnie zeby zabolaly :-O... Wpadlam do Was na chwilke... tak w sumie to zyczyc Wam dobrej nocy... ja sobie siedze w towarzystwie Jack\'a Sparorw ;-) i kapitana Barbossy :-) Isa 🌻 - tez znam ten stan :-D ... moze wyslij M zeby oddychal w innym pomieszczeniu ...? :-D :-D Jutro juz bedzie lepiej, gwarantuje :-) Skonczyly sie reklamy, wracam na kanapke ;-) Do juterka kochane 😘 PS : Tak sobie dzisiaj myslalam po drodze z pracy o tej numerologii... cos w tym jest ... te 9 letnie cykle ... ale slub tez bralam 9 lat temu wiec teoretycznie w roku niesprzyjajacym podejmowaniu zobowiazan, a wcale nie uwazam ze byla to zla decyzja :-P :-) Papatki !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawka,herbatka na stoliku na powitanie 👄 i 🌼 -sloneczka nie ma jest za to mgla i 10 stopni, brrrr jak zima poslalam na @ wyjasnienie,dziekuje Wam za slowa otuchy ktore sa bardzo wazne dla mnie. Zycze wszystkim Milego Dnia a ja lece do pracy ..dzis dluzszy dzionek dla mnie i duzo pracy zaplanowanej. - do pozniej pa,pa. Kazdej z pan oczywiscie posylam moc 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na postarunku :-) Erato 🌻 - 😘 😍 😘 😍 😘 😍 😘 😍 😘 😍 😘 dla Ciebie i nie daj !!! Wiem ze jest Ci ciezko ale nie poddawaj sie i badz dobrej mysli, uwierz ze bedzie dobrze... najwazniejsze zebys miala oparcie w M... a ja trzymie mocno kciuki !! Przykro mi ale narazie musze uciekac:-( ... porywam herbatke i biegne na zebranie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🖐️ a ze sloneczko swieci wiec znowu wysylam na export ;) ale i zimno jest. Chociaz tu jak jest slonecznie to wiekszosc mysli ze jest upal i sie rozbieraja.... czyli ja jestem ta z niewielu, w kurtce i szaliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na przerwie 🌼 Zapraszam na kawke |_|? - dziekuje za wypowiedzi Kochane 👄 jestescie mi bardzo potrzebne i z Wami wszystko jest do pokonania. Rebeko 👄 dziekuje 🌼 Kaszubko 👄 dziekuje 🌼 Dea 👄 dziekuje 🌼 She 👄 Tobie rowniez dziekuje i jak sama widzisz nie odwlekaj,tylko sprawdz to 🌼 Annapo 👄 dziekuje 🌼 Ellisa 👄 Witaj 🌼 i wszystkim 👄 i 🌼 - chwilka luzu ..ide dopiero po poludniu .. -pora na obiadek... ❤️ - czy ktos chetny na tarasik pogoda juz taka piekna 21 stopni..posylam do Was slonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - mam pytanko,czy wiesz moze jak sie nazywa tutaj maka ziemniaczana? i czy wogole jest, bo ja robie tu zakupy w polskim sklepie ale od jakiegos czasu nie ma tej maki a sprawdzalam ale nic a nic nie kumam z ta maka ..z gory dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - i tak trzymaj !! Nie ma nic bardziej zdradliwego niz taka pogoda !! Erato - ja bardzo chetnie na tarasik :-)... u nas tez piekne slonce, prawie 20°C a co najwazniejsze caly WE ma byc taki :-) Dzisiaj przkazalam wiadomosc moim kolegom ;-)... W przyszlym tygodniu jestem na urlopie od czwartku a po powrocie (czyli od 16/10) nie pracuje w piatkowe popoludnia wiec musza sie z tym pogodzic i jakos do tego nastawic :-P. Bylo troche niedowierzania ;-) no i gratulacje i zyczenia :-)... Teraz wszyscy rzucaja okiem, niby to ukradkiem;-) ) na moj brzusio i zastanawiaja sie czy to prawda :-D :-D :-D A ja mam ubaw po pachy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 to swietna wiadomosc i juz nie musisz nic ukrywac,gratuluje urlopu, a na tarasiku to ja Kochana juz czekam z herbatka dla Ciebie 🌼 - kto jeszcze dolaczy? Dea Kaszubka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - widze ze Ty jak ja ..mnie niestety tez jest zimno tutaj i nie moge sie przyzwyczaic ..a jak widze rano te sierotki w koszulce to az mnie ciarki przechodza..ja w swetrze,bluzie i jeszcze ocieplacz a tu prosze jak latem. hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, maka ziemniaczana to potato flour, trudno jest ja znalezc!!! Czasami w sklepach z chinska zywnoscia ja maja. Jesli chcesz ja uzywac do zageszczania to mozesz tez kupic cornflour, ta znajdziesz na polkach kazdego supermarketu! Rebeko, a ty juz brzusio widzisz? Przepraszam, ze spoznilam sie na terasik :o kupowalam zywnosc na nastepne dni przez neta. Oszczedzi mi to wypad do supermarketu w sobote, czego nie cierpie, brrr. Teraz odlatuje bom sie umowila na pozniejszy obiad z kolezanka - tak prawde mowiac to ona mnie umowila a ja sie nie moglam oprzec. Teraz zaluje bo najchetniej to bym poszla sobie spac dzisiaj popoludniu :o jakos ten tydzien taki nijaki byl, na szczescie juz sie skonczyl! Pa pa kochane, do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 👄 dziekuje Ci bardzo ja tez szukalam tu tego pod ta nazwa ale w zadnym sklepie nie widze ..podsunelas mi pomysl na ten chinski sklep moze znajde. Zycze Ci Milego popoludnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - teraz juz mam luzik :-) ... tylko stracilam kierowce w razie strajkow (odpukac!!!) :-( Dea - ja widze :-)... ale raczej nie brzusio tylko taka oponke wokol pasa... mam wrazenie ze mi zoladek podszedl pod same zebra i zrobilam sie \"rowna\", bez wciecia w pasie :-D :-D. Milego popoludnia:-) Mam straszna ochote zwinac manatki i uciec do domu... a niestety na mnie padlo dzisiaj siedzenie do 18.00 :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kurcze najpierw net troszke swirowal ..jakies zawrowania? - a teraz musze jechac,mysle ze choc wieczorkiem posiedze..moi mezczyzni maja dzis luzik wieczorny ..umowili sie na gre to sprobuje zlapac wolny czas dla mnie. Rebeko- nie mow o strajkach bo wykraczesz ;) 🌼 Kaszubko 👄 Witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się przeziębiłam..... trzeba będzie zacząć pic ziółka, a tego bardzo nie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×