Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Oj, ale dziś dużo piszecie - nadążyć nie mogę.... co poczytam, to już nowe wpisy hihihi :D Jeszcze trochę o malinie: W okresie poprzedzającym poród dobrze zrobi napar z maliny [chyba, że jesteś młoda i wysportowana - wtedy powinnaś jej unikać] Malina działa tonizująco i stymulująco na cały układ rozrodczy - zacznij ją pić na 6 tygodni przed porodem. Zalej 30g suszonych liści maliny 350 ml wrzątku i zaparzaj pod przykryciem 15 min - popijaj przez cały dzień. Można posłodzić odrobinę miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ;D to ja moge juz byc w ciazy;dzieki za wskazowki :D:D:D,mam male wrazenie ze jeszcze mnie trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - nie mam pojęcia co jest z tym zdjęciem - aż tak dobrze na tym się nie znam. W sobotę może będę mieć następne ciekawe przeróbki :D zależy od czasu i sposobu mojego myślenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lapie szarlotke ale kawki nie, ostatnio z niej rezygnuje i lepiej sie czuje :) Jak wszystko, to kwestia przyzwyczajenia organizmu :) Na obiadek wcielam czerwone tajlandzkie curry z kurczaczkeim, mniam, az szkoda ze juz sie skonczylo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...podzielam zdanie Kaszubki co do tej ilosci wpisow,ale nie narzekam :D,wrecz przeciwnie... Erato...ja to sie dziwie ,ze po takiej imprezce Ty jeszcze trafiasz w odpowiednie klawisze na klawiaturze :)... Dea...ten moj syn tez nie jest w zaden sposob uprzywilejowany,tyle ,ze czasami przykro jak z obiadu na ktory jest pieczony karczek z ziemniakami ,sałatka i pycha sosem,on zjada same ziemniaki...ale coz jak tak lubi :)...czasami jednak jak mam dzien dobroci to robie obiad taki bardziej na jego modłe,a ze reszta raczej wszystkożerna to nie jest najgorzej... a teraz pedze do kuchni ,bo trzeba cos na piec postawic...moze mi sie jeszcze uda zajrzec ... I dzieki wielkie za wyjasnienie herbatki malinowej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz wrocilam ale widze ze popoludniowa cisza :D -zakupy zrobione i nawet kupilam M juz prezent pod choinke,fajnie mam juz z glowy. Kaszubko - no to czekamy do soboty,a sprobuje jeszcze cos zrobic innego,moze jakos je wydobede ;) dziekuje 🌼 Dea - normalnie to ja dzisiaj kawy bym nie ruszyla ale inaczej niedalabym rady wszystkiego zrobic a jeszcze niedlugo czeka mnie podroz po M do pracy i wreszcie koniec. ..obiadek gotowizna na dzis. 🌼 Annapo - ale ja w sumie sama poimprezowalam,wprawdzie zle sie czuje ale nafaszerowalam sie witami i kulturami zywych bakterii :D 🌼 -ok na dzisiaj koncze bo prawdopodobnie wczesniej ide spac,milego wieczorku wszystkim zycze i do jutra.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szef zatrudnil Terry\'ego ;-) :-D :-D ... Zartuje :-D ... dostalam nowa \"zabawke\" do pracy i musialam sie nia troche zajac :-) ... ale teraz juz stwierdzilam ze na dzisiaj wystarczy :-P Kaszubko, Dea - dziekuje Wam za porady dotyczace malin 😘... ja narazie tylko herbatki mietowe i owocowe pije (sprawdzilam : w mojej sa maliny ale tylko owoce ) ale moze pozniej skozystam :-) Ania 🌻 - moj M taki jak Twoj syn... Ty masz jeszcze szanse a ja juz machnelam reka... faceta przed 40-tka juz sie raczej nie da wychowac:-O ... :-D :-D. Dobrze ze w tygodniu jemy poza domem to juz niech sie w restauracjach martwia i glowia nad jego menu :-P Erato 🌻 - ja sie wogole dziwie jak ty funkcjonujesz po tych kilku nedznych godzinach snu ... a pomysl wczesniejszego wskoczenia pod kolderka popieram na calej linii :-) - milego wypoczynku ! Wesola 🌻 No to teraz ja Wam troszke pozazdroszcze, bo u nas tylko 25/12 i 1/01 wolne :-( ... reszta pracujaca i pomimo tego ze juz dawno \"zaklepalam\" sobie 2 tygodnie na koniec grudnia to musialam je anulowac :-( :-O... no ale w ten sposob przedluze sobie macierzynski i bede siadziala w domku do polowy czerwca... a moze i jeszcze dluzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pomacham teraz bo jestem juz tak zmeczona i szykuje sie do wychodzenia... oj poszlabym tez spac wczesniej ale pozwola mi to? M jak M, ale mala? oh zycie :o :D:D:D:D a ja juz pewna niespodzianke na gwiazdke dla was mam ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ta pewna niespodzianka na gwiazdkę - hmmmm, czy ja dobrze myślę ??? głośno jednak teraz tego nie powiem..... :D Zazwyczaj wszystko pojawia się parami..... dość domysłów, poczekam do grudnia:D Niby mam najwięcej czasu, a ostatnio właśnie on mi ucieka hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - chyba dobrze postawilas hihi, 🌼 Dea - ja tez sie domyslam (chyba) ale jesli sie nie myle to swietna wiadomosc :D 🌼 - musialam cos napisac ale juz lece do lazieneczki i do lozeczka,pa Kochane do jutra 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - bedziemy Cie wspierac w tych dniach grudnia - nic sie nie martw - a teraz zycze Milego Wieczoru pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - ciekawa jestem, czy i reszta dziewcząt podobnie pomyśli hhiihihi :D Ja też w tych dniach grudnia chyba będę w domu i komp też będę mieć włączony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was o poranku to ja zawsze niedospana, niewyspana... erato😘 podziwiam, wasz sił witalnych za nas wszystkie znów przy kawie poczytałam Was i pozdrawaim. Uciakam na autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wczoraj sie napisalam do WAS a dzisiaj patrze i nie mam moich dwoch wpisow dziwne ,czyzby ktos je usunoł?napisalam do wszystkich o tych ogorach i zdjeciach i nie ma szkoda bo juz nie pamietam wszystkiego co tam bylo:(:(:(:( Rybka👄dzieki za kawusie:) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na postetrunku i posylam po 😘 dla wszystkich milych pan :-) Dea 🌻 - :-) ... podobno cierpliwosc jest cnota... ;-) Kaszubko 🌻 - z czasem jeszcze nikt wyscigu nie wygral ... Erato 🌻 - wiem ze moge na Was liczyc :-) No i co ... wyspana dzisiaj :-) ? Goja 🌻 Rybko 🌻 - We nadchodzi wielkimi krokami ... mam nadzieje ze choc troszke odpoczniesz ...? Rzena 🌻 - to tylko zlosliwosc przedmiotow martwych ;-) Na dobry piatek (hura !!!) dla wszystkich : http://www.youtube.com/watch?v=Ld9ftmrDj5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeko👄 mam nadzeje ze masz racje bo jakos dziwnie przykro mi sie zrobilo,ale to nic ...widac ze wikend sie zbliza:D\"malo nas ,malo nas do pieczenia chleba\"... 👄życze WSZYSTKIM udanego długiego wikendu...ja jeszcze nie wiem czy bede go miala..jestem dobrej mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rzena ❤️ nie widziałam wczoraj Twoich wpisów - kafe sama coś knoci... tak szybko nie można usunąć żadnego wpisu, a co dopiero czarnych... nawet z powtarzającymi się wpisami jest kłopot, aby je usunąć. Ja często nie widzę niektórych wpisów, a potem nagle się pojawiają.... podobne kłopoty były rok temu. Zapowiadali, ze niby od wczoraj miało być cieplej.... buuuu jest zimniej i wiatr.... nic miłego :D Jesienne liście - Ewa Szelburg Z tym jesiennym wiatrem tańczą sobie liście, tańczą sobie tańczą czerwone złociście. Z tym jesiennym wiatrem odtańczą daleko, i nie skończą tańczyć, aż za siódmą rzeką. Aż za siódmą rzeką, Aż za siódma górą, Aż je śnieg przykryje Grubą, białą chmurą 👄 dla Was i do następnego wejścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobitki 🌻 U nas o dziwo sloneczko i nie jest prze zimno, wiec posylam troszke promyczkow tam gdzie potrzebne :) Rzena, a czemu dlugi weekend? U nas tylko dwa dni, u was wiecej? Kaszubko, Erato, oj oj oj, nie krakajcie tak duzo, tylko grzecznie czekajcie na Mikolaja!!!! Powiedzialam, niespodzianka, wiec teraz moje usta zamkniete na klucz!!! :D:D:D:D Rebeko, strasznie w tej Francji ze Boze Narodzenie tak krotko trwa. Ale za to wiem ze macie inne tez swieta i dni wolne od pracy, ktorych nigdzie indziej nie ma. My tez na 99% bedziemy w domciu, wiec tez poklikam do ciebie :) A teraz wracam do pracy, do szybkiego potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - mamy cztery dni wolne od pracy... począwszy od soboty.... bo jest 11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM... Kaszubko 🌼dzieki za pocieszenie ,bo tak sobie pomyslalam ze komus zawadzam i mnie .... DZIEKUJE za róże i misia...hihi narozniczek świetnie wyszedł dzieki👄,probowalam cos wyslac do Ciebie -pewną kartke,ale mi nie wyszlo...:( Pisalam wczesnie ze bardzo sie ucieszylam ,na wiesc ze Kasia przyslala ci zdjecia i mam nadzieje ze juz regularnie bedzie je wysylac :)👄 DEA👄dzieki za promyczki mam nadzieje ze niedlugo dojdą ,bo u mnie zimno,pokazywali ze ma byc 12 stopni ,a jest zaledwie 8:( Moja znajoma w pracy ma córke w Twoim "mieście"i w TESCO kupuje koszonki formy ORZECH i są b.dobre:Di kapusta równierz:D A z tym wikendem to dokladnie tak jak KASZUBKA napisała 90 rocznica i w moim miescie 11.11o8. jeszcze jest świeto "sw.Marcina,w tym dniu jemy przepyszne rogale "MARCIŃSKIE" których w rzadnym innym miescie nie ma:D:D:D:D.Ztego co wiem tez macie długie wikendy ,ale w innych tarminach:) i napewno w tedy duzo odpoczywasz👄 acha ,jeszcze nawróce do pieczarkowej:Du mnie w domu nie wolno miec grzybów MM zatrul sie w dziecinstwie i nawet pieczarki nie ruszy :( papa👄 Miłej pracy :D Erato👄no no ...niezłe foty fiu,fiu...a ten przystojniak ile juz ma 🌼ów...hihi...dzieki👄 i zycze smacznego przy sałatce:D REBEKA👄jak Twojemu nie dorasta to mu taborecik podstaw...hihi...rzartuje👄.Pozdrawiam. ANNAPO👄;)Ja ogień juz od miesiąca mam ,bo MM jest zmarzluch i ponizej 25 nie mam prawa być😠 a mi za duszno i potem okna otwieram...:D WESOŁA👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w piatek w sloneczny i cieply dzien,na dzis juz koniec,zabieram sie za porzadki i obiadek. (fajnie) Goju 👄 co tak slabiutko? Pozdrowionka 🌼 Rybko 👄 ja do spania to jestem pierwsza ale swego czasu bardzo lubialam spac jak nikogo w domku nie bylo,za to w weekendy wstaje wczesnie - a pozniej czekam az towarzystwo sie wyspi :D milej i pracki na dzis 🌼 Rzena 👄 dziekuje za meila,tak sobie wlasnie wszystko wyobrazalam - super- Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 mile powitanie na dzis -super muzyczka- trzymamy z Toba w grudniu nic sie nie martw. -buziaki dla ,,brzusia,,🌼 Wesola 👄 oooo dzis - ten dzien? - 🌼 Kaszubko 👄 ja rowniez nie widzialam wpisow wieczorkiem,dziwne - Pozdrawiam Ciebie 🌼 Dea 👄 tak - cicho sza - czekamy na ,,Mikolaja,, buziaki dla Myszki - 🌼 - a teraz zycze wszystkim - Milego Dnia - i posylam duzo slonka i 👄 🌼 - bede na podgladzie ale na razie zmykam pa,pa 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - zdjęcia, które dostałam od wnuczki Kasi - to cenna pamiątka dla mnie męża.... to zdjęcia nagrobków jego najbliższych krewnych. A dla Was szykuję coś o wiele weselszego - troszkę już zrobiłam.... część wyślę jutro - resztę chyba w niedzielę :D Erato - na innych topikach jest podobnie - niby są wpisy.... a jednak ich nie widać .... i to najczęściej bywa tak wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obiadowo :D....no jakos tak wyszło ,ze nie było czasu na ranna kawke z Wami :(...a i teraz nie wiem jak długo posiedze..:( A moze ktoras ma ochote na pierogi ruskie z cebulka,a jak ktos woli na słodko to sa tez z truskawkami...tylko jesc:).. Rzeno...nie przejmuj sie ,nam sie tez juz zdazało nie widziec wpisow,czasami samemu sie przycisnie ,nie tam ,gdzie trzeba ,czasami cosik kafe pokiełbasi,ale ogolnie przeciez dochodza :).. Dea...no ,no ładnie to tak nas zostawiac z taki niespodziankami :)...widzisz teraz wszystkie bedziemy wyczekiwac tego Mikołaja ,gorzej niz dzieci,ale jak ie ma wyjscia to poczekamy.... Rybko...ja tez wiecznie jakas niedospana ostatnio chodze i nawet kawa nie bardzo pomaga,dobrze chociaz ,ze praca na dworze,to przynajmiej organizm dotlenie przy ziewaniu :)... Rebeko...ja tam plany na dzisiejszy wieczor...maz w trasie ?... Erato...jakos nie mam ostatnio do Ciebie szczescia,ładny koniec jak widze ,ze juz masz jakies porzadki w planie:) Kaszubko...widziałam ,ze cosik od Ciebie w skrzynce ,ale nie dałam rady jeszcze obejrzec...postaram sie jak najszybciej ... Pozdrawiam wszystkie miłe panie i zycze miłego dzionka... Obiad w miłym towarzystwie zjadłam ,to moze jakas kawke ,albo herbatke wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...bardzo dobry wybor ,bo do tego zrobiłam tez taki gesty slodki sos z truskawek,jak to pachnie ;)...poczte juz przejrzałam ,i stwierdzic musze ,ze w tych tekstach duzo prawdy :) ;) Za chwile bede karmic nowa partie domownikow,a potem musze pojechac z M na pole i znowu bedzie wieczor...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zena - nie zartuj,zawsze jestes tu mile widziana- nikt nie zglasza Twoich wpisow :D - ten przystojniak juz 18-a - niedlugo juz moze rozpoczac swoje zycie,ale ciesze sie ze jest taki rozwazny,twierdzi ze ma czas-jego najlepszy kolega w marcu bierze slub z corka mojego M - i moj synus jak na razie sie smieje ze ten zwiazek dlugo nie potrwa bo chlopak sie nie wyszalal- ja sie ciesze na ten tok myslenia -wygladasz swietnie na zdjeciach -tak trzymaj i syn juz jaki duzy.Pozdrawiam 🌼 Kaszubko - tak wiem,zauwazylam to - raz przytrafilo sie nawet mnie -wieczorkiem pisalam a dopiero na drugi dzien byl wpis :D - to nic,🌼 Annapo - pierogi ruskie i z duza iloscia cebulki smazonej-pycha- zapros mnie,zapros :D -u mnie jedza ze smietana -ja odwrotnie- a wracajac do pracy ja mialam koniec a w domu to co innego-zawsze jest co robic,sam obiad -ile to robotki -dzis robie piersi z kurczaka i kalafiorek-pyszniutki,zapraszam,M juz krzyczy ze wolalby z jajeczkiem i kefirkiem ale nie bedzie mi tu planow psul :D:D - pije z Toba kawke hihi 🌼 - chwilka na papieroska i do kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×