Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko ❤️ zgadza się - więcej zdjęć z mojego miasta mogę zawsze Ci dosłać - sporo ich mam :D Trochę też jest na Garnku - na fotoforum wpisz tylko nazwę mojego miasta :D Powoli szykuję się do wyłączania kompa - a więc dobranoc :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Tylko przywitam się i uciekam do pracy. Komu w drogę, temu czas. Pozdrówki ślę wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie w poniedzialek juz z nowego biura :-) Troszke dzisiaj bedzie napewno zamieszania ale postaram sie byc chociaz na podgladzie... Po 🌻 posylam i zycze MILEGO DNIA dla wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 jest mglisto, ponuro i zimno - brzydki początek listopada :D Stawiam szybciutko gorącą kawę i malinową herbatkę.... wystawiam też listę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna! :) U mnie tez buro, no ale to juz Listopad - jak sobie pomysle ze czlowiek przez nastepne miesiace musi funkcjonowac prawoe bez swiatla dziennego to az mi sie slabo robi… Depresujace. Kaszubko, dzieki za fotki, piekna ta z misiem :) 😘 Rebeko 😘 no to wszystkiego najlepszego w pierwszym dniu na nowym miejscu :) Co do dzidzi, my, tzn ja nie chcielismy wiedziec, wiec kupowalismy ciuszki w kolorach \"neutralnych\", wozek koloru \"dzinsowego\", itd. Ach te zakupy, to bylo ekscytujace!!!! I mase rzeczy niepotrzebnych tez sie nakupowalo… jak chcesz to strzelaj z pytaniami to ci powiem co sie sprawdza a co nie. Rybko 😘 cos ty dzisiaj taka szybka? Erato 😘 sciskam cie mocno mocno. Bedzie dobrze! Wszystkim Paniom duze poniedzialkowe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatif
Cześć babki! Bardzo dziękuję za Wasze zdania na temat realizacji mojego głupawego pomysłu czyli kupna glanów i chyba mnie przekonałyście że nie należy si.ę przejmować . Do Annapo mam pytanie odnośnie córki która je nosi. Prosze powiedz mi czy one są rzeczywiście takie ciężkie i chodzi się w nich jak w butach kosmonauty i no i oczywiście się hałasuje , np. na schodach :) A co do wszystkich Was to bardzo dziękuję za zaproszenie do klubu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Podpisuje liste i na razie tylko 🖐️,wiecej napisze pozniej,dzis pracuje caly dzien,posylam 👄 i 🌼 zyczac milego dnia 🌼 Dziewczyny dziekuje bardzo,moje podejscie sie nie zmienilo faktem jest tylko to ze ,,wiem,, co mam -buziaczki dla Was -do pozniej,pa,pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu za pamieci posyłam wsiem po 🌻 i 👄....i jeszcze spore ilosci słoneczka przede wszystkim do naszych \"angielek\" ;)...u mnie na razie jest...to sie dziele :)... Beatif...odpowiadam:jak dla mnie to rzeczywiscie sa bardzo ciezkie ,ale gorsze jest chyba to,ze takie sztywne,chociaz jak Cie ktos niechcacy nadepnie to na pewno nie odczujesz :D,bo maja z przodu takie wzmocnienie...jesli idzie o głosnosc,to szpilki sa duzo głosniejsze i na koniec : chodzenie w nich raczej porownałabym do butow narciarskich,bo nie wiem jakie buty nosi kosmonauta,a buty narciarskie juz miałam na nogach :)...mam nadzieje,ze odpowiedzi Cie zadowola.... Rebeko...no to zycze z calego serca,by Ci sie dobrze pracowało na tym nowym miejscu,a ucznia juz zostawiłas odlogiem?...a jesli idzie o aure ,no to sie nie bede wypowiadac ;)...zawsze mowie ,ze po \" niej\" mozna sie wszystkiego spodziewac :) Rybko...no coz miłej pracy,a jeszce milszego odpoczynku po :)... Dea...mnie sie tez ta z misiem najbardziej podoba,ale miasto Kaszubki tez ładne...całuski dla Myszy.. Erato...moja droga ,jak mozna cały czas pracowac?...to jakis nałog:).. Wesoła...ja tez... Moje drogie nie wiem ile teraz bede miec czasu w najblizszych dniach,bo moi tesciowie pojechałi do szwagra i mimo ,ze fajnie miec cały dom dla siebie ,to jednak przybyło mi tez sporo dodatkowych obowiazkow....takze z gory przepraszam jak kiedys mnie nie bedzie ,ale postaram sie wpadac w miare mozliwosci .... Teraz pedze powiescic firanki,ale jeszcze zajrze...👄 wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatif 🌼 a może byś się zaczerniła ???? teraz, gdy piszesz na pomarańczowo, każdy może się pod Ciebie podszyć :D Annapo - do obróbek i przeróbek ściągam zdjęcia innych autorów] z Garnka - teraz znalazłam fajne zdjęcia z kotami przy kompie - później je dostaniecie - już przerobione - takie zdjęcia można legalnie mieć na własny użytek... to nie jest kradzież... nie wolno jedynie wrzucić je do netu na jakieś fotoforum :D Wesoła - kiedyś, któregoś dnia zrobimy topikowy dzień Wesołej - każda z nas tylko wpisze jedno słowo lub ikonkę hhiihihi :D może być ??? co Ty na to ???? Dea - ja też kocham słońce - trudno mi będzie przetrwać najbliższe miesiące :D Erato - słodkie te buziaczki :D Rebeko - powodzenia na nowym miejscu :D Rybka - częściej wpadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ten pomysł na dzien Wesołej ,bardzo przypadł mi do gustu :D...mysle ,ze Wesoła tez bedzie \" za\"...:D... firanki juz wisza...amnie zaczeło burczec w brzuchu ,to znak ,ze trzeba zajrzec do kuchni:dzisiaj pomidorowa z makaronem i kotlet schabowy,z ziemniakami i sałata lodowa ...moze sie ktos skusi ,to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - dzieki 😘, bede pytac :-) Ja sobie narazie musze pochodzic po sklepach i zobaczyc co mozna wogole kupic... bo na dzien dzisiejszy to mam taka baaardzo chaotyczna liste zakupow w glowie ;-) wiem napewno ze musimy kupic lozeczko, wozek i fotelik do samochodu... a reszta zlewa sie w jedno ogolne pojecie \"wyprawka\" :-D :-D :-D Kaszubko 🌻 - ten \"Dzien Wesolej\" to strzal w dziesiatke !!! Bea 🌻 - widze ze ostateczna decyzja jeszcze nie podjeta :-)...? Erato 🌻 - milego pracowitego dnia :-) Wesola 🌻 - 🖐️ Ania 🌻 - masz szczescie ze ja juz po obiedzie :-P bo brzmi smakowicie... zwlaszcza ta pomidorowa, bo u nas zupy tylko od swieta... jak zostanie to zjem troche na kolacje :-D Moj uczen juz lata na wlasnych skrzydlach ;-)... teraz ja sie zaczynam uczyc :-) Napewno doskonale sobie poradzisz z dodatkowymi obowiazkami ale zycze powodzenia :-) i... czekamy cierpliwie :-) Stawiam poobiednia kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ...i ide sie dalej uczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie, ze mój pomysł Wam się spodobał :D Annapo ❤️ Rebeka ❤️ mam dziś pizzę..... ale wolałabym coś innego - ale nie wiem co hihiihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za oficjalnym Dniem Wesolej ;) Aniu, dzieki za buziaczki dla malej lobuziary, a ta pomidorowa to mi znowu narobilas smaku, niedobra ty! Szkoda ze juz mam zupke od wczoraj :( OJ duzo pracy od poniedzialku, wiec odlatuje Kochane, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżabelkaaaa
Witam :) A ja kupiłam sobie zupę cebulową i jutro upichcę na obiad cha cha, sama jestem ciekawa jak to smakuje. Poszłam do pracy...ech kobitki po tym tygodniu w domku ciężko było się zmobilizować i ruszyć do naszej trudnej ..aczkolwiek "kochanej" młodzieży :) I tak jakoś ciągle znowu chciało mi się siiiku...kurcze jak już teraz mi tak pęcherz nawala, to co będzie za 10 laat :'( ? Piję herbatkę ziołową z cytryną, może coś pomoże...wpadnie ktoś do mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupę cebulową zawsze gotowała moja mama - ja tego nie potrafię :D Izabelka - musisz zabrać się za swoje nerki i to jak najszybciej. Zgłoś się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Ciekawe kiedy będzie ten dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w tą niedzielę :D a może w każdą niedzielę :D Głosujcie moje kochane ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko ❤️ gratuluję córeczki, chociaż też uważam, że imiona powinniście wybrać dla chłopca i dziewczynki. Mojej koleżanki siostra jak poszła na usg, to lekarz jej powiedział, że będzie dziewczynka, a dwa tygodnie przed porodem okazało się, że jest chłopczyk. Dziewczyna nie mogła spać po nocach, chociaż to była druga ciąża i miała córeczkę, więc powinna się ucieszyć, że drugi będzie chłopiec, ale była już tak nastawiona na dziewczynkę. Teraz oczywiście z mężem są szczęśliwi z takiego obrotu sprawy. Erato ❤️ ściskam i wierzę, że się uda 👄 Kaszubko ❤️ dziękuję za zdjęcia, jak zwykle super,. Chociaż nie, są coraz lepsze. Tęsknię za Wami, bo ciągle brakuje mi czasu, żeby z Wami poplotkować. Od 6:15 jestem na nogach i cały czas coś się dzieje. A oprócz tego przez kilka dni bolała mnie głowa, dzisiaj jest pierwszy dzień bez bólu, aż chce mi się żyć. Sama nie wiem o co chodzi, ale chyba to od kręgosłupa, będę musiała znowu wybrać się do fizjoterapeuty na zabiegi. Byłam dzisiaj na świetnym meczu piłki ręcznej. Normalnie jakiś kibol się ze mnie robi :-) Rebeko też się wczoraj wkurzyłam oglądając F1. Szkoda Massy i Roberta, bo ciężko pracowali, ale mam nadzieję, że w następnym sezonie to będzie ich czas. Wszystkim przesyłam 👄 i wielki bukiet 🌻 🌻 🌻 A, tak mi się przypomniało jak piszę o bukiecie. Jakiś czas temu ktoś pisał, chyba Erato,że dostaje często od M kwiaty - kochana zazdroszczę Ci. Ja uwielbiam kwiaty i mój M o tym doskonale wie, ale jakoś nie potrafi zrobić mi przyjemności poprzez prezenciki kwiatowe. Pewnie uważa, że to bezsensowne wydawanie pieniędzy (materialista jeden). A teraz już spadam spać, bo jutro znowu będę nieszczęśliwa jak usłyszę dźwięk budzika. Pa 🖐️ P.s. BUDZIKOM ŚMIERĆ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm i goraca, aromatyczna kawe na stole stawiam... od razu tez wyciagam liste, bo widze ze ta metoda daje dosyc dobre rezultaty ;-) :-D Wesola 🌻 - te dzien bedzie ustanowiony tylko pod warunkiem ze Ty w tym dniu tez zmienisz zwyczaje i napiszesz baaardzo duzo :-)... moze byc wierszyk :-D :_D Kaszubko 🌻 - niedziela :-) Goja 🌻 -napewno bedzie tez meskie (rezerwowe)... za 10 tygodni mam nastepne USG to mam nadzieje ze bedzie jeszcze potwierdzenie :-) Posylam po 😘 i zycze MILEGO DNIA ... ale bede sie starala zagladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 znów jest ponuro, mgła powoli opada. Goja, ja też nie cierpię budzików... nie mam zegarka już od kilku lat i dobrze mi z tym :D a kwiaty - lubię dostawać, lecz mąż nie lubi na nie wydawać kasy... jak już, to kupuje coś praktycznego i to w jego guście, a że gusta mamy odmienne - to "robię dobrą minę do złej gry" Moja Ola miała być chłopczykiem - jeszcze na kilka dni przed porodem tak twierdzili lekarze :D Dziś oprócz kawy na stoliku lądują świeże bułeczki i twarożki wiejskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz stawiam herbatki trzy i kawki dwie, do wyboru :) Annapo, wiesz co wczoraj zrobilam na obiado-kolacje? schabowe! Twoja wina!!!! Ale pycha wyszly :) palce i talerze lizac :D:D:D spadam do pracy, wszystkim paniom duze 😘 i 🌻 na rozpoczecie dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Widze ze dzis Rebeka pierwsza,jak milo - ja niestety wczoraj padlam na pyszczek,wystarczy zrobic dzien wolnego a pozniej nie mozna sie wyrobic,mialam wczoraj dosc pracowity dzien,ale ciesze sie bo skuteczny,wieczorkiem usnelam przy telewizorze -hmmm wieczor 1w nocy :D Rybko 👄 dzis rowniez milej pracki 🌼 Rebeko 👄 wreszcie w nowym biurze i pewnie juz kompa masz dla siebie,chocbym chciala kliknac z pracy to zawsze mam kogos za soba i raczej brak czasu na refleksje- aj ale juz niedlugo,jak tylko przyjda moje papiery z kursu to zostaje sama hihi juz po treningu,ale szykuje mi sie jeszcze jeden kurs 130h i dosyc daleko od miejsca zamieszkania,ale za to blisko Dei :D -niecierpliwie czekamy na nastepne ,,usg,,🌼 Kaszubko 👄 ja tez jestem za dniem Wesolej-chociaz juz prawie wczoraj mialam ;) dziekuje za przesylki-super- i jeszcze raz buziaczki-dziekuje 🌼 Beatif-👄 -ja tez za przefarbowaniem sie na czarno u Ciebie.Pozdrawiam 🌼 Wesola 👄 Annapo 👄 nie ma sprawy ,rozumiemy Cie,jak znajdziesz chwilke to wypocznij Kochana a nie martw sie o nas - my poczekamy :D - a Ty sie nie przemeczaj,firanki poczekaja ;) - kurcze tez mnie to czeka i jeszcze okna a jak sobie pomysle ze musze poprac wlochacze na podloge to az mnie skreca tyle pracy z nimi jest,bleee, -pamietam moj pierwszy Bieg Gwarkow - kilka km na nartach - miejsce po srodku ale jakie przezycie,zreszta my z gor to u nas to normalka ale teraz jakos nie ciagnie mnie na narty- i pisze sie na ta zupke pomidorowa bo narobilas mi smaka- ja zrobilam na wieczor racuchy,pycha juz dawno nie robilam ale ,,smierdzi malizna,,-tak mowila moja babcia 🌼 Dea 👄 jak to na wyspach-praca,praca i jeszcze raz praca-zwalniamy :D - buziaki dla Myszki 🌼 Goju 👄 ja dzis bylam nieszczesliwa slyszac budzik,czasami mam ochote zastrajkowac i po prostu nie isc -fajnie co- czasami moge tak zrobic ale to rzadkosc,szkoda ze M nie robi Ci takich niespodzianek- fajna sprawa ale zauwazylam ze to tez rzutuje na naszych kolegow,sa bardziej romantyczni dla swoich partnerek,zreszta partnerki wrecz tryskaja radoscia- moze mow glosno w domku co sprawiloby Ci przyjemnosc,zycze spelnienia zachcianek i milego dnia 🌼 - kurcze widzailam tylko Rebeke a tu juz tyle wpisow-swietnie mala kawka na poczatek dnia? dziekuje jeszcze raz dziewczyny i sle moc 👄 i 🌼 zaraz zmykam do pracy ale ja juz dzis od 6-ej na nogach zdazylam juz pozwiedzac o poranku kilka miast-teraz lece w papierki-Milego Dnia wszystkim pa 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ale nowe slownictwo,sama czytam i sie smieje :D Izabelka 👄👄👄 za to masz trzy bo Ciebie nie wymienilam,ciekawa ta zupka napisz jak smakuje bo tez nigdy nie probowalam 🌼 Rudamaxi 👄 Ellisa 👄 Rzena 👄 -i dla wszystkich 👄🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i podpisuje liste,na razie tylko tyle ,bo musze ruszyć w miasto ,ale po przyjezdzie sie zamelduje :)...miłego dzionka wsiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Deszczowo-kapuśniakowo, Szaro-buro, I ponuro, Liście z drzew spadają, Do refleksji skłaniają, Zaduma nad jesienią, I czekanie...... Na śnieg, Na święta, Na pierwszą gwiazdkę, Na Nowy Rok, Na wiosnę, Na coś......... Może na wielką miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×