Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Przez całą noc jakiś bezdomny kot co jakiś czas wskakiwał na parapet okienny ... Psotka budziła się i zaczynała szczekać, prosiła o wyjście na dwór.... przeganiała intruza i za kilkadziesiąt minut znów była powtórka z rozrywki :D Jestem niewyspana. Rebeko - jedyne kontakty jakie mamy z Anią to topik i @.... to trochę za mało - poproszę Anię, aby dała mi swój nr telefonu 🌼 Wesoła - zostało jeszcze chociaż troszkę tego budyniu ???? :D Pierzyny - zdążyłam już zapomnieć, że je miałam.... zrobiłam z nich poduszki - w moim małym mieszkaniu zabierały za dużo miejsca :D Dopiero dziś zabieram się za robienie sałatki... jakoś wcześniej nie dało rady :D To Basi pierwsze kucharskie dzieło - zaraz wrzuciła je do Garnka, abym mogła zobaczyć i pochwalić dziewczynkę. :D http://x.garnek.pl/ga8087/aafd9348214d13a3546049a3/w_koncu_jestem_kucharka.jpg http://x.garnek.pl/ga2134/55aaa4d56cc138a3546050a3/moja_samorobotna_dzisiejsza.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Przepraszam za wczoraj ale nie mialam zbytnio czasu ani humoru zeby pisac,jak wiecie corka M wychodzi za maz - termin ustalony na 19-ego lutego - ale problem jest z jej mama - dziewczyny czy to nie glupie,ze mamy juz wszyscy poukladane swoje zycie a ona powiedziala ze nie przyjedzie jak ja bede, . To dla niej przykrosc,ale sama ma chlopa z ktorym zyje w zwiazku to jest ,,ok,,oni maga byc tylko ja jej zawadzam- wiecie co mam to gdzies.-napewno dojdzie do ostrej wymiany zdan,chociaz ja zapewniam ze nie z mojej strony. Poradzcie mi jak mozecie co mozemy kupic w prezencie slubnym,jestem tu zielona i wiadomo to jego corka a nie znajoma,M myslal o wycieczce-cholera znowu koszty,ale trzeba,ja niemam bladego pojecia-koniec roku znowu wydatki-jedno co powiedzialam bo corka chciala abysmy sie dolozyli do slubu ale ona od 1,5 roku mieszka na swoim i na dodatek pracuja oboje,nikt tak szybko nie kazal im bral slubu,ani my nie jestesmy przygotowani na takie wydatki-zreszta czasy sa inne.Matka ma w Polsce swoja prywatke i jej nie stac na bilet a my mamy ponosic koszty? Dzis mamy z M kolejna rocznice naszego zwiazku- hmmm juz nascie,(kolejne) to nie rocznica slubu ale ale 11 lat zylismy bez slubu- ta jest wazniejsza wiec od rana mam dobry humor i nawet dzis juz koniec pracy,ale za to musze troszke pojezdzic i pozalatwiac niektore sprawy,nazbieralo sie. - a teraz zapraszam panie na kawke i serniczka. Dea 👄 pracowalam wczoraj caly dzien i nie mialam czasu zajrzec na kafe a wieczorkiem mialam problem zeby wejsc,ale nic sie nie martw - jestem z Toba,my tu nie mamy wolnego.🌼 Rebeko 👄 dziekuje za fotki -faktycznie brzusio jeszcze maly i nic nie widac-czekam na te z profilu:D - u was wolne to odpoczywaj Kochana 🌼 Kaszubko 👄 Buziaki dla Ani -moze dolaczy do nas? a dla Basi duzy buziak za te pysznosci 👄 - u mnie cala nac byla taka wichura ze malo nas nie wywialo- tak dlugo pisalam ze bylas szybsza za to razem wypijemy kawke 🌼 Wesola 👄 zostalo jeszcze tego budyniu? ja tez wystawiam lapke 🖐️ 🌼 Ania 👄 machnij chociaz lapka 🌼 Wszystkim paniom posylam slonko i 👄 na nowy dzionek zyczac milego dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D stronka moja,cos ostatnio mam szczescie do otwierania ;) stawiam za to ,,Baileys,, moze zbyt wczesnie ale odrobinka nie zaszkodzi hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - długo namawiałam - ale nie udało mi się - może Wy spróbujecie :D Nie mam zielonego pojęcia co na prezent - teraz wszystko się pozmieniało - kiedyś było łatwiej coś wykombinować :D Piotrek wczoraj mówił, ze teraz jego przyszła teściowa wyznaczyła termin ich ślubu - następne lato... ciekawe, czy do tego dojdzie - już tyle razy zmieniali terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry świątecznie niepodległościowo🌻 kurczę 90-ta rocznica,a mi jakoś trudno sobie wyobrazić,że moi przodkowie żyli pod zaborami........ Po budniu tylko mgliste smakowite wspomnienie zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ❤️ Jestem juz po wszystkim,zostaly tylko dwa telefony do wykonania i zrobienie obiadu,hmmm dzis sos pieczarkowy. Kaszubko - a dlaczego oni tak przekladaja ten termin slubu? Aniu od Kaszubki 👄 zapraszamy Cie do nas na pogaduchy - wpadaj i pisz co popadnie 🌼 Wesola - to rzuc tym mglistym,,smakowitym wspomnieniem :D:D:D- i narobias smaka. - kawka popoludniowa |_|? - a gdzie Dea? nie pracuje dzisiaj? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Erato Ty badź ponad ten motłoch. Zlekceważ ją przy spotkaniu na ślubie. Co kupić na prezent? To bardzo trudne. My też niedługo będziemy mieli problem z prezentem. Zmanierowane to towarzycho i co by śmy nie kupili to na pewno będzie skrytykowane. U Ciebie będzie podobnie. Przy kawie pozdrawiam Was. Dziś mam upragnione wolne. Nie wychylam nosa poza drzwi mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 👄 a ja wlasnie wybieram sie po ,,Champagne,, trzeba wzniesc toast w ta rocznice,a tym slubem sie tak nie przejmuje,wlasciwie tylko tej konfrontacji-to jest kobieta ktora miala dlugie lata problem alkoholowy i nie wiemy jak sie zachowa,widziala mnie pierwszy raz rok temu -od tamtej pory sauna,solarium,karuzela:D ale wiesz jak to jest -nie pomoga fale wisly ;) nie obrazajac nikogo ale ona probuje sie ze mna rownac (starsza jest o 15 lat) wlasciwie to myslimy ze celowo przyjedzie sama aby zrobic dym,obiecalam ze sie powstrzymam ale nie bede sobie pozwalac na wchodzenie mi na glowe albo obrazanie,tu bedzie krotko- zycze Ci milego wypoczynku - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erato to ja też się wybiorę po coś, tyle że bez okazji. Albo z okazji 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kieliszeczek przechylilam M kupil mi sliczne anturium w doniczce i nawet syn mnie zaskoczyl bo zaprosil nas w sobote do knajpki na drineczka :D - a u Ciebie wszystko wporzadku? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stara bida. Po tamtym wydarzeniu ciężko bardzo mi się pozbierać. Nie pogodzę się nigdy...Wspomnienia i łzy się przeplatają... Ech szkoda gadać. Ale tak ogolnie tu i teraz jest dobrze. Dziecię miało urodziny, zaraz moja lepsza połowa też będzie miała. Znów trza maluśki prezencik i znów niemaluśki problemik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - przytulam Cie mocno,choc nie bardzo sie orientuje co sie stalo,jak nie chcesz to nie pisz 🌼 tak za niedlugo swieta i prezenciki dla wszystkich u nas jeszcze ,,andrzejki,, obchodzimy imieninowo i akurat wszyscy z rodziny na koniec roku maja jakies imprezki,buzaki dla corek i Wszystkiego Naj dla nich oraz duza buzka dla Ciebie,trzymaj sie - jestesmy z Toba,a teraz lampeczka na rozluznienie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 😍 U nas dzisiaj dzien wypoczynku (oby takich wiecej :-) )wiec tylko Wam pomacham lapka 🖐️ i pozycze milego wieczoru... choc juz niewiele go zostalo ... :-( Duza 😘 dla wszystkich milych pan :-) i do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też życzę wsiem dobrej nocki. Czas już na mnie. Boli mnie nieprzeciętnie kręgosłóp z racji dni takich a nie innych. Idę się wypoziomować. Milych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nie pisze bo nie chcę Wam smucić:( Jestem tak mocno zmęczona i jeszcze bardziej zdołowana że wszystko mnie przerasta pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie i pozdrawiam serdecznie 😍 :-) !! Dziewczyny, nie dawajcie sie ! Choc czasami ciezko, zycie nie jest uslane rozami ale kazdy poranek jest zapowiedzia nowego, byc moze ;-) lepszego dnia :-) http://www.youtube.com/watch?v=zKuOxOQedSE Stawiam goraca, aromatyczna kawe na stole, wyciagam liste i bardzo prosze o podpisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻staram się nie dawać ale to nic nie zmienia i dalej boli:( Jadę w piatek do topikowej koleżanki z moim synem,wracamy dopiero w niedzielę, mam nadzieję, że ten wyjazd da mi siły na dalsze dni:) dzieki za U2😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czego z calego serca zycze :-) 😍 Ja tez dostalam dzisiaj op... od M na "dzien dobry" bo trzsnelam drzwiami do lazienki :-O... pozniej przeprosil, ale co z tego jak juz przykro sie zrobilo :-( ... Dobra kochane, koniec zartow - zaraz wyciagam tak dluuuuuga linijke i po lapkach bede bila ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻 - za taka kawe to wszystko masz wybaczone ;-) ... dla mnie poprosze ta expresso ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka jest twoja a ja mam jakiegos lenia dzisiaj od poltorej godziny zbieram sie do prasowania zlozylam tylko bielizne i nic mi sie nie chce,leb mi peka,a pranie lezy na desce i wola\" POPRASUJ MNIE.POPRASUJ!!!!\" A ja jestem slepa i glucha i nie chce mi sie podnies czterech liter:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - pomogla bym Ci ale sie spoznilas, ja prasowalam w poniedzialek wieczorem... :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka jest twoja a ja mam jakiegos lenia dzisiaj od poltorej godziny zbieram sie do prasowania zlozylam tylko bielizne i nic mi sie nie chce,leb mi peka,a pranie lezy na desce i wola\" POPRASUJ MNIE.POPRASUJ!!!!\" A ja jestem slepa i glucha i nie chce mi sie podnies czterech liter:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wczoraj net był okropny - bardzo wolniutki - nie miałam szans na jakiekolwiek wpisy, a dziś..... byłam na długiej randce ze słonkiem :D Za 49 dni koniec paskudnego roku - nareszcie.... bo już mam go serdecznie dosyć i nie tylko ja :D Co się dzieje z resztą dziewcząt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - nie mam zielonego pojecia ...:-( ... moze to jeszcze poweekend\'owe rozleniwienie ...? A randki troche zazdroszcze ;-) ... u nas znow sie zrobilo ponuro :-( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×