Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Erato - już jest szarlotka hihihiih i na dokładkę sernik :D Tak krzyczałaś, że ze strachu mój net powrócił :D Była również Kasia - pogadałyśmy... buziaki też były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - rano musi byc kawa.. bez tego nie jestem w stanie otworzyc oczu... o mleko juz sie sama postaram :-) Kaszubko - znow kusisz ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////
Dzisiaj była żona Gosia bedzie na TVN o godz 15:45 w programie "ROZMOWY W TOKU'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie wiem kto to jest \"byla zona Gosia \" ;-)... Uciekam do domku... wszystkim zycze milego, spokojnego ( albo szalonego ... to jak juz kto woli :-P ) wieczoru :-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej, tu Wasz brunet :-) Rebeko 🌻 obiad, to ja jadam dopiero ok.17, a w pracy co popadnie. To jogurcik, to jakaś bułeczka, kanapeczka tudzież ciasteczka i rośnie dupeczka :-D ale rym mi wyszedł. Erato🌻 do trzech razy sztuka :-) chciałam tylko dodać, że szarlotka, czy szrlotka (jak zwał tak zwał :-D) też jest moim ulubionym smakołykiem. A z ptasim mleczkiem, to widzę, że wszystkie mamy tak samo - wciągamy całe pudełko na raz :-D Annapo 🌻 wielka buzia dla Ciebie 👄 🌻 ❤️, trzymaj się kochana, sama nie wiem czemu (komu), ale się nie dawaj. Jesteś przecież silną kobietą, że o nas wszystkich gotowych do pomocy nie wspomnę ❤️ Pozdrawiam wszystkie miłe panie i idę spać. Jutro będę miała ciężki dzień. Rano jadę do Czech, wrócę pewnie ok.16:00, a na 16:30 mam w szkole zebranie u mojego syna,później na 19:00 na aerobik i zabraknie mi doby. Nie wiem kiedy zjem obiad, ale co tam, bez jednego obiadku przeżyj :-) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać dupeczka, a zrobiły się gwiazdki w środku dupeczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, już kumam po prostu nigdy nie używałam takich słów :-D na topiku, niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry deszcz i śnieg mnie rano przywitał. Mam wreszcie wolne, chociaż tak ni z gruszki, ni z piertuszki. Szefowa ze swym \"słodkim\" uśmiechem kazała na siłę nam brać wolne, gdyż do końca roku ma być wykorzystane. Miałam dziś pójść zrobić badania ale ... mogłabym tu wynienić listę argumentów na nie. Jednakże najważniejszym jest - bo m się nie chce. Wczoraj namarzłam się biegnąc do autobusu, więc dziś za takie atrakcje dzięki serdeczne. goja 🌻 kup czekoladę studencką. Najlepiej gorzką z bakaliami. Anna 🌻 cholercia, co się porobiło??? W akżdym razie współczuję. Podchodź do wszystkiego troszkę z dystansem. Miej w *** sobie nieprzychylnych😘 dla Ciebie No cza sie zabrać za zapuszczony dom do potęgi entej. Jeszcze dziś horror, bo kota zanieść do weterynarza. Pewnie będę podrapana i pogryziona. Miłego dnia wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i narodzila sie nam nowa swiecka tradycja... :-D :-D Tak wiec tradycyjnie : WITAM SERDECZNIE wszystkie mile panie. Na stoliku juz stoi kawa... a herbatke mozna zrobic bo czajnik tez jest pod reka :-) Wykladam tez liste obecnosci bo dostrzegam lekkie rozluznienie dyscypliny ;-) :-D :-D :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 - wyprzedzilas mnie :-) Masz swieta racje : nie wolno walczyc z wlasnym organizmem - jak mowie ze mu sie nie chce to znaczy ze mu sie nie chce :-P... Taki niespodziewany dzien laby tez jest czasami potrzebny. Mam nadzieje ze Cie Mika delikatnie dzisiaj potraktuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Całą noc padał deszcz, a teraz słoneczko :D Listę podpisuję hihiihihi :D Zastanawiam się nad wyjściem do sklepów.... Rybka - miałam kota, który za każdym razem zesikał się na moją spódnicę - w trakcie badania u weterynarza - trudno było pozbyć się tego zapaszku :D natomiast obecna kotka jest pod tym względem miła i grzeczna - daje się badać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów zaczęło padać - zostaję w domu :D "Dlaczego kobiety płaczą? " - Dlaczego płaczesz? - młody chłopiec zapytał swą mamę. - Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu. - Nie rozumiem, odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: ...i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne. Później chłopiec spytał swojego Ojca, dlaczego Mama płacze bez powodu? Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. ...było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedzą dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział... ...Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec... Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja szybko podpisuje liste i zmykam - weny do pisania jakos nie mam :( ostatnio nic mi sie nie chce … I ja to nie mam problemu z lenistwem, jestesmy na TY!!! ;) Annapo, ja tez nie kumam za bardzo o co chodzi, zycze tylko poprawy i to jak najszybszej. Duzo ciepla i pozytywnej energii posylam Kochana 😘 Rebeko, przepraszam za ta mzawke, ale gdzies ja musialam przeciez wyslac :p Za kilka dni zapowiadaja sniezyce, chcesz? ;) Ok, czas na przerwe objadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - a ja Cie chcialam poprosic o kupienie kilku smakolykow ... nie powiem dokladnie czego choc i tak czuje ze znow dostane bure od Goi... no chyba ze bedzie jadla ta czakolade z bakaliami :-) Dea 🌻 - no jasne ze wybacze ;-).... a sniezyce poslij koniecznie :-)... ostatni raz widzialam snieg dwa lata temu jak bylismy na nartach ...:-(... i w tym roku pewno znow nie zobacze ... Ja juz po obiedzie jestem wiec stawiam kawe ... i uciekam na zebranie... ale zamelduje sie po powrocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ Dea - zartujesz? sniezyce? no cos Ty u mnie dzis znowu slicznie 14 stopni i sloneczko- a tym lenistwem sie nie martw,ja tez jakas taka rozleniwiona :D moze to leci tak po ,,wyspie,, ;) 🌼 Rebeko - kawka i herbatka byla gotowa z rana ale wpisu braklo-hihi - to nic dziekuje Tobie za kawke 🌼 Rybko - wspolczuje -dzwonilam wczoraj do Polski i slyszalam ze w moich stronach bylo -7 ..brrr az mnie ciarki przechodza -kocham lato.🌼 Goju - brunecie :D Ty to sie najezdzisz ;) Polska- Czechy - widze ze czesto odwiedzasz te strony,powiedz jak tam z cenami? swego czasu robilismy tam zakupy ale ja mialam tylko 4 km przez zielona granice a normalnie 16 km - wiadomo alkohol przed swietami i kiedys bardzo modne bylo maslo pomazankowe hihi..teraz to juz przeszlosc ale moze ptasie mleczko tez tam masz? Pozdrawiam 🌼 Kaszubko - podpisalam liste hihi - a zalapie sie jeszcze na tego serniczka? tak do kawki -prosze :D 🌼 Annapo 👄❤️ -sluchajcie pisalam wczoraj o tym chlopcu co wywinal taki numer-zlapali go dopiero wieczorem,juz jest w wiezieniu-prawdopodobnie grozi mu 5 lat i pozniej ekstradycja do Polski i tam ma odsiedziec dwa identyczne wyroki za to samo,ciesze sie ze juz po wszystkim bo moje dzieci doskonale go znali.Pracuje z ta poszkodowana rodzina i dlatego to wiem,ojciec spedzi dwa tygodnie w szpitalu,ma 3 cm rane w glab brzucha,troszke dalej i juz byloby po nim,gowniarze.ale juz po i to najwazniejsze. Wczoraj na NK znalazlam swoja byla szefowa z Polski jak milo sobie pogadac po tylu latach,pracowalysmy razem 6 lat i teraz wiedze ze znowy=u troszke spedzimy czasu na necie-ale jestem zadowolona mogac dowiedziec sie jak potoczyly sie nasze losy,ta nasz klasa nie jest taka zla.hmmmm. Pozdrawiam mile panie i ide zrobic sobie kawke - ktos chetny? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita a eraz ide do kuchni zrobic zapiekanke z ogonowki i ziemniaczkow-jak ktos chetny to zapraszam,dodatkowo zupka ogorkowa-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - zupa ogórkowa - znów narobiłaś apetytu :D Rebeko - a krówki mogą być ??? i do tego oprócz sernika dla Erato dodam mandarynki w galaretce - a na wierzchu bita śmietana i ciut sproszkowanej czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - cholerka jeszcze brakuje winka i mamy bal :D:D:D -ja juz czesc zrobilam teraz lekko podsmazam i do piekarnika...mniamusne ;) Rebwko - krowki jak dla mnie moga byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... qrde, o malo co nie zasnelam na tym zebraniu... to jest nieludzkie tak zaraz po obiedzie zebrania robic :-O... Oni tu jeszcze nie wiedza ze Polak jak glodny to zly a jak pojedzony to leniwy :-P :-D :-D Kaszubko - krowki jak naj bardziej 😘... jak mi jeszcze powiesz ze \"mordoklejki\" ;-)... :-D :-D. Chyba mi sie znow powiekszyla lista do Swietego Brodatego ;-) Erato - ja Ci winko postawie, bo u mnie teraz sie marnuje ... :-( ... qrde, takie dobre kupilam :-O... A taraz juz do domku uciekam ... zyczac milego wieczoru wzystkim fantastycznym babeczkom :-)... nawet tym nieobecnym ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×