Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesoła 🌻 jeśli jeszcze nie jest za późno, to ja też poproszę o kanapkę. Kaszubko 🌻 jasne, że możesz za mnie pospać. Może wtedy wreszcie się obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 nie ma sprawy każdy smaczek ptasiego zakupię. Jestem stasznym pasibrzuchem i niczego slodkiego nie odmówię. Dzisiaj mam trochę luzu wiec poczytalam Wasze posty. Byłam przerazona myślą , ze Annepo coś bardzo strasznego spotkalo. Ze dopadlo ją choróbstwo. Ale dzieki Dea erw już wiem , że to, jak na razie mniej przyjemny- CUD😍😍.Bardzo przyjemnie się czyta jej posty. Ja też bardzo kocham zwierzeta (wszystkie psy krowy kaczki tylko kur i kogutów sie boję)i przez całe dzieciństwo dwa bite m-ce spedzalam na wsi . Wiec znam pogoń jaka jest podczas żniw i jak wieczorem pada się na pysk. A my wczesnym ranem jeszcze krowy wypasało się na łąki;) . Ale teraz jak całe kuzynostwo sie spotka to mamy co wspaminać :D:d Niestety moje dzieci tego nie doznały-to typowe mieszczuchy. Moja Ola do chlewa nie wejdzie bo tam śmierdzi. Annapo🌻 bardzo😍😍 bardzo ci gratuluję i bedę cię dopingować przez nastepne m-ce. A tak na marginesie -co na obiad gotujecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z kanapkmi,mam ich całą furę,wystarczy dla wszystkich :) a do tego dzbanek aromatycznej herbaty z cytryną i imbirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła anka 🌻 do domu bym troche wziela za miast obiadu. podziel sie a ja ptasimleczkiem cie ugoszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porywam kanapkę z ogórem :-D i spadam do domu. W sobotę i niedzielę mam gości więc weekend będzie dla mnie pracujący :-) Muszę zrobić zakupy i mam w planie zrobienie ciasta jeszcze przed ćwiczeniami dzisiaj, a jutro od rana z domu nie wychodzę i robię całą resztę. Buziaki dla wszystkich 👄 Życzę miłego weekendu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem znowu :D Już wiem, ze do środy najpóźniej dostanę nowy, cztery razy silniejszy, net :D nie mogę cierpliwie czekać.... ponosi mnie hiihihihi Powiedziałam mężowi, ze należy mi się jakiś dobry prezent - 7 lutego będzie duża okrągła rocznica ślubu :D Wesoła- a bez imbiru to dostanę też herbatkę? Blaszka - melduję, że u mnie dziś ogórkowa - mąż gotuje na moje specjalne zamówienie hiihihihi Goja - jeszcze nie pospałam - zrobię to jutro - ok? Aaaa i byłabym zapomniała - Maciuś był wczoraj po raz pierwszy u fryzjera - wielki zuch z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :-) ale imprezki dzisiaj nie bedzie bo mam nad soba \"kata\" ;-), ktory kaze mi caly dzien lezec i limituje mi siedzenie przy kompie... ale nie protestuje za bardzo :-D bo w sumie to fajnie czuc sie otoczona opieka :-P Wesola 🌻 - zastapilam kwaszonego korniszonem i tez mi smakuje... A zamiast \"ptasiego\" zaraz wyciagne galaretki w czekoladzie... Jak sie nie ma co sie lubi ... :-P :-D :-D Rybko 🌻 - moze zrob sobie jutro \"dzien z corkami\" ... spacer, zakupy, lody, kino... napewno atrakcji nie braknie i milo spedzicie czas :-) Dea 🌻 - kupilismy wozek, fotelik do samochodu, lezaczek, przewijak, wanienke, posciel, spiworki, kosmetyki, duuuuzo (o wiele za duzo :-P) ciuszkow i jeszcze wiecej duperelek w stylu smoczki, termometry, grzebyczki itp... Nie mam jeszcze prawie nic dla mnie ale dopiero w przyszlym tygodniu dostane liste co mam wziasc ze soba do kliniki... ale to juz moge sama jechac kupic. Jesli chodzi o Twoj dylemat to rzeczywiscie zapytaj mam ktore maja dzieci w podobnym wieku ale nie wiem czy znajdziesz wozek dostosowany do obu bo 3 lata to dosyc duza roznica wieku i roznica w wadze... No i przede wszystkim Myszka pojezdzi jeszcze w wozku maximum rok... do mnie przemawiaja te wozeczki doczepiane np : http://www.vertbaudet.fr/Fr/planche-de-poussette-babysun-nursery-seat-2-go-pick-up.htm?ProductId=3_0_0_70321_3000_74_VB&CodBouw=300751081 Czesto je widze i chyba zdaja egzamin... Kaszubko - termin w dalszym ciagu jest na 8.03 ... jak kobietka to w Dzien Kobiet :-) ale kto to wie ...? Pani Doktor stwierdzila tylko ze jak poczeka minimum do 20 lutego to juz bedzie dobrze :-) Widze ze wybierajac prezent myslalas tez o Nas .. ;-) I pomysl tylko jak szybko bedziesz mogla zdjecia Maciusia sciagac :-) ! Blaszka - nasz topik jest szczesliwy, 3 cuda sie szykuja :-) A, kto wie, moze jeszcze ktoras sie \"zarazi\" , hihihi :-D :-D. Goja 🌻 - miedzy pieczenia i salatka zagladnij do nas na kawe :-), \"speedy Gonzales\'ie\" :-D Erato 🌻 - ODEZWIJ SIE !!!!! A teraz juz sie z Wami zegnam na dzisiaj ... zyczac milego wieczoru 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko macham i spadam do lozeczka Rebeka jak cos to moge podpowiedziec co ja bralam do szpitala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam skoro zakonczylam wczoraj i dzisiaj zaczynam to zostawiam pusta liste do uzupelnienia. Dzien dobry kochane kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry mile panie 😍 Jako pierwsza (po Rudejmaxi ;-) ) podpisuje liste :-) Rudamaxi 🌻 - dziekuje Ci, w przyszly wtorek jede do kliniki to dostane liste tego co mam ze soba zabrac, ale w razie czego bede pytac :-) Stawiam kawe (moze Was zwabi :-D) Jutro mamy gosci wiec mimo wszystko trzeba sie troszke po domu pokrecic... MILEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Jestem następna :D Rebeko - uważaj na siebie w ciągu najbliższych tygodni.... dopiero po 20 II już będę spokojniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a co tu tak pusto :-(...? No tak : efekt week-end ;-) Kaszubko 🌻 - napewn wytrwam do 20/02... nastawilam sie juz na \"rybke\" :-P... i inna mozliwosc jest wogole niemozliwa :-D :-D :-D MILEGO SOBOTNIEGO WIECZORU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje :) wlasnie wrocilysmy z imprezki urodzinowej, Mysz zasnela w spacerowce przed samymi drzwiami, wiec jeszcze jej nie wyjmuje, za smacznie chrapie ;) Ja tez troche padnieta, a tu juz polowa weekendu za nami, buuuuu. Rebeko, no popatrz, swietne to wyjscie z tymi doczepkami. U nas sa tylko takie do stania, tzn tylko takie widzialam w sklepach i na necie. Tak, nawet na tej imprezce rozmawialam z jedna z mam, nie ma co pozwalac malej leniuchowac, inaczej nigdy nie bedzie chodzic. Kaszubko, dzielny Macius! Mysz pierwszy raz u fryzjera zaliczyla w wieku 6 miesiecy. Ona urodzila sie juz z dlugimi wlosami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - innego wyjścia nie masz i już. Dea - mój Piotrek też miał dwa latka będąc u fryzjera, a potem nastąpiła długa przerwa - sama musiałam ścinać jemu włosy... Piotruś twierdził, ze włosy go bolą, gdy robi to fryzjer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałyście trzymac za mnie kciuki i rezultaty sa:P Z pięciu egzaminów dwie 5 i jedna 3+:P dwa pozostałe egzaminy jeszcze nie ocenione ale czuję ze jeden z nich oblany a drugi cieniutko:P Czuje sie juz zmeczona:( i jeszcze to oczekiwanie na wiadomość o kredycie wykańcza mnie Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ 🌼 Za godzinę przyjeżdża Piotrek.... :D She ❤️ kochana, sama piszesz, że jesteś przemęczona - dlatego tym razem niezbyt dobre wyniki.... ale będzie lepiej. Dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Erato ❤️ wciąż czekam - odezwij się - proszę !!!! już coraz bardziej się denerwuję. Goja 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 W dniu Twoich Urodzin Życzę Ci SZCZĘŚCIA, bo: szczęście to uśmiech, który rozwesela, szczęście to mieć przyjaciela, szczęście to śpiew i muzyka szczęście to umieć patrzeć i dotykać, szczęście to o smutkach nie pamiętać. Najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy- sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Jestem!!! Przepraszam ale dwa komputery byly w naprawie,dzis odebralam - musialam oddac bo mialam duzo paskudnych wirusow jak juz wspomianalam i pliki mi zzarlo-a musialam czesc odzyskac,ale w koncu juz po - Kaszubko ❤️ dziekuje za podeslanie mi linka. Goju 👄 o ile sie nie myle to mamy dzis Twoje Swieto,wiec zycze Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i jeszcze wiecej🌼 Witam nowe osobki 🖐️ Poczytam zaleglosci - wpisze jak najwiecej rzeczy potrzxebnych i musze wgrac kilka programow,wtedy napisze wiecej. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze Milego Dnia - buziaki dla Was - do uslyszonka pa,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rybko👄moze zakupy jakie powazniejsze pozwolą na ochłoniecie czajem jakas zmiana w domu wycisza,albo zwiekszyc grono towarzyskie nowi ludzie nowe maja "nowe "pomysły;) Dea👄i masz troszke racji,jak mialam spokuj w rodzinie to nagle nawalnica w pracy ...w piątek siedzialam po godzinach do 21-00 i jeszcze w sobote od 10-00do 17-00...uśmiałam się z tym"podrywem"ale powie Ci ze sama sie złapałam na tym jak jadąc autem wpatrywałam sie w lusterko i zastanawiałam sie czy mi w tej fryzurze dobrze,w tedy ktoś na mnie trąbnął bo było juz zielone a ja jeszcze stałam fecet puścił"oko" i sie troszke zmieszałam poczułam sie jakos inaczej i sama nie wiem chyba "lepiej":) Rebeko👄ciesze sie ze Twój "kat"hihi...Cie pilnuje to wazne byśleżałaWidze ze zakupy juz gotowe:da tak niedawno martwiłas sie ze jestescie jeszcze w proszku:D...ja była jakas inna niz wszystkie mamy ,lezac w szpitalu na oddziale patologii...nie myślalam ze cokolwie trzeba kupic do dziecka jakos mnie nie martilo ze w domu pusto...dopiero gdy kolezanka przyszla w odwiedziny i zapytala co i jakie kupilam ,popatrzylam zdziwiona i stwierdzilam ze ja nic nie mam!!!No i dopiero dostalam chopsia co ja teraz zrobie ,zaczelam beczec itp.i zlitowała sie nademną ,wzieła mojego męża i pojechała z nim na zakupy.Potem z tym całym majdanem przyjechali do szpitala:D:Dhaha...wyobraź sobie co sie dzialo gdy przyszle mamy zaczeły przebierac w śpioszkach i kaftanikach...👄 RUDAMAXI👄 Kaszubka 👄 She👄mimo 3-jki gratuluje i trzymam kciuki a miałabys chwilke na masaz relaksacyjny ? pomaga w nawale pracy ...tylko 45min.i jestes rozluźniona:)👄 Erato 👄ciesze sie ze juz jestes mimo ze mnie tez tu jakos ostatnio mało.Wisz ,ja jakos pomyślałam że zaniemogłaś z kręgosłupem i temu Cie nie było ale b.sie ciesze ze to nie to ...:D:D:Dpozdrawiam i 👄❤️ ŻYCZE BARDZO MIŁEGO WIECZORU i uciekam na film...MAMA MIJA... Papa dobranoc i słodkich snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat...❤️❤️❤️ GOJA ❤️serce]serce] sto lat ,sto lat niech zyje ,żyje nam...wszczęścia i miłości sexu i radości wiele cudownego i wieczurku upojnego...👄👄👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke... mialam wpasc rano, ale nie zdazylam, a dopiero przed chwila goscie pojechali... domek troche ogarnelismy i zagladam :-) Goja 🌻 - z okazji tej okraglej 18-tej rocznicy urodzin ;-)... zycze Ci wszystkiego co NAJLEPSZE 😍... i zebys nastepne,19-te urodziny tez obchodzila w naszym towazystwie :-) 😘 Troszke jestem padnieta, wiec napisze cos wiecej jutro... a teraz juz tylko zycze Wam wszystkim DOBREJ NOCY i duzo slonka (rowniez tego w 😍) na caly nadchodzacy tydzien :-) Papa !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bardzo dziękuję Wam za życzenia. Po dwóch dniach przyjmowania gości jestem padnięta. Jutro do Was zaglądnę na dłużej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawka na stoliku a ja spozniona - tylko pozycze Milego Dnia i do uslyszonka-pada,brrrrr....zaspalam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 oj kurka, ale gapa ze mnie!!! Ale myslalam ze Goja 21 konczy... Goju, spoznione, ale wiesz ze z calego serducha, milosci, mlodosci, zdrowia i szczescia!!!!! I cokolwiek co Ci szczescie daje!!! ❤️ 😘 Erato, wierze ze zaspalas, ja w takiej porannej deszczowie tez ledwo sie z wyra wykopalam :o Lapie kawe (decaf jest?) i lece troszke popracowac... acha, do przyjemnosci porannych dolaczylo sie zostawienie parasolki w metrze 😡 niezle jak na poniedzialek, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju wszystkiego najlepszego u nas grypa:( leze z Konradkiem,u niego juz troche lepiej ja mam 39 to i tak super bo wczoraj juz bylo 41,5.Ja juz bylam u lekarza mam jeszcze zapalenie krtani i niestety anemia sie potwierdzila.😭 buziaki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 dziękuję. Ja dzisiaj też miałam ciężki poranek. Mój syn w nocy miał dosyć wysoką gorączkę, musiałam mu robić okłady. Ja mam na ustach ogromną, cholernie bolącą opryszczkę (już trzeci raz w ciągu miesiąca). Szkoda mi mojego Bartka, bo u nas właśnie się ferie zaczęły. Buziaki dla wszystkich 🖐️ Kaszubka chyba odsypia za mnie :-D i dlatego jeszcze się nie pojawiła. Niech śpi, to może ja szybciej się obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻 minęłyśmy się. Dziękuję za życzenia. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i Konradka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 👄 serdeczności :) Stawiam termos z kawą,Goju a masz jakieś słodkości po gościach hi,hi,hi.....to dojemy ;) Dzień dobry :) Plucha,plucha,plucha......... Paskudny deszczowy,pochmurny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ nie śpię.... nie było netu. Goja 👄 Ruda] 👄 teraz panuje u nas paskudny wirus - i to w całej Polsce.... objawy: wysoka gorączka [często sięgająca do 40st], kaszel, katar, chrypa... Ja miałam szczęście - tylko 37.8 :D 👄 🌼 dla wszystkich.... nie rozpisuję się, gdyż net bardzo słaby... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×