Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hi,hi,hi,hi,hi........a napisało mi ,że za mało czasu upłynęło od ostatniej wypowiedzi i.....stąd dwie takiej samej treści tylko inaczej napisane :D:D:D:D ale figle czassem kafe płata..... Tak czy siak sens taki sam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - ok - to poproszę o 1/4 Twojego optymizmu.... muszę dać to mężowi... i coś dla siebie też zatrzymać, bo facet chory - to... wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro stronka moja i humor wyśmienity to dokładam pyszne rogaliki drożdżowe z ajerkoniakiem :D:D:D:D:D Niestety zła wiadomość dla odchudzających się będziemy przez cały rok walczyć z otyłością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszubko bardzo proszę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 👄 i .....................-.'.....'.-. ...............-(......\..../.....)-. ............./.....'....oOo...'....\. ................\.--.oOOOOOo.-'-./. ..|\..,.....(..'..:oOOOOOo:...’). ._\.\/|...../'--'oOOOOOo'-''\. .'-...;/|....\.......''oOo''......./. ..--`'..:/|]..'-(...../....\.....)-. ..'--..`../..//..'--'.__.'--´. ....`'-,_';//. ...........'(( . .............\\ . ...............\\ . ................\\ . W domu jedno kichanie - czas to ciut zagłuszyć :D http://rockmen.wrzuta.pl/audio/6IB9Wcaa9P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem 😍 !! She 🌻 - odemnie dostaniesz drugiego kopniaka :-) Bedzie dobrze !!! Kaszubko 🌻 - wiesz ze ja mam w telefonie dokladnie takie logo jak ta piosenka :-) Wesola 🌻 - no to Szczesliwego Nowego Roku ;-) !!! Ja sie na tego rogalika pokusze... mam nadzieje ze tego ajerkoniaku nie ma duzo :-P A to dla Wszystkich ktorzy wstali dzisiaj bez humoru : http://www.youtube.com/watch?v=bms0N7YoNn4 MILEGO DNIA 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, Kaszubko, zapomnialam napisac ze M bez pudla rozpoznal rynek ;-)... a jezdzil tam na kolonie 25 lat temu :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w sloneczny piekny dzien i na dodatek wtorek - ja juz po pracy i dobrze bo jak tak patrze za okno i widze to ciepelko to az sie nie chce pracowac :D OOO jak milo widziec poruszenie na topiku :D Wesola sie rozpisala - kurcze to chyba Wiosna!! :D Rebeko ❤️ dzieki za fotki -swietna ta pozycja,a wiesz bardzo mi sie podoba Wasz balkonik,powiedz czy on jest taki okragly? bo widac fajnie aaa Twoj ,,brzusio,, juz taki dosc pokazny w tej pozycji :D i wiesz ze ja mialam takie same lozeczko i pozniej po kolei szlo na wszystkich zaliczajac do tego moje dzieci,aha i co to za dzwonek masz w komorce? jaka to piosenka?- i jeszcze pytalas co to za tasiemiec - juz kiedys pisalam ze to ,,Gwiezdne Wrota,, tytul wydaje sie nic nie mowic ale jest to jedyny tasiemiec ktory wzbudzil moja uwage,polecam -po kilku odcinkach tak sie mozna wciagnac ze juz pozniej leci:D 🌼 Kaszubko ❤️ dobry ten kawal z tym relaksem- a tu wklejam Ci stronke z pampuchami-na pewno to znasz..http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=10485🌼 .. Goja ❤️ trzymam mocno kciuki za Twoj debiut na nartach :D aa i wiesz co? wymyslilam co jest z Twoim netem,na komputerze stacjonarnym jak podlaczasz siec musisz wbic adres sieciowy -na odwrocie tej skrzynki jest-po prostu spisz go i tam wrzuc - jako siec lokalna albo bezprzewodowa -musi grac-ja mam to samo - ale juz kilka razy pisalam -mysle ze sobie poradzisz-Pozdrawiam🌼 She ❤️ Ty wiesz Kobieto jaka bedziesz fioletowa od tych kopniakow :D ale trzymamy kciuki -bedzie dobrze -musisz wrocic z 5 :D Powodzenia 🌼 Wesola ❤️ :D:D Rok ziemistego bawola -hihi ciekawe -a masz jeszcze te rogaliki? reflektuje ;) ja sie nie odchudzam :D 🌼 - no to ja tez juz po cwiczeniach ,,kaczuszkowych,, zaczynam normalne krzatanie sie po domu ;D - musialam przebukowac prom i wiecie co? nie bedziemy sie widzialy od niedzieli wieczora az do czwartku JADE Z M - trudno - inaczej nie da rady -ciekawe jak moje dzieci -ale mysle ze dadza sobie rade -starszy obiecal opieke nad mlodszym bratem -cholerka pierwszy raz ich zostawiam samych jak myslicie? glupi pomysl? corka M wpadnie do nich sprawdzic ale ja mysle ze bedzie wszystko dobrze,zreszta to nie male dzieci - musze jeszcze zadzwonic do pracy i pare dni urlopu wziac - ale czas juz czas :D powiem Wam ze ciesze sie -chociaz na chwile sie oderwe od wszystkiego-prosze tez o trzymanie kciukow. - a teraz co kawka? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm!!! Nie ma chetnych bo ja juz pije goracy kubek :D cos ostatnio mi zasmakowaly -dzis cebulowa z grzankami-pierwszy raz to pije -ostatnio mialam grochowa - ktos chetny moge poczestowac🌼 -a dzis makaron z serem -ostatnio tez to jadlam w przedszkolu-co mnie wzielo na takie potrawy ale nikomu nie przeszkadza a dla mnie mniej (relaxu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ kiedyś musi być ten pierwszy raz :D chłopcy będą uważać.... potrafią myśleć.... a jeśli nawet coś głupiego zrobią - daruj im - jeden raz zawsze można. :D Ja uważam, że brzuszek jest malutki.... widziałam już duże :D Jeszcze coś kawy zostało ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być nawet dwie kawy - aby tylko były hiihhiihhi nie ma słońca - a wtedy wciąż bym spała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...:) Ale sie tu duzo dzieje...jakos nie miałam okazji napisac bo MM i synus nalogowo zaczeli okupywac kompy:) Erato❤️a juz myslała że Cie w pracy nie doceniali a to była Twoja decyzja👄jak tam \"wyprzedaz?\"... Kaszubko❤️bardzo dziekuje za poczte 👄🌼 She👄trzymam kciuki za powodzenie w dalszej nauce👄 Wesoła 👄szkooda ze u mnie nie ma tyle optymizmu...dobrze ze chociaz u Ciebie go poddostatkiem👄 Rebeka❤️:D Goja👄 Annapo👄 Drench👄 Izuchnaaaa🌼 Rybka👄 Dea❤️ Rudamaxi❤️i👄dka dzieciaczków:) Bardzo miłego popołudnia życze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-patrzcie tylko was spuscic z oka na chwile hihi a tu juz dobrze jest:D Wesola - niech beda po dwie-dla mnie tez prosze :D Kaszubko - myslisz? musza dac sobie rade. jak nie to znaczy ze jeszcze nie dorosli hihi -zart oczywiscie,moze ten ,,brzusio,, taki duzy w tej ,,pozycji,, ;D -szukalam internetu mobilnego ale nie oplaca mi sie bo musze zrobic umowe na troche -a po co mi to/ ja chcialam tak na pare dni hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam i o zdrowie pytam :)... Widze ,ze humorki dopisuja,u mnie tez nie jest najgrzej...tak po cichutku powiem ,ze mojej towarzysce niedoli chyba powoli bede mogła dac wolne (chodzi mi o miseczke),juz kilka dni nie była mi potrzebna i naprawde czuje sie jak nowo narodzona... :) taki szczegol a nie macie pojecia jak cieszy...nie ma niestety tak dobrze ,zeby nie było innych nowych dolegliwosci ,ale nie bede juz marudzic,bo to nie pomaga... Moze uznacie to za głupote ,ale powiem Wam ,ze najbardziej to sie ciesze ,ze juz moge spokojnie ugotowac jakis obiad...jak mi tego brakowało :(... Kaszubko ...serdecznie dziekuje za wszelkie przesyłki i obiecuje ,ze fotke niedługo posle,jednak musze poczekac na meza ,bo sama nie umiem zrobic :) Erato...wiercipieta z Ciebie ,nie da sie ukryc :)...troszke Ci zazdroszcze tej odwagi ,chociaz nie narzekam,jestem z tych ludzi ,co to przywiazuja sie do miejsca i chociaz czasami tesknie za jakas odmiana ,ale po chwili mi mija :) A co do tych klusek na parze to u nas mowi sie na mnie buchty i raczej jadamy je na słodko z jagodami,a pepuchy to drozdzowe placki smazone na patelni,co kraj to obyczaj hi,hi... Wesoła ...normalnie ten Twoj optymizm i tutaj na Slask dotarł i bardzo dobrze ,bo tego nigdy za duzo ,szczegolnie w dzisiejszych czasach ... She...ja tam Wiem ,ze nawet bez tych kopniakow bedzie dobrze ,ale jak jest okazja to grzech nie skorzystac,takze uwazaj bo ja za dwoch Cie kopne...:) Rebeko....jednego Ci troszke zazdroszcze,mianowicie tego anastezjologa przy porodzi...mnie jeszcze troszke czasu zostalo ale juz teraz boje sie tego co nieuchronne i chociaz nie miałam ciezkich porodow to fajnie by było zeby tak wcale nie bolało,a tu tylko pomarzyc...ostatnio jak w szpitalu mnie łyzeczkowano,to lekarz sie tak spieszył ,ze nawet nie czekał kiedy zacznie działac znieczulenie i od razu dal sie do roboty...pielegniarka mu mowila ,zeby poczekac,ale powiedział ze nie ma czasu...ach duzo by mowic.. Goju...najtrudniejszy pierwszy krok....mam nadzieje,ze podczas tego debiutu narciarskiego obedzie sie bez upadkow,ale nawet gdyby,to nie przejmuj sie ,bo to pewnie tylko za pierwszym razem a potem juz bedzie sama przyjemnosc.. Drench...oj ,nie powiem ciekawy ten Twoj nick:)...witam na pokładzie ,mam nadzieje,ze se u nas zadomowisz... No ok pozdrawiam reszte ekipy i niestety musze posprzatac po obiedzie...ale bede na podgladzie,chyba pierwszy raz od kilku miesiecy hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok hihihiihi - skoro lubisz spełniać życzenia, to.... może tak pełną michę świeżutkich truskawek ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu jeszcze wymyślić ???? złota Wesoła dziś spełnia każde życzenie :D Już wiem - wspólne spotkanie całej naszej gromadki w realu :D - dasz radę to życzenie wykonać ?? :D Annapo - szkoda, ze mieszkasz tak daleko - w moim mieście "babski" oddział jest w pierwszej dziesiątce [na całą Polskę] tu czułabyś się znacznie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dobre to,dobre- jak juz Wesola spelnia to ja tez dorzuce kilka :D Rzena ❤️ fajnie ze jestes- a co to u Ciebie nagle wszyscy komputerowcy? hihi - u nas wyprzedaz powoli- jak wroce to dopiero ruszy cala para :D Pozdrawiam i wpadaj czesciej🌼 Annapo ❤️ wreszcie Kochana najgorsze za Toba- a najlepsze przed :D - no bo juz sie martwilam ze naogladalas sie laciatych i masz jakis nowy sposob na ciaze :D a slyszalam ze u nich ciaza trwa 280 dni-prawda to? ;) - Aniu -zycie jest za krotkie zeby mi przelecialo tak szybko - ja lubie ,,probowac,, nowych ,,smakow,, hihi-wiesz o co chodzi....a wracajac do pampuchow czy parowcow - to slyszalam ze u Was sa to buchty - u mnie tez je sie je raczej na slodko -to byl moj wymysl wczoraj z tym sosem,dlaczego nie sprobowac-o widzisz i znow degustacja hihi- z niecierpliwoscia czekamy na Ciebie 🌼 - ale mamy guza ......ja nie moge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - skoro tak mowisz to mi tez podrzuc te truskawki :D slyszalam ze masz pod dostatkiem i dzis robisz za ,,zlota,, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nikogo nie ma? co to? zyczenia sie skonczyly?:D - to teraz ja Was opuszczam - jade po M - i na male zakupki ;) - do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×