Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość poqtnica
Wraca maz do domu i pyta żonę: "Kochanie co dziś na obiad?" Żona: "nic" Maz: "ale wczoraj tez nic nie było...." Żona: "tak ! bo ugotowałam na dwa dni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Czekam coraz bardziej niecierpliwie na koniec marca... wtedy stary rok przestanie już kłaść kłody pod nogi. Wszystko jest absolutnie pogmatwane - synowa brała alimenty jednocześnie z kilku źródeł - teraz za to obciążono syna, a nie ją. Mało tego - ponieważ płacił alimenty poprzez bank [mniejsze koszta opłat] to komornik stwierdził, że tam właśnie syn posiada swoje konto i usiłuje zając nieistniejące konto. Parodia :D Miałam dużo szczęścia, że jego alimentów nie posyłałam z mojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Przychodzi prawiczek do domu publicznego i mówi do burdelmamy: - Witam, chciałbym spędzić dzisiejszą noc z jedna z pani dziewczyn, tylko mam prośbę, proszę mi dać jakąś doświadczoną bo ja nie jestem jeszcze obyty w tych sprawach Na to mama: - Słuchaj koleś to jest ekskluzywny dom publiczny, przyjmujemy tylko doświadczonych klientów spadaj do lasu i ćwicz na dziuplach, możesz przyjść za 2 lata. Przychodzi po 2 latach wyrośnięty jak tarzan i mówi: - Chce kobiety, tylko nie byle jakiej. - Ja jestem wolna - mówi burdelmama. - No to idziemy na górę. Poszli do pokoju i gość mówi: - Stań w rogu pokoju. Stanęła. - Zdejmij ubranie. Zdjęła. - A teraz się pochyl. Pochyliła się . Gość wziął rozbieg i strzelił jej siarczystego kopa . - Co jest, o co ci chodzi? - pyta zszokowana mamcia. - Sprawdzam, czy nie ma szerszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,az oczy przetarłam ,czy dobrze widze;) AMARYLIS sie pojawila HURRA....co prawda zaraz znikneła ,ale teraz jest jakas szansa ,ze wroci i jak sama stwierdzila sie wytłumaczy ;) takze moja droga czekam z zapartym tchem na wiecej..... Kaszubko,no to juz przechodzi ludzkie pojecie ,jak mozna gnebic osobe ktora wywiazuje sie z zobowiazan,a nie te ktora robi machlojki,nie rozumiem :( mam nadzieje,ze to sie jednak wyjasni tyle ze na pewno bedzie niepotrzenie kosztowac sporo nerwow... Rudamaxi...powiedz jak mozna w ogole sie poruszac przy takim cisnieniu i bez kawy,bo ja jakos nie pojmuje...tez mam w miare nikie cisnienie i gdyby nie dawka kofeiny ,to spałabym na stojaco... Dzisiaj rano mialam wielkie plany ,ale własnie czekałam na małzonka zeby z nim zjesc sniadanie i wypic kawe i w ramach czekania przytuliłam głowe do poduszki i .......obudziłam sie po 13 tej...;)patrzylam na ten zegarek i patrzyłam ,ale niestety nic mi sie nie przywidziało ....najsmieszniejsze było to,ze wcale nie czulam sie wyspana :0... Mam nadzieje ,ze jutro uda mi sie jednak wybrac do sklepu ,bo inaczej rodzinka bedzie głodowac...Zycze teraz wszystkim milego wieczoru i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno no wlasnie ja zasypialam i oprocz spania na nic nie mialam ochoty,wipilam kawe i to nawet dwa razy dzisiaj ale cisnienia juz po drugiej kawie wolalam nie mierzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - w naszym kraju już wszystko chyba można - nie tak dawno była sprawa w sądzie - bardzo interesująca - oskarżoną była 84 letnia kobieta z demencją starczą - zarzut - ano - niby ukradła w sklepie 2 kostki masła za łączną sumę 4,74 zł. Amarylis - wracaj do nas jak najszybciej 🌼 Dobranoc 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam,że wejdę to wchodzę.;)......Niestety tez na krótko bo muszę z dzieckiem przygotować doświadczenie z fizyki...... A więc ;);)..........przez ten czas co mnie nie było....trochę się w moim zyciu zmieniło.........i to niestety nie na dobre. Chociaz-nie powiem- nauczyłam sie czegos. Taki kopniak czasem uczy pokory...no i mnie nauczył. Teraz inaczej patrzę na pewne sprawy . Nie napiszę o co chodziło.....bo to i tak sytuacji nie zmieni.....a Was zanudzi.;)... Obecnie czekam na wiosnę.....stoję co dzień z grabiami...gotowa...dopieścic mój ogród kwiatowy.....a tu zima pełna gębą. W tej chwili....lodowisko na drodze ,że az strach wyjśc....... No to tytułem wstępu to chyba wszystko. Zaległosci zaczne czytac jutro.... Ciepło pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 moje starsze dziecie uszkodzilo mi klawiature :(...i teraz musze troszke inaczej układac palce do klikania,a juz mi sie tak dobrze pisało :)..a w dodatku sie rozchorowala i nawet nie moge jej zrobic \"kazania\" na temat szanowania wspolnoty sprzętów :) dzisiaj za oknem słonko i snieg na dachach ,no to w sumie nie wiem co to za pora roku...ale chyba lepsze cisnienie ,bo jakos do tej pory bez kawy wytrzymuje i oczy mi nie klapnely:)...moze uda mi sie nadrobic wczorajsze zaleglosci....przydałoby sie jeszcze tak szybko sie nie meczyc ,no ale o tym to tylko moge pomarzyc... Amarylis...dobrze ,ze juz jestes i mam nadzeje,ze mimo tych kopniakow od zycia ,jakos Ci sie wszystko poukłada....niestety czasami tak bywa ,ale nawet po najdluzszej zimie kiedys slonko zaswieci...trzymam kciuki zeby było coraz lepiej 🌻 Kaszubko ...o tej starowince ,to ja tez słyszalam,rece opadaja :( :(...jakos co chwile słyszy sie o tych roznych niesprawiedliwosciach na swiecie inie wiem czy ,sa szanse zeby to kiedys sie zmienilo..🌻 Rudamaxi...mam nadzieje ,ze juz dzisiaj lepiej Ci idzie i na jednej kawie zdołasz miec otwarte patrzalki;)...👄 dla dzieciakow... To na razie tyle i chyba lepiej jak nic nie bede obiecywac ,bo tak głupio ciagle sie potem tłumaczyc;)... pozdrawiam reszte ekipy posylajac dla kazdej z Was po 🌻 i 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej bez internetu z doskoku :) Ale kawę mogę postawić :D:D:D U mnie śnieg po pachy znowu auto trzeba było odśnieżać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Była awaria z dostawą netu, ale znów go odzyskałam :D .... u mnie zima w pełni. Annapo - pomarzyć dobra rzecz - ale jak świat światem - zawsze jest i będzie niesprawiedliwość. Każdy sobie rzepkę skrobie. Polecam "Folwark zwierzęcy" na tej stronce jest streszczenie tej książki: http://folwark-zwierzecy.klp.pl/a-7154.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Konferencja, temat: "Kariera zawodowa, a wierność małżeńska", referent wygłasza: - Pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zdrady małżeńskie zajmują lekarze...te nocne dyżury sprzyjają, kilka etatów naraz itd... - Drugie miejsce... to oczywiście artyści... ciągle nowe role, plany, otoczenie... - ...No a trzecie miejsce... to właśnie ludzie tacy jak Państwo - uczestnicy konferencji, szkoleń, jeżdżący w delegację.. Z sali odzywa się facet: protestuję! Już od 20 lat wyjeżdżam i nigdy mi się to nie zdarzyło!!! Na to głos z końca sali, wstaje facet i krzyczy: -"I właśnie przez takich ch*jów jak ty mamy trzecie miejsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki 🖐️ Wczoraj byłam na nartach i zaliczyłam nieszczęśliwy upadek :-( takie zakończenie sezonu. Coś mi przeskoczyło w kolanie, ból niesamowity. W szpitalu zrobili mi zdjęcie, które nie wykazało złamania i pani doktor udzieliła mi porady, żebym dzisiaj poszła do jakiegoś dobrego ortopedy, żeby on zrobił usg, ponieważ zdjęcie może wykazać jedynie złamanie. Dzisiaj poszłam to ortopedy i ubłagałam go, żeby mnie przyjął (prywatnie oczywiście). Zrobił mi punkcję, na usg mnie nie naciągał, bo uważa, że to zbyt poważna sprawa i najdokładniejszy będzie rezonans. Pocieszył mnie tylko, że więzadła krzyżowe są prawdopodobnie nienaruszone. Obawia się, że trzeba będzie operować łękotkę, ale to już mniej skomplikowany zabieg niż przy więzadłach. Jutro jadę na usg i zobaczymy co dalej będzie. Jeśli nawet konieczny będzie zabieg, to polecał mi klinikę w Głuchołazach. Powiedział mi, że jak oni mnie zoperują, to już możemy się umówić na przyszły sezon na narty :-) Wczoraj przeżyłam małe załamanie nerwowe, ale dzisiaj już jest trochę lepiej. Poruszam się o kulach, dłonie mnie bolą, w rękach mam zakwasy. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Buziaki dla wszystkich. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dużo śniegu i dziś w nocy ma być 7 st mrozu... straszne - i jak tu można miec dobry humor :D Dobranoc 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 👄 największy ból jest, gdy są naruszone wiązadła... musisz mnie naśladować ???? życzę Ci, aby wszystko szybko minęło - łącznie z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ Annapo ❤️ Bingo :D odcieta od poniedzilaku jestem,ale to nic,dziekuje za pamiec i buziaki dla corci aby bylo lepiej.🌼 -A teraz moje drogie nie bede sie rozpisywac bo nie mam zbytnio czasu -jestesmy juz na promie -hurrra wyplywamy,napisze juz po wszystkim jak tylko lekko dojdziemy do siebie i znajdziemy jakiegos neta,na razie pozdrawiam Was wszystkie i sle moc 👄 i dla naszych malutkich ,,Myszek,, osobne 👄 pamietajcie o mnie :D pa,pa. Osobne 👄 dla kazdej z Was i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anna 🌻 dziękuję, udało się :) Erato 🌻 a może jakie foteczki? kaszubko🌻 zima nie odpuszcza. A ja polecam \"Rok 1984\" George Orwella goja 🌻 no to ładnie się załatiłaś, oby nie trzeba było ingerencji skalpela. muszę lecieć do pracy, się zasiedziałam. Trzymta się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak sobie wpadlam w ramach szukania wiosny:D bo za oknem to jej nie mam:O goja niezle sie zalatwilas... kaszubka a to nie byla jedna kostka masła? niewazne, jak o tym sluchalam to mi rece opadly:O a jak topikowe dziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Znów śnieg i błoto, bo zrobiło się trochę cieplej. Erato - mnie to chyba trzeba by było najpierw uspać, a potem dopiero wsadzić na prom lub jakiś stateczek :D mieszkam nad morzem, a wody się boję. Pamiętaj o zdjęciach - powtarzam to za Rybką :D Od wczoraj jest u mnie Bartek... nawet nie wiem jak długo będzie... ile dni, a po południu przychodzi Patryk... wczoraj też był. Bartek teraz ogląda bajeczki - mam więc czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa - to jednak dwie kostki masła - kilka razy to oglądałam w TY i czytałam o tym również w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam podpisać listę i proszę o trzymanie kciuków. Zaraz jadę na rezonans. Mam przeczucie, że wszystko będzie ok. Noc przespałam, noga mniej boli. Dzisiaj dostałam nowe kule z gumowymi wygodnymi uchwytami. Te które miałam były niewygodne i za niskie, nie dało się ich wyregulować. Dzisiaj już mi się lepiej chodzi. Życzę miłego dnia i błyskawicznego nadejścia wiosny 🌻 Wieczorem zaglądnę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju trzymam kciuki Kaszubka jak zmniejszyc zeskanowane zdjecia na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - to zależy jakie masz programy w kompie. Ja lubię robić to w Microsoft Office Picture Manager... i tu wychodzi to najłatwiej oraz najszybciej. Można robić również na Paincie... a potem to już w rozmaitych programach do obróbki zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - ale chyba na kafe, a nie nas hihihiihihi Następnym razem zrób kopię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham 🖐️ i pozdrowie serdecznie ... zabiegana i zmeczona jestem strasznie :-(, mala zapomniala co to sen, oczy jak piec zlotych i calymi dniami (i nocami :-O) siedziala by z nami ... Prosze o trzymanie kciukow... glos oddalam... Caluski !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×