Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko 😘 macham macham, troche zabiegana, jak to przy dwojce, i baaaaardzo niedospana :o mala chyba przechodzi skok rozwojowy bo nad ranem, od tak okolo 4-5ej je prawie co godzine a i w ciagu dnia skrocil jej sie czas pomiedzy posilkami 😠 Duza juz okej, ale dala mi dzis w kosc wiec o niej pisac nie bede. Ja padam na ryjek ale w pudle fajny film i sie waham - moze zasne, jak zwykle, przed tv .... Dobranocka Kochane, jutro odezwe sie wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😍 No, Dea 🌻, troche spokojniejsza jestem 😘 Mam nadzieje ze do dzisiaj juz mala przeskoczyla co miala przeskoczyc ;-) Kawa na stole... i wykladam liste bo znow nam frekfencja spada :-(... Erato 🌻 - dalej sie na plazy wylegujessz :-P ? Rzena 🌻 - jeszcze sprzatasz po remoncie ;-) ? She 🌻 - juz chyba po migrenie ? Wpadnij choc na dwa slowa ... Goja 🌻 - znow zaczelas biegac :-) ? Wesola 🌻 - ubralas juz to bikini :-D ? Rybko 🌻 Isa 🌻 - zagladnij czasem "goscinnie"... ... i cala reszta 🌻 ... prosze o kilka slow :-)... MILEGO DNIA zycze... ja musze popracowac.. ale od poniedzielku szef idzie na urlop to bedzie luzniej ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 🖐️ wpadłam liste podpisac ;)... Dea...popatrz ,jak duzo nas łaczy:)...ja tez ciagle niedospana chodze i jak na razie to chyba nie ma szans zeby sie to zmieniło w najblizszym czasie...co prawda moje starsze pociechy juz chyba mniej kłopotliwe,ale tez maja swoje wymagania ,a do tego jakos tak nie umiem wszystkiego zostawic i odpoczac kiedy mały spi... Kaszubko...nic tylko pozazdroscic,tez bym tak pospała,i dzieki za przysługe...👄... Rebeko...mały to moja kopia(tez jestem jak aniołek hi,hi...) i dlatego mnie tam na tych zdjeciach nie musi byc widac...a co do tych kolacji,to ja mam podobnie...nie wiem czemu ale zawsze po kolacji najglodniejsza sie czuje ...wczoraj np nie umialam sie opanowac i wrabałam jeszcze kolaczyk i 2 kostki czekolady,a potem sie wsciekam ,bo tez jakies oponki sie dorabiam :(... no dobra na razie tyle,bo zaczełam o jedzeniu i trzeba wszamac jakies sniadanko:P....zycze milego dzionka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - jakby ktos nie wiedzial ze masz w domu miesiecznego malucha to by sie nie domyslil :-)... Tyle zajec ile Ty masz i jeszcze masz czas dla nas 😘 ... Dea jest wytlumaczona a reszta sie OBIJA !!! :-P MELDOWAC SIE BABULCE !!! Bo umyslnego do Was posle !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️Moje panie jestem,czytam was ale nic nie moge napisac,rozlalam herbate na klawiature i przestala reagowac,wczoraj sciagnelismy klawiature,umylam ja i teraz schnie az wszystkie czesci folii beda w porzadku,najgorsze ze nie jest powiedziane czy bedzie dzialac,ja glupia tyle tlumaczylam chlopakom,a sama to zrobilam.Juz w razie czego szukam nowej klawiaturki,jeszcze teraz mi koszty potrzebne,pisac nie moge z drugiego kompa bo wylacza mi stronke,juz jest stary i przeciazony,teraz pisze przez syna gg,posylam do mnie i u mnie kopije i dopiero wysylam,o zgrozo ale widze was,Aniu fotki zobacze jak juz bede mogla,dziekuje,Rebeko na plazy bylo milo ale wczoraj na szczescie popadalo i powietrze sie zmienilo,Kaszubko moc buziakow,Dea dla Ciebie rowniez,ok to tyle na razie bo az mnie drazni takie pisanie,trzymajcie kciuki pewnie pod wieczor bedziemy skladac laptopa.milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Podpisuję listę... jestem kompletnie pokręcona z tymi godzinami hihiihi od pewnego czasu wszystko się przestawiło - o innej [niż zwykle] godzinie budzę się i dalej nie mogę już zasnąć... Fakt, mogę spać po południu - ale ile dnia przez to tracę :D Syn zmienił pracę - teraz pracuje w nocy, za to rano mam świeże bułeczki :D Kilka miesięcy czekał na wolny etat - nareszcie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - gratulacje dla syna ... ja corka piekarza jestem ;-) wiec wychowana na cieplych, swiezych buleczkach ... i teraz mi tego troche brakuje :-) Znow nas pieknymi widokami na garnku kusisz ;-) :-)... Erato - no i jak ? Klawiatura dziala ? Ania - 😘 ;-) Alice sie dzisiaj po poludniu maruda wlaczyla :-O... wogole nie spala po jedzeniu o 15h00 i jak wrocilam do domu to bardzo zmeczona byla a zasnac nie umiala... W rezultacie troszke wczesniej kapiel urzadzilismy i wczesniej poszla spac ... a mnie cos naszlo i podlogi troche przemylam :-) ...jestem z siebie dumna :-D :-D :-D A tak wogole to wpadlam Wam po kieliszeczku porto postawic ;-)... bo nam dzisiaj przy kredycie jedynka z przodu zniknela :-)... wiem ze to nic takiego wielkiego, ale psychologicznie od razu lepiej :-) Do okienka jeszcze zagladne... a Wam zycze milych snow ! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - a ja jestem żoną piekarza hihihi Cuda dziś wyczyniałam, aby nie spać po południu - udało się, ale calutki dzionek ziewałam. Pod wieczór pojechałam nad zatokę - zdjęcia też są... bez aparatu nigdzie się nie ruszam hihiihi http://www.garnek.pl/kama13/a Świętować też mogę... dwa kredyty już odeszły :D coraz mniej mi pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Przepraszam za brak wpisów ale nadeszły złe dnie i mamy troszke problemów. REBEKO👄juz posprzątane nowe firanki wiszą,i zastanawiam sie czy robić nową kuchnie czy nie:( Kaszubko👄coraz bardziej zaczynam powątpiewać w to że przejde "śledzia",bo mi sie przykro zrobiło na myśl że i ja moge być przyczyką zniszczenia,masz całkowitą racje...turyści są okropni ,strasznie brudżą i niszczą:( Erato 👄bardzo mi sie podoba to co dopiero dzisiaj zobaczyłam;)jak bede mogła już sie skupic to napisze@👄obiecuje Pozdrawiam wszystkie kobietki gorąco!!!👄na jutro i jutrzejszą kawe..pewnie Rebeka postawi pierwsza...hihi Annapo👄chrzciny widać że udane a z rachunkami tak niestety bywa ,nikt nie chce ich za nas zaplacic.Dlaczego gościom nie przyszło do głowy by tym razem sami za siebie zapłacili? Jakie by to było dla WAS miłe,co nie Aniu:Dhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ...Kaszubko❤️wyslalam do Ciebie kilka zdjęc ,czyżby nie doszły? POZDRAWIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zajrzałam :D Rzena ❤️ nic nie doszło - może do rana jednak wpadnie na moja pocztę. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 😍 Tradycyjnie juz kawa na stole laduje : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>... Rzena 🌻 - fajnie jest zmieniac w mieszkaniu ale ja bym sie zastanowila, bo jak chcecie sie przeprowadzic w niedlugim czasie ...? Glowa do gory, pomysl ze jeszcz tylko 12 miesiecy i znow sie moze spotkamy ;-)... Kaszubko 🌻 - no to swietujemy razem :-) Dea 🌻 - mam nadzieje ze jeszcze spisz ;-)... U nas dzisiaj zapowiadaja 34°C... ciekawe czy bede miala odwage wogole wyjsc na obiad :-P... Zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzień:D Kaszubko nie wiem dlaczego nie dochodzi wczoraj poznym wieczorkiem poslalam 3 tak na probe czy dojda:(tak mi przykro bo tak sie starałam ...pozdrawiam...👄 Hej Rebeko❤️ DZIEKI ZA KAWUSIE...👄akurat dzisiaj w pracy mam luza a kawy zabrakło co ja bym bez CIEBIE zrobiła Rebeko...no mam nadzieje ze sie wyprowadze a zmiana zdaniemMM sie przyda bo i tak zostawimy sobie to mieszkanie w przyszłości może syn zechce na początek ,no i myśleliśmy o wynajęciu go ,ale to tylko plany...jak bedzie na prawde to sie z czasem okarze .dzieki za @ napisze potem troszke...👄Jestem dobrej myśli co do odwiedzin w przyszłym roku ,byle MM czegoś znowu nie pokręcił ...hihi Dea!!!a ja macham na dzień dobry🖐️👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez pomacham jeszcze raz 🖐️ :-D Rzena - jak chcecie sobie zostawic mieszkanie to co innego :-) Upal nieziemski mamy :-O... Doczolgalam sie po obiedzie i teraz mi potrzeba KAWY !!!! Ktora postawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to stawiam kawę hihihihi u mnie też szalony upał - poczekam do wieczora i wtedy skoczę nad zatokę ochłodzić się. Na pierwszym piętrze w pustym mieszkaniu wyje pies.... a moje zwierzaczki drzemią... mąż akurat wrócił z ogródka... a one nawet ogonkami nie pomachały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadłam na kawę i dokładam ciasteczko. Może wieczorem uda mi się zaglądnąć. Duża 👄 dla wszystkich. Pozdrawiam Wasz brunatny speedy gonzales :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu... ale wcale nie mam ochoty... To znaczy mam ochote wrocic do domu :-) ale nie mam ochoty na 40-stopniowy upal w metrze :-O... Jak przezyje to zagladne wieczorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A cóż to wszystkie panie śpią? W sumie to taka pora. Ja zaraz też się kładę. Masz rację Rebeko - znowu zaczęłam "biegać". Taki chyba już mój los. Może w tym drugim życiu będę odpoczywać :-) w końcu nie od parady mówi się "wieczny odpoczynek" :-D Ja jutro wieczorem jadę na weekend nad morze. M sobie wymyślił, teraz nie ma odwrotu, bo dzieci nastawione, a mi się tak nie chce jechać. Trochę za daleko, ale może będzie fajnie. Weekend ma być podobno upalny. Kaszubko dziękuję Ci za zdjęcia. Kochana jesteś ❤️ Annapo pięknie wyglądacie aniołeczki Dea mam nadzieję, że Twoje kobietki mają się już dobrze Erato fajne wyglądasz i świetne masz widoczki Rudamaxi widzę, że Ty bardzo zapracowana jesteś, a jak Twoja córeczka? Rzena czekam na zdjęcia, jak się nie uda mailem, to będziesz musiała wpaść do mnie z pendrivem w ręku :-D Pozdrawiam wszystkie panie i życzę dobrej nocy. Jeśli jutro nie zdążę się pojawić, to życzę miłego weekendu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na dwa slowa ... Goja 🌻 - jak sie gdzies nie ma ochoty jechac to zazwyczaj jest wlasnie fajnie :-)... czego zycze !! Bawcie sie dobrze i wracajcie szczesliwie ! Metro przezylam, chyba cudem :-O... Kilka tygodni temu mierzyli temperature w wagonach metra i na naszej linni bylo 45°C ... przypuszczam ze dzis tez bylo cos kolo tego :-O A w domu Alice dalej marudna... szkoda mi mojego skarba :-( ...jestem pewna ze cos jej jest bo tak sie strasznie zali ( "a buuuuu, a buuuuuu.. " :-D), nic nie pomaga nawet na raczkach narzeka... czyzby zeby ? . Nie pozwolila mi dzisiaj dziubka poogladac :-P ale jutro do apteki po jakis zel wstapie ...tak na wszelki wypadek niech w domu bedzie.. A teraz juz Wam tylko "dobranoc" szepne... i znikam ;-) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka :-) Humorek lepszy bo juz prawie WE :-)... Kawa na stol laduje : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a ja sie biore do pracy.... moze mi sie uda dzisiaj troche wczesniej wyjsc ;-)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 ha! widze ze Rebeka kubki zmienila, nareszcie ;) :p ja juz po mojej decaf z soja ale chetnie zalapie jeszcze prawdziwa francuzka, Duza mnie dzisiaj zgarnela z lozka o 7.45 :( jak dla neij to tez wczesnie ale ze wczoraj nie chciala kolacji jak byla podana do stolu to poszla spac glodna i pewne obudzila sie z ssaniem w brzusiu :) Och trudno uczyc takie skarby... oki mala mnie wola....wroce pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach niech na mnie troszke poczeka w lozeczku :p piszwcie o upalach .... przyjezdzajcie do mnie, bo tu slonca ze swieczka i to w dzien mozna szukac!!! Rebeczko, tak, mysle ze to zabki u Alice :( no teraz terrorystka juz wymusza moja obecnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea 🌻 - zmienilam, bo z tamtych cie ciagle wylewalo :-D.Lepiej juz u Was ? Myszka juz zdrowa ? Nudna robote mam dzisiaj :-O... co smi sie widzi ze kafe mi po raz kolejny zycie uratuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, dzis ostatni dzien na antybiotyku ale Mysz do przedszkola chodzi (dzis w domciu z nami :o) i caly dzien w ich ogrodzie buszuje - uwielbiam ja odbierac cala umorusana :) A Malenka-Olenka fajna jest, zaczyna sie coraz wiecej smiac do mamusi :) chociaz ciagle urzadza mi cogodzinne wstawianie od 4ej rano :) wczoraj sie wkurzylam bo u fryzjerki ona tak sie pieknie do niaj smiala a do mamy, do dzis rano, nie i niczym przekupic sie nie dala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie! wczoraj denerwowalam naszą she;) a spontanicznie wczoraj wybralismy sie na koncet U2:P mimo ze ja nie jestem wielka fanka tego zespolu to i tak sie dobrze bawilam! szczegolnie ze Bono bardzo bliziutko mnie chodzil, bo bileciki pod sama scena mielismy:) nawet raz oszukalam she ze jej piosenke graja, a to bylo co innego:P hehe, tak znam dyskografie tego zespolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elliso 😘 alez ty okrutna!!! ;) Oh jak mi brakuje takich spontanicznych wieczorow 😭 hihi, a teraz z cyca mi sie leje a mala zasnela... poczekam troszke z budzeniem jej ;) poradzcie mi co ja mam zrobic zeby nie jesc lodow wieczorami? w nic sie nie mieszcze ale nie moge sobie odmowic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×