Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam ...po małej przerwie;) udalo mi sie nadrobic czytanie ,ale raczej nie dam rady napisac do kazdej z Was z osobna... wczoraj mielismy kontrole bioderek i jak juz sie doczekalismy na swoja kolej to pan doktor wydal pozytywna opinie i to najwazniejsze ...nastepna kontrola we wrzesniu... oczywiscie nie obyło sie bez czekania...:(...najpierw maz stwierdzil zebysmy pojechali troszke wczesniej ,to moze uda nam sie wczesniej zobaczyc z panem doktorem,ale to nic nie dalo ,bo nie dosyc ze przyjechalismy wczesniej ,to pan doktor spoznił sie prawie godzinke ,a poza tym takich jak my co wczesniej przyjechali tez bylo kilka...suma sumarom ,na korytarzu przed gabinetem spedzilimy urocze 1,5 godz...:)...a moja siostra w tamtym roku byla na takich badaniach z Daria ,ale w Opolu(miasto wojewodzkie) i byla zapisana na 1,25,o godz..124 wyszedl pan doktor ,poprosildo gabinetu i po 7 minutach jechalismy do domu...czyli mozna to inaczej zoorganizowac ,tylko trzeba chciec... Rudamaxi...posylam cala fure dobrych fluidkow dla malej ,zeby szybciutko doszla do siebie... Dea... mozliwe ,ze jednak ta fasolka to nie byl dobry pomysl;)...jesli Mała tak zareagowała,to dla spokojnego sumienia ja bym zrezygnowała...a tak a propo to pieknie Ci te dzieciatka rosna i w sumie nie wiadomo ktora fajniejsza... Dea...nie wiem co She na to ,zeby nam spolecznosc dzieciatek powiekszyc ,ale na jej miejscu to podwojnie bym sie zabezpieczyla,bo to nowe miejsce moze jednak tez u Niej zadzialac...my dwie wiemy cos na ten temat:) ;) Goju...tez wole poczytac co dziewczyny pisza,ale jak wszystkie to polubimy ,to nie dlugo nie bedziemy mialy co czytac,takze nie ma zmiluj tylko akasuj rekawy i do dzieła ,chociaz kilka slow skrobnij ;) Kaszubko...no ja mam nadzieje,ze chociaz przez sentyment pan burmistrz wywiazal sie z danego słowa i cos z tym zrobili... koncze na dzis ,bo jakos w brzuchu mi burczy ,a poki maly spi to trzeba pomyslec o reszcie rodzinki i wyczarowac cos do zjedzenia....🖐️ Rebeko...oj pamietam takie piatki ,kiedy w nocy klikalam z Wami...fajnie bylo ,ale o tym to chyba przez kilka miesiecy mozemy jeszcze tylko pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i następna się przyczepiła:P:D Annapo🌻ja chyba potrójnie się zacznę zabezpieczać;) My mamy tak małe zarobki a tak dużą ratę kredytu, że na prawdę lepiej dla naszych dzieci jest tak jak jest, i tak teraz z wielu rzeczy trzeba będzie zrezygnować by urządzić się jakoś na nowym mieszkaniu:) Kaszubka🌻 i co załatwilaś z burmistrzem? Jak nic to polecam-dzwoń po tvn24 to zaraz się wezmą za robotę;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - nie sluchaj ich, u mnie przeprowadzka zadzialala dopiero po 3 latach wiec masz jeszcze czas :-P :-D :-D Ania 🌻 - wspolczuje czekania :-O... ale najwazniejsze ze wszystko OK. A do powrotu do tych piatkowych spotkan ja juz powoli dojrzewam ;-) : Alice o 21h00-21h30 zazwyczaj juz spi, rano dam butle ok 7h00 i moge spac dalej do 11h00 :-)... ale cierpliwie poczekam na Was :-) Poobiednia kawe stawiam bo cos mi sie oczy zamykaja... zastanawiam sie czy moja obadowa "lasagne" nie ma w tym przypadkiem jakiegos udzialu :-P...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 melduję, że fotki już rozesłane :D She 🌼 co ma wisieć, nie utonie... czyli jednak zabezpiecz się nawet poczwórnie.... ale czy to pomoże hihihihi nowe mieszkanie, maluch w rodzinie lub u znajomych, chwila relaksu i odprężenia .... właściwie wszystko może być powodem. Moi panowie jednak się nie zjawili.... ciekawe dlaczego... może mieli inne i według nich, ważniejsze, sprawy :D Rebeko 🌼 do kawy dostawiam serek waniliowy z rodzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, no to i ja dodam swoje: zabezpiecz sie piec razy!!! :D:D:D:D:D Ale zmoklysmy! Coz, matka ze mnie nie przewidujaca, a raczej nie myslaca bo chmurzyska czarne jak wegiel nad nami wisza ... ale wyszlysmy bez parasolow, peleryn itp .... na szczescie tylko 10 minut piechota ale i tak zdarzylysmy przesiaknac do kosci. Jedyna suchutka to Olenka :) no Goja, laseczka niezla, mniam mniam ;) az mi sie chce na fitness chodzic! Tylko prosze kochana, nie szczedz jedzenia synkowi ;) Aniu, swietnie wygladasz i nawet wypoczeta :) duze buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu troche \"nieludzkiej\" godziny ;-) tylko Wam pomacham 🖐️ ... A jak chcecie poznac przyczyne tego mojego zarywania nocki to zagladnijcie na poczte :-P Rzena - 😘 !!! Reszte napisze jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kawka mialam popisac ale niunia stoi i wola \" Pose mamo chodz\" wiec lece do perelki:) Ps. Zdjecia super,rebeko czekam na wyjasnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko macham w biegu. Dzisiaj idę na wesele, muszę dzieci przygotować, porobić im fryzury, itp. a później sama idę do fryzjera, potem na makijaż i zdążę tylko wpaść do domu wrzucić na siebie sukienkę i w taksówkę, a w kościele to chyba zasnę po takiej przebieżce :-D Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu. Odezwę się w poniedziałek ❤️ pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry "nocne marki " i "ranne ptaszki" 🌼 Rybka 👄 wpadaj częściej. Ruda 👄 ja już wiem... Goja 👄 baw się dobrze. Rebeko 👄 tak wcześnie rano musiałam myśleć hihiihihi najpierw zajrzałam na pocztę... potem włączyłam do akcji szare komórki... i udało się :D dobrze połączyłam i fakty i moją wzrokową pamięć. Zaś Twój wpis na topiku to potwierdził,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdraszczam tyle tylko powiem i zadam pytanie A mnie kto odwiedzi? ja mam sobote pt.scierki,wiadra,plyny, i inne srodki,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Kaszubko...oczywiscie wielkie dzieki i jakby Ci sie nudzilo to mozesz zajrzec na poczte....na jakis czas wystarczy ,mam nadzieje... She...nie chce Cie martwic ,ale moj maly jakos tak wyszedl przy zabezpieczeniu...widocznie mial spora siłe przebicia hi,hi ;D.... Rudamaxi ...ku pocieszcze ,to u mnie tez taka sobota sie zapowiada...ja tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy brudza ,a do sprzatania ,to tylko jeden czlowiek ...no ale dzisiaj ,zeby bylo zgodnie z prawda ,to dzieciaki mi pomagaja,a Twoje tez niedlugo podrosna i pomoga.... bardzo mi przykro,ale burza nad nami i musze wylaczyc kompa...postaram sie jeszcze zajrzec ,na razie serdecznie pozdrawiam i zycze milego dzionka 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś cudowne spotkanie... z kim ??? spróbujcie zgadnąć - była o tym wcześniej mowa na topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduje sie ... i juz pisze co i jak ;-) podobno lepiej pozno niz wcale :-D Juz pewno wszystkie wiecie ze Rzena ze swoja rodzinka w drodze z wakacji zjechali troszke ;-) z trasy i zahaczyli o Paryz :-)... no i udalo sie nam spotkac, pomimo kilku przeszkod ;-) Musze Wam powiedziec w tajemnicy :-P ze to fantastyczna dziewczyna... zreszta cala rodzinka cudna 😘 !! Rzena 😍 – raz jeszcze dziekuje za odwiedziny !!! Mam nadzieje ze nastepnym razem M bedzie w domu ... Duza 😘 dla Ciebie, D i D !!! A tak na marginesie bardzo grzeczny i cudownie wychowany jest Twoj syn ! Tez bym chciala do takiego stanu z Alicja dojsc... Kaszubko 🌻 – czyzby nasza kolezanka ;-) ...? Bo to \"cudowne spotkanie\" raczej nie pasuje mi do tych osobistosci z gminy :-P :-D Dziekuje za przesylki :-) Rudamaxi 🌻 – widzisz tak to jest, jak sie mieszka blisko to jakos te spotkania nie dochodza do skutku bo \"jeszcze kiedys bedzie okazja\" a jak sie mieszka daleko to sie wykorzystuje kazda okazje... bo nie wiadomo czy sie powtorzy ;-) Goja 🌻 – baw sie dobrze !!! Ania 🌻 – widze ze mata cieszy sie powodzeniem nie tylko wsrod najmlodszych :-D Slodziaczek z twojego Brianka 😍 i takie sliczne, bystre oczka ma :-) Rybko 🌻 – pozdrawiam rowniez ! My sobie z mala dzisiaj pospalysmy prawie do 11h00 (oczywiscie z przerwa na butle o 7h00, ale nie wymagajmy za duzo :-P)... obudzila nas kuzynka M jak przyszli po bilety do Disneya :-D Pozniej biegalam z mala po aptekach bo sobie przypomnialam ze nie kupilam szczepionki -O, potem obiad i wizyta u pediatry... Alice byla dzielna, tylko chwilke poplakala i zaraz sie do Pani Doktor smiala :-) No i ja sie troszke po wizycie uspokoilam bo waga ok i Pani Doktor swierdzila ze myszka bardzo dobrze wyglada, jest zywa i wesola i ze widocznie ma taki metaboilzm i wiecej jesc nie potrzebuje... za miesiac nastepna wizyta ale tym razem bez szczepienia, uffff !!! Przed chwila wrocilismy ze spaceru i za chwile trzeba sie brac za kolacje... Jutro przez caly dzien bedzie u nas kuzynka M z rodzinka :-)... Ciekawe ze w tygodniu ten czas tak szybko nie leci jak przez week-end :-O... Pozdrawiam wszystkie serdecznie i... zagladne jak dam rade ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadłaś Rebeko - to jedna z naszych topiczanek. Szkoda, że czas tak szybko leciał.... mogę teraz powtórzyć za Tobą jedno zdanie: "Musze Wam powiedzieć w tajemnicy że to fantastyczna dziewczyna..." bo to prawda... tą dziewczyną jest nasza She 👄 Jutro mamy topikowe święto - cztery solenizantki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze lato sprzyja spotkaniom :-)... super, moze sie rozprzestrzeni ta epidemia zamiast \"swinskiej grypy\" :-D Kaszubko - zapomnialas o jeszcze jednej... naszej \"biernej\" topiczance ;-) Ide do M bo cos marudzi ;-)... chyba po szczepionce :-D :-D DOBRANOC !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w bardzo deszczowy dzień 🌼 Naszym kochanym solenizantkom 🌼 ❤️ Bardzo wielkiego Tortu imieninowego Świeczek zapalonych Marzeń spełnionych Prezentów bez liku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jaka ja jestem szczesliwa niunia zjadla wreszcie normalne cale sniadanko i teraz je kisiel bo sobie zazyczyla Dla naszych Aneczek wszystkiego dobrego samych slonecznych przepelnionych miloscia dni http://www.roze.pl/gfx/S037_big.jpg http://www.roze.pl/gfx/S060_small.jpg Jeszcze wam sie przyznam ze musialam sobie poprawic ostatnio humor i kupilam sobie sukienke i wczoraj druga,oczywiscie na allegro. Na obozie u konradka wsio ok,bardzo zadowolony ,mozna czytac na blogu obozowym na stronie szkoly tanca co u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko🌻dziękuję za bardzo miłe spotkanie, teraz to juz trafię do Ciebie sama;)pozdrawiam Wszystkim moim imienniczkom oraz Mirkom i Grażynkom(jesli takowe tu są) wszystkiego najlepszego z okazji imienin;) Byłam wczoraj u swojej corki we Władku- jestem z niej dumna, to mądra i samodzielna dziewczyna:) tęsknię za nią:) pozdrawiam i miłego dnia życzę,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ droga do mnie jest prosta :D łatwa do zapamiętania. Następnym razem postaram się sama mniej gadać i więcej dopuszczać Ciebie do głosu - obiecuję :D Dziś rano wzywałam Straż Pożarną - przyjechali w ciągu paru minut - nie ma teraz wody. Na odjezdnym powiedzieli, że mam ich wzywać za każdym razem - zawsze przyjadą. Ruda ❤️ fajnie, że z córeczką już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)... Ja dzisiaj tylko na dwa slowa bo padam na pyszczek ... Annapo 😘, She 😘, Wesola 😘, Rybko 😘 ... i nasza bierna topiczanko ;-)😘 WSZYSTKIM Wam zycze : 🌻 Aby kazdy nadchodzacy dzien byl tym najwspanialszym dniem w zyciu i zawsze otaczali Was kochajacy ludzie 🌻 Bede jutro... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWNE PYTANIA WNUKA Dziadku, mogę zadać ci pytanie? Czy odpowiesz dziadku na nie? Dziadek patrzy na chłopaka Swego wnuka rozrabiaka Wnuczku proszę daj pytanie A odpowiem tobie na nie Jak to z wami dawniej było? Pewnie ciężko wam się żyło Internetu ty nie miałeś I komórki nie widziałeś Czatu dawniej też nie znałeś I o gadu nie słyszałeś Jak ty dziadku to zrobiłeś Że się z babcią ożeniłeś? Jak ją dziadku zapoznałeś Przecież gadu ty nie miałeś Dziadek słucha i nie wierzy Włos mu się na głowie jeży Myśli, myśli w końcu rzecze Ja odpowiem ci człowiecze Wszystko dawniej wnuczku było Świetnie nam się wtedy żyło Dziadku wiem,żartować lubisz Chyba nie wiesz sam co mówisz Wiem co mówię daję słowo Ty smarkaczu mądra głowo Babcia żyła w internacie A nie w domu w starej chacie Kiedy babcię ujrzeć chciałem Na czatach pod szkołą stałem A gdy babcię zobaczyłem Gadu gadu z nią mówiłem I komórkę wtedy miałem Gdzie się z babcią spotykałem Gdyby nie komórka moja To mój wnuku babcia twoja Pewnie sama by została No i dzieci by nie miała Dość już tłumaczenia mego Nie byłoby ojca twego Ciebie również by nie było Powiedz jakby nam się żyło? Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... przepraszam,ze dopiero dzisiaj,ale nie miałam dostepu do kompa.... wczoraj niespodziewanie miałam gosci i na szczescie udalo mi sie ocalic jeszcze kawałek ciasta przed rodzinka,bo inaczej nie mialabym ich czym poczestowac... wlasciwie nie robie zadnych przyjec z okazji imienin a wczoraj po \"cudownej\"nocce to nawet nie pamietałam ,ze mam imieniny... serdecznie dziekuje za wszelkie zyczenia i dołanczam sie do nich,zyczac moim imienniczkom przede wszystkim duzo zdrowia,bo najwazniejsze,wystarczajaco pieniedzy,bo bez nich czasami ciezko i bardzo duzo miłosci,bo bez tego zycie nie ma sensu do zyczen dołanczam moc 🌻 i 👄 a teraz zapraszam na sniadanko i filizanke kawy...ja od rana załatwiam chrzciny dla Briana i teraz juz musze zasilic akumulatorek,bo niedługo zabraknie mi energi,a to dopiero poczatek dnia :(...jako,ze dzieciaki od wczoraj u babci ,wiec istnieje szansa ,ze uda mi sie do Was jeszcze zajrzec...na raziie zycze milego dzionka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawki zasiadam :-) ... w milym towarzystwie 😍 :-) Ciastem tez sie chetnie poczestuje, chociaz nie powinnam bo wczorajszym dniu to powinnam chyba przez tydzien nie jesc :-O :-D :-D Ania 🌻 - Co to za \"cudowna\" noc mialas ? Mnie chrzciny tez powoli zaczynaja spedzac sen z powiek:-O ... chyba poczekamy z tym na wyjazd do Polski w przyszlym roku, bo jakos nie widze innej mozliwosci... nie stac mnie na zaplacenie hotelu tylu ludzoim bo samej najblizszej rodzinki (rodzice, rodzenstwo i chrzestni z rodzinami) uzbiera sie z 20 osob... Kaszubko 🌻 - sama prawda w tym wierszyku :-) Jestem na podgladzie... tak jednym okiem bo troche pracy niestety (albo na szczescie ;-) ) mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z przegladu gospodarki ,Brian powoli poznaje wszelkie odglosy i zwierzatka....a teraz je 2 sniadanko... Rebeko....takie nocki,to tylko w \" \" cudowne...od 3 rano pobudka co godzinke....jakos taki niespokojny ten moj maly ...mam nadzieje,ze to sie nie bedzie powtarzac...mysle,ze mimo iz te antybiotyki ponoc bezpieczne,to troszke wplywaja na malego i po temu on taki niespokojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Upał... już jest ponad 28st, a będzie jeszcze więcej :D Od rana mam dobry humor hihihihi wieczorem wysłałam @ do burmistrza... dziś ruszyła lawina... byli już na "wizji lokalnej" powolutku zabierają się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - tak to bywa z tymi maluszkami :-(... Mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej ... Kaszubko - u nas wlasnie zaczyna sie burza :-(... a ja chcialam w przerwie do sklepu wyskoczyc, bo jutro sie wyprzedaze koncza... jak pech to pech :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....jesli mnie pamiec nie myli,to masz opanowana sztuke przemykania miedzy kropelkami,wiec moze cos jednak uda sie upolowac... Kaszubko...ja tez dzisiaj od rana mam fajny humorek,bo zaczełam dzien od poczty a tam same fajne nowiny...u nas tez upał,ale jest tez kilka chmurek,ktore czasem zasłaniaja słonko i dzieki temu idzie nałapac chlodniejszego powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×