Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Chciałam wejść na topik dopiero po powrocie z ogródka, ale .... nie wytrzymałam hihihiihi Dea - ja też na gwałt potrzebuję porady, co zrobić, aby wieczorem nie jeść lodów :D 👄 dla wszystkich i znikam.... wrócę po południu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja mam inny problem : ostatnio pediatra powiedziala "jak ona pieknie potrafi omijac kogos wzrokiem !! " :-D... i mnie tez omija :-D... wszystko jest bardziej nteresujace od mamusi :-D A lody wysylaj do mnie UPS-em ;-)... nie zmarnuja sie :-D Isa 🌻 - na miejscu She chyba bym Cie udusila... mam nadzieje ze ona ma troche lagodniejszy charakter odemnie :-D Kaszubko 🌻 - nalog ;-) ... nic dodac nic ujac :-D Na obiad ide ... dzis japoniec na dobre zakonczenie tygodnia :-) Dea, co ci przyniesc ? Skladaj zamowienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Dziewczyny sorki ale przez chwilke moze mnie nie byc, teraz pelnia zniw i niestety nie ma na nic innego czasu :( jak tylko dam rade to sie bede meldowac a na razie zycze wszystkiego dobrego i trzymajcie kciuki zebym to jakos przezyła i mogła do Was wrocic w pełni władz umysłowych hi,hi....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, prosze sashimi z lososia!!!!! i miso!!!! 😘 a lody to raczej sie u nas nie marnuja, i w tym problem :o nie potrafie sie zmotywowac, nawet tydzien na wloskiej plazy mnie nie motywuje, zawsze mozna przykryc sie jakims kaftanem ..... ach, a ja nie wchodze w zadne, poza ciazowymi spodnie!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Dea - jest zupka i sashimi : (_) //////////// ... wzielam Ci 12... wystarczy ? ;-) Macie gdzies w okolicy jakas dobra knajpke ? Kilogramki... no coz, nie wiem co Ci powiedziec... moglabym Cie po lapkach bic ;-) ale to by bylo na zasadzie "przyganial kociol garnkowi" bo tez sobie nie potrafie odmowic :-O... Moze jak nie mozesz tego zmienic to .... pokochaj ;-)... Ja moje 10 kilo pokochalam :-D Ania 🌻 - tak przypuszczalam ze to z powodu zniw sie nie pokazujesz... Twarda babeczka z Ciebie, napewno sobie poradzisz, ale kciuki zacisne i dobre fluidki Ci posle ! Ja sobie nawet nie wyobrazam jaka to musi byc robota... i jeszcze z miesiecznym maluchem ... Powodzenia !! Trzymaj sie !! Wesola 🌻 - dziwny klimat w tej stolicy :-P: albo leje albo upal :-D Poobiednia kawa na stole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, trzymam za twoje zdrowie psychiczne przeogromne kciukasy!!! Jak ja cie podziwiam!!!!!! Rebeko, 12 to w sam raz!!!! Duza 😘!!! w poblizu knajpki sushi nie mam niestety, chyba jakas jest ze dwa przystanki metrem ale nigdy nei bylam i nie mam zaufania. Poza tym dopoki karmie to wole unikac, ale slinka mi leci ;) A co do kilogramow to ja nawet moge pokochac, ale nie tego cholernego flaka co mi wisi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - powiem Ci w tajemnicy ;-) ze tez mam kluske a parze zamiast brzucha :-D ...ale pocieszam sie ze to powinno zniknac... jak sie 9 miesiecy naciagalo to daje mu tez 9 miesiecy na znikniecie :-D. Tez nie jadlam rybki dokad do pracy nie wrocialm... niby nie ma przeciwwskazan, ale tez nie mam w okolicy domu zaufanej knajpki...a o zatrucie latwo. Wyladowala mi sie komorka :-( i nawet nie moge do domu zadzwonic :-( ....bo nie znam zadnego numeru telefonu na pamiec !!!! 😠 Stupido, supido, stupido !!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Jestem i chętnie udusiłabym kogoś;) Ellisa🌻małpo jedna, spontanicznie tak? Kurde a ja nawet marzyc o tym koncercie nie miałam prawa:P a jeśli chodzi o utwory U2 to teraz po głowie cały czas chodzi mi to http://www.youtube.com/watch?v=590ljQM08H0 Fajnie mi dziś radio gra, takie fajne wakacyjne kawalki, oto jeden z nich http://www.youtube.com/watch?v=Sxf6Xd75yUo Uwielbiam to, bo dobrze mi się kojarzy;) Dzisiaj ostatni dzień pracy i dwa tygodnie urlopu, wyczekiwanego:) Wracając do mojej migreny, w niedzielę wylądowałam w szpitalu na ostrym dyżurze, ale niestety ani ketonal ani relanium i coś tam jeszcze co mi dawali nie pomogło na ból, w końcu dostałam receptę na mój lek i w przyszpitalnej aptece uratowali mi życie;) wzięłam mój lek i po 15 minutach ból minął. Takiego ataku jeszcze nie miałam, a do tego przez te leki które brałam zamiast to mi cała twarz spuchła i przestraszyłam się, ze przedawkowałam:P W poniedziałek odbieram wyniki tomografii komputerowej i zasuwam do mojego neurologa po receptę na moje leki Jutro się wyśpię i zmykam na plażę z synem,a jak on nie będzie chciał to pojadę sama, tylko kurcze przybyło mi tu i ówdzie i jak tu w stroju kąpielowym wystąpić? Dzięki za wszystkie fotki co dostaję od Was😘 Wystarczy, potem jak odpocznę to postaram sie częsciej pisać;) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she jak Ci twarz puchnie to moze nie jest migrena tylko boli Cie nerw trojdzielny? wtedy takie są objawy, a bóle jeszcze gorsze chyba niż przy migrenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka jeszcze zyje... moze dlatego ze sporo km dzielilo mnie od she;):D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellisa ale to mi się pierwszy raz zdarzyło że mi twarz spuchła, nie spalam prawie całą noc tylko co 3 godziny brałam aspirynę na migrenę bo nic innego nie miała pod ręką, a rano w lustrze zobaczyłam potwora(ledwo co zobaczylam) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - bezkompleksowo trzeba zyc :-) Mialas niezly WE :-O, wspolczuje... A piosenke bardzo lubie ale niestety mnie sie zle kojarzy :-( : sluchajac tej piosenli dowiedzialam sie ze mojej psiapsoly kuzyn zostal doslownie zakatowany przez swojego najlepszego kumpla... powod : zazdrosc i alkohol... Mialam wtedy 17 lat... a on 18... do tej pory sie z tym nie pogodzilam :-( ... Isa 🌻 - masz wiecej szczescia niz... :-P :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Już wikend:D za godzine jade na działeczke z rodzinką do kolegi.Wrócę w niedziele wieczorkiem:D. KASZUBKO❤️👄🌼zasłużyłaś na więcej i dziekuje 👄 Rebeka👄dokładnie jak mówisz zostawimy to mieszkanie co mamy na przyszłośc do synka ,niech ma na początek ciasne ale własne:) Goja👄w sumie nie mam Twojej @ ale już coś zaradziłam i fotki powinny już być w skrzyneczkach :D Zapomniałam pochwalić Twoje fotki ,jesteście świetną rodzinką i prezentujecie się ekskluzywnie hihi...👄👄👄no a co do pendriwa to chyba prędzej go pocztą ....hihi:D:D👄ki:DMam nadzieje że zabawa będzie udana:) WESOŁA👄 DEA👄 SHE👄 ELLISA👄 ANNAPO👄 ERATO👄:) ps. zostawiam WAM jedną flaszeczke PORTO a drógą zabieram ze sobą:Phihi...miłego wikendziku kochane laseczki ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, dzis kusicie! Sushi, porto (biale? choc ja obydwa uwielbiam!). Rzena, na dzialke? Pod namiotem bedziecie spac? czy w jakiejs komorce? Slonca mi brak!!! Ale potem jak jest slonce to i tak sie wsciekam bo nie ma gdzie isc, ogrod trzebaby ochrzatnac a M sie za to nie bierze 😡, samochodu nie ma, ba!, prawka nie ma!!!, zeby na morze jechac :( ok, juz nie marudze - morze do zoo pojedziemy bo maja tam fajne atrakcje dla maluchow! Erato, widzisz pamietam a jak pisze to zapominam - moja mama tez cierpi na ta pogode u was, szczegolnie teraz kiedy ma tyle spraw do zalatwiania a we Wloszech, niestety, za wszystkim trzeba sie nachodzic i wystac w kolejkach... a ojciec dwa samochody w ostatnim miesiacu zniszczyl. Moi rodzice mieszkaja w Forli, czyli niedaleko od was, jakies 200-300 km, bo wy pod Pescara tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduje sie corka marnotrawna :;) Nie czytalam jeszcze co u was ale najpierw napisze co u nas Po pierwsze VIki juz zdrowa wczoraj robilam jej ostatnia inhalacje,ufffff dobrze ze juz nie trzeba jej nimi meczyc :wink: Konrad wrocil szczesliwy z obozu i....... mega wielki po dwoch tygodniach,jestesmy wszyscy w szoku ile urosl.Jutro wystroje go w spodnie od komuni i zrobie mu zdjecie :lol: a ja popadlam juz w pracoholizm na calego :roll: w pracy zazwyczaj jestem pol godziny wczesniej czasami godzinke bo narazie dojerzdzam autobusem dzisiaj wyszlam z pracy o 16.45 Jak narazie nikt mnie nie opiórkał, i nikt nie ma o mnie o nic pretensji,utemperowalam juz dwie osobki bo mysleli ze jelenia do pracy znalezli czy zaskarbilam sobie sympatie u kilu prokuratorów.Jak narazie slysze pochwaly mam nadzieje ze tak juz zostanie.A przez to ze pelno ludzi na urlopach Andrew był ,starałam się chować ale wzrokiem sie spotkalismy, i facio cos zakumal ale ja sie szybko odwróciłam i wycofałam szybko łapiac w reke pierwsze lepsze akta ;) ok to juz przestaje przynudzac;)Ide rzucic okiem co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki 🌼 Wreszcie mam klawisze,co prawda stoja osobno ale sa,hmmm,moj komp zgubil drive ale dobry pan z naprawy poradzil sobie z nim bez wiekszych komplikacji,dziewzyny juz nie wiedzialam co robic,w sklepie najpierw kupilismy zestaw bezprzewodowy a tu lipa nie dziala,myslalam juz ze cos z programem ale jednak nie,stara niestty nie dziala,jeszcze kilka klawiszy nie pracuje,bede na nowo ja myc i suszyc a nie orientuje sie ile kosztuje nowa,wysylali mnie salonu,dobra koniec o tym,mam fotki jak moj sprzet teraz wyglada,ale posle kolejnym razem Na kawke moje panie nie liczcie rano bo ja zazwyczaj spie jak wy juz na chodzie,wiecie jak to jest jak sie nie pracuje,hihi, a zreszta ten upal ojoj nie ozna spac nawet przy wentylatorze.. jutro mama z siostra maja wolne napewno jedziemy nad morze,hihi znow jak w tatym tygodniu..ale bede po poludniu ..musze podlac roslinki,zapomnialam am powiedziec ze bawie sie teraz w ogrodnika,mam juz pomidory,ogorki,patisony,i wiele innych duperelek,sama radosc jeszcze nigdy sie tak bawilam,,aaaa nawet udalo mi sie zasadzic arbuzy,jaka tylko cos puszcza zrobie fotke,narazie krzaczki,owocow w tym roku pojadlam za wszystkie czasy,niedlugo bedzie winogron i tak czekam na niego..mmmnniammm. Dea tak masz racje mieszkam pod Pescara ale blizej mam do Ancony,niebylam tam jeszcze za daleko na wycieczki bez pracy,na razie t takie zycie jest wiesz,czekam na zbawienie,ucaluje te swoje maluszki a lody z mila checia tez wszamie,Pozdrowki Rebeka trzymasz warte widzialam Cie caly czas i az mnie szlag trafial bo reka sama leciala do klawiszy a tu co .....nic...widze ze macie upaly w F ale lato i dla Alice lepiej bo spacerki czestsze,buzka dla niej. Annapo widzisz teraz moge spokojnie wejsc i obejrzec fotki a Tobie kochana wspolczuje jeszcze zniwa i malutki ,kurcze nic nie poradzisz,Pozdrawiam Kaszubko co Ty masz z tym snem kochana,a moze za goraco,tak czy inaczej spij ile wlezie hihi,a czym masz sie martwic Ellisa,witaj dawno Cie nie widzialam Rzena dzieki wielkie za pamiec,juz widze po opisie ile w koncu masz tych firanek hihi,a mieszkanie masz racje syn juz bedzie mial. Rudamaxi klapnij kobieto troche i zwolnij tempa bo dlugo tak nie wytrzymasz Wesola a u Ciebie co slychac,ze tak od czasu do czasu sciagasz tutaj,urlopik jakis .. She ciesze sie ze u Ciebie juz wszystko dobrze i nic nie boli zycze milego urlopu. ok ja spadam pod prysznic bo pozniej moja sasiadeczka sie pluje ze tak pozno sie kapiemy a ona nie moze spac,pompa glosno chodzi,ale zajrze niedlugo moze ktoras bedzie w co raczej watpie no coz teraz to ja o nnych godzinach..w razie czego to Dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za byki ale nowe klawisze i na dodatek wloska,,hmm musze sie nauczyc bo czesc gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wyspałam się, teraz idę z synkiem do fryzjera a potem idziemy na plażę;) pozdrawiam i miłego dnia życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Week-end'owe dzien dobry 😍 Hehe, widze ze wrocila nasza Erato z postami na pol strony ;-) cooool :-) Rzena 🌻 - milego wypadu :-) ! Dea 🌻 - hehe, malpy zagraniczne poogladac :-P :-D Bez auta jak bez reki, jak sie mieszka w centrum to jeszcze, ale jak tak jak my, na zadupiu ;-), to juz zaglada :-O... Ale prawko napewno niedlugo zrobisz a i jakies male autko tez sie znajdzie... Bawcie sie dobrze w tym Zoo ! Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylki :-) Ty pewno znow dzisiaj nad zatoka.. albo w ogrodku :-)... znow beda zdjecia do ogladanie na garnku :-) Rudamaxi 🌻 - pracoholizm ... hmmm, a moze to tylko pierwsza euforia ? Bo pracoholizmu Ci nie zycze ;-) Erato 🌻 - ogrodniczko, ale Ci fajnie, takie jarzynki z wlasnego ogrodka to skarb... a jeszcze w tym klimacie to wszystko sloncem przesiakniete :-) Dzisiaj juz spokojnie, tylk dwa dni takie byly... mam nadzieje ze nie powtorzy sie tak szybko taka fala upalow jak przed kilku laty... 15 000 ludzi wtedy we Francji zmarlo :-( She 🌻 - milego opalanka :-) My tez sie wyspalysmy do 10h30...teraz mala znow drzmke sobie robi, ja obiad pichce i moze jeszcze przed powrotem M na maly spacer sie wybierzemy... Duza 😘 dla wszystkich i zycze milego WE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, "zadupia" nie wykropkowalo :-D :-D... kafe sie psuje czy cenzura zelzala ...? :-D :-D :-D :-D :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane troszke o nieprzyzwoitej porze ale teraz dla mnie akurat,witam sie i zarazem zegnam na dobranoc,ja wasnie sciagnelam do domku i wybieram sie spac,czas spedzilismy nad morzemna party,bylo fajnie jutro jedziemy na koncert,za wszelkie bledy z gory przepraszam ale sila wyzsza,dzisiaj M prowadzil a ja siebie hihi..... dzionek minal superancko mama zadowolona,siostra wkurzona ,sama radoc, Rebeko milo mi bardzo,mysle ze spacerek sie udal,reszta jutro,wybacz,hihi She mysle ze wypoczelas troszke na plazy.. Kaszubko ftka super,prosze o wiecej.. dzis na tyle kochane bo nie dosc ze placze mi sie jezyk to jeszcze klawiszy nie widze,dobranoc do jutra papapapaaaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane troszke o nieprzyzwoitej porze ale teraz dla mnie akurat,witam sie i zarazem zegnam na dobranoc,ja wasnie sciagnelam do domku i wybieram sie spac,czas spedzilismy nad morzemna party,bylo fajnie jutro jedziemy na koncert,za wszelkie bledy z gory przepraszam ale sila wyzsza,dzisiaj M prowadzil a ja siebie hihi..... dzionek minal superancko mama zadowolona,siostra wkurzona ,sama radoc, Rebeko milo mi bardzo,mysle ze spacerek sie udal,reszta jutro,wybacz,hihi She mysle ze wypoczelas troszke na plazy.. Kaszubko ftka super,prosze o wiecej.. dzis na tyle kochane bo nie dosc ze placze mi sie jezyk to jeszcze klawiszy nie widze,dobranoc do jutra papapapaaaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Dzien dobry w niedziele,ja juz wyspana,zbieramy sie z rodzinka powoli na plaze,gdyby ktos mial ochote to termosik z kawka lezy na stoliku,milego dzionka zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Dzien dobry w niedziele,ja juz wyspana,zbieramy sie z rodzinka powoli na plaze,gdyby ktos mial ochote to termosik z kawka lezy na stoliku,milego dzionka zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×