Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Stawiam kawę i wystawiam listę :D Wczoraj pojeździłam sobie z mężem i z Piotrkiem - nad zatokę nie warto było - potrzebny byłby odświeżacz powietrza. Zmieniliśmy kierunek... początek był fajny... sielsko, anielsko... ale powrotna droga buuuu Okazało się, że na głównej drodze prowadzącej na półwysep jest wielki korek i większość kierowców wybrała boczny dojazd... na szczęście moi panowie zatroszczyli się o mnie... i jakoś szczęśliwie wróciliśmy do domu. Jeszcze parę dni i koniec sezonu - znów można będzie spokojnie jeździć :D Psotka głupieje - ma swoje ostatnie dni - mało je i wciąż chciałaby wychodzić - na widok jakiegokolwiek samczyka wariuje... musi być pod stałym nadzorem aż do piątku - potem znów dobre pół roku spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :-(... znow caly tydzien przed nami ... Ale widze ze kawa do Kaszubki 🌻 juz jest to troszke mi sie humor napewno poprawi :-) ... i jeszcze sie czekoladkami od Maciusia 😘 poczestuje to juz wogole :-) Erato 🌻 - co to za koncert byl ? Fajnie masz z ta plaza pod nosem :-)... u nas najbizsza to jakies 200km... ale moze uda sie nam jeszcze raz w tym roku pojechac, znow tak na jeden dzien... ;-) Zycze milego dnia... ja mam sporo pracy, ale moze to i lepiej bo dzien szybciej zleci... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam się z Wami i częstuję kawką. Szkoda, że weekend taki krótki. Ja wróciłam w nocy o 2godz. Niestety w drodze porotnej natknęliśmy się na korki, co z resztą było do przewidzenia. Ale w piątek jechaliśmy przez Niemcy i szybciutko nam poszło. Ja tak na chwilkę, bo w pracy jestem. wieczorem zaglądnę na dłużej. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy poniedziałku i tak pusto hihiihihi co się dzieję ??? Wesoła - małomówna możesz być, ale to nie to samo, co pisząca mało :D Ja nie piszę dużo, ale dużo gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:D Moj wikend"przeplynol"...hihi:D nie spodziewalam sie ze u kolegi na dzialeczce bedzie tak duzo ludzi... 17 osob,dacie wiare!!! Ja bylam w szoku jak juz sie wszyscy zjechali,pierwszy raz kolega zebral tyle towarzystwa,tak w jeden dzień dzwonil do ludzi i nikomu nie powiedzial że bedą kolejni goście... Bylo świetnie,tyle tronkow roznego kalibru dawno nie widzialam ,jedna dziewczyna stwierdzila ze tyle to w sklepie tylko jest hihi a ubaw aż boki pozrywane ,co niektorym filmiki sie pourywaly a w niedziele żon szukali :D dawno tak sie nie ubawiliśmy:Da grila to mam dosyc na kilka miesiecy...ale ciesze sie bo poznalam nowych ludzi i za 2 tygodnie powtórka,W przyszla sobote polowa tego towarzystwa jedzie na koncert Madonny:(tez bym chetnie pojechal ale nie moge.Dzisiaj byl u mnie pan by wymierzyc okna na rolety w kuchni nie mialam a w pokiju zaluzje juz starszawe i owy pan ku zdziwieniu(moim)dal mi 20%rabatu i sie ucieszylam zaoszczedzilam hihi...zawsze kilka groszy:) Kaszubko🌼zdjecia są udane ...dzisiaj poświecilam sporo czasu by powoni i z zaciekawieniem obejzeci wieksza ilosc narazie doszlam do 34 str.:D:),mam nadzieje że kiedys uda mi sie wszystkie zobaczyc;). W Twoim rewirze w wikendy to napewno nie ma co liczyc na wolny przejazd autem juz to przerabialoam i stalam 4 godz.w koreczku...dobrze ze klima w aucie dzialala hihi:D Rebeka🌼jak juz wyzej napislam bylo świetnie dziekuje...jak widze tyle mlodych ludzi w kolo mnie to sie aż zyc chce chyba ja MM i kolega z żoną byliśmy najstarsi i jakos nie czulam tej roznicy zawsze twierdzilam ze jestem za stara na takie zabawy a tu prosze...hihi...Patrząc na pogode wolalabym byc teraz u Ciebie:(ja wole ciepełko jakie masz.U mnie juz sie psuje pogoda i na jutro obiecują deszcze.👄❤️👄i dla ALICE👄usta]👄:D Erato🌼strasznie sie ciesze a za razem zazdroszcze tej plazy podobnie jak TY(wy)tez bym codziennie tam leżala ale ja juz bym nie dotarla tak szybko do klawiatury. A ja mam jakies 300km.do morza:(👄 Goja🌼w tym tygodniu tylko 4 dni pracy!!!:D:D:DHURAAAA...no a tak powaznie to nie zazdroszcze powroty tak pozno i jeszcze z rana do pracy:(bidulka👄mam nadzieje że sie dobrze czujesz ... 🖐️MAŁOMÓWNA Anka👄a moze sie gniewasz a nie nieśmiala...mam nadzieje ze nie...👄i 🌼 DLACZEGO!!!!! Wszystkie jestescie tak daleko!!! 👄ki dla wszystkich już na jutro👄ki🌼tak na wszelki wypadek👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z rana, jak tradycja nakazuje, kawa na stole laduje ;-) :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a tu dla leworecznych :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi ucielo ... :-(... ale na szczesie skopiowalam :-P... No to z rana, jak tradycja nakazuje, kawa na stole laduje ;-) :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a tu dla leworecznych :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO JEST !?!? Jeszcze raz : No to z rana, jak tradycja nakazuje, kawa na stole laduje ;-) :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a tu dla leworecznych :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to jest niemozliwe !!!! No to z rana, jak tradycja nakazuje, kawa na stole laduje ;-) :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a tu dla leworecznych :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba te kubki dla leworecznych cos nie tak :-P... no to probujemy jeszcze raz... uparta jestem :-D Rzena 🌻 - uwielbiam takie imprezy spontaniczne i na luzie :-) Tu niestety ludzie sie umawiaja kilka tygodni wczesniej :-O My sie staramy zachowac ta spontanicznosc w spotkaniach ale z niektorymi sie nie da... a juz najgorsi sa tacy co na sile chca sie "wbic" w tutejsze zwyczaje i na sile kreuja "oficjalnosc", bo strasznie sztucznie to wychodzi...bref, fajnie ze sie WE udal :-) Pozdrowienia dla Twoich facetow i 😘 dla Ciebie :-) Kaszubko 🌻 - szewski poniedzilek ...? :-D Jestem pewna ze dzisiaj juz bedzie lepiej :-) Goja 🌻 - tez zawsze mowie ze WE powinien trwac 5 dni a tydzien pracy 2... ale nikt mnie nie chce sluchac :-P Wesola :🌻 - a co tam, niewazne ze malomowna, wazne ze wesola ;-) :-D Troche popracuje ... w poludnie chce wyskoczyc na male zakupy... rodzicom prezent na rocznice slubu kupic i moze jakies... skarpetki ;-) :-D :-D ZYCZE MILEGO DNIA |love]... i uprzejmie prosze o meldowanie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja sie urlopuję:) Zdążyłam w weekend trochę powygrzewać kości, wczoraj pozałatwiałam trochę spraw, a dzisiaj będzie padać:( pozostaje mi dobra książka do czytania-też fajnie:) Jutro jak pogoda dopisze to pojadę córkę odwiedzić:) Teraz idę się trochę ogarnąć i wybywam;)może się coś wydarzy;) pozdrawiam i miłego dnia życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, chyba ci leworeczni (a kto z nas?) kawy sie dzisiaj nie napija ;) :p A ja o cala beczke kawy prosze!!! :D:D:D teraz Mala smacznie spi ale o 6ej to o tym nie bylo mowy .... 😠 a ze dzisiaj i Duza w domciu wiec dla mnie odpoczynku nie ma :o She, oj ja mam fajowa ksiazke przy lozku ale czasu na czytanie jej jakos brak - zazwyczaj pokonam pol strony i zasypiam :o wina nie ksiazki ;) zazdroszcze urlopu, ja tez bym sie wybrala.... sama! Rebeko, skarpetki zawsze potrzebne :D:D:D Mnie tez brak tego spontanicznego wpadania na kawe i pogaduchy, ale musze powiedziec ze teraz z dwojka dzieci to czasem bylo by niemilo bo czesto jestem jeszcze w pizamie i nieoprysznicowana o 12ej ;) tak jak dzisiaj :) okej, lece sie umyc i ubrac poki mala spi (a duza oglada bajke w tv - pogoda do doopy u nas :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Szykuje się potężna burza - jest coraz ciemniej. Wyłączam kompa - nie chcę ryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po zakupach :-)... skarpetek nie kupilam :-D, ale kupilam rodzicom prezent i fajny album na zdjecia "Moj pierwszy rok zycia"... malo mialam zajec do tej pory ;-), to teraz bede sobie wieczorami sortowac te setki zdjec i wybierac te do wywolania :-O :-D ... no ale kiedys to trzeba zrobic, a tak to bede miala wieksza motywacje :-P Dea 🌻 - qrde, szkoda ze nie wiedzielam bo bym do Ciebie z niezapowiedziana wizyta wpadla :-P :-D Kaszubko - polecam przedluzacze anty-przeciazeniowe (nie wiem czy tak sie to nazywa...?) W niedziele Alice tatusiowi paluszka do oka wsadzila (chyba z milosci ;-) ) i juz wczoraj mial oko spuchniete i czerwone, lzawilo i klulo... Poszedl pomimo tego do pracy ale dzis prosto pojechal na pogotowie... Przed chwila wyszedl, diagnoza : przerysowana rogowka, dostal krople do oka i podobno "to sie zregeneruje za kilka dni"... tylko jak on przez te kilka dni bedzie pracowal :-O ...?! Popoludniowa kawe stawiam : {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> ... Jeszcze pokombinuje z tymi filizankami dla leworecznych ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, te twoje filizanki dla leworecznych to bardziej wygladaja jak kufle z piwem :D i od razu lapie jeden bo u nas nagle slonce wyszlo i gorac - a ja pchalam cale 31 kilo wozka, Duzej i Malej na poczte odebrac paczuszke ... Wpadajcie kiedy tylko macie ochote, miejsce jest i dodatkowe lozeczko dla Alice tez jest!! A zadrapane rogowki regeneruja sie lepiej w chlodniejszych kilmatach ;) ale bym sie cieszyla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czyżby lata koniec :( ciemno ,pochmurno i kropi......fuj..... A mnie się nie chce na Madonnę iść ma być 100 tys. ludzi w tym sporo z zagranicy,pół miasta mają zamykać,a co poniektórzy mają nawet protestować przeciw koncertowi,pewnie jakieś zamieszanie będzie....poczekam pewnie niedługo w tv będzie można obejrzeć....bilety jeszcze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka, dopiero teraz zauwazlam numer poprzedniej stronki .... az ciarki mna przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×