Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Fotek Dea niestety nie posylala... :-(... ostatnie jakie mialam to chyba jak Olenka miala miesiac.. Kaszubko - anie ma racje, cos w tej telepatii chyba jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana powiedz mi jak Ty sobie z tymi wszystkimi obowiazkami radzisz... bo przeciez Twojej pracy nikt za Ciebie nie wykona :-O...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieche ,ale Brian bardzo podobnie sie zachowuje do moich poprzednich pociech i raczej watpie ,one dopiero jak dostaly sztuczne mleko to zaczely inaczej sypiac,.... a tym przytulaniem sie nie przejmuj ,bo dzieci miewaja rozne okresy i potrafia ni z tego ni z owego zmienic zachowanie ,takze moze jeszcze Alice nie bedzie chciala Cie wypuscic ... chociaz moja Niki tez nie przepadala za tuleniem za to teraz nadrabia ,z tym ze w nie moich ramionach:)...no coz dzieci rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....z reka na sercu to tylko do obory nie chodze,bo tego nie idzie przy piersi,ale reszte jakos mi sie udaje,chociaz sa pewne rzeczy ktore mi psuja nerwy,ale niestety musza poczekac...ja juz wiem ze te chwile z Brianem bardzo szybko przemina i nikt mi ich nie wroci ,wiec jak mam do wyboru czyste okna i tulenie malego to zawsze wybiore tulenie.... Mysle ,ze nastepny berbec to dopiero jakis wnuczek,wiec teraz musze sie nacieszyc na zapas...a tak a propo to jestes juz ta chrzestna babcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwie sie, widze ze jest zadowolona, w ciagu dnia jest fajna, wesola tylko wieczorami sie robi troszke marudna... no ale po calym dniu pelnym wrazen to nie dziwi nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...maz nie oglada meczu???? bo u mnie reszta rodzinki oglada...........ale jak drzemie ,to niech chlop spi ,bo ponoc we snie sie nie grzeszy hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to musisz po cichutku stukac zeby Go nie obudzic ;-) Ania - no wlasnie, juz sie te chwile nie wroca... i dlatego troszke zaluje ze musialam wrocic do pracy :-(... Ale za to week-end'y sa nasze i tylko nasze :-) U nie tez juz od kilku tygodni sprzatanie tylko po lebkach :-P... a tu za niecale 3 tygodnie tesciowa przyjedzie... oj chyba bede sie musiala porzadnie przez ta pozostale dni do pracy wziasc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop jest cichutki - nic go już nie obudzi hihiihi A o meczu to nie wiedział - gazetę z programem ukryłam - wolę jak śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chrzestna babcia jeszcze nie jestem ... chrzesnica ma termin na koniec pazdziernika... morze trafi na 17-go ;-)... Tylko jestem niepocieszona ;-) bo prawdopodobnie bedzie chlopczyk... i rozowe ciuszki sie nie przydadza :-(... tym razem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie...a Ty mozesz sie przytulic do meza ;) pewno nie bedzie mial Ci tego za zle ;)...bo moj by nie miał wrecz przeciwnie :)...ja jakos nie mam ochoty na amory,po calymdniu tulenia malego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy sami - jest jeszcze syn hihiihihi na amory jest dużo czasu, gdy oprócz nas nikogo w domu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie i u Ciebie ochota na wtulenie sie w inne niz Briana ramiona ;-)... A ja sie tule ile moge, ale niestety M dalej srednio 3 noce w tygodniu poza domem spedza :-(... juz sie przyzwyczailam i Morfeusza tez polubilam :-D Powiedz mi Ania, jak u Was wyglada karmienie ? Macie jakies stale godziny ? Ile razy na dobe Brianek je ? Pytam z ciekawosci bo Alice od poczatku nietypowa w tym wzgledzie byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...u mojej mamy w rodzinnych stronach to wlasnie chlopcow ubierali na rozowo,wiadomo,ze bez koronek i ozdobek... Kaszubko...przebiegla z Ciebie babeczka,tylko pamietaj ja jutro polozyc ,zeby sie podstep nie wydal;) ja juz nie pamietam kiedy sama w domku bylam ...i moze to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj Brian to je ogolnie mowiac kiedy chce...czasami przez godzinke potrafi siedziec przy piersi,a czasami 2 godzinki wytrzyma bez piersi,czasami nie tyle je co lubi sobie pociaplac,tak bym to nazwala ...a jak nie jest zadowolony to potrafi tak dlugo wrzeszczec ,ze robi sie czerwony i tylko piers go uspokaja,zaden smoczek nie wchodzi w rachube... jedynie w nocy trzyma sie raczej stalych godz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja mysle ze takiemu maluszkowi to jest naprawde wszystko jedno co ma na sobie... byle cieple, suche i wygodne bylo :-) W rodzinie ostatnio bylo kilku chlopcow to mysle ze ubranek tez troche zostalo, bo takie ciuszki poza ewentualnym poplamieniem przeciez sie nie niszcza... te ktore ja w szale zakupow nakupowalam sa jak nowe... niektore byly zalozone raz gora dwa razy... i szkoda wyrzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ dobranoc - mąż tak cichutko pochrapuje, że i mnie zaczęły oczy się przymykać hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli "karmienie na zadanie"... u nas sie to nie przyjelo i nie powiem zebym nie byla zadowolona... przynajmniej wiem ze jak Ala kweka miedzy karmieniami to nie z glodu :-D Pewno Twoj maluszek to juz wcale nie taki "maluszek" ? Wiesz ile teraz wazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza pani pediatra ,jak pierwszy raz bylam z Brianem na szczepieniu i maly byl tylko pieluszka zasloniety to uparla sie ze on jest dziewczynka,dopiero jak okazalismy klejnoty :):) to dala sie przekonac...powiedziala ,ze ma za fajna buzke na chlopaczka... a co o tych kolorow ,to niektorzy ludzie naprawde przywiazuja do tego wage i jak zagladaja do wozka i widza rozowe ciuszki to od razu to dziewczynka....to takie rozne zwyczaje i obyczaje ktore przez lata sie zakorzenily...np. u nas na wsi to bardzo krzywym okiem patrza na matke jak spaceruje z dzieckiem przed chrzstem...normalnie obraza ,i to nie tylko jakies babcie ,ale mlode kobiety juz mi tez zwrocily uwage ,ze jak to tak nieochrzczony a ja juz z nim "paraduje "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze zalapalam sie na pogawedke...jak milo juz dawno tak niebylo... na poczatek pozdrowionka i sorki za wczoraj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam sie w rozmowe nawet nie czytajac,ale poczytam jutro.. Aniu to zgroza jak to to u was nie wolno spacerowac z dzieckiem,hmm jakies przesady bo to az glupie.. Rebeko tak fotki poslalam ale nie do ciebie,dzis to nadrobie,widzialam w stopce adres.. przeciez moge je skopiowac i do Dei rowniez.. Kaszubko dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...milych snow... Rebeko...ja tez nie do konca lubie tE forme ,ale coz zrobic jak on wrecz przeciwnie....a co do wagi ,to ostatnio mial 4950,ale to bylo tydzien temu...a co do kwekania pomiedzy ,to u niego tez idzie poznac o co biega.... Zaluje bardzo,ale wlasnie sie budzi i chyba bede musiala sie odmeldowac....ale chociaz troszke sobie poklikałysmy,moze nastepnym razem uda sie wiecej...na razie milych snow dla Was obu[czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy dzis nas morzem bo tak mi szkoda tego mojego synka ze siedzi w domku i tak cierpi,wykorzystujemy pogode,zapowiadaja deszcze od wczoraj i nic, jutro rano mam rozmowe w sprawie o prace,trzymajcie kciuki,zobaczymy czy sie nadaje,opieka nad starsza babcia i pomoc mezowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to my bysmy musieli przez ponad rok na spacery nie wychodzic :-D Z tymi presadami to czasami az rece opadaja :-O ... i to jest wlasnie dziwne ze mlode pokolenie tez to przejmuje... Erato 🖐️ - witaj ogrodniczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko witaj,pewnie Ty sie zaraz odmeldujesz hihi..Alice spi slodko. Annapo no wiesz,jedna przyszla druga idzie..ale jak mus to mus .dobranoc a moze jednak jeszcze przyjdziesz..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Ania, milo bylo a teraz Cie wazniejsze obowiazki wzywaja :-)... Spokojnej nocy 😘 !! Erato - no jasne ze bedziemy trzymac !! Kiedy syn zaczyna szkole ? Przypomnij mi, kochana, do ktorej on teraz klasy idzie ? I jak tam jego wloski ? Radzi sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,Daniel teraz juz 15 lat na karku,zoastal mu jeszcze rok szkoly a z jezykiem to musimy jeszcze troche poczekac bo jak zaczal to akurat zaczely sie wakacje i wiesz jak to,na razie to ja tu wiem najwiecej ale z racji tego ze juz pracowalam i niestety musialam chlonac...musze ci powiedziec ze teskni za Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×