Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ja też jestem chętna na likierek;) Dziś wzięłam sobie wolne bo syn jedzie dzisiaj do Szklarskiej Poręby na obóz narciarski i muszę go spakować dokładnie;) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie ...? :-P Przeciez 60 jest po 30-tce :-) Widze ze jak mozna sie napic to sie wszystkie pojawiaja :-P ale jak juz trzeba towazystwa dotrzymac to nikogo nie ma :-D Ide sie dotlenic ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam śliczną niespodziankę - poznałam chłopaka Basi :D Chłopak niebrzydki i miły. Stawiam popołudniowa kawę i duży kawał sernika z rodzynkami hihihi raz może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... no i spoznilam sie na likierek,a to moze i dobrze,bo nie bardzo moge w ten sposob sie ogrzewac ....Rebeka pewnie tez juz sie wywietrzyla skoro mrozik na tarasie?,no to przynajmiej liste podpisze...;) moja mamcia w niedziele juz w duzo lepszej formie byla i wczoraj jednak zglosila sie na ten zabieg ,kiedy bedzie to nie wiem jeszcze ,dopiero jutro wybieram sie w odwiedziny to dowiem sie czegos konkretnego...mam nadzieje,ze wszystko sie uda i pod koniec tygodnia wroci juz do domu... u nas na dworze i mrozik lekki i sniegu pod dostatkiem,jak komu potrzeba to moge zapakowac w paczke i poslac...:):)...na szczescie raz napadalo i trzyma wiec i osniezac tylko raz wystarczylo:) moj starszy syn dzisiaj kolenduje z ksiedzem ,ale przed wyjsciem przypomnial sobie ze przed swietami pani z chemii kazala im nauczyc sie 26 pierwiastkow na pamiec,a jemu sie to dopiero dzisiaj przypomnialo,z koledy wraca wieczorem ,wiec napisal sobie te pierwiastki na 2 kartkach i powiedzial ,ze bedzie sie uczyl w trakcie kolendy,no ja jestem ciekawa wynikow tej nauki...:(i nawet nie moglam go odpowiednio;) potraktowac,a zanim wroci to tez mi sie nerwy rozladuja:)...to taki cwaniaczek:)... mlody tez juz nas trenuje!...najlepiej to tak caly dzien na raczkach i jeszcze w ruchu...:)jakos przestalo mu sie podobac siedzenie na foteliku czy zabawa na macie hi,hi...a jak widzi klawiaturke to juz w ogole nic wiecej go nie interesuje,byleby mogl sobie klikac:)...to jedyna ostatnio chwila kiedy nic innego go nie interesuje...juz nawet myslalam ,chyba bede musiala kumpla spytac czy nie ma jakiejs takiej niepotrzebnej,naprawia komputery to moze cos sie znajdzie i wreszcie bede miala troszke spokoju:)... tak ogolnie to wszystko inne po staremu....takze posylam moc goracych 👄 wsiem i kiedys sie znowu zamelduje... jeszcze slowko do Rebeki ....nie wiem czy jeszcze pamietasz jaloweczke Beretke?...przykro mi to stwierdzic ,ale uparla sie i nie chciala miec cielatka ,no i tym samym podpisala na siebie wyrok:(...a taka fajna na oko wygladala i dosyc mila,no ale coz....:(... a teraz jeszcze raz milego dzionka i {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Ma nadzieje ze tym razem uda mi sie wysłać tego posta. Kaszubko 🌼Tobie chociaz udaje sie wyslac posta raz dziennie ,aj w czoraj kilka razy probowalam i nic nie wyslalo:(,ale moze teraz sie uda;)Danusia to świetna babka a to piosenka to rewelka hihi...dzieki👄 Rebeka🌼a śnieg juz wreszcie u Ciebie spadł ? Skoro masz już w (-)sie ...Alusi przydała by sie rundka na saneczkach:) M nadal na antybiotyku:( i juz jestem zmeczona tą chorobą ,bo musze robic za dwoje i do piwnicy po węgiel biegać ,a to mi akurat bardzo nie pasuje:(na prześwietleniu juz mniejszy ślad widać zapalenia ,ale,jeszcze jest.Antybiotyk dziala ,lecz po woli...za kilka dni pojedzie na kontrole i mamy nadzieje na cudowne ozdrowienie...👄 Annapo🌼trzymam kciuki za zabieg mamci 👄a synusiowi spraw dzieciecego laptopa najtańsze widzialam juz za 40 zł.i klawoaturka gotowa:D no i jeszcze melodyjki ciekawe:D Goja👄 Wesola👄 She👄 Ruda❤️hihi...czekam na wieści👄 Erato❤️co tam słychać jakoś po cichutku chodzisz...i nic ani mru,mru:Dpozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! GORĄCE jak SŁOŃCE szypkie JKA wiatr CIEPŁE jak SERCE:D:D:D POZDROWIENIA od RUDEJMAXI z uśmiechem I ramością PRZEKAZUJE na JEJ osobiste ŻYCZENIE dla WSZYSTKICH bez WYJĄTKU POZDROWIENIA...niedługo SAMA wam WSZYSTKO napisze JAK ochłonie :D:D:D👄👄👄:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda za maz wychodzi :) a moze nastepny topikowy dzieciaczek bedzie? ❤️ cokolwiek, kochana ciesze sie ogromnie z twojego szczescia!!!!! Dziewczyny (bosmy ciagla mlode w sercaxh ;) ) ja was doczytalam ale ze na pysk padam wiec tylko Dobranoc powiem i posle ogromnego 😘 dla kazdej i po kolei odezwe sie moze jutro wieczorem 🖐️ 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kawa i lista obecności na stole. Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 ] Ho ho, szykuje sie jakies wydarzenie ?! No to poczekamy... niekoniecznie cierpliwie, na wyjasnienie :-) Rudamaxi 🌻 - melduj tu zaraz co i jak !! :-D Kaszubko 🌻 - uwielbiam Danusie Rinn ! Chcialabym miec takie jak Ona podejscie do zycia :-) ... Zostalo jeszcze tego sernika :-P ? Rzena🌻 - snieg juz byl ;-)... ale znow "idzie" od Bretanii i podobno dzisiaj wieczorem ma sypac :-) Dla mnie bomba :-) ! 😘 dla chlopakow... Dawidek juz wrocil do szkoly ? Ania 🌻 - nie pociesze Cie... ja wyciagnelem Ali moja stara klawiature ale wogole jej nie interesuje :-O... za to do tej mojej lapki sie jej same wyciagaja :-D nawet jak leza jedna obok drugiej :-O ...a sa prawie identyczne !! Jasne ze pamietam Beretke... szkoda jej :-(, mam nadzieje ze dalas jej szanse i poczekalas odpowiednio dlugo... moze ona, tak jak jej "chrzestna", preferuje "pozne macierzynstwo" ;-) :-D Pozdrowienia dla mamy i trzymie kciuki za zabieg ! Dea 🌻 - no i co znalazlas ta diete dla siebie ? Buziaki 😘 dla dziewczynek ! Podpisuje liste :-), kawe od Goi 🌻 porywam i wracam do pracy... u nas dzisiaj zaczely sie wyprzedaze to moze w wolnej chwili cos mi sie uda fajnego "zlowic" ;- )... Ala wyrosla z 90% ubran a i fotelik do samochodu musimy jej zmienic ... ZYCZE MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie w srode ❤️ Ufff,mam neta,cos sie zepsulo panom z Virgin i nie mialam neta kilka dni ale wczoraj jezdzili,sprawdzali i naprawili,normalnie jak bez reki. Sylwestra mielismy spedzic w domku ale w ostatniej chwili zorganizowalismy imprezke,usmialam sie bo na imprezce bylo kilka nacji,hihi,czesi,slowacy,turcy,polacy i brytyjczycy,bylo fajnie i duzo smiechu,nowy rok powitany. Dzis mam wolne,wiec postanowilam odespac ale MM niestety bardzo sie stesknil i juz mnie obudzil,sniegu duzo i nadal sypie,wczoraj i dzis temperatura osiagnela -5 stopni ale musze powiedziec ze nie jest wcale tak zimno. Moje problemy z kregoslupem sie nasilily znowu i spac przez to nie moge ale chyba to tez swoje robi ze duzo dzwigam,wiem ze nie moge ale musze,nic na to nie poradze,pracowac musze. Dzieki serdeczne za zyczenia,az milo na duszy. Kawka przedpoludniowa stawiam i musze wypelnic kilka papierkow zaleglych z tamtego roku,odkladalam do ostatniej chwili i musze sie w koncu za to wziasc,czasu mam mniej teraz dla siebie bo pracy wiecej,jutro calay dzien mnie nie bedzie az dopiero w piatek po poludniu skoncze,brrr,coz,samo zycie. Dea 🌼 dzieki serdeczne za zyczonka,ja rowniez mam nadzieje na szybki powrot na prosta,buziaki dla dziewczynek. Rzena 🌼 Tobie rowniez serdecznie dziekuje za zyczenia i zycze szybkiego powrotu do zdrowka dla syna i M,glowa do gory a Ty sie tak nie przemeczaj,wyslij meaz po wegiel to szybko sie zahartuje,zart oczywiscie. Rebeko 🌼 oj tak Kochana na razie mamy dosc przeprowadzek i czegokolwiek innego,wiesz na dzien dzisiejszy to nie moge sie polapac z niczym,ciezko jest wrocic do normalnosci,buziak dla Alice za te borowki,taka sliczna buzka umorusana byla i jak widac wszystko zaczyna ja interesowac,hi,mile to. Kaszubko 🌼 dziekuje za wszystkie przesylki i maile,obejrzalam Twoja galerie fotek i jestem pod wrazeniem a na You Tube juz calkiem nie moge wyjsc z podziwu,niezle filmiki robisz,chyba sie usmiechne do Ciebie o jakis filmik. Goja 🌼 odpoczelas Kochana w koncu po imprezce sylwestrowej? mam nadzieje ze sie wybawilas i milo spedzilas czas,tak czytalam sobie dzis wiadomosci i widze ze tym Twoim miescie duzo sie dzieje,hmmm,ciezkie zycie. Rudamaxi 🌼 dzieki za zyczenia i czekamy na jakies informacje. Annapo 🌼 trzymam mocno kciuki za mame,oby wszystko dobrze poszlo. Buziak dla Briana w tym nowym roku,za te zabki chociazby hihi,a beretke tez pamietam,szkoda jej ale taki juz los.Powodzenia,ja tez teraz jakas zaganiana jestem i w sumie nie mam tyle na glowie co Ty,oj. Wesola 🌼 a tego likieru moze Ci jeszcze zostalo? hmm,w sumie mam wolne :D She 🌼 W Nowym Roku spelnienia najskrytszych marzen i aby szybko i sprawnie potoczyly sie Twoje sprawy i przede wszystkim duzo zdrowka,jak syn na obozie? Pozdrawiam wszystkich i zabieram sie za papierki bo niedlugo pora obiadowa a ja jeszcze jednego nie zrobilam.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się długo rozpisywać, bo w każdej chwili znów kafe może zrobić przerwę buuuu 👄 dla Was... może później uda mi się wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Stawiam kawę, pyszne ciasteczka i mandarynki. Ja codziennie mam nadzieję, że wieczorem do Was zaglądnę, napiszę post na pół strony i jakoś nie może dojść to do skutku. W sobotę robię imprezkę urodzinową dla znajomych, więc już myślę co zrobić, co kupić, żeby zrobić itd. :-) Wszyscy moi goście byli zdziwieni jak ich zapraszałam, że tak szybko, bo urodziny mam 18-go, ale 16.01. zaczynają się mecze, więc same rozumiecie ;-D U mnie wciąż coś się dzieje. Odpowiadając na Wasze pytania, odpoczęłam po sylwestrze :-), w sobotę już byłam na imieninach u teściowej :-D Dalej chodzę na fitness, wożę córkę na tenisa w związku z czym trzy wieczory w tygodniu mam dosyć napięte. Dobrze, że syna na treningi wozi mój tata, a odbiera M, bo ja bym już nie wyrobiła. A w ogóle to 13-latkom też mogli by dawać prawo jazdy i mielibyśmy więcej luzu :-D Jakoś tak spokojnie zaczął się dla mnie ten rok, pomimo moich zajęć nie czuję takiego zmęczenia jak wcześniej, może dlatego, że M zaczął przemawiać do mnie ludzkim głosem :-D. Czuję taki wewnętrzny spokój, chociaż podświadomie trochę się boję, żeby to się zbyt szybko nie skończyło. Ale staram się żyć chwilą i cieszyć się z tego co przynosi każdy dzień, a na razie przynosi miłe chwile :-) Ale się rozpisałam :-) Życzę Wam kochane miłego dnia 👄 Nadchodzi szefo, muszę kończyć i udawać, że ciężko pracuję ;-D Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Goja 🌻 - jaki spokoj i rodosc bije dzisiaj e Twojego posta :-). Zycze Ci kochana zeby ten rok byl caly taki "spokojny" jak jego poczatek !! Buziaki dla Dzieci i ... moze kup im skuter ;-) Dzieki za kawe i ciasteczka :-) ... mandaryke sobie zostawie na deser po obiedzie :-) Erato 🌻 - pracowac trzeba ale dopoczywaj kiedy tylko masz okazje ! Biedna Ty jestes z tym Twoim kregoslupem :-(... Wesola 🌻 - ano mijamy :-D ... i to ostatnio prawie codziennie :-D :-D :-D :-D U nas dzisiaj bialo :-)... teraz to sie ciesze ale jak M wczoraj wrocil z pracy zamiast o 11h00 to o 21h00 to sie nie bardzo cieszylam :-O I tak dobrze ze mu odwolali wieczorna trase bo mial w perspektywie ze wogole do domu przez 3 ndi nie wroci... a tak sobie dzisiaj i jutro siedzi w domu z Ala :-) Ja mam troche mniej czasu wieczoremi bo w koncu zainteresowalam troche naszymi chrzcinami (tzn chrzcinami Ali ;-) )... bo niby czerwiec jeszcze daleko ale jak sie zalatwia "na odleglosc" to troche wiecej czasu to zajmuje... Narazie tyle... jak sie uda to jeszcze pozniej zagladne... Zycze wszystkim MILUTKIEGO DNIA :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mój szef krąży po mieszkaniu - trudno napisać coś sensownego :D "List mamy do Stasia Kochany Stanisławie, Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz... Od kiedy pamiętam, że nie umiesz czytać za szybko, staram się pisać bardzo wolno ... Nie poznasz domu kiedy wrócisz ... przenieśliśmy się. Mieliśmy wiele kłopotów z przeprowadzką, przede wszystkim z łóżkiem. Taksówkarz nie pozwolił nam go wpakować do taxi ... ponieważ Twój ojciec w nim siedział ... jak już jesteśmy przy ojcu ... dostał on nową pracę! Ma pod sobą 500 osób! Ścina trawę na miejscowym cmentarzu ... W nowym domu mamy pralkę, ale nie chodzi ona za dobrze... Kilka dni temu włożyłam do niej 4 ojca koszule ... po godzinie wyciągnęłam z niej 4 sweterki dla wnuków, a koszul dotąd nie znalazłam ... Wczoraj twój młodszy brat przyszedł ze szkoły z płaczem. Wygląda na to, że wszyscy w jego klasie mają nowe ubrania a nas niestety jak wiesz nie stać ... , ale zdecydowaliśmy, że kupimy mu nowy kapelusz i będzie stał przy oknie jak jego koledzy będą przechodzić ... Maria urodziła dziecko dziś rano, ale nie słyszałam czy to chłopiec czy dziewczynka, więc nie wiem czy zostałeś wujem czy ciotką ... Wuj Michał topił się kilka dni temu w jednym z tych ogromnych zbiorników ze spirytusem w tej wielkiej fabryce. Czterech jego kumpli wskoczyło aby go ratować, ale bronił się dzielnie! Spaliliśmy jego ciało, i płomień nie gasł przez 3 dni ... Twój ojciec nie wypił wiele w czasie Świąt. Do butelki po spirytusie wlałam litr oleju napędowego i jechał na tym aż do Nowego Roku. Poszedł on także ze mną do lekarza w ostatni czwartek. Lekarz wsadził mi do ust taką małą szklaną rurkę i kazał trzymać przez 5 minut. Twój ojciec zaoferował się kupić rurkę za całą swoją roczną wypłatę. Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery... Co do kurtki, którą chciałeś...Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni... Kochająca Cię Matka ps. Chciałam wysłać Ci trochę pieniędzy, ale już niestety zakleiłam kopertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 od razu sie przyznaje ,ze najpierw pisze a potem bede nadrabiac zaleglosci w czytaniu...Maly chwilowo drzemie i dlatego ta kolejnosc,bo z nim mozna najwyzej poczytac...:)... moja mama juz w domu i na razie jest ok,takze mysle ,ze juz bedzie coraz lepiej...jej zabieg jest zwiazany z cukrzyca,nie potrafie tego fachowo wytlumaczyc,ale ponoc jakies plamki wypalaja laserowo ...jakies trzy lata temu robiono mamie jedno oko ,a teraz drugie... dzieki za wszystkie kciuki i dobre fluidki w intencji mamy...nawet nie wiecie jaka mamy razem moc;)... moj starszy synek znowu wyszedl na swoje...niewiem jak on to robi,ale z tej chemii dostal 5....powiedzial ,ze tylko 1 pierwiastka nie umial sobie przypomniec...ja tam nie mialam tak dobrze ...musialam sie zawsze przylozyc zeby sie nauczyc a u niego to tak jakos z marszu idzie... a jeszcze wracajac do Beretki,to okazalo sie ,ze biedaczka urodzila sie bez macicy i dlatego nie mogla zostac mama:(:(...nie moglam w to uwierzyc i dopiero jak 2 lekarz potwierdzil te diagnoze ,to ja sprzedalismy...ponoc w ciazach mnogich takie rzeczy sie zdarzaja dosyc czesto...ale u nas to dopiero pierwszy taki wypadek... mam nadzieje,ze u Was wszysstko ok ,czego zycze calemu skladowi...i jeszcze dodatkowo milego dzinka...posylam po 🌻 i 👄 wsiem i lece poczytac...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Rebeka❤️No to ja sie strasznie ciesze że jest ten śnieżek;) i z Alicją razem z M możecie wyjść polepić bałwanka:D👄 dla córuni...Dawid był w szkole dwa dni,przyjechała pani doktor i stwierdziła pogorszenia ,taraz ma zapalenie oskszeli wcześniej to jednak były zatoki.Dała mu antybiotyk i kazała siedzieć w domu aż do ferii,skoro ma jechać na obóz.Jemu to na ręke siedziec w domciu i nie odwiedźać szkoły ,no ale nie bierze pod uwage że będzie musiał wszystko przepisywac i nadrabiać zaległości.. Kaszubko❤️jeszcze takiego życiowego listu nie czytałam:D:D:D:Dtyle sptaw i to jak powoli napisane hahaha:D:D:Dale kochama matka zawsze zda relacje dziecku ...no szkoda że tak po woli pisała bo inaczej miała by wiecej czesu i kakse by zdążyła wetknąc hihi...POZDRAWIAM CIE GORĄCO👄 Goja❤️pomietam ostatnią @ jaką mi napisałaś czyżby sie coś zmieniło jak tak to napisz mi koniecznie co zrobiłaś 👄strasznie sie ciesze...👄 Erato ❤️🌼 szkoda tylko że znowu plecki Ci dokuczają:(pracować trzeba ale w miare rozsądku byś sobie krzywdy nie narobiła,pamietam jak ostatnio cierpiałaś i ile to czasu trwało mam nadzieje ze dbasz o siebie i czujesz sie juz troszke lepiej ...z całusami👄👄👄👄👄👄ślę pozdrowienia;) Annapo❤️Bardzo sie ciesze że mamcia juz w domu teraz tylko patrzeć jak sie polepszy i bedziecie mogli częściej się odwiedzać:D Syn to chyba będzie miał zawód orzeł hihi...5 zdobył z łatwością i tak sie martwiłaś i co?zaskoczyłCię niedowiarku hihi👄 dla piątkowiczów:D....buziaki dla Brajanka👄👄👄👄👄👄👄 Ruda złotko❤️ale trzymasz wszystkie panie w niepewniści hihi...no tak wyczekane wieści więcej cieszą hihi👄;)POZDRAWIAM👄 Wesoła ❤️ She❤️ Dea❤️kochana jak znajdziesz dietke taką co katować się nie trzeba to ja poprosze:D chyba juz czas abym i ja zaczeła hihi 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraca aromatyczna kawa : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... :-) Rzena 🌻 - Dawidek sobie z nauka napewno poradzi :-) . Duzo zdrowka dla Niego !! Kaszubko 🌻 - dziekuje za dawke dobrego humoru :-) i przesylam serdczne zyczenia dla Basi !! Ania 🌻 - hehe, zdolna bestyjka z Twojego syna ! Wracam do pracy... M mial siedziec 2 dni w domu a wczoraj wieczorem go pracy wydzwonili :-(... przez te opady sniegu maja ludzi poblokowanych w roznych zakatkach kraju i dzwonia po tych co mieli miec wolne :-O... No nic, mowi sie trudno, tyle ze znow nie wiem kiedy wroci i musze po pracy szybko biec do domu zeby mama o ludzkiej porze do domu wrocila... a tak swoja droga to teraz tym bardziej doceniam to ze mam nianie-babcie 😍, ktora nie patrzy na nic tylko jak trzeba to sie melduje na posterunku :-) Zycze wszystkim milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Ja proponuję kawę zbożową z mlekiem i bagietkę z powidłami śliwkowymi. I oczywiście życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 już ciemno... czekam z utęsknieniem na wiosnę... na śliczne słońce. ech :D rozmarzyłam się hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przyjdzie jeszcze przyjdzie ta uczekana wiosna :) 🌻 Ja zime lubie :) lubie jak jest mrozno i sniezno, byleby sloneczko tez swiecilo. Lubie popoludnia i wieczory w cieplutkim domu, pijac goraca czekolade :) no to stawiam :D (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> U nas jakos takos M do pracy jeszcze dojezdza, o dziwo metro nie stanelo jak zwykle na byle wymowke :) autobusy tez jezdza, gorzej jest z chodzeniem bo tu ludziska nie pomysla ze trzebaby bylo odsniezyc przed wlasnym domem ... 😠 a juz o pchaniu wozka to nie chce nawet wspominac! Wlasnie wrocilysmy z malych zakupow "za rogiem" i spacerek zajal nam godzine w ta i spowrotem :o Zazwyczaj biore Olenke w nosidelko to wtedy lzej tyle tylko ze wieczorem krzyz placze, bo ona juz 8,5 kg, klucha moja :) Ogolnie jestem troche zmeczona, ale to chyba bardziej psychologiczne bo czesto mysle jak my przezyjemy moj powrot do pracy ... M bedzie musial wstawac przed moim wyjsciem, tzn o 7ej a dla niego to tak jak dla mnie 5 rano!!! Rebeko, chyba ci nie odpisalam, tak, Ola pojdzie do zlobka - Evelyn tez tam chodzi bo jest to placowka dla dzieci od 3 miesiecy do 5 lat. Jestesmy bardzo zadowoleni opieka, przetestowana przy Duzej :) Oczywiscie mam cala rodzine M przeciwko mnie ... no to pijmy kochane, bo czekolada stygnie!!!! P.S. Ruda, ochlonelas juz????? no to co jest???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze: diety nie znalazlam ale i tez nie szukalam ;) :p zaczne mniej i bardziej regularnie jesc jak wroce do pracy, bo ciagle w biegu sie bedzie, jedyne co to musze zlikwidowac wieczorowe jedzenie i podjadanie :o nie wiem jak mi sie to uda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:D DEA❤️]TAKIEGO APETYTU MI NAROBIŁAŚ TĄ czekoladą....mmm hihi aż pobiegłam do sklepu i juz dolewam tym komu zabrakło czekoladki :D jak tylko tak pytałam o tą dietke ,bo zimowa oponka zaczyna mi przeszkadzać:(Dziwni ci sąsiedzi że nie dbają o bezpoeczeństwo przy swoich posesjach:(a powinni nieprawdasz? Kaszubko❤️przykro mi że nie ma wiosny ,chyba też wile jak jej nie ma,wtedy częściej z domu wychodze i nie musze myśleć o diecie...hihi Goja ❤️ Wesoła❤️ Annapo❤️ Rebeko❤️👄 jakiś nowy serwis to kawy kupiłaś? hihi...Dawid bardzo dziekuje i 👄ki przesyła...biedny ten Twój M Rebeko:(nic nie moze odpocząc i w domciu posiedzieć,no a niani-babci to w pos sie pokłonic trzeba ,niekarzda babcia tak postępuje 👄 She❤️ Erato❤️ RUDA👄serce]👄;) Miłego wikendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - zima nie powinno się myśleć o jakiejkolwiek diecie odchudzającej. Na to jest czas wiosną i latem. Wiosną i na początku jesieni warto zrobić oczyszczenie organizmu i dopiero potem ruszyć z jakąś dietą. Owocowe diety zaś to latem... truskawki są wyśmienite do tego.... czereśnie również. A teraz i przez cały rok stosować dietę "zamiast" czyli zamiast słodyczy lub np dodatkowej porcji czegoś tam jeść jabłka. Na dobrą przemianę materii popijać napar z pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×