Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🖐️ U mnie dzisiaj też ponuro, mokro, zimno. Nic, tylko położyć się i spać. Częstuję się więc kawą i na pewno będzie mi się lepiej pracowało :-) Rebeko 🌻 moje typy co do zaproszeń, to ZChRR40 i ZChRR42 ale tak naprawdę, to wszystkie są piękne. Dea 🌻 Annapo 🌻 Rebeko 🌻 dzięki za fotki. Wasze dzieciaczki są przepiękne. Jak na nie patrzę, to wiecie jaka myśl przychodzi mi do głowy, ale głośno nie mówię, bo mój M chyba by zemdlał :-D Mój syn zauroczony jest dziewczynkami (czyli wszystko w normie :-D ), a ja dzisiaj zmiękłam jak zobaczyłam te piękne oczęta Brianka ❤️ Dziewczyny ja dzisiaj będę pracować nad M, żeby też ze mną pojechał do tego Opola :-) skoro będzie Ala, to zabiorę też swoje dzieci. Jest tylko jeden problem. Chcemy sprzedać samochód i kupić nowy i mam nadzieję, że do tego czasu nam się to uda. A jak nie to pożyczymy od rodziców. Dobra, wystarczy przyjemności, teraz zabieram się do pracy, bo dzisiaj obiecałam sobie, że będę solidnie pracować od 9, więc jeden plan mi już nie wyszedł, może to "solidnie" mi chociaż wyjdzie :-) Życzę Wam miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌻 jasne, że damy znać. Fajnie by było gdybyś się też pojawiła. W takim razie wykładam listę i proszę o potwierdzenie przybycia :-) Termin 12.06, a miejsce omówimy szczegółowo w @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - mala poprawka : termin niedziela 13.06... 12.06 mamy wesele !!! Dzieki za glos :-) Wesola 🌻 - no to moze bedzie nam dane poznac najbardziej enigmatyczna osobke na forum ;-) Fajnie !!! :-) Dea 🌻 - widzisz co ci pod nosem przechodzi :-P ? Moze jednak ;-) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, no wiecie co!!!! zaraz ide po-organizowac .... M mnie chyba zarabie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ale fajnie, bede mogla sledzic Twoje postepy :-) Moge zmalpowac ???? Kombinuj ;-).... my mozemy Cie z Opola przed poludniem odebrac i do Katowic po poludniu podrzucic ;-).... Wiec na dobra sprawe mozesz i w niedziele wracac :-) Goja - moze nikt by nie zauwazyl :-D Lece na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpuj malpuj Rebeko, musze sie tylko nauczyc jak automatycznie to updatowac .... dzis rano na wadze 79 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻- alez Macius rosnie jak na drozdzach !!! Wysciskaj odemnie mocno tego malego przystojniaka przy najblizszej okazji !! Bylam po pracy na zakupach :O... przezylam ;-) i najwazniejsze ze nastepne zakupy dpiero za jakies 2 tygodnie :-) Zycze wszystkim milej i spokojnej nocy.... ja sie juz nie moge tego czerwca doczekac !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa,kawa !!! Wstawac spioszki !!! > > > > > > > > .... Goja - jak tam to Twoje "solidnie" ? ;-) Dea - dobrze Ci idzie :-) Przez ile dni robisz 1 faze diety ? Kiedy pierwsze warzywa ? Zamowilam wczoraj zaproszenia :-) ... (dziekuje za glosowanie 😘, Dea byla najblizej ;-) bo wybralam ostatecznie ZCHRR10) ... ale mam maly problem... Dostalam przed chwila wzor do akceptacji (bardzo ladnie to wyglada :-) ) ale, qrde, nie moge zaplacic moja karta :-O... Napisalam do nich z prosba o podanie innej formy platnosci ale co jeszcze z tago wyjdzie to zobaczymy.... Zycze wszystkim milego dnia !!! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest, moje mile !!! Ja juz po obiadku a tu dalej pusto ?! Czym mam Was zwabic.... moze tiramisu ;-) ... ? Ja bylam dzielna i nie wzielam, ale moze sie ktoras z Was skusi :P...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Dzisiaj troszke pozniej ,bo musialam powypisywac troszke papierkow,jak to ok.15 tegoU nas tak brzydko na dworze ,ze az sie czlowiekowi cos robi:(.... Wybieram sie jutro zawiesc te fakturki do ksiegowej i potem musze zaliczyc pare zakupow...wielkimi krokami zbliza sie 3 maj,a u nas wtedy zjazd rodzinki i 50 gody tesciow ,a ja nie mam co na siebie wlozyc i nawet nie mam zadnego pomyslu ,co by to moglo byc:(... Rebeko🌻jak to sie robi zakupy raz na 2 tygodnie,ja tak nie umiem:( Kaszubko🌻ale kawaler,juz z tego Maciusia,i widac ,ze szczesliwy ....no ale jak ma sie taka siostre ,ktora sie ume pobawic,to co sie dziwic...moj maly tez sie najlepij bawi ,ze starsza siostra.... Wesoła🌻 pewnie teraz nieciekawie sie przemieszcza po Warszawie? milego dzionka wsiem,a ja ide oproznic pampersa....brrr ale potem sprobuje jeszcze zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ mam od rana straszne zajęcie hihihi segreguję swoje swoje ciuchy... muszę być dzielna... usuwam wiele i te ulubione i te ładne buuuu ale skoro skurczyły się w praniu hihiihi to po co trzymać je w szafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udalo sie !!!Dzieciatko przebrane i ja mam chwilke dla siebie,obiadek jeszcze od wczoraj,takze tylko podgrzac... Rebeko🌻 a na tym weselu ,to nie ma poprawin? u nas tak jest przyjete,ze po weselu ,na drugi dzien jest jeszcze obiad i kawa i potem dopiero goscie sie rozjezdzaja do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 no,nie do pozazdroszczenia prace sobie znalazlas...:(:P ja sobie tez obiecuje takie zajecie ,ale caly czas mam nadzieje,ze moze jeszcze kiedys wejde do tych ciuszkow ,co sie pokurczyly hi,hi... Wyobrazcie sobie ,ze ja nadal nie mam tego okna wstawionego....ponoc zawalili dostawcy szyb i jutro maja juz byc...no coz moze tym razem sie uda...byloby dobrze ,bo przynajmiej mnie nie bedzie przy tym balaganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, wystarczy tylko jakis smakolyk na stol polozyc .... :-) :-D Ania 🌻 - kiedys jezdzilam na zakupy raz w tygodniu, teraz mi szkoda czasu, bo taki wypad to min 2-2.5 godziny, bez wzgledu na to czy robie zakupy na tydzien czy na dwa... Kupuje hurtowo to co moge i pozniej tylko czasami wyskocze po "swieze" rzeczy... do sklepiku kolo domu .... w ramach spaceru z Ala :-) Ja szukam sukienki na wesele i "czegos" na chrzest :-O...ale zdaje sie ze bede znow kupowac w ostatniej chwili bo caly czas sie jeszcze sie ludze ze te kilka kilo do tego czasu strace :-P.... Kaszubko 🌻 - rzeczywiscie straszne zajecie !!! :-D Ja nigdy nie mam odwagi nic wyrzycic, bo "moze jeszcze kiedys do tego wejde..." ;-) :-D Poobiednia kawa : > > > > > > > ... zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - sa poprawiny... rodzice zostaja, ale my juz uprzedzilismy ze bedziemy tylko w pierwszy dzien... M raczej nie przepada za takimi imprezami, gdzie prawie nikogo nie zna (bo to rodzina z mojej strony) ... prawdziwe wiejskie wesele to co innego ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...oj te nasze zludzenia hi,hi...ja tez tak podobnie,tyle ,ze mnie zostalo troszke miej czasu,niestety ....a wydaje mi sie ze dopoki Mlode na piersi to nic nie wyjdzie z tego odchudzania,a ten moj Maly to jakos nie chce odpuscic ... Jedno szczescie ,ze u mnie w rodzince nie ja sama ma nadprogramowe kg,to nie bedzie mi smutno.... A co do zakupow ,to u mnie wna wsi sa dwa takie sklepiki,ale ja tylko chleb tam kupuje,bo i tak ze dwa razy musze podjechac do miasta ,to przy okazj kupuje cosik dla lodowki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 no po pierwszym dniu to ja mysle,ze kilka osob juz pozna :P...ale ja sie ciesze,bo przynajmiej bedziemy sie mogly my spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec dobroci...musze do kuchni sie zameldowac...milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - w tym sklepie kolo mnie to teoretycznie wszystko kupi ale ceny o 30% wyzsze niz w "hyper"... Na pelnym koszu to wychodzi spora roznica ;-) .... Smacznego zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Wpadlam pomachac lapka,ze zyje,ale nie liczcie na nic wiecej. Piec dni jade na tramadolu,dopiero wrocilam od lekarza,dysk mi do tego wyskoczyl a spotkanie mam 26-ego. Glupoty gadam w transie,wybaczcie,dlatego nie pisze,mam zakaz prowadzenia pojazdow i lezenie w lozku.Od poniedzialku startuje do pracy,w glowie mi sie kreci i w ogole chodze nawalona i ogolnie szczesliwa po tych tabsach. Dzieki za fotki,dzieciaczki super rosna 👄 dla nich i nastepny 👄 dla Was,napisze jak bede mogla sklecic jakies normalne teksty. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×